золоті нагороди

це своєрідна підготовка до всеукраїнських турнірів. Хоча спортсмени змагались у особистих заліках, але організатори підвели статистику команд. Кобелячани завоювали 25 золотих нагород, 26 срібних та 12 бронзових. Представники Горішніх Плавнів 12 золота, 8 срібла і 9 бронзи. Гості з Вінницької...Тижневик «ЕХО

Української гордості пост У неділю, 23 квітня, олімпійський чемпіон Олег Верняєв завоював золоту нагороду у своєму коронному виді - вправах на брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському місті Клуж. Його виступ...Кременчугский Телеграф

Індійська бабуся Ман Каур здобула золоту нагороду у стометровці на Всесвітніх іграх ветеранів спорту (World Masters Games), що проходять 21-30 квітня в Окленді (Нова Зеландія). Ман Каур...1NEWS

Вихованці житомирського клубу "Самурай" здобули 11 золотих нагород на Чемпіонаті України з Айкідо

На вищу сходинку п'єдесталу пошани піднімалися Аріна Мовчан, Іван Перун, Єгор Войтенко, Каріна Сімон та Софія Бевз. Новини Житомира

Армієць старший солдат Олег Верняєв завоював 3 нагороди на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. Під час виступів на чемпіонаті Олімпійський чемпіон армійський спортсмен старший солдат ЗС України Олег Верняєв здобув дві золоті нагороди у вправах - на паралельних брусах (15,466) та у багатоборстві (85,866). В опорному стрибку гімнаст завоював «бронзу» (14,649). Міністерство оборони...Народна Рада

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв завоював у неділю, 23 квітня, золоту нагороду у своєму коронному виді - вправах на брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському місті Клуж. Результат українського...Високий замок

Бронза вактиві нашого бронзового призера Олімпійських ігор-2012 Ігоря Радівілова. Якповідомляв УНН, Олег Верняєв завоював золоту нагороду начемпіонаті Європи вРумунії убагатоборстві.1NEWS

Дзюдоїстка С.Ярьомка стала срібною призеркою чемпіонату Європи

В польській столиці Варшаві, продовжився чемпіонат Європи з дзюдо на якому українські спортсмени поповнили командну скарбничку медалей, передає УНН з посиланням на НОК України.У ваговій категорії +78 кг Світлана Ярьомка посіла друге місце. Українка здобула перемоги у трьох поєдинках й...1NEWS

Г.Зантарая приніс друге "золото" Україні на ЧЄ з дзюдо

Георгій Зантарая уваговій категорії 66кг виборов золоту нагороду, повідомляє УНН зпосиланням наФедерацію дзюдо України. Шлях нашого дзюдоїста додругого чемпіонського звання почався зперемоги впершому раунді над господарем татамі поляком...1NEWS

Українські дзюдоїсти взяли два "золота" на ЧЄ-2017

Ще одну золоту нагороду для України на цьому чемпіонаті сьогодні здобув Георгій Зантарая. Чемпіонат Європи з дзюдо триватиме до 23 квітня включно.Ваші новини

Український дзюдоїст Георгій Зантарая (66 кг) здобув золоту нагороду на чемпіонаті Європи у Варшаві...Громадське телебачення

В Умані влаштують справжнє небесне шоу

скульптуру відомого митця Олексія Шевчука, який у свій час жив і творив в Умані. Пригощає учасників кафе швидкого харчування, власник золотої нагороди "Ревізор рекомендує" - "Пан Кабан"! Детальну інформацію про фестиваль та польоти на повітряних кулях можна отримати за посиланнями:...Про Все

першості тривала була надзвичайно напружена боротьба. Львівська та Київська команди набрали по 14 очок. Оскільки переможець визначався за більшої кількістю золотих нагород, тому Київська міська динамівська організація посіла 1 місце, Львівська обласна організація – 2 місце і Харківська обласна організація...MediaStar

Сезон зі стрільби з лука на відкритому повітрі Іваницький розпочав з перемоги

Серед жінок золоту нагороду виборола господарка турніру Анастасія Павлова.Галичина спортивная

Золоті нагорода завоювали: Кремзер Олена - майстер спорту України міжнародного класу, у ваговій категорії 55 кг та Лісовська Юлія - майстер спорту України (вагова категорія 67 кг). Любимый Херсон

14.04.2017 5-10 квітня у Білій Церкві відбувся юнацький Весняний Чемпіонат України у багатоденній гонці з велосипедного спорту. Komora.info

Першими у бій вийшли юнаки: 10 квітня вони розіграли нагороди серед команд-двійок. 1NEWS

відділення НОК України. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кіровоградщини пробіг 100 кілометрів (ФОТО)В змаганнях взяли участь 6 колективів спортсменів-аматорів. У напруженій боротьбі золоті нагороди вибороли волейболісти команди Нафтохімік з міста Кременчук. Срібну сходинку пєдесталу посіли спортсмени факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира...Златопіль

Черкащанин здобув дві золоті нагороди на чемпіонаті України з армспорту

захищав майстер спорту України з армспорту Олег Данилов. Олегові у надважких і важливих змаганнях вдалося здолати усіх суперників та вибороти золоті нагороди на праву та на ліву руку. Любов до армспорту привив йому його батько і тренер, також відомий спортсмен...Про Все