золоті нагороди

Дзюдоїсти України вибороли п

Варто відзначити, що футболісти України зіграли у нічию (1:1) з командою Італії. Як повідомлялося раніше, вчора "жовто-блакитні" стали авторами трьох золотих нагорода на Іграх в...Unn.com.ua

Українська команда здобула першу золоту медаль на Дефлімпіаді-2017, яка триває у турецькому місті Самсун, повідомляють у прес-службі Національного паролімпійського комітету. Український Інтерес

Золотою нагородою у кульовій стрільбі відкрила медальний рахунок національна збірна України на Дефлімпійських Іграх, що розпочалися в турецькому місті Самсун, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА. Володарем чемпіонського титулу у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м став спортсмен із Кіровоградщини...Online.ua

представнику Львівщини вибороти перемогу у ваговій категорії до 105 кг. Окрім того, у присіданнях та жимі Петро Олар виборов малі золоті нагороди, а в тязі срібну. Фото...Online.ua

Олександр Костик з Кіровоградської області виборов перше «золото» для України на Дефлімпіаді-2017. Він став чемпіоном у кульовій стрільбі. 1NEWS

Дефлімпіада. Українець Костик виграв золото

яка триває у турецькому місті Самсун. "Першою медаллю національної дефлімпійської збірної команди сьогодні, 19 липня, у перший день змагань, стала золота нагорода", - сказано у повідомленні. Олександр Костик з Кіровоградської області виборов перше "золото" для України на Дефлімпіаді-2017. Він став...Чемпион

Хаві: Наступний сезон стане для мене останнім

по 2015 рік. За цей час він зіграв понад 500 матчів, чотири рази вигравав Лігу Чемпіонів і має вісім комплектів золотих нагород чемпіонату Іспанії.Ua-football

Ужгородець виборов золоту нагороду на Чемпіонаті України з велосипедного спорту

На Чемпіонаті України з велосипедного спорту - маунтенбайкінгу - у гонці крос-кантрі вихованець Віктора Мельника, ужгородець Володимир Козловський виборов золоту нагороду. Закарпатський Кореспондент

Ужгородець Володимир Козловський став чемпіоном України з велоспорту-маунтинбайку (ВІДЕО)

В Чернівцях відбувся основний чемпіонат України з велоспорту-маунтинбайку, в якому взяли участь і закарпатці. На Чемпіонаті України з велосипедного спорту маунтенбайкінгу у гонці крос-кантрі вихованець Віктора Мельника, ужгородець Володимир Козловський виборов золоту нагороду.Online.ua

перемоги. Наприклад, із 7-го по 9-те липня в Києві на всеукраїнському чемпіонаті вінницька команда складом у 14 спортсменів здобула пять золотих нагород, три срібних і дві бронзових медалі й відтак посіла перше місце у другій групі областей. Постараємось тепер в...Online.ua

Володарями золотих нагород стали: Овсій Зоя у метанні булави; Айджаметова Лейля у бігові на дистанції 200м.Online.ua

Українці здобули вісім медалей на паралімпійському ЧС з легкої атлетики

України. За три дні змагань у доробку України – 8 нагород: 3 "золоті", 1 "срібна" та 4 бронзові медалі. Володарями золотих нагород стали: Овсій Зоя - у метанні булави; Кобзарь Наталія - у бігові на дистанції 200м; Айджаметова Лейля -...1NEWS

вільної боротьби серед юніорів У німецькому Дортмунді завершився Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів. В останній день змагань дві золоті нагороди вибороли дівчата із Україні, Оксана Лівач та Аліна Акобія. І дуже приємно, що саме вихованка Броварського вищого училища...Online.ua

А.Проценко здобув золоту нагороду етапу "Діамантової ліги" в Марокко

Про це інформує ФЛАУ, передає УНН. Вже у ранзі переможця А.Проценко... 1NEWS

Шахтар-Динамо.

Суперкубок України Як команди провели минулий сезон Минулий сезон позначився повним домінуванням на внутрішній арені "Шахтаря". Донеччани фактично гарантували собі золоті нагороди ще перед зимовою перервою у турнірі, відірвавшись від "Динамо" на 13 очок. Таке відставання команда Сергія Реброва не...Еспресо TV

Українці виграли золоті медалі юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики

медаль Кохана стала першою для України на цьому турнірі і всього лише шостою за всю історію юніорських чемпіонатів світу. Сьому золоту нагороду в історії країни принесла українка Ярослава Магучіх, якій не було рівних у стрибках у висоту. 15-річна спортсменка показала...Зеркало недели (газета)

Чому кримчанин з російським паспортом судить топові українські футбольні матчі

та у грудні минулого року обслуговував у Києві ключовий матч турніру між "Динамо" та "Шахтарем", у якому, по-суті, вирішувалася доля золотих нагород. Крім цього, Жабченко представляв Україну й на міжнародному рівні. Він судив матчі кваліфікації Ліги Європи та Юнацької Ліги...Еспресо TV

Чемпіонат України з водно-моторного спорту (ІІ етап) приймав Хмельницький з 6 по 10 липня 2017 року. Близька сорока спортсменів у тринадцяти класах змагались за нагороди чемпіонату. Черкаські спортсмени Валерій Бабенко (клас скутерів 0-350) та Микола Федосов (клас скутерів 0-500) вибороли...Online.ua