«Энерго-сервисная компания «Эско-Север» принадлежит экс-министру экологии Николаю Злочевскому. Новости N

Николаевское государственное предприятие «Зоря»-«Машпроект»14 марта заключило соглашение с ООО «Энерго-сервисная компания «Эско-Север» о поставках природного газа на 28,85 миллиона гривен. Преступности.нет

На що натякають зорі закоханих знаків зодіаку?UkrMedia

У чвертьфіналі плей-офф «Енергія» зустрінеться з «Титан-Зорею» +Відео zaxid.net

Форвард Карабюкспора Євген Селезньов і хавбек Зорі Іван Петряк приєдналися до збірної України в Австрії. Раніше повідомлялося, що Степаненко, Федецький і Морозюк тренувалися за індивідуальною програмою...Чемпион

Найприкріша поразка сезону

Матчем із «Зорею» «Волинь» завершувала виступ у першому етапі чемпіонату України і прощалася із «пулом» найсильніших. Команда Віталія Кварцяного намагалася вирішити два завдання. Вісник+К

"Волинь" - "Зоря" - 0:1

"Зоря" важко перемогла "Волинь" в останньому матчі першого етапу чемпіонату України. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Перемігши ЛТК-Інбев-НПУ з рахунком 5:0, львівська «Енергія» завершила регулярний чемпіонат Екстра-ліги на четвертому місці, а відтак у чвертьфіналі плей-офф зіграє з «Титаном-Зорею» з Покровського, що за підсумками двох кіл чемпіонату посіла п'яте місце. Гал-info

ОНЛАЙН

У заключному матчі першого етапу УПЛ луцька "Волинь" зіграє вдома з луганською "Зорею". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Титан-Зоря - Ураган: онлайн відео трансляція матчу

Чемпіонат України з футзалу. Екстра-ліга. 19 тур"Титан-Зоря" (Покровське) - "Ураган"Початок: 12:30 год.Галичина спортивная

Степаненко: Фонсека і Луческу - два різних тренера, два різні стилі гри

- Тарас вітаємо тебе з ювілеєм. Ти зіграв 200-ий матч за Шахтар у поєдинку з Зорею. Як тобі бути таким старожилом Гірників?- Спасибі. Я, чесно кажучи, не знав про це. Мені товариш зателефонував, привітав. Звичайно це...Новини футболу

Саме так Шахтар укладав орендний договір по своїм футболістам з луганською Зорею. Чемпион

Австралійський телескоп ATCA виявив подвійну зоряну систему Х9, яка складається із чорної діри і біл... Експрес

Леоненко знову жорстко "наїхав" на "Динамо"

майка. Рудько - це не воротар для "Динамо".По суті це була нічийна гра. Команда? Її в "Динамо" давно немає. З "Зорею" зіграли...Sportgid

"Шахтар" вирвав перемогу над над "Зорею"(ФОТО)

В центральному матчі 21 туру УПЛ "Зоря" приймала "Шахтар" у Харкові, де гірники на останніх хвилинах вирвали перемогу завдяки голу Максима Малишева.Повідомляє сайт Футбол Україна. Ці та...Sportgid

Два клуби зі сходу країни підуть на ФФУ одним фронтом. Експрес

0:0", - сказав він. "Наступну гру проводитиме Коваль, або ж потрібно повертати Шовковського", - додав Леоненко. Нагадаємо, після матчу із Зорею Леоненко похвалив Динамо за показаний футбол.Чемпион

Ключова битва "Зорі" і "Шахтаря"

У Харкові "Зоря" дала справжній бій "Шахтарю", але таки програла в кінцівці. Тепер можна точно казати про вирішену долю чемпіонства. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Зоря"...Sportanalytic

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Зорі кілька хвилин не вистачило для нічиєї з Шахтарем.Znaj.ua

Закінчився матч 21-го туру "Зоря" - "Шахтар" (фото)

Центральний матч 21-го туру між луганською "Зорею" і донецьким "Шахтарем".UkrMedia