кадети

провів ролер клуб САМ рейсінг тім. Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей складається з трьох етапів, перший з яких і відбувся сьогодні. Наступні два етапи буде проведено 20 січня та...Багнет

Юні тхеквондисти ДЮСШ №2 гідно презентували Кропивницький на чемпіонаті світу в Мінську

із 30 листопада по 4 грудня в столиці Білорусі Мінську тривав Кубок світу з Тхеквон-до ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів.Змагання світового рівня зібрали близько 1300 учасників із 29 країн. Кропивниицькі спортсмени у складі збірної команди України здобули сім нагород.Fakel

У Львові відбувся міжнародний турнір "Karate open"

спортивної сторони, а й відточує багато моральних якостей». Випробувати на міцність суперників на килими виходили атлети різного віку — від кадетів до дорослих. Усього на татамі помірялися силами понад 600 спортсменів.Галичина спортивная

Боксери з Кропивницького виграли три медалі на всеукраїнському турнірі

Нагадаємо, кропивницькі спортсмени у складі збірної команди України здобули сім нагород Кубку світу з тхеквондо ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів у...медиапортал "Акула"

Кропивницькі тхеквондисти здобули сім нагород у Мінську

Кропивницькі спортсмени у складі збірної команди України здобули сім нагород Кубку світу з тхеквондо ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів у Мінську. Про це повідомила прес-служба міськради Кропивницького. Змагання світового рівня зібрали близько 1300 учасників з 29 країн. Учениця комунального...Україна-Центр

Таеквондисти обласного центру завоювали сім медалей на Чемпіонаті світу в Мінську (ФОТО)

Мінську. Більш ніж 1300 представників цього виду спорту з 31 країни світу зібрав Кубок світу з таеквон-до ІТФ серед дітей, кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів спорту. В складі збірної України від нашої області було троє спортсменів з комплексної ДЮСШ №2,...Гречка

У підсумку спортсменки Львівщини посіли 7 перших, 3 другі та 5 третіх місць. 6 Варто відзначити успішний виступ фрістайл команди кадетів, яка посіла ІІІ місце серед 19 команд у своїй...MediaStar

Президент Петро Порошенко зустрівся і поспілкувався з кадетами ліцею-інтернату №23 Кадетський корпус з посиленою військово-фізичною підготовкою. Мені дуже приємно сьогодні бути серед вас, серед майбутнього України кадетів, які...Урядовий Кур'єр

Порошенко: в українську армію і розвідку має приходити високопатріотична молодь

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з кадетами ліцею-інтернату № 23 Кадетський корпус з посиленою військово-фізичною підготовкою заявив, що в українську армію та розвідку має приходити високопатріотична та...Unn.com.ua

«Ваш вибір - відповідальний і нелегкий, але почесний» - Президент зустрівся з ліцеїстами «Кадетського корпусу»

Порошенко зустрівся та поспілкувався з кадетами ліцею-інтернату № 23 «Кадетский корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою. «Мені дуже приємно сьогодні бути серед вас, серед майбутнього України — кадетів, які прийняли рішення присвятити своє життя службі в Збройних Силах України або, може, й в Службі розвідки. Це дуже відповідальний, нелегкий і непростий вибір,...Народна Рада

Львів приймає міжнародний турнір з карате

Спортсмени виступатимуть у програмі індивідуальне та командне ката та кумі те у різних вікових групах; діти віком до 14 років, кадети віком 14-15 років, юніори віком 16-17 років та дорослі спортсмени віком від 18 років. Спортсмени з інвалідністю, пара-каратисти будуть...Галичина спортивная

У Львові вручили грошові премії 164 найкращим спортсменам та тренерам

Відповідно Чемпіони Світу з неолімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» отримають 6 000 грн., а Чемпіони Європи з неолімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» - 5 000 грн. Спортсмени, які стали переможцями Чемпіонатів України з олімпійського виду спорту...Галичина спортивная

164 львівських спортсменів і тренерів отримали премії міськради

Відповідно, чемпіони Світу з неолімпійського виду спорту у віковій категорії Дорослі отримають 6 000 гривень, а чемпіони Європи з неолімпійського виду спорту у віковій категорії дорослі 5000 гривень. Щоденний Львів

«Люди, які займаються спортом, витрачають енергію, над собою працюють і має бути певна компенсація», - мер Львова під час нагородження спортсменів

(8 695,65)3. 5 призерів 1 Дорослий – 9 000 (11 180,12) 2 Юніори – 6 000 (7 453,41) 14906,82 2 Кадети – 4 000 (4 968,94) 9937,88Чемпіонати Світу (НВ)4. 13 переможців 13 Дорослих – 6 000 (7 453,41) 96894,335. 4...Львівська міська рада

25 листопада пройшов відкритий кубок Кременчука по Taekwondo WT! Діти та кадети показали відмінні результати і видовищні поєдинки.Кременчугский Телеграф

це Гетьманов Олександр та Швець Вадим». Олександр і Вадим, забивши по голу, допомогли збірній в першому півфіналі «Ювілейного кубку» перемогти кадетів. Фінальна сирена зафіксувала в цьому матчі рахунок 6:0 на користь «Збірників». Із таким же рахунком в іншому матчі?...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тільки завдяки їхнім зусиллям мені вдалося потрапити в Польщу на чемпіонат світу. Днепродзержинский спорт

Закарпатські шпажисти вдало виступили на міжнародних змаганнях / ФОТО

І ця нагорода для Закарпатської федерації фехтування - не єдина за кілька тижнів. Про досягнення кадетів та найменших наших фехтувальників - Uzhgorod.in/ua говорив із тренером ОК ДЮСШ "Динамо" (Ужгород) Сергієм Горецьким. - Так, Марія Кривонос завоювала...Голос Карпат

Троє прикарпатських борчинь увійшли до складу збірної на Чемпіонат Світу

Так, у ваговій категорії 48 кг виступить вихованка волинської школи вільної боротьби Оксана Лівач – чемпіонка Європи та світу серед кадетів, двічі чемпіонка Європи серед молоді. Калуську школу вільної боротьби представлять на чемпіонаті світу двоє борчинь: у ваговій категорії 53...Галичина спортивная