змагання

Харків

У чоловіків третє місце зумів завоювати харків'янин Юрій Анікєєв. У жінок на другій сходинці п'єдесталу завершила змагання представниця Харкова Юлія Мак...Новини Харкова

Українці Петро Пахнюк та Олег Вернєв відзначилися на етапі Кубка світу в Угорщині. Пахнюк виграв змагання на брусах, а Верняєв став у цій дисципліні третім.Чемпион

За результатами змагань збірна команда Іванівського району виборола десяте загальнокомандне місце. Степ Ньюз

Післякубкове… «Кубок Брюхович» відіграв ювілейний 10-й сезон. Кулемет

Українець став чемпіоном Європи з сучасного п

Армійський спортсмен солдат Олександр Товкай у складі чоловічої збірної України завоював золоту нагороду на цих змаганнях", - йдеться у повідомленні. День

Олешківська команда перемогла на Спартакіаді самоврядування Херсонщини

Команда представників місцевого самоврядування Олешківського району зайняла І загальнокомандне місце серед 16 команд Херсонської області, які взяли участь в Спартакіаді і здобули почесний Кубок змагань! Херсонцы

Український гімнаст Верняєв виграв «золото» і «срібло» на змаганнях світового рівня

Український гімнаст, олімпійський чемпіон Олег Верняєв у перший день світового чемпіонату World Challenge Cup виграв золоту та срібну медалі. Громадське телебачення

Цьогоріч їх було близько семидесяти - із сіл Тарандинці, Снітин, Засулля та ін. Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Цуренко поступилась в першому раунді

Українська тенісистка Леся Цуренко програла в першому колі турніру в китайському Ухані. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Артем Мельник - вихованець Житомирської спортивної школи Авангард, який тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава. Спортивний Житомир

Фото з сайта ФФУ 23 вересня в усіх регіонах країни стартував тиждень масового футболу УЄФА. Тижню масового футболу УЄФА також присвятять п'ятиденні фестивалі […] UATV

Вища ліга: учасники та система розіграшу сезону-2018/19

Потім на другому етапі команди, що посіли 1-4, 5-8, 9-ті місця в групі грають у чотири кола з відповідними командами іншої групи. Галичина спортивная

У Миколаєві проходить традиційний шаховий меморіал Олександра Подольського

Всього учасниками щорічного традиційного турніру стали 64 різновікових шахіста. Миколаївська правда

Здобутки пляжних волейболістів Покровська

Змагання проводились з метою популяризації волейболу пляжного в області, подальшого заохочення дітей, юнацтва, молоді та … Шкварки

Українські шахістки в дизайнерській формі Всесвітня олімпіада з шахів триватиме два тижні, старт - 24 вересня. 24 канал

Зазначимо, Академію боксу створили на базі Львівського училища фізичної культури. VARTA1