золоті нагороди

Денисюк здобув "золото" Кубка світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

25 метрів з малокаліберного пістолета Р3 наш співвітчизник Олексій Денисюк продемонстрував свою влучність та піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу. Другу золоту нагороду "жовто-блакитним" О.Денисюк приніс у дисципліні стрільба на 10 м з пневматичного пістолета Р1. Нагадаємо, що за нагороди турніру,...Чемпион

Чемпіонат світу з біатлону’2017 вже став історією. Історією з німецьким акцентом, адже збірна цієї країни виграла 7 золотих нагород у 11-ти гонках. Справжньою героїнею форуму стала нова «бундес-машина» Лаура Далмайєр — із шасти гонок у неї п’ять (!) золотих...Галас

за представників Львівщини виступили команди Дніпропетровської (920 очок), Харківської (878 очок), Київської (716 очок) та Сумської (557 очок) областей. Єдину золоту нагороду здобула жіноча естафетна команда з бігу 4 х 200 м. у складі: Марчак Ірина, Коваль Лілія, Механчук Рената...MediaStar

зазначає тренер-Щодо статистики проведеного чемпіонату: 9 чемпіонів з Мукачева, 6 з Рахова, по 2 з Чопа та Хуста, по одній золотій нагороді у представників Берегова та Іршавщини, - повідомив відділ спорту Мукачівського міськвиконкому...Zaholovok

Борці з ЧОДЮСШ привезли три золота з Калуша

- Дві золоті нагороди турніру здобули учні Чернівецької обласної ДЮСШ.Погляд

Українські фехтувальники здобули "срібло" Кубка світу

Українська команда з фехтування на шпагах завоювала срібні медалі Кубка світу в Канаді. У боротьбі за золоті нагороди спортсмени поступились чехам із рахунком 40:35. Як поінформувала прес-служба Федерації фехтування України, у півфіналі наша збірна у складі Володимира Станкевича...Ваші новини

У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики

ІААФ — Миколі допоміг атлет («повів» його по дистанції), який відставав від нього на коло. Отож, Нижника було дискваліфіковано, а золота нагорода дісталася Кицу — 8.03,65. Відзначимо на цьому чемпіонаті виступ юної багатоборки Аліни Шух з Броварів. Аліна змагалася в...Спорт.ua

На чемпіонаті України з стрільби кульової, що триває нині у Львові, у вправі МІХ Олег Омельчук та Оксана Ковальчук здобули золоті нагороди. Таким чином рівненські спортсмени вибороли право брати участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в Словенії на початку березня.Новини по-рівненськи

у місті Суми. Бердичівляни Віктор Лонський, Олександр Баранніков та Владислав Мазур достойно представили на чемпіонаті Житомирську область. Віктор Лонський здобув золоту нагороду з результатом 2 метри 19 сантиметрів. Срібним призером у секторі стрибків у висоту серед молоді став Олександр Баранніков...Спортивний Житомир

Померла чемпіонка Олімпійських ігор Н.Олізаренко

63 роки, передає УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.Н.Олізаренко на Олімпійських іграх у Москві у 1980 році здобула золоту нагороду з бігу на 800 метрів та бронзову з бігу на 1500 метрів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві попрощались із...Unn.com.ua

дзюдо. За словами заслуженого тренера України Юліана Германюка, новоселицький дзюдоїст виграв п’ять поєдинків у ваговій категорії до 50 кілограмів, отримавши золоту нагороду на юніорському чемпіонаті України. В цілому, Буковину на чемпіонаті захищали дев’ятеро буковинців, але їм не вдалося дістатися призових...0372.ua

легенда української та світової легкої атлетики Надія Олізаренко. Їй було 63 роки. Надія Федорівна на Олімпійських іграх у Москві здобула золоту нагороду з бігу на 800 метрів та бронзову з бігу на 1500 метрів. Одеситка - екс-рекордсменка світу на 800-метрівці,...Чемпион

фінляндському місті Еспоо, став для жіночої збірної України тріумфальним. Катерина Чорній, Інна Бровко, Наталя Степанян та ужгородка Даря Варфоломеєва виграли золоті нагороди, у фіналі здолавши збірну Італії. Є ще одне вагоме досягнення у скарбничці ужгородської фехтувальниці. Дарія Варфоломеєва стала Чемпіонкою...Голос Карпат

Ужгородська фехтувальниця привезла дві перемоги (ВІДЕО)

фінляндському місті Еспоо, став для жіночої збірної України тріумфальним. Катерина Чорній, Інна Бровко, Наталя Степанян та ужгородка Дар'я Варфоломеєва виграли золоті нагороди, у фіналі здолавши збірну Італії. Детальніше - у сюжеті...Закарпатський Кореспондент

У здобутку тернопільських атлетів три "бронзи" і "золото"

Іван Панасюк та Олег Данилюк). В п’ятій спробі спортсмен штовхнув ядро на 17.30 м і виборов перше місце, здобувши, відповідно, золоту нагороду. А ще одну «бронзу» у Сумах завоював Назар Вовчок в стрибках в висоту з результатом 195 см (ДЮСШ...Галичина спортивная

Миколаївський паралімпієць М.Яровий отримав друге "золото" на чемпіонаті світу у Німеччині

на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, який проходить у німецькому місті Фінстерау миколаївський паралімпієць Максим Яровий здобув другу золоту нагороду. Про це повідомляє кореспондент УНН.М.Яровий став найкращим в лижних перегонах на дистанції 15 кілометрів. Український спортсмен, здолавши дистанцію...Unn.com.ua

В Ужгороді відбувся Міжнародний хокейний турнір, приурочений сторіччю Закарпатського хокею. У фінальну боротьбу за золоті нагороди вийшли дві перемогу святкував ужгородський «Спартак», який до того ж є найстарішою ужгородською...ClipNews.info

Українські гімнастки завоювали 14 медалей на турнірі в Естонії

У групових вправах українські гімнастки здобули три комплекти золотих нагород. Unn.com.ua

Тринадцятирічна львівська гімнастка завоювала чотири золота на міжнародному турнірі в Естонії

Представниця юніорської збірної України з художньої гімнастика Христина Погранична завоювала чотири золоті нагороди на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Miss Valentine 2017 в Тарту (Естонія). Львів'янка стала найкращою серед усіх юніорок турніру у...Галичина спортивная

13-річна українська гімнастка здобула чотири золота на міжнародному турнірі в Естонії, - ВІДЕО

Представниця юніорської збірної України з художньої гімнастика Христина Погранична завоювала чотири золоті нагороди на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Miss Valentine 2017 в Тарту (Естонія).iPress