змагання

В активі представників Полтавщини чотири "золота", два "срібла" і одна "бронза" Кубка України з плавання - змагання фінішували у Кременчуці.Полтава 365

Запись Черкащанка стала бронзовим призером чемпіонату світу із самбо впервые появилась Видання Вичерпно. Вичерпно

коледжу управління у справах сім’ї, молоді та спорту, спільно з Полтавським міським заклад-центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» провели змагання з кроссфіту «Шлях чемпіона» серед спортивних громадських організацій. У даному заході взяли участь 44 учасники від ГО центру спортивних...Новини Полтавщини

10 листопада відбувся чемпіонат Вінницької області з гандболу серед жіночих команд. Збірні команди відділення гандболу дівчат та юнаків успішно виступають на чемпіонатах міста, області та України. Винницкий Бизнес Портал

Харків

Юлія Гeрус - харківська патрульна, десятикратна чемпіонка України з пауерліфтингу. На всеукраїнських змаганнях замість штанги вагою 57 кілограмів підняла 58. Новини Харкова

Переможні танці рівненських візочників

Рівненські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті Європи з танців на візках. Міжнародні змагання відбулися серед паралімпійців у Польщі.Вісник+К

Харківська патрульна - десятикратна чемпіонка України з пауерліфтингу

Юлія Герус замість штанги вагою 57 кілограмів підняла 58. Юлія Гeрус - харківська патрульна, десятикратна чемпіонка України з пауерліфтингу. Новини Харкова

Матвієнко: Ми знаємо силу Динамо, тому ніхто не збирається розслаблятися

- Дійсно, нам було важливо виграти цей матч. Непорозуміння, не день Шахтаря або суперник був сильний? Ua-football

Серед учасників був уманчанин Євгеній Жуковський. Євгеній Жуковський з Умані виступав у класичному бодібілдингу до 180 см. Новини Умані та Черкащини

8 листопада  пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів І курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, участь в яких  взяли  юнаки...Новини Умані та Черкащини

Ретро-перегони автомоделістів «на столі»

10 листопада тривали змагання у класі трасових автомоделей «Petro». За умовами змагань команда складається із двох учасників. Після основних стартів у лідери вийшли 8...Svoboda FM

Юний спортсмен із Луганщини завоював два «золота» на світових змаганнях зі стрибків у воду

Спортсмен із Луганської області виборов дві медалі на міжнародних змаганнях у Німеччині. Медиа-Центр «Вчасно UA»

42 вихованці олександрійської «Спарти-17» здобули перемогу на відкритому Чемпіонаті з кіокушинкай карате

42 вихованці олександрійської «Спарти-17» здобули перемогу на відкритому Чемпіонаті з кіокушинкай карате, повідомляють “Олександрійські новини”. В змаганнях взяли участь біля двохсот спортсменів з міста Дніпро та Дніпропетровської області, міст: Запоріжжя, Кривий Ріг та Олександрії. Змагання відбулися 11...Новости Александрии

IAAF відмінила революцію в легкій атлетиці і полегшила відбір на чемпіонат світу-2019 у Катарі

у блискучому стилі виграла фінал, випередивши суперниць на заключних ста метрах. Ракурс

15-16 листопада у Гатному відбудеться турнір з настільного тенісу. Погляд

Про це передає прес-служба міністерства молоді та спорту. На змаганнях наші спортсмени вибороли 11 нагород. UATV

Єлизавета Каланіна стала єдиною українкою, яка виграла медаль на Гран-Прі в Ташкенті Кременчугский Телеграф

Завершився довгоплинний цьогорічний чемпіонат Полтавщини з футболу серед команд вищої і першої ліг. Громадсько-політична газета "Лубенщина"