Новости по метке:

знаменитості

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 25 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 24 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Тепер цієї фрази в описі немає. Боб Ділан, нобелівський лауреат, знову став простим Бобом Діланом. Видання також зазначає, що зазвичай сайтами знаменитостей займаються не самі зірки, і не виключено, що Ділан не знав ні про згадку Нобелівської премії, ні про те,...ДеПо

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 21 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Рейтинг самых успешных знаменитостей Украины

Украинские знаменитости не отстают от мировых звезд в популярности. Вот как выглядит полный список успешных и популярных музыкантов Украины: 7. Время и Стекло 9. Потап и Настя 21. Лисапетний Батальон 25. Друга Рика А вы согласны с таким мнением? Телеграф

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 20 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 19 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Експерти вже зазначили, що ця схема підтримки виробництва фільмів буде одна із найщедріших у світі та може докорінно змінити китайську кіноіндустрію. Під час знакового візиту в Лос-Анджелес в понеділок, голова компанії Ван Яньлінь анонсує великий проект по фінансуванню та має...Pingvin.pro

Кріссі Тейген сидить гола біля чоловіка (фото)

Тренд на оголені фотографії знаменитостей в соціальних мережах знову набирає обертів.Bilshe.com

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 18 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Look дня: Джастін Тімберлейк та Джессіка Біл на кінофестивалі [ФОТО]

від яких пара ніколи не може втриматися навіть на публіці, на цей раз увагу папараці і шанувальників привернув зовнішній вигляд знаменитостей. Так, Тімберлейк вперше за довгий час збрив бороду, а Джессіка - підкорила публіку спокусливим шкіряним нарядом.Джерело...МиЛеди

Виступ доньки Євгенія Кошового на талант-шоу "Голос.

Діти знаменитостей йдуть по стопах своїх батьків. Діти" прийшла дочка актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара. Хто з журі візьме талановиту...Infokava.com

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 17 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 16 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 15 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Варвара Кошова взяла участь у вокальному шоу "Голос.

Діти знаменитостей йдуть по стопах своїх батьків. На кастинг проекту “Голос. Діти" прийшла дочка актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара. Підтримати...Infokava.com

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 14 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Майкл Джексон у четвертий раз очолив список найбагатших мертвих знаменитостей

Американський співак Майкл Джексон, який пішов з життя у 2009 році, четвертий рік поспіль очолив рейтинг найбагатших мертвих знаменитостей, який склав журнал Forbes. Джексон заробив 825 мільйонів доларів, 750 мільйонів з яких приніс продаж прав на половину каталогу пісень...Зеркало недели (газета)

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей - 13 жовтня.Івано-франківський портал новин "Репортер"

16.01.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий