зіграна

В США уничтожили один из крупнейших крытых стадионов

Щоб уникнути пошкодження нової арени, між нею та Georgia Dome було збудовано захисну стіну. На арені виступала місцева команда з американського футболу Атланта Фелконс. Ua-football

Зіграно матчі чергового туру Чемпіонату Іванівського р18 листопада 2017 року було зіграно матчі чергового туру Чемпіонату Іванівського району з міні-футболу 2017 року. Новамедіа

У суботу, 18 листопада, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбувся третій тур зимового чемпіонату Львова з футзалу у першій лізі сезону 2017/18 років, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Гал-info

Зіграно чвертьфінальні матчі "Ліги чемпіонів Закарпаття"

Зіграно матчі 1/4 фіналу "Ліги чемпіонів Закарпаття". Стадіон с. Великі Лучки Лази" ФК "Гірник" (Рокосово) 6:0 Нагадаємо, футболісти Минаю та Калуша розписали нічию перед зимовою перервою всеукраїнської першості. Голос Карпат

Прем

Завершився черговий тур елітного дивізіону чемпіонату України з футболу. Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 15-го туру, відео голів, таблиця. Зеркало недели (газета)

Раціональне Динамо, гарячий Рим, нудний Мадрид.

Доля зустрічі була вирішена ще в першому таймі двічі Микола Морозюк асистував Дьємерсі Мбокані. Команда Юрія Вернидуба відкрила рахунок в першому таймі зусиллями Громова. Ua-football

Ліга 1. Все більше ущільнюючись

У суботу ввечері в чемпіонаті Франції було зіграно ще чотири матчі. Страсбург, "Стад де ла Мено" Ua-football

18 листопада в 16-му турі Прем'єр-ліги України буде зіграно три матчі. Зірка - Динамо 14:00 Карпати - Маріуполь 17:00 Нагадаємо, що в 16 турі Шахтар сенсаційно поступився Олександрії. Чемпион

Третя ліга Львова з футзалу: зіграно матчі другого туру

відбувся другий тур чемпіонат Львова у третій лізі, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Ознаменувався він тим, що після зіграних поєдинків лідирують аж 8 (!) команд із 9-ти можливих, маючи у своєму активі по 3 залікові бали. Лише «Фортуна»...Галичина спортивная

Поразка Динамо, тріумф Данії, зірка для Барселони.

Вже відомо 30 учасників Мундіалю, залишилось визначити переможців міжконтинентального плей-офф. Вчора було зіграно чимало товариських матчів з гучними вивіск Ua-football

Перша ліга Львова з футзалу: зіграно матчі другого туру

Свою першу звитягу в чемпіонаті здобула «Інстал Плаза». Цікавим на події видався матч між «Новими іменами» та «АК Старява». Галичина спортивная

У суботу, 11 листопада, у залі «СКА» (вул. Генерала Грекова, 1) відбувся другий тур чемпіонат Львова у третій лізі, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Гал-info

Минулими вихідними, 5 листопада, у чемпіонаті Полтавського району було зіграно останній тур. Футбол Полтавщини

Поєдинок 19-го туру молодіжного чемпіонату України U-21 сезону-2017/2018 між рівненським «Вересом» та львівськими «Карпатами», який згідно з календарем мав відбутися 8-го грудня (базовий день), за взаємною згодою клубів буде зіграно у суботу, 11-го листопада. Гал-info

4 листопада 2017 року у місті Скадовську були зіграні матчі першого етапу чемпіонату Херсонської області області з футзалу серед дівочих команд.Голая Пристань