золоті нагороди

Трьома золотими нагородами, однією срібною та двома бронзовими завершився для України домашній чемпіонат Європи-2017 з боксу, який приймав Харків. Новими чемпіонами континенту стали...1NEWS

Віктор Вихрист чемпіон Європи!

земляк одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над англійцем Єдвардом Кларком. Таким чином на домашньому чемпіонаті Європи наша збірна здобула три золоті нагороди і стала кращою. Прикметно, що два золота на рахунку представників...Online.ua

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист - чемпіон Європи у надважкій ваговій категорії

Гордість Кременчука Віктор Вихрист приніс третє золото у скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи. Загалом у збірної України 6 нагород: золоті нагороди також завоювали Юрій Шестак, Олександр Хижняк з Полтави, срібло - Микола Буценко, бронза у Дмитра Замотаєва та Євгена...Кременчугский Телеграф

За золото битимуться четверо українських боксерів Микола Буценко, Олександр Хижняк, Юрій Шестак та Віктор Вихрист. Отже, за золоті нагороди поборються четверо українців.Online.ua

Двоє українців здобули бронзові медалі домашнього ЧЄ з боксу

Продовжити боротьбу за золоті нагороди також не вдалося нашому співвітчизнику Дмитру Замотаєву.1NEWS

Черкаський еколог став чемпіоном світу з кікбоксингу

Він став першим у ваговій категорії 86 кілограмів. Загалом же, збірна України оформила на цьогорічному Кубку світу з кікбоксингу вісім золотих нагород, дві з яких вибороли...ВIККА

Вихованка волинського баскетболу Даря Завидна стала однією з героїнь жіночих світових змагань у французькому Нанті. Слід відзначити, що чинна чемпіонка України у складі столичної команди ТІМ-СКУФ уже має в запасі звання віце-чемпіонки світу з вуличного баскетболу. Минулого року наші дівчата...Online.ua

Українки вибороли бронзу на ЧС з баскетболу

повідомляє прес-служба сайту турніру. У півфіналі наші баскетболістки з рахунком 13:15 поступилися суперницям з Угорщини. Відтак, вибули з боротьби за золоті нагороди. Проте у матчі за третє місце українки зуміли одержати перемогу над збірною Голландії. За 5 секунд до кінця...Ваші новини

навіть Латвію. Софія та Маргарита, які добре виступили напередодні на чемпіонаті України з самбо успішно виступили на цих змаганнях завоювавши золоті нагороди. Професійний підхід організаторів перетворив цей спортивний захід в справжнє свято дзюдо: переможці і призери були нагороджені медалями, кубками,...Online.ua

Команда борців Малина прийняла участь в обласному дитячому турнірі

турнір з вільної боротьби серед юнаків, присвячений воїнам учасникам АТО. Команда борців Малина прийняла участь та зайняла відповідні призові місця. Золоті нагороди здобули Кулаківський Роман (вагова категорія до 26 кг) та Кульбашний Максим (до 29 кг). Срібні медалі вибороли Гребінка...ІнфоМалин

Вихованець ОДЮСШ Олімпія у складі національної збірної команди Ілля Ковтун посів перше місцем з гімнастичного багатоборства, а сьогодні здобув пять золотих нагород у фінальних змаганнях на окремих приладах: Вільні вправи І місце Кінь-махи І...Online.ua

Черкаський гімнаст виборов нагороди на змаганнях в Угорщині

Вихованець ОДЮСШ «Олімпія» у складі національної збірної команди Ілля Ковтун посів перше місцем з гімнастичного багатоборства, а сьогодні здобув п’ять золотих нагород у фінальних змаганнях на окремих приладах: Вільні вправи – І місце Кінь-махи – І місце Кільця – І...Нова доба

Вихованець ОДЮСШ Олімпія у складі національної збірної команди Ілля Ковтун посів перше місцем з гімнастичного багатоборства, а сьогодні здобув пять золотих нагород у фінальних змаганнях на окремих приладах: Вільні вправи І місце Кінь-махи І місце Кільця І місце Опорний стрибок...Online.ua

бронзу. У відкритому класі (Д-12) на дистанції 200 метрів здолавши команди Харкова та Києва (Мала флотилія) веслувальники Черкаської області вибороли золоті нагороди. У змішаному екіпажі (Д-12, 200 м) пропустивши команди Полтави та Харкова черкасці зупинились на третій...Online.ua

дзюдо Пам'ять в честь співробітників правоохоронних органів, воїнів АТО, які загинули при виконанні службових обов'язків. Динамівціан цих змаганнях взяли три золоті нагороди. Кращими у своїх вагових категоріях були:- Селіверстова Софія (2006 р.н., вагов - 28 кг) - Стоцька Маргарита (2006...Спортивний Житомир

У змагальний день 15 червня українці здобули одразу дві золоті нагороди. Урядовий Кур'єр

Українці вибороли друге "золото" домашнього ЧЄ зі стрибків у воду

Вільямс та Метью Діксон (388,05). Відзначимо, що це друге "золото" і п'ята нагорода в активі національної збірної. Нагадаємо, що першу золоту нагороду "жовто-блакитним" вчора у стрибках з 1-метрового трампліну приніс Ілля...1NEWS

Завдяки золотій нагороді Максима Долгова та Олександра Горшковозова, збірна України вийшла на перше місце у медальному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду...Еспресо TV

Українські лучники вибороли п

стрільби з лука серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходив у місті Ольбія (Італія), передає УНН з посиланням на НКСІУ.Золоту нагороду наші лучники вибороли в блочному луці, чоловічі командні змагання Сергій Атаманенко, Іван Дзядик та Павло Назар. Авторами срібних...Unn.com.ua

вишки 10 м. У загальному медальному заліку чемпіонату Європи Україна йде другою слідом за Великою Британією, в активі якої дві золоті нагороди. Читайте також: Сила, краса та швидкість: Вражаючі стрибки у воду на чемпіонаті Європи. Фоторепортаж...Еспресо TV