Чи не відособлюються статі одна від одної при їх розділення? Зеркало недели (газета)

Збірна України U-16 перемогла Угорщину на ЄвроБаскеті-2017

Вирівнявши гру перед вирішальним ігровим відрізком, українські кадети довели справу до кінця в заключній десятихвилинці.Спорт.ua

Збірна України U-16 розгромила Данію

матчі наша команда була на голову сильніші за суперника: краще атакувала з гри, контролювала щит і рідше втрачала м’яч. Українські кадети спокійно довели матч до перемоги, взявши третю «вікторію» у заключному п'ятому турі групового...Спорт.ua

Дніпровський шашкіст здобув бронзу на Молодіжному Чемпіонаті Європи

– класичні шашки, швидка і блискавична гра. Учасники чемпіонату змагалися в п'яти вікових категоріях – юні надії (до 10 років), міні-кадети (до 13 років), кадети (до 16 років), юніори (до 19 років), молодь (до 26 років). Дніпровський шашкіст здобув бронзу...ПедПресса

так званої бійні на авіабазі “Спайкер”, де бойовики “Ісламського держави”* у 2014 році взяли в полон понад півтори тисячі шиїтів кадетів.© Sputnik / Сара НуреддинАрмия опору: в Іраку зачищають “сплячі осередки” ІГ* “Центральний кримінальний суд виніс...?Повінь

липня в Черкасах відбулася низка змагань із триатлону (акватлону). Місто приймало чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів, юнаків та кадетів, чемпіонат Черкаської області з акватлону, змагання Дитячої триатлонної ліги та "Open Race".Прес-Центр

Львів

Одразу чотири медалі завоювали в Сараєво вихованці вихованцями Львівського училища фізичної культури. Щоденний Львів

першість відбуватиметься в трьох програмах (класична, швидка, блискавична гра) у 5-ти вікових категоріях:молодь – до 26 років,юніори – до 19 років,кадети – до 16 років,міні-кадети – до 13 років,юні надії – до 10...Любимый Херсон

Оксана Чудик та Романа Вовчак переможці кадетського чемпіонату Європи з вільної боротьби. Online.ua

Львів

Одразу три медалі завоювали вихованці львівської школи вільної боротьби на Євро-2017. Галичина спортивная

Спортсмени Львівщини Оксана Чудик та Андрій Джелеп переможці кадетського чемпіонату Європи з вільної боротьби. Online.ua

30 липня Черкаси прийматимуть чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів, юнаків та кадетів Online.ua

Чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів, юнаків, кадетів прийматимуть Черкаси з 29 по 30 липня 2017 року. Загальне керівництво підготовкою та проведення змагань здійснюватиметься Міністерством молоді та спорту...Online.ua

чемпіонату, каже: «Мені сподобались принцеси, які жили у замках. Там був замок принцеси Аврори та Жасмін». Сумчанка змагалася у категорії Кадети. Усього учасників було 350 із 20-ти країн. Українську команду представили дев’ять...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

призерка чемпіонату світу спільно з чемпіонатом Європи з фігурного катання на роликових ковзанах. У французькому Діжоні сумчанка змагалися у категорії Кадети. Усього учасників 350 із 20-ти країн. Українську команду представили дев’ять спортсменок. Товариський матч у рамках підготовки до сезону 2017/18...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Житомиряни успішно виступили на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед школярів

Катерина, Деркач Софія. Серед пар третіми стали Магалецький Єгор, Терещенко Анна. Гаврушкевич Олександр став срібним призером в категорії кадети - індивідуальні вправи, також Олександр разом з Омелянчук Софією завоювали срібло серед пар. Першими в категорії кадети стала трійка...Online.ua

Збірна України на континентальній першості завоювала дві нагороди, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України. У заключний день чемпіонату... 1NEWS

призерка чемпіонату світу спільно з чемпіонатом Європи з фігурного катання на роликових ковзанах. У французькому Діжоні сумчанка змагалися у категорії Кадети. Усього учасників 350 із 20-ти країн. Українську команду представили девять спортсменок. Товариський матч у рамках підготовки до сезону 2017/18...Online.ua

З повагою колектив батьків кадетів, випускників і випускники Державного ліцею- інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка.Online.ua

французькому місті Діжон за медалі європейської першості. На роликових ковзанах українка стартує завтра, 30-го червня з 8:30 ранку, у категорії Кадети. Усього учасників 350 із 15-ти країн. Українську команду представлять девять спортсменок. Триватиме чемпіонат до третього липня. The post Сумчани...Online.ua