зіграна

Наприкінці першої чверті гості відірвалися і вийшли вперед +6. Але у третій чверті Київ-Баскет різко знизив результативність. У заключній чверті гості майже не відчували опору з боку підопічних Олександра Лохманчука. UkrBasket

І у третьому матчі дня Черкаські Мавпи-2 поступилися Харківським Соколам. 13 січня у Вищій лізі буде зіграно шість матчів. UkrBasket

Гол нападника Айнтрахта визнаний найкращим в Бундеслізі в 2017-му році

Давід Алаба і його розкішний гол зі штрафного у ворота Лейпцига; Серж Гнабрі, який забив Лейпцигу мало не з центру поля; Ua-football

Перша ліга: статистика після 6 турів

бомбардирів, попереджень та вилучень. Крім того, цього разу ми підготували для Вас підбірку цікавих статистичних фактів. - За підсумками шести зіграних турів у двох підгрупах Першої ліги було забито 135 голів, із них 66 голів забили команди-господарі, а 69 -...Галичина спортивная

Енді Керолл відзначився дублем у грі проти Вест Бромвича Одноосібний лідер чемпіонату Манчестер Сіті впевнено переміг Вотфорд з рахунком 3:0. Тоттенгем на виїзді здолав Свонсі - 2:0. Чемпион

Захарівка - Колос 1-7 Водовод - Ентузіаст 4-2 Захарівка - Корпус 0-5 Степ Ньюз

22 грудня в чемпіонаті української Суперліги було зіграно один матч. У Рівному Кардинал-Рівне приймав діючого чемпіона херосонський Продексім. Чемпион

Олег Дулуб пішов з "Чорноморця"

Головний тренер одеського "Чорноморця" Олег Дулуб покинув команду. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Народні депутати: 1 дошка - Олександр Співаковський, 2 - Віктор Кривенко, 3 - Олексій Гончаренко, 4 - Леонід Ємець, 5 - Григорій Шверк. Народна Правда

Окрім міжнародних виступів наших національних збірних України на Всеукраїнській арені вирували свої пристрасті. Жіночий футбол України

Хімік упевнено переміг Політехнік / ФБУ У Харкові місцевий Політехнік приймав Хімік з Южного. Чемпион

Ані Лорак запідозрили у плагіаті

При цьому їй довелося зіграти понад 30 різних ролей. Ваші новини

Нарешті Ані Лорак представила кліп, кадрами з якого інтригувала мережу протягом кількох місяців. Схоже, Бадоєв дуже надихнувся естетикою кіліпів Тіни Кароль ТаблоID

Прем

Завершився черговий тур елітного дивізіону чемпіонату України з футболу, який став останнім у 2017 році. Команди в цьому турі забили 24 голи. Зеркало недели (газета)

В чемпіонаті Іспанії 8 грудня було зіграно один матч. У грі аутсайдерів першості Алавес вдома приймав Лас-Пальмас і переміг з рахунком 2:0. Голи на рахунку Ібаї (23) та Ель-Хаддаді (55). Чемпион

Бордо - Страсбург / twitter В чемпіонаті Франції 8 грудня було зіграно один матч 17-го туру. Бордо вдома приймав Страсбург і зазнав ніщивної поразки з рахунком 0:3. Чемпион

В останньому турі Ліги Європи буде зіграно 24 матчі. Мілан завітає до Рієки, а Евертон - до Аполлона. Українські клуби Динамо і Зоря зіграють із Партизаном і Атлетиком відповідно. Хапоель Б-Ш - Вікторія Пльзень 22:05 Стяуа - Лугано 22:05 Зюлте-Варегем...Чемпион

Феноменальное достижение Iахтера в матчах с командами из Англии

Матч проти "Манчестер Сіті" став для "Шахтаря" сьомим домашнім єврокубковим проти команд з Англії. "Шахтар" - "Арсенал" 2:1 Ua-football

Динамо - Партизан: де дивитись онлайн матч Ліги Європи

Також зазначимо, що UA-Футбол проведе текстову о Ua-football

"Карпати" і "Олімпік" можуть дограти матч в наступному році

Про це повідомив виконавчий директор УПЛ Євген Дикий у коментарі Sport Arena. На гол Сергія Мякушка гості відповіли точним ударом Антона Кравченка. Зеркало недели (газета)