золоті нагороди

Соловйова принесла Україні друге "золото" ЧС з пауерліфтингу

Другу золоту нагороду до медальної скарбнички синьо-жовтої збірної на чемпіонату світу з пауерліфтингу 2017 року здобула Лариса Соловйова, інформує УНН з посиланням на...Unn.com.ua

Юні велосипедисти із Кропивницького святкували перемогу в розіграші Кубку України з велокросу

В Олександрії пройшли фінальні змагання Кубку України з велокросу в груповій гонці. Велоперегони зібрали 117 учасників із 11 команд.Золоті нагороди Кубку України завоювали вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького...Fakel

Українська пауерліфтерка Лариса Соловйова підтвердила титул кращої у світі

Другу золоту нагороду до медальної скарбнички збірної України на чемпіонату світу з пауерліфтингу здобула чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор Лариса Соловйова. Інформує «Є!», з посиланням...Єдність

Українець Наньєв став чемпіоном світу з пауерліфтингу

Золоту нагороду наш співвітчизник здобув у ваговій категорії 83 кг. Нагадаємо, що в перший змагальний день планетарної першості в активі України була одна нагорода. Unn.com.ua

Чернівчани здобули на змаганнях у Хмельницькому сім золотих нагород, а це третина усіх призових місць.ТВА

Велосипедисти з Кропивницького святкували перемогу у Кубку України з велокросу

Золотi нагороди Кубку України завоювали вихованцi комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька Бронзовими призерами стали Катерина Сокур, Владислав Шутко та медиапортал "Акула"

Вівторок, 14.11.17: - 100 тисяч забрали у чиновників, аби допомогти поліції. Як обласні депутати гроші ділили. - Вчителі таки здаватимуть ЗНО. Це рішення підтримали і депутати, і Міносвіти. - Через помилку у прізвищі чернівчанка більш ніж півроку навіть не знала,...Українська газета ЧАС

другому поєдинку гості були сильнішими вирвавши перемогу лише наприкінці матчу. Тож, за сумою двох зустрічей 4:3 на користь Локомотива й золоті нагороди відправляються в Гребінку. Вікторія задовольнилась сріблом, а бронзу здобули ФК...Футбол Полтавщини

Ужгородська фехтувальниця-візочниця у складі збірної України стала Чемпіонкою світу

України Надія Дьолог разом з Євгенією Бреус, Наталією Моркович та Ольгою Єсіною стали найсильнішими у командних змаганнях, пише Uzhgorod.in. "За золоті нагороди дівчата боролися з господарками турніру, одними із найсильніших шаблісток світу, - італійками. Поєдинок був непростий. Але ми виграли...Голос Карпат

8 нагород завоювали кременчуцькі тхеквондисти

Наші спортсмени здобули не лише бронзові та срібні, а й золоті нагороди Кременчуцькі тхеквондисти вибороли медалі клубного чемпіонату України. У Харкові завершився марафон змагань. Наші бійці завоювали: Анна Скриль - золото (тренер...Кременчугский Телеграф

Закарпатський кікбоксер Вадим Бабенко: Повертатися зі змагань із золотом уже стало звичкою

хлопців зі збірної України. Але щоб часто перетинався з ними в ринзі, ні, таких немає. Що відчував після двох здобутих золотих нагород? Чесно? Нічого особливого (усміхається. Авт.). Якось уже так виходить, що абсолютна більшість змагань для мене, Богу дякувати, завершується...Голос Карпат

Сумоїсти із Сум стали кращими в Україні

команда Сумської області, честь якої захищали спортсмени МДЮСШ Колос м. Суми, в загальнокомандному заліку посіла перше місце. В особистому заліку золоту нагороду у ваговій категорії 115 кг виборов Микола КОЖУХОВ, срібним призером в абсолютній ваговій категорії став Владислав В'ЮН, бронзу...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Назар Стасишин: "Ми маємо тільки перемагати"

сьогоднішній склад команди та тренерський штаб, ми не маємо права опуститись нижче бронзової сходинки. — Опираючись суто на гру команди, золоті нагороди не є вже такими недосяжними, чи не так?— У цьому немає ніяких сумнівів: щоразу наполегливі, насичені тренування, амбітні...Галичина спортивная

У суботу, 4 листопада, у першій лізі чемпіонату Полтавщини відбувся перший стиковий поєдинок за золоті нагороди, в якому гребінківський «Локомотив» зустрічався з ФК «Вікторія»  (Первозванівка). У цій грі команди переможця не виявили зігравши в нічию 2:2...Футбол Полтавщини

зі збірної України. Але щоб часто перетинався з ними в ринзі, - ні, таких немає. Що відчував після двох здобутих золотих нагород?- Чесно? Нічого особливого (усміхається. - Авт.). Якось уже так виходить, що абсолютна більшість змагань для мене, Богу дякувати,...Ужгород.net.ua

Анна Гиря завоювала дві золоті нагороди на ЧС з греплінгу...Експрес

Білорусі та Модови. Змагалися вони у 15 вагових та вікових категоріях. В нелегікій боротьбі у підсумку у наших хлопців 6 золотих нагород турніру. Також рівненські боксери здобули ще 3 срібла, а дівчата здобули поклали до скарбнички ще 4 других місця.Все

Львів

Загалом Христина Погранична здобула пять із пяти можливих золотих нагород. Щоденний Львів

стала чемпіоном Полтавщини. В останньому турі, який відбувся у суботу 4 жовтня, команда з Миргородщини розгромила Інваспорт з рахунком 5:1 й здобула золоті нагороди, випередивши Колос з Лазірок на два бали. Як і в минулому році третім фінішував ФК Рокита.   Результати...Футбол Полтавщини