зіграна

Представлені найкращі голи 32-го туру УПЛ

Головною подією туру стало завоювання "Ворсклою" бронзових медалей чемпіонату. Найкращим гравцем туру став нападник "Ворскли" Владислав Кулач. Зеркало недели (газета)

Зіграно матчі 4-го туру чемпіонату Житомирського району

Слухалася інформація про поведінку футболіста команди «Енергія» (с. Сільске життя

Прем

Команди в цьому турі забили 13 голів. Голи: Кулач, 66, Васін, 90. Голи: Кожанов, 61 - Діденко, 79. Зеркало недели (газета)

НБА. Клівленд розірвав Бостон у відповідь на дві стартові поразки

В ніч на неділю, 20 травня, було зіграно третій матч фінальної серії Східної конференції. Четвертий матч все ще на полі "Клівленда" відбудеться в ніч на вівторок Ua-football

Квінтет "левів" зіграє за збірну U-15 у Чехії

По завершенні другого матчу команда Сергія Попова повернеться додому. Галичина спортивная

У Данії, де триває 82-й чемпіонат світу з хокею 2018 року серед команд елітного дивізіону, сьогодні, 17 травня, буде зіграно усі чотири матчі першої стадії - 1/4 фіналу. Западная информационная корпорация

НХЛ. Лідер Сходу відмовляється здаватись Вашингтону без бою

Однак переможець регулярного чемпіонату зробив правильні висновки і здобув в цілому комфортну перемогу. Рахунок потужним кидком з середньої відстані відкрив канадець Стевен Стамкос. Ua-football

НХЛ. Вегас взяв реванш за поразку в першому матчі фінальної серії Заходу

В першому періоді "Вегас" забив двічі зусиллями Татара та Маршессо. Ua-football

Минулого вікенду, 12 та 13 травня, відбулися поєдинки третього туру першого етапу чемпіонату Полтавщини. Футбол Полтавщини

Sports (@GOLAZOOOSports) 14 травня 2018 р. Нагадаємо, що 10 травня Селезньов та його Акхісар стали володарями Кубку Туреччини. Чемпион

Представлені найкращі голи 31-го туру УПЛ

Всього в рамках звітного туру було забито 10 голів. Головною подією туру стало дострокове чемпіонство донецького "Шахтаря". Зеркало недели (газета)

Прем

Добігає кінця другий етап елітного дивізіону чемпіонату України з футболу. Головною подією туру стало дострокове чемпіонство донецького "Шахтаря". Також донеччани оформили 7-й золотий дубль, вигравши Кубок України. Зеркало недели (газета)

Хоча першу шайбу закинули лише на 36:54 хвилині матчу. Лише збірна США за одну гру зуміла закинути 13 шайб. 24 канал

У п'ятницю, 11 травня на підтримку звернення громадських організацій та для привернення уваги житомирян до порушень, які відбуваються при плануванні видатків на утримання закладів освіти, було проведено акцію «Освіто, порахуй потреби!». 20 хвилин

У суботу та неділю 12 і 13 травня відповідно, буде зіграно усі шість матчів 31-го туру чемпіонату України з футболу сезону-17/18 серед клубів Прем'єр-ліги. Западная информационная корпорация

Зіграно матчі третього туру чемпіонату Закарпаття з футболу

Господарі мали цілковиту перевагу й сповна реалізували свої моменти в кожному з таймів. Однак у середині першого тайму та на початку другого Вільхівці реалізували свої створені моменти. Під кінець матчу фізично краще виглядали гості й на останній хвилині зустрічі змогли...Голос Карпат

Минулими вихідними, 5-го та 6 - го травня відбулися поєдинки другого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати: 5.05.2018 2 тур. Футбол Полтавщини