золоті нагороди

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру "Кубок Федерацій-2017", який цими днями проходив у Латвії. Перше місце команда Олександра Петракова здобула завдяки мінімальній перемозі...Чемпион

Збірна U-18 - переможець «Кубку Федерацій-2017»

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру «Кубок Федерацій-2017», який цими днями проходив у Латвії. Перше місце команда Олександра Петракова здобула завдяки мінім...Новости ФК "Металлист"

За підсумками змагань, набравши 3218 очок, новокаховська спортсменка завоювала золоту нагороду на чемпіонаті України.у...Любимый Херсон

а також став срібним призером у багатоборстві. В активі спортсмена за останні роки також перемоги на чемпіонатах світу та Європи, золоті нагороди на Європейських іграх у Баку і Універсіаді-2015 у Кванджу.Високий замок

на престижних міжнародних турнірах в Дортмунді і Вроцлаві. Як повідомляє Федерація стрільби України, представник нашої юніорської збірної Коростильов Павло завоював золоту нагороду в перший день змагань (результат в кваліфікації 578 очок). У другий день Денис Ворона завоював срібло (результат у...Чемпион

колективи, ЗОЛІ ПВФП та ДНЗ МПТЦО. Доволі легко, перегравши своїх опонентів з рахунком 4:1, перше місце, а з ними і золоті нагороди, завоювала команда з Мукачівського центру професійно-технічної освіти.Голос Карпат

однією київським колективом – «Соколом». Потім херсонці поїдуть у гості до «Галицьких левів» у Новояворівськ. Фінальні ігри і, сподіваємось, оформлення золотих нагород відбудуться в Херсоні 15-16 квітня, коли «Дніпро» зустрінеться з головним конкурентом «Галицькими левами-ЦОП», повідомляє сми з посиланням на...Голая Пристань

Коломийський школяр став чемпіоном Європи з пауерліфтингу

Це вже другий чемпіонат Європи, де Ігор Оробець отримав звання Чемпіона Європи.докладніше Стик

6:2. Як розповів тренер команди, виконавши програму мінімум, на хлопців чекав дуже важливий фінальний матч. Нашим суперником у боротьбі за золоті нагороди виявилась полтавська Молодь, говорить Віктор Білорибець. У зональних іграх ми вже двічі зустрічались із цією командою і обидва...Тижневик «ЕХО

Віктор Дідух - переможець міжнародного турніру з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю

золотих, 2 срібних, 3 бронзових). Успішно в складі збірної команди України змагався представник «Інваспорту» Львівщини Віктор Дідух, який виборов 2 золоті нагороди в особистому та командному заліку. Вітаємо спортсмена та його тренера Олександра Дідуха. Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та...Галичина спортивная

Черкаські пауерліфтери вибороли нагороди на відкритому чемпіонаті Полтавської області

понад 100 кг, показавши результати в присіданні 180 кг, жимі 110 кг, становій тязі 217 кг, спортсмен виборов відразу дві золоті нагороди з пауерліфтингу серед дорослих (опен) та ветеранів (мастерс). У вправі жим штанги лежачи черкаські паралімпійці Ревуцький Олег в...Нова доба

Українець О.Хижняк дострково став чемпіоном Європи з боксу

визначаться найкращі боксери цьогорічної Континентальної першості. Однак, лідер збірної України у вазі до 75 кг Олександр Хижняк, достроково гарантував собі золоту нагороду змагань, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.Внаслідок отриманої травми в попередніх поєдинках, білорус Віктор Дзяшкевиш був змушений...Unn.com.ua

Лідер збірної України у вазі до 75 кг Олександр Хижняк достроково гарантував собі золоту нагороду чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років, який в ці дні проходить в румунському місті Браіл. Про це прес-службу Федерації...Чемпион

Субкарпатіка та мера Мішкольца доктора Акоша Крізе жоден з учасників не поїхав додому без подарунка. У віковій категорії 6-12 років золоті нагороди здобули: Язмін Турда (народні казки), Патрік Папп (народна музика), Ребека Дзяпко та Абігель Дюрко (народні пісні), вокальний та...Голос Карпат

Де зараз легендарні боксери "Українських отаманів" Еспресо TV

Хокейний клуб "Дніпро" виграв у столичної команди

однією київським колективом – «Соколом». Потім херсонці поїдуть у гості до «Галицьких левів» у Новояворівськ. Фінальні ігри і, сподіваємось, оформленням золотих нагород відбудуться в Херсоні 15-16 квітня, коли «Дніпро» зустрінеться з головним конкурентом « Галицькими...Голая Пристань

Львів

сходинці, принісши перше "золото" нашій збірній. А вчора у фінальних вправах з булавами, обручем та стрічкою Погранична завоювала ще три золотих нагороди, а також "бронзу" – у вправі з м’ячем. За даними Федерації Гімнастики України, на цих змаганнях Погранична стала...Ваші новини

однією київською командою – «Соколом». Потім херсонці поїдуть у гості до «Галицьких левів» у Новояворівськ. Фінальні ігри і, сподіваємось, оформленням золотих нагород відбудуться в Херсоні 15-16 квітня, коли «Дніпро» зустрінеться з головним конкурентом « Галицькими левами-ЦОП».Вболіваймо за наших! інф.ХК...Любимый Херсон

міст України взяли участь у чемпіонаті України з армспорту, який нещодавно відбувся у Харкові. Успішно виступили там і представники Житомирщини. Золоту нагороду у ваговій категорії 65кг. виборов Бичок Денис (ліва рука), бронзовими призерами стали Циба Леонід (70 кг., права рука);...Спортивний Житомир