злий жарт

дуету Романов-Горюхін розіграли класну комбінацію в один дотик, на вістрі якої опинився Кравець 2:1. Недооцінка суперника зіграла з гравцями Штурму злий жарт, наслідком якого став дубль Вознюка. Рятувати становище для господарів взялися Сохацький із Тимощуком, які спільними зусиллями до перерви...Спортивний Житомир

Слава - річ небезпечна і може зіграти злий жарт з тими, хто з усієї сили намагається втриматись....Експрес

Кожна третя перевірка Держпродспоживслужби - у сфері продуктів

натомість. Сьогодні, Держпродспоживслужба - продукт недореформ. В силувідсутності належної компетенції, цей орган просто не в змозігарантувати українцям безпеку. Більш того, злий жарт з нами такожграє і мораторій на перевірки, що породжує вседозволеність ібезкарність", - вважає нардеп С.Тригубенко. Додамо, що майже...Time-UA

Гороскоп від «Доби»

мінімум зусиль, аби справи далі рухалися самі у правильному напрямку. Наберіться терпіння. Козеріг. Розсудливість і практичність можуть зіграти з вами злий жарт. Краще дозвольте собі невеличкі радощі й маленькі приємнощі. Водолій. Інвестуйте всі можливі ресурси у свій розвиток як особистості.Нова доба

...pond. pic.twitter.com/j5vgF0rBS0 – Baghdad Ted (@BaghdadTed) November 6, 2017 До слова, також пильних користувачів соцмереж збентежили штани Трампа. Гуляють навіть злі жарти про памперс, котрий міг знадобитися президентові під час довгого перельоту. Then again maybe the story is the long...ТаблоID

З початку року порушників прав споживачів було оштрафовано на 100 тисяч грн

Аргентинський фанат застряг в стіні при спробі пробратися на стадіон.

Бажання пробратися на стадіон непоміченим часом може зіграти з тобою злий жарт. Далі ситуація розвивалася як у відомій казці про Вінні Пуха.Ua-football

не заслужили поразку. Хоча початок першого тайму ми провалили. На початку ми зустрічали суперника від центру. Це зіграло з нами "злий жарт". Але потім ми почали "підніматися", вирівняли гру. Я вважаю, що в другому таймі ми повністю домінували. Звісно, важко...Спортивний Житомир

І знову перемога

у Шляхову з запізненням майже на годину. Його гравці були помітно мотивовані, і це, на мій погляд, зіграло з гостями злий жарт. Із перших хвилин вінничани великими силами проривалися вперед, застосовуючи високий пресинг та сподіваючись на помилку когось із тріо...Бершадь

Сталь - Черноморец.

в минулому турі напевно додасть упевненості у власних силах "морякам", що може вивести їх на переможний шлях, а може зіграти злий жарт, адже часто буває в нашому футболі, що командам після гучних перемог вкрай складно перебудуватися на простіших суперників. "Сталь"...Ua-football

Парашутист залишився без штанів прямо під час стрибка

Злий жарт приятеля змусив спортсмена приземлятися в екстремальних умовах спущених джинсів. Ta4ki.net

«Динамо» не зуміло обіграти «Янг Бойз» у Лізі Європи

Саме його удар зі штрафного допоміг зрівняти рахунок. Після цього «Янг Бойз» залишився у меншості. Єдність

арбітри дати свисток про початок другого тайму, як Криворучко відкрив рахунок у матчі. Однак, швидкий гол у другому таймі зіграв злий жарт із господарями. Спочатку Березовський протягом лічених секунд оформив дубль, але і на цьому футзалісти Mint не зупинилися. Третій...Спортивний Житомир

тихо і не дуже покладайтеся на особисті зв’язки. Продумуйте всі кроки завчасно. Скорпіон. Ваш грайливий настрій може зіграти з вами злий жарт, тому краще грайтесь тихо і без свідків. Стрілець. Чітко і без якісних утрат маєте виконати ті справи, що...Нова доба

Сьогодні, 9 жовтня, багато років тому

Радянські власті заборонили Сахарову прибути до Осло на вручення нагороди. Всі Суми

Політична воля і політична вистава

- Політична еліта (включаючи і контреліту). Зеркало недели (газета)

краще оминайте їх. Приділіть більше часу собі і своєму здоров’ю. Стрілець. Зневажливе ставлення до усталених правил може зіграти з вами злий жарт. Перегляньте свої переконання. Козеріг. Перевіряйте ретельно інформацію, що надходить до вас навіть із надійних джерел. Можливі обмани і...Нова доба

Микола Буй: "Харчувалися "Мівіною", дешевими сосисками та хлібом з майонезом"

б. Багатьом твоїм друзям, колегам ставлю запитання: чому «Рух» перебуває у нижній частині турнірної таблиці? Твоя версія? З нами зіграв злий жарт у матчі з «Колосом», ми перемогли сильного суперника і подумали, що вже вийшли у Прем’єр-лігу. Десь переоцінили свої...Галичина спортивная