11:21

Метки новостей

зіграна

НБА. Лень набрав 14 очок проти "Юти", "Сан-Антоніо" продовжило виїзну переможну серію

У Національній баскетбольній асоціації завершився ігровий день, в якому було зіграно шість матчів. УНИАН (ИА)

Стартують Фінальні ігри регулярного чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО на "Кубок Героїв АТО"

Для участі у чемпіонаті наступного року подали заявки вже 76 команд. Seo-top-news

Чемпіонат Франківська: дві третини відбіркового етапу зіграно

На вихідних пройшли матчі 5 та 6 туру чемпіонату Івано-Франківська з футзалу. Галичина спортивная

У Львові "Карпати" зустрічалися з "Зорею". Ua-football

"Дніпро" та "Кривбас" перемогли у матчах української Суперліги

Сьогодні в чемпіонаті України з баскетболу було зіграно два поєдинки. УНИАН (ИА)

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Зіграно перший чвертьфінал Кубка України. >ПФК "Миколаїв" переміг у чвертфьіанлі Кубка України. У серії ж пенальті лідери маріупольців Фомін та Мішньов схибили свої удари. Sportanalytic

У 13 турі Англійської Прем'єр-ліги зіграно чергові чотири матчі Голи: Орігі, 75, Мілнер, 90+1 (п) Голи: Доусон, 72 - МакОулі, 34 "Свонсі" - "Крістал Пелас" - 5:4 ДеПо

Прев

Схоже молодіжну команду « Карпат» перестало лихоманити. Єдиний гол Вадима Страшкевича дозволив львів'янам святкувати перемогу. Галичина спортивная

ТНМК випустили новий кліп "Небокрай"

Цієї осені Танок на майдані Конґо святкує свою двадцяту річницю. З цієї нагоди буде зіграно ювілейний концерт "ТНМК. ДеПо

У чемпіонаті України з хокею серед жіночих команд зіграно перші два матчі. Скащук (32:04), 13:0. Днепродзержинский спорт

В Україні стартував перший чемпіонат країни з хокею серед жінок

У чемпіонаті України з хокею серед жіночих команд зіграно перші два матчі. У прем'єрному матчі чемпіонату київська Україночка здобула перемогу над Дніпровськими Білками з Дніпра. Ukrainianwall

Анонс матчів 15-го туру футбольної Ліги Парі-Матч

Через єврокубки, дві третини зустрічей відбудуться в суботу, а два матчі буде зіграно в неділю, повідомляє fpl... Новости ФК "Металлист"

Ярослав Козык обслужит матч Юношеской лиги УЕФА

Арбітром матчу призначено Ярослава Козика, асистентами арбітра - Віктора Матяша та Володимира Висоцького. Sportgid

НБА. "Клівленд" переміг "Торонто" у зустрічі лідерів Східної конференції

Минулої ночі у Національній баскетбольній асоціації було зіграно п'ять матчів. УНИАН (ИА)

В Нью-Йорку завершилася четверта партія матчу за титул чемпіона світу з шахів між норвежцем Магнусом Карлсеном і росіянином Сергієм Карякіним Нагадаємо, що в матчі може бути зіграно максимум 12 партій. ДеПо

Перемога Аргентини та інші матчі відбору на ЧС-2018 в Південній Америці

У південноамериканській кваліфікації на ЧС-2018 зіграно черговий турПро це повідомляє Depo. Еквадор - Венесуела - 3:0 Турнірне становище після 12 матчів: ДеПо

Франція - Кот'д-Івуар - 0:0 Північна Ірландія - Хорватія - 0:3 В середу в Європі було зіграно декілька товариських поєдинків між національними збірними ДеПо

Минулої суботи у першості Хорольського району було зіграно сімнадцятий тур. У зірковому аврамівському дербі сильнішою виявилася Зоря, яка наразі друга. Футбол Полтавщини