Amazon запатентувала дзеркало для віртуальної примірки речей

Компанія Amazon запатентувала технологію дзеркала змішаної реальності, яке дозволить влаштовувати віртуальну примірку речей...iPress

10 тисяч киян зможуть вивчати іноземну безплатно за методом змішаного навчання Асоц...Експрес

Magic Leap представила окуляри змішаної реальності

Американський стартап Magic Leap вперше показав окуляри змішаної реальності, над якими вів розробку останні кілька років.Ta4ki.net

Вчора, 17 грудня, в австрійському Обертілласі відбулася змішана естафетна гонка в рамках третього етапу Кубку IBU...Спорт Тернопільщини

Студент Уманського університету Руслан Первак завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків.Прес-Центр

Українські біатлоністи виграли «бронзу» естафети Кубка IBU в Австрії

Українські біатлоністи Юлія Журавок та Артем Прима стали бронзовими призерами одиночної змішаної естафети етапу Кубка IBU в австрійському Обертілласі...Громадське телебачення

Сьогодні, 17 грудня, в австрійському Обертілласі відбудуться змішана естафетна гонка в рамках третього етапу Кубку IBU.Спорт Тернопільщини

21-річна українка відстояла титул чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств

14 грудня у Києві у головному бою великого турніру World Warriors Fighting Championship Світлана Гоцик зустрічалася із Сімоною Сукуповою з Чехії. iPress

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств в Німеччині

Житомирянка Дарина Самчик виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який 10 грудня завершився в Німеччині.Покоління ZET

У Львові дозволили будівництво двох перших 25-поверхових будинків

Львівський міський виконавчий комітет погодив видачу містобудівних умов і обмежень для будівництва змішаного офісно-житлового комплексу, дві будівлі якого матимуть по 25 поверхів.Интерфакс-Украина

Минулих вихідних у Тернополі відбулася відкрита першість області зі змішаних єдиноборств ММА...Спорт Тернопільщини

Буде турнір зі змішаних єдиноборств ММА "STEP TO TOP 5".ОГО.ua

100 спортсменів з Хмельницької, Івано-Франківської, Рівненської областей, Києва та Тернополя змагались за звання найкращого на відкритій першості Тернопільської області зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді від 10 до 18 років і старших.Місто Онлайн

вазі Джорджем Сен-Пьєром."Джордж Сен-Пьєр як погода навесні в Монреалі? Чув, що це прекрасний час, щоб перевірити твої справжні навички в змішаних єдиноборствах", - написав Бен у своєму "твіттері".24boxing

Дмитро Підручний поділився враженнями після одиночної змішаної естафети, де він з Витою Семеренко зайняли шосте місце.Спорт Тернопільщини

В норвезькому Шушені завершилась одиночна змішана естафета, в якій пару збірної України склали Абрамова та тернополянин Віталій Труш.Спорт Тернопільщини

Сьогодні, 26 листопада, у Швеції відбулася жіноча змішана естафета у рамках першого етапу Кубка світу.Спорт Тернопільщини

Сьогодні, 26 листопада, відбулась стартова гонка на Кубку світу з біатлону в шведському Естерсунді Спорт Тернопільщини

Боєць змішаних єдиноборств Нурмагомедов розповів про тортури в поліції Дагестану: "Вони входять до законів РФ?"

Популярний боєць змішаних єдиноборств Хабіб Нурмагомедов повідомив, що його друга катують у поліції Дагестану.Офіційний портал ГО Останній Бастіон