золоті нагороди

Львівська лучниця Вероніка Марченко здобула "бронзу" етапу Кубка світу-2017 в Берліні

перемогла золоту медалістку ХХХІ літніх Олімпійських Ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Чан Хьє Чін із Республіки Корея і завоювала бронзову медаль. Золоту нагороду здобула Чхе Юн Кан із Республіки Корея, яка у «золотій» дуелі не залишила шансів мексиканці Алехандрі Валенсії —...Галичина спортивная

Сомалі), зумів піти зі спорту красиво. Він знову переміг на дистанції 10000 м і так поповнив свою домашню скарбничку пятою золотою нагородою чемпіонату світу. А на вдвічі коротшій дистанції Фарах здобув срібло. Зачарованими є чемпіонати світу для українського скорохода Ігоря...Високий замок

Лучниця зі Львова виборола бронзу на етапі Кубка світу

перемогла золоту медалістку ХХХІ літніх Олімпійських Ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Чан Хьє Чін із Республіки Корея і завоювала бронзову медаль. Золоту нагороду здобула Чхе Юн Кан із Республіки Корея, яка у золотій дуелі не залишила шансів мексиканці Алехандрі Валенсії 7:1...Щоденний Львів

Черкаські веслувальники увійшли до десятки найкращих на чемпіонаті України

– СДЮСШОР ім. Ю. Рябчинської міста Вінниці (574). Особисті результати: 1. Валерія Шарова у каное-одиночці на дистанції 200 метрів виборола золоту нагороду та у екіпажі каное-двійка на цій же дистанції разом з Марією Кобилинською їм не було рівних. (ДЮСШ з...Про Все

Ю.Левченко та В.Мазур стали найкращими легкоатлетами місяця в Україні

найкращих легкоатлетів України липня місяця, передає УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики країни.  Серед чоловіків найкращим було визнано володаря золотої нагороди зі стрибків у довжину Владислава Мазура (8 м 04 см). Серед жінок найкращою стала Юлія Левченко, яка, окрім...Unn.com.ua

у жінок впевнені перемоги здобули герої молодіжного чемпіонату Європи, який відбувся в Бидгощі (Польща). У чоловіків найкращим було визнано володаря золотої нагороди зі стрибків у довжину, представника Житомирщини, Владислава Мазура (8 м 04 см), а у жінок висотницю Юлію Левченко,...Спортивний Житомир

повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України. Так, українські спортсмени отримали 3 золотих, 2 срібних та 3 бронзових медалі. Золоті нагороди завоювали: Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кг, Олександр Косінов – вагова категорія до 81 кг, Юлія...Український Інтерес

Українські дзюдоїсти-паралімпійці завоювали вісім медалей ЧЄ у Великій Британії

це повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ. Серед 8-ми нагород - 3 "золоті", 2 "срібні" та 3 бронзові медалі.   Золоті нагороди завоювали: Хорава Давид у ваговій категорії до 66 кг, Косінов Олександр - вагова категорія до 81 кг, Галінська...Unn.com.ua

Тріумф України на Всесвітніх Іграх

За кожну золоту нагороду міністерство молоді та спорту України встановило премію у 480 тисяч гривень.МедиаПорт

збірної з карате на чемпіонаті світу і Кубку світу виступили блискуче завоювали пять золотих, шість срібних та пять бронзових медалей. Золоті нагороди здобули: майстер спорту України міжнародного класу Олег Бондаренко 1 місце в куміте та 1 місце в ката шотокан...Урядовий Кур'єр

Олександр Шостуха змінив "Говерлу" на "Миколаїв"

Шостуха виступав за той-самий «Миколаїв» в сезону 2015-2016. Натомість минулий чемпіонаті він провів у складі івано-франківської «Говерли», з якою здобув золоті нагороди Вищої ліги України. Статистика Олександра у минулому сезону виглядала наступним чином: 24 матчі, 13.1 очки, 3.7 підбирань та...Галичина спортивная

У Кіровограді нагородили призерів Дефлімпійських ігор

Дар'я Тарасенко завоювала дві бронзові медалі з плавання. А стрілець Олександр Костик завоював першу золоту нагороду для збірної України.Кіровоградська правда

У Києві затримали олімпійського чемпіона за сексуальні домагання

свого колишнього тренера в 2013 році. Якщо його визнають винним, термін увязнення може становити до 10 років. Петер Зайзенбахер виграв золоті нагороди з дзюдо на двох Олімпіадах поспіль у Лос-Анджелесі в 1984 році та в Сеулі у 1988 році.Еспресо TV

Сумчанка Анна Затилкіна, в парі з Раїсою Риловою з Чорноморська, здобула золоту нагороду Дефлімпійських ігор у турецькому Самсуні. У фінальному поєдинку наші дівчата у двох партіях 23:21 та 21:15 перемогли представниць Литви Біруту...Online.ua

Високий результат нашої збірної забезпечили 10 золотих нагород, 7 срібних та 8 бронзових.Online.ua

Херсонський спортсмен здобув золоту медаль у Всесвітніх іграх

збірної із кікбоксингу здобули одразу дві золоті нагороди на Всесвітніх іграх. команди України херсонський спортсмен, майстер спорту України міжнародного за золото український спортсмен впевнено здолав болгарина Богдана Шумарова.Херсонщина за день

і Валерій Радченко, а також головний тренер Юрій Грицюта. А от дівчатам, які на попередній Дефлімпіаді-2013 у Софії також вибороли золоті нагороди, стати призерками змагань у Самсуні не судилося. Підопічним Леоніда Касицького у поєдинку за бронзові медалі довелося зустрітися з...Чемпион

Маємо ще два «золота» на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

Львів'янин Павло Коростильов та чоловіча збірна України здобули золоті нагороди у восьмий день чемпіонату Європи-2017 з кульової стрільби в Баку (Азербайджан). Коростильов із результатом 581 очко став у неділю переможцем...Урядовий Кур'єр

За результатами змагань Україна посіла п'яте загальнокомандне місце, інформує УНН з посиланням на ММСУ. Високий результат нашої збірної забезпечили 10 золотих нагород, 7 «срібних» та 8 «бронзових».1NEWS

Україна провела найкращий в історії командний результат на Всесвітніх іграх

результатами змагань Україна посіла п`яте загальнокомандне місце, інформує УНН з посиланням на ММСУ.   Високий результат нашої збірної забезпечили 10 золотих нагород, 7 "срібних" та 8 "бронзових". Ще 7 нагород - 5 "золотих", одну "срібну" та одну "бронзову" - українські...Unn.com.ua