золоті нагороди

В Кубку України золоті нагороди завоювали Артем Шевцов і Катерина Сокур.Златопіль

У неділю, 21 травня, у Дніпрі завершився 4-й, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед жіночих команд. Золоті нагороди та звання чемпіонів України здобула команда Харків'яночка (тренер - Микола Слюсаренко), передає сайт waterpolo.org.ua. Друге місце посіла команда СДЮШОР №9...Чемпион

Ксенія Пантелєєва виграла турнір найсильніших шпажисток України

і в перший, і в другий день турніру. Відзначимо, що в нинішньому сезоні Ксенії Пантелєєвій вдалося зібрати майже повний комплект золотих нагород всеукраїнських змагань сезону-2016/2017. Львів’янка була першою у жовтні минулого року на Кубку України-2016 в Харкові. В листопаді виграла...Галичина спортивная

У нинішньому сезоні Ксенії вдалося зібрати майже повний комплект золотих нагород. Чемпион

Серед жінок золото завоювала найдосвідченіша рапіристка зі збірної України - Ольга Лелейко. Чемпион

Українці здобули 11 нагород на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

дистанції 500 метрів і в четвірці, також на «п’ятисотці», разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим. Іще одну золоту нагороду здобула каное-двійка у складі бронзових призерів Олімпіади в Ріо Дмитра Янчука та Тараса Міщука. Хлопці також стали другими...Єдність

на дистанції 500 метрів, яку вона подолала за час 2:09,058. Далі, як повідомляє XSport, тандем байдарочників Ігор Трунов/Іван Семикін отримав золоту нагороду на дистанції 500 метрів, показавши час 1:28.059. Трунов та Семикін випередили угорців на 0,955 секунди. Переможцями свого заїзду...Високий замок

Акробати з Дрогобича на турнірі у Кракові здобули чотири медалі

Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Жгута Євгенія та Вагіла Анна-Марія. Серед 38 конкурентів Жгута отримала золоту нагороду, а її подруга по команді Вагіла — срібну. Вперше на міжнародній арені дебютувала дрогобицька жіноча група у складі...Галичина спортивная

Львів

змаганнях взяли участь 306 спортсменів-дзюдоїстів 195 юнаків та 111 дівчат із дев'ятнадцяти країн. Зокрема, у ваговій категорії до 66 кг золоту нагороду виборов студент Львівського училища фізичної культури Олег Овчаренко (на фото ліворуч). Тренер переможця Олександр Корчемлюк. На шляху до...Щоденний Львів

Борці Чернівецької ОДЮСШ здобули 4 медалі на чемпіонаті України серед кадетів

Голосова. Серед юнаків у ваговій категорії до 76 кг кращим став Олександр Вишняк. Отримавши впевнені 5 перемог, наш учень здобув золоту нагороду та право представляти державу на чемпіонатах Європи і світу. Бронзову медаль у ваговій категорії до 69 кг виборов...Погляд

"Динамо" - "Шахтар".

медалі, відірвавшись від "Динамо" на 13 очок. У другій частині першості відставання киян від донеччан зросло ще більше. Донеччани здобули золоті нагороди за чотири тури до закінчення турніру. Зараз вони мають в активі 78 пунктів та випереджають динамівців на 17...Еспресо TV

Серед кандидатів в майстри спорту золоті нагороди вибороли Анастасія Данилюк та Олександра Вихристюк. Готували спортсменок до змагань тренери Марина Болба, Юлія Руда та Юлія Шепелюк.Все

сходинку п'єдесталу піднялися гравці команди із смт. Дружківка Донецької області. Бронзові медалі завоювали баскетболісти з міста Харкова. У змаганні жінок золоті нагороди завоювали кропивницькі баскетболістки. Срібними призерами стали спортсменки з міста Полтави. Третє місце виборола жіноча команда Кривбас-Ветеран ізм. Кривого...Златопіль

Українські шаблістки стали сьомими на етапі Кубка світу в Тунісі

Збірна українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької і Ольги Жовнір посіла сьоме місце на етапі Кубка світу в Тунісі, повідомляє УНН з посилання Xsport. В турі прямого вибування українки розпочали боротьбу за нагороди під четвертим номером...Unn.com.ua

Франківські тенісисти вибороли 10 нагород на міжрегіональних змаганнях

іграх. Також визначились абсолютні переможці з чотирьох видів програми. Представники франківського клубу “Alias” здобули п’ять бронзових, чотири срібних та одну золоту нагороду. Дмитро Втерковський став першим у фізичній підготовці, другим в абсолютному заліку та третім — у парі. Лука Параскевов...Галичина спортивная

УНН. У Тунісі завершився етап Кубка світу з фехтування на шаблях на якому представниця України Ольга Харлан виборола золоту нагороду, передає кореспондент УНН. Олімпійська чемпіонка О.Харлан мала...Allsvit

Фехтувальниця О.Харлан тріумфувала на етапі Кубка світу у Тунісі

У Тунісі завершився етап Кубка світу з фехтування на шаблях на якому представниця України Ольга Харлан виборола золоту нагороду, передає кореспондент УНН.Олімпійська чемпіонка О.Харлан мала 4-й номер посіву і на стадії 1/32 фіналу виявилася сильнішою за японку Емуру Місакі...Unn.com.ua

За підсумками чемпіонату України Прем'єр-лігу залишать два клуби. Золоті нагороди національної першості достроково здобув донецький "Шахтар".Еспресо TV

Українські паралімпійці завоювали низку медалей турніру з настільного тенісу в Словенії

місті Лашко (Словенія), повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НКСІУ.Українські паралімпійці завершили цей турнір на 1-му загальнокомандному місці, виборовши 7,5 золотих нагород, дві срібних та три бронзові медалі, загалом 12,5 медалей. В особистих змаганнях золото вибороли: Єзик Олександр (клас 2),...Unn.com.ua