золоті нагороди

Буковинці відзначилися на чемпіонаті України з картингу серед учнівської молоді

сім золотих, три срібних і три бронзових медалей. Варто додати, що в номінації з швидкісного маневрування вперше було завойовано пять золотих нагород з шести можливих. Всі переможці в особистому заліку нагороджені Дипломами і медалями Українського державного центру позашкільної освіти. Про...Погляд

У Кропивницькому відбулися всеукраїнські змагання з велоспорту (ФОТО)

2005 р.н.та молодші. Кращі результати продемонстрували господарі змагань учні кропивницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, які завоювали 11 золотих нагород. Найкраще у складі місцевої команди виступила Анастасія Прочухан, яка тричі фінішувала першою. Дворазовими переможцями змагань стали Олексій Науменко,...Гречка

Житомирянин продовжує збирати нагороди на етапах Кубку Світу зі спортивної гімнастики

В останньому виді програми він поступився золотою нагородою титулованому українцю Олегу Верняєву...Новини Житомира

лікарня отримала престижну нагороду Європейської інсультної організації (ФОТО). Колектив неврологічного відділення Мукачівської лікарні отримав престижну нагороду Європейської інсультної організації – золоту нагороду ESO Angels за прагнення підвищувати якість лікування інсульту.Закарпаття онлайн

Мукачівська лікарня отримала престижну нагороду Європейської інсультної організації

Колектив неврологічного відділення Мукачівської лікарні отримав престижну нагороду Європейської інсультної організації – золоту нагороду ESO Angels за прагнення підвищувати якість лікування інсульту. Нагороду присвоєно в ході третьої конференції Європейської інсультної організації, яка проходила в...Голос Карпат

Українці вибороли низку медалей на турнірі з боротьби у Мінську

змагань наші борці завоювали шість медалей. Серед вільників бронзові медалі здобули Армен Аракелян (57 кг) та Мраз Мчедлідзе (97 кг). Золота нагорода на рахунку Алли Черкасової в категорії до 69 кг та Ангеліни Лисак у вазі 60 кг. У цій...Unn.com.ua

Збірна України завоювала 4 медалі на Кубку Європи

Мария Скора Молодіжна зірна України завоювала 4 нагороди на Кубку Європи із дзюдо у Братиславі. З двома золотими нагородами Україна опинилася на...Sportgid

Сьогодні ХК «Кременчук» зіграє з «Білим Барсом».

на думці, що «Білому Барсу» в цьому сезоні належить реальна боротьба за медалі національної першості, в тому числі і за золоті нагороди - зазначає офіційний сайт УХЛ. Протягом останніх двох років білоцерківці займали 5 місце в регулярному чемпіонаті, і не...Кременчугский Телеграф

Всесвітня Універсіада у Тайбеї завершилась для українських спортсменів гучним тріумфом. Наші атлети здобули рекордні для себе 12 золотих нагород (загалом 36!) і в загальному заліку посіли найвище в історії збірної шосте місце...Експрес

Велосипедисти Уманського педуніверситету успішно підкорюють спортивний олімп

а також команд областей України (всього 115 учасників). Вже в перший день змагань в командних гонках переслідування на 4 кілометри золоту нагороду здобув студент УДПУ Даніїл Нікулін. 24 серпня в місті Богуслав Київської області стартував осінній командний чемпіонат України з...Нова доба

з часом 1:51:21 год. Однак в загальнокомандному заліку українські легкоатлети, разом з Тамарою, посіли командне І місце і таки отримали золоті нагороди Універсіади. Під час змагання дівчину переповнювали емоції. Спочатку ти думаєш: О добре, так йдеться! Потім проходиш ще 5...Спортивний Житомир

"ТВД" тріумфував на Відкритій першості Львівщини серед ветеранів

Запеклі протистояння між цими командами кількарічної давнини на рівні професіоналів передалися і на ветеранський рівень. Гра, яка і визначала володаря золотих нагород, завершилася з рахунком 3:0 на користь «ТВД». Підсумкове третє місце на турнірі посіли ветерани Миколаївського району, четверте —...Галичина спортивная

Спортсменки із Львівщини Анна-Марія Мриц та Анастасія Даценко у складі збірної України вибороли дві золоті нагороди. lviv.tv

3 очки, за перемогу з трьох партій (2:1) – 2 очки, за поразку з трьох партій (1:2) – 1 очко. Золоті нагороди впевнено здобули мама і донька Захарченко, які виграли усі матчі, не програвши жодного сету, і набрали 9 очок.Ремарка

Українки завоювали два золота на Універсіаді

Планку на висоті 2 метри рівно українка тричі збила. 23 серпня українські фехтувальниці вибороли 6 золотих нагород на Універсіаді.Ракурс

Фехтувальниці Львівщини - володарки золотих медалей ХХІХ Всесвітньої Універсіади-2017

Пантелеєва (тренери Орліковський А.В., Семеряк З.С.), Юлія Свистіль (тренери Орліковський А.В., Свистіль В.О.) та Анфіса Почкалова (тренер Свистіль В.О.) вибороли золоті нагороди. Спортсменки представляють Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського в складі жіночої студентської збірної команди України з...Галичина спортивная

Наразі в скарбничці збірної України 11 золотих нагород. У понеділок, 28 серпня, українські спортсменки Оксана Окунєва та Ірина Герасименко здобули "золоту" та "срібну" медалі XXIX Всесвітньої літньої Універсіади...Високий замок

Українські гімнастки вибороли "золото" на Універсіаді

на офіційний сайт змагань. Українська збірна у складі Марини Макарової, Валерії Гудим, Дар'ї Сич, Анастасії Подрушняк та Аліни Бихно виборола золоту нагороду у багатоборстві. За виступи з п'ятьма обручами та трьома м'ячами/двома скакалками українки отримали 33,550 бала та опинились на...Unn.com.ua

Пантелеєва (тренери Орліковський А.В., Семеряк З.С.), Юлія Свистіль (тренери Орліковський А.В., Свистіль В.О.) та Анфіса Почкалова (тренер Свистіль В.О.) вибороли золоті нагороди. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. Спортсменки представляють Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського в складі  жіночої...lviv.tv