змішаний

Британські інженери і програмісти створили платформу змішаної реальності Curiscope, яка являє собою...Експрес

Вперше у Рівному відбудеться професійний ММА турнір "STEP TO TOP 2". Все

У Рівному відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед досвідчених бійців, які розпочинають свою бійцівську професійну карєру.Новини по-рівненськи

Капітап збірної України Дмитро Прідручний прокоментував виступ команди в змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Контіолахт...Спорт Тернопільщини

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний привів збірну України до бронзових нагород кубка світу у змішаній естафеті...Спорт Тернопільщини

Збірна України завоювала бронзову медаль в останній гонці восьмого етапу Кубка світу у фінському Контіолахті. Спорт Тернопільщини

Україна здобула бронзу в змішаній естафеті на етапі Кубка IBU з біатлону

У Отепяа (Естонія) завершилася змішана естафета в рамках заключного етапу кубка IBU.iPress

На відкритому чемпіонаті Дагестану зі змішаних єдиноборств (ММА) сталася масова бійка....Експрес

Сьогодні, 12 березня, в фінському Контіолахті пройдуть дві змішані естафети в рамках восьмого етапу кубку світу...Спорт Тернопільщини

Змішані естафети.

з біатлону у Контіолахті (Фінляндія). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. О 14:30 на нас чекає одиночний супермікст, а на 17:15 запланована повноцінна змішана естафета.Пряму трансляцію дивіться на телеканалі UA:Перший.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Днями рівненський спортсмен Павло Демиденко в категорії 65,8 кг став переможцем Відкритого чемпіонату Тернопільської області з ММА - змішаних єдиноборств. Про це інформує кореспондент інтернет-порталу "ЧаРівне.інфо".ЧаРівне.info

Віта Семеренко після трирічної перерви завоювала бронзову медаль у змішаній естафеті...zaxid.net

Украина - 17-я в смешанной эстафете

Гонка в эстонском Отепя неудачно сложилась для украинской команды В естонському Отепяа закінчилася одиночна змішана естафета в рамках заключного кубку IBU. 1. Норвегія (0+11) 38:53.2 3. Німеччина (1+11) +50.3...Спорт.ua

Відбувся перший юніорський чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. Збірна України завоювала одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наша команда посіла друге...Чемпион

Кадр Дня: Андре Ворд та Нейт Діаз

Чемпіон світу за версією IBF, WBC і WBA в напівважкій вазі Андре Ворд (31-0, 15 КО) та скандальний боєць змішаного стилю Нейт Діаз. My bro @natediaz209 came and got some work at the gym today. A post shared by Andre...Sportgid

Український боксер середньої ваги Сергій Дерев'янченко (9-0, 7 КО) та скандальний боєць змішаних єдиноборств Нейт Діаз.> > > #sergiyderevyanchenko #derevyanchenkoteam #natediaz#hardwork#boxingstars A post shared by Sergey Derevyanchenko (@sergey.derevyanchenko) Лют 20, 2017 о 9:43...24boxing