золоті нагороди

першостях. На чемпіонаті Європи 2016 року у Чехії Рокочій не мав рівних у категорії до 120 кг, зібравши повний комплект золотих нагород. Окрім того, Олексій став бронзовим призером ЧЄ в абсолютній першості. У США, де наприкінці листопада проходив чемпіонат світу...Чемпион

18, 21 та 23-річних у вазі 60кг. Вінничанка Світлана Тросюк посіла перше місце серед дорослих у вазі 65 кг. Три золоті нагороди виборола Валерія Колесник серед 18, 21, та 23-річних у вазі 55 кг. Три срібла отримала Олена Нікітинська у...Vin.vn.ua

Вінницькі сумоїсти принесли перемогу українській збірній

18-, 21- та 23-річних у вазі 60 кг. Світлана Тросюк посіла перше місце серед дорослих у вазі 65 кг. Три золоті нагороди виборола Валерія Колесник серед у вазі 55 кг. Три срібла отримала Олена Нікітинська у вазі 60 кг. Золото...Інформаційна Вінниччина

18, 21 та 23-річних у вазі 60кг. Серед дорослих посіла перше місце вінничанка Світлана Тросюк у вазі 65 кг. Три золоті нагороди виборола Валерія Колесник — серед 18, 21, та 23-річних у вазі 55 кг. Три срібла отримала Олена Нікітинська...Моя Вінниця

Семенов взяв "бронзу" в індивідуальній гонці

шостому етапі Кубка світу в італійському Антхольці. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Якби не промах Сергія на останній стрільбі, він би завоював золоту нагороду, а так до "срібла" йому не вистачило 15 секунд. Ця медаль - перша для українського біатлону у 2017...Sportanalytic

Черкащанин здобув нагороди Кубка світу з лижних гонок та біатлону

дистанції 20 км (59:51.5), він виборов 2 бронзові медалі. А на дистанції 1500 м, на самому фініші, відбулась боротьба за золоту нагороду серед представників України: лише за мить випередив черкащанин свого товариша по команді Ігоря Рептюха, виборовши золото. Додамо, що...Про Все

Черкаський спортсмен завоював Кубок світу

стоячи, (26:56.8) та на дистанції 20 км (59:51.5) – бронзові медалі.На дистанції 1500 м, на самому фініші, відбулась захоплива боротьба за золоту нагороду серед представників України: лише за мить випередив Григорій свого товариша по команді Рептюха Ігоря, виборовши золото. Бронзова медаль...Вчасно (Черкаси)

Черкаський паралімпієць Григорій Вовчинський - переможець Кубка світу

та на дистанції 20 км (59:51.5) – бронзові медалі. на дистанції 1500 м, на самому фініші, відбулась захоплива боротьба за золоту нагороду серед представників України: лише за мить Григорій випередив свого товариша по команді Рептюха Ігора, виборовши золото. Бронзова медаль...Нова доба

На цих змаганнях успішно виступили студенти Сумського державного університету. SumyToday

Українець завоював титул чемпіона Європи з джиу-джитсу

На шляху до золотої нагороди Ярослав Блажко переміг сім разів...Ракурс

За підсумками перших днів Україна лідирує на паралімпійському Кубку світу з лижних гонок та біатлону

вона випереджає команди Німеччини, Франції та Австрії. На дистанції 20 км стоячи золото отримав Ігор Рептюх, в гонці на дистанції 15 км серед жінок в категорії стоячи золоту нагороду здобула Олександра Кононова, срібло — Юлія Батенкова, третє місце посіла Людмила Ляшенко. Серед жінок з порушеннями зору на цій дистанції українкам...Ракурс

Никита КОРЗУН: «Льстит сравнение с Хацкевичем»

опускав руки і продовжував працювати. Хто кращий на тренуваннях, той і буде грати. - У минулому році отримали свою першу золоту нагороду на дорослому рівні, вдома її зберігаєте на помітному місці? - Всі мої нагороди зберігаються у моїх батьків у...Спорт.ua

Львівське "Динамо" розпочало підготовку до другого туру чемпіонату України-16/17

(52—16) — динамівці очолили турнірну таблицю. Та усі — і гравці, і тренери — чудово розуміють, що головна боротьба за золоті нагороди попереду. А перед командою стоїть конкретне завдання — повернути Львову титул чемпіона країни. На сам кінець пропонуємо вболівальникам...Галичина спортивная

"15 секунд відіграє Еміль Хегле Свендсен і здобуває золоту нагороду для норвезької команди, випереджаючи збірну Росії.Newsru.ua

На білбордах Львова - найкращі спортсмени Львівщини

виступу на етапах Кубку світу з фехтування. В китайському місті Сучжоу львівські фехтувальниці в складі національної збірної команди України вибороли золоті нагороди у командних змаганнях. Встановлення таких білбордів стало можливим завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними...Галичина спортивная

Золотий дубль українських шахістів у Катарі

У столиці Катару м. Доха завершився Чемпіонат світу зі швидких шахів 2016 року. Обидві золоті нагороди відправляються до Львова - титул серед жінок достроково здобула випускниця Львівського державного університету фізичної культури Ганна Музичук. А в чоловічому...Народна Рада

Чому Україна тепер найсильніша шахова держава світу

виграв чотири партії, серед інших поставивши мат Магнусу Карлсену. Це дозволило Іванчуку захопити лідерство. У вирішальний третій день змагань за золоті нагороди точилася запекла боротьба. Перед останньою 15-ю партією - одразу у пяти шахістів було по 10 очок Василя Іванчука,...Еспресо TV

Паралімпієць із Черкащини виборов дві золоті нагороди Кубка світу

Завдяки високим здобуткам спортсменів Україна посіла 1 загальнокомандне місце серед країн-учасниць. Нова доба

Черкаський біатлоніст здобув дві золоті нагороди в спринті та естафеті

11 срібних та 11 бронзових медалей, і перше місце за заліком серед країн-учасниць. Відомий черкаський спортсмен Григорій Вовчинський виборов 2 золоті нагороди, в спринті на 5 км та в...Про Все

Гучна перемога Володимира Гози у Баку

показаний на чемпіонаті Європи декілька тижнів тому в Ізраїлі. Отож, у активі 20-річного атлета на міжнародних стартах у 2016-му році золота нагорода у поштовху на чемпіонаті світу, три золоті нагороди чемпіонату Європи серед юніорів, 9 місце на Іграх ХХХІ Олімпіади...Галичина спортивная