золоті нагороди

"Галичанка" блискуче виступила у другому турі Балтійської гандбольної ліги

«Гомеля» було найцікавішим, адже його по праву можна назвати центральним матчем туру. Саме ці дві команди є найвірогіднішими претендентами на золоті нагороди. В останній ігровий день, 14 січня, «Галичанка» зміцнила лідерство у Балтійській лізі, подужавши й литовську «Гарляву» — 21:13.Галичина спортивная

Чоловіча збірна України з біатлону не потрапила до топ-10 естафети в Обергофі

кращих спринту на етапі Кубку IBU На фініші після калейдоскопічних і хаотичних переміщень на першій позиції виявилися шведи, які отримали золоті нагороди. Призовий подіум доповнили збірні Італії (2+11) +1:10,8 хв та Норвегії (3+14) +2:04,6 хв. Варто відзначити, що у Кубку...Unn.com.ua

Біатлон: Семеренко завоювала "бронзу" у гонці переслідування в Обергофі

Золоту нагороду попри дві не закриті мішені виборола словачка Анастасія Кузьміна. Unn.com.ua

За результатами турніру золоті нагороди здобули юні та амбіційні футболісти з Ізяслова.Спортивний Житомир

— Олег Шаповалов) Вони набрали однакову кількість очок, мали рівну кількість забитих і пропущених м’ячів. Тому обом командам-лідерам було вручено золоті нагороди. Третє місце посіла команда ДЮСШ «Темп»-школа № 16 2007 р.н. — Турнір став чудовим завершенням року для юних...Моя Вінниця

Будаєвський боєць, який у 2014 році отримав кульове поранення під Іловайськом, після травми він не опустив рук й завоював чотири золоті нагороди на "Іграх нескорених" У новорічну ніч опівночі всю Україну з Новим роком привітають спортсмени, військові та зірки шоу-бізнесу. Серед тих...Кременчугский Телеграф

В Ужгороді пройшов футзальний турнір «Кубку НОК України» пам

фіналу виявився у післяматчевих пенальті. Ним став мукачівський Беркут (6:5). У головному поєдинку турніру Страйвер-Лобда перемогла Алекс (4:1) і здобула золоті нагороди. Тріумфальний склад ужгородської команди: Михайло Готра, Олег Допілка, Микола Гібалюк, Сергій Машталір, Максим Минайленко, Іван Ковач, Яромир Лобода,...Голос Карпат

Дві золоті нагороди вибороли спортсменки тернопільського спортклубу "Шкіряна рукавичка" у Надвірній, що на Івано-Франківщині.Спорт Тернопільщини

здобули Кобеляки, друге місце у командному заліку отримала Полтава «Колос», третє посіла команда Полтава–молодь.  В особистому заліку кременчужани вибороли три золоті нагороди та одну срібну, а саме:  Євген Гелетей 1 місце у ваговій категорії 70 кг на ліву та праву...Кременчугский Телеграф

Юні дзюдоїсти з Ужгорода здобули Кубок у Словаччині

Кубком за найкращу техніку був нагороджений Даніїл Камінський. Нагадаємо: в Ужгородській міській раді відзначили юних ужгородських спортсменів: фото. Сайт міста Ужгорода

The Rasmus виступить на фестивалі Файне місто

3,5 мільйонів проданих альбомів по всьому світу, які отримали 8 платинових та 5 золотих нагород. Зустрічайте! The Rasmus 22 липня на Main Stage фестивалю Файне Місто 2018! Нагадаємо, на фестиваль «Файне Місто-2018» вже почали продавати...Музична Україна

Вихованець рівненської ДЮСШ №2 Михайло Романчук завоював золоту НАГОРОДУ у фіналі чемпіонату Європи на короткій воді на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Рівнянин показав час 14.14,59, який став новим...ОГО.ua

Алєксєй Воєвода. Фото: sport-express.ru Міжнародний олімпійський комітет пожиттєво відсторонив від участі в Іграх російського бобслеїста Алєксєя Воєводу. Також він втратив золоту нагороду Сочі-2014. Причиною такого рішення стало порушення спортсменом антидопінгових правил - за результатами висновків комісії Деніса Осальда. На Олімпійських...Чемпион

Золота нагорода у Копенгагені стала першою для Михайла Романчука на найбільших міжнародних змаганнях. Телеканал Ритм

Мукачівці здобули 8 медалей на Кубку України з кіокушинкайкан карате

закарпатців, інформував КО. Представники мукачівського молодіжного клубу Яструб показали високий рівень майстерності й змогли здобути 8 медалей, серед яких 4 золоті нагороди, 1 срібна та 3 бронзові. Також варто зазначити, що кращим бійцем турніру став мукачівець Максим Леньо. Нагадаємо, в...Голос Карпат

і з Львівщини – 9 спортсменів. Про це інформує Тамара Левчичова, голова Спілки ветеранів спорту «Фенікс». «У результаті 2-денних змагань золоті нагороди, за своїми віковими групами вибороли: Ольга Стадник, Орест Дубняк, Микола Кулинич, Ярослав Конопельський, Павло Жирков. Призерами стали: Ядвіга...Львівська міська рада

Команда з Житомирщини виграла міжнародний футбольний турнір Neman Cup 2017

посиланням на прес-службу обласної федерації футболу. ФК “Мал” (Коростень) U-11, перегравши у фіналі ФК “Неман-1” (Гродно, Білорусь) – 5:0, здобув золоті нагороди міжнародного турніру. Також головною суддівською колегією були визначені кращі гравці в кожній команді та кращі гравці за амплуа:...Новини Житомира

та Росії. Про це повідомляє прес-служба ЖОФФ. ФК Мал (Коростень) U-11, перегравши у фіналі ФК Неман-1 (Гродно, Білорусь) 5:0, здобув золоті нагороди міжнародного турніру. Також головною суддівською колегією були визначені кращі гравці в кожній команді та кращі гравці за амплуа:...Спортивний Житомир

Українська гімнастка Христина Погранична виграла дві золоті нагороди на Міжнародному турнірі «DuGym Cup 2017» з художньої гімнастики в Дубаї, - Громадське.Гал-info