здолати

Київське "Динамо" отримало перемогу у матчі 20 туру української Прем'єр-Ліги з донецьким "Олімпіком", - УП. Гал-info

"Зоря" здолала "Карпати" у Львові

"Карпати" зуміли гідно відповісти за 15 хвилин до перерви. На 34-й хвилині Артем Федецький у штрафному майданчику порушив правила проти Громова. NewWest Media

У Полтаві "Ворскла" здолала "Верес" з мінімальним рахунком

Небезпечно пробивав Чеснаков, однак капітану "Ворскли" забракло влучності. NewWest Media

MMA. Мітріон здолав Нельсона у турнірі Bellator 194

Вісім із дванадцяти поєдинків завершилися достроково. У головному поєдинку вечора зустрілися 39-річний американець Метт Мітріон та його 41-річний співвітчизник Рой Нельсон. Окрім головного поєдинку, глядачі стали свідками ще одинадцяти боїв, вісім з яких закінчилися достроково. NewWest Media

Британські експерти назвали продукти, які допомагають лікувати хвороби легень. Експрес

Ворскла здолала титулованого суперника

Але вже всередині тайму "ворскляни" змогли зрівняти рахунок. Лише в середині другого тайму полтавці реалізували свої моменти. Крапку в матчі поставив грузинський легіонер полтавців Андро Гіоргадзе, який замкнув передачу від Кулача. NewWest Media

Як відновити внутрішні сили і налаштуватися на позитивний лад?... Експрес

Чіліч: я здолав Надаля і зіграв у фіналі

У чвертьфіналі Чіліч та Надаль відіграли чотири сети, рахунок був 2:2. Фінал був єдиним, коли довелося грати в таких умовах. Здається, що я гарно прибавив", промовив задоволений собою Чіліч. NewWest Media

Возняцкі здолала Халеп у фіналі "Australian Open"

Каролін Возняцкі стала першою данською тенісисткою, що підкорила таку вершину. У понеділок Возняцкі після шестирічної перерви знову стане першою ракеткою світу. NewWest Media

Увечері чарку за святковим столом перехилили і ви, і ваш кум чи дружина.... Експрес

Чемпіонат Німеччини.

Попередження: Кевін Фолланд 10, Карім Белларабі 15 Томас Мюллер 27, Рафінья 42 NewWest Media

Коноплянка допоміг "Шальке" здолати "Генк"

Про це повідомляє офіційний сайт "Шальке". "Шальке" "Генк" 2:1 NewWest Media

Чемпіонат Англії.

"Манчестер Сіті" та "Арсенал" доволі несподівано втратили очки у поєдинках з "Крістал Пелас" та "Вест Бромвічем" відповідно. NewWest Media

Авіакомпанія "Королівські нідерландські авіалінії" (KLM) вирішила допомогти пасажирам з рі... Експрес

Чемпіонат Німеччини. "Шальке" без Коноплянки обіграв "Аугсбург", "Баварія" здолала Кельн

Українській півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вперше в сезоні пропустив матч гельзенкірхенців. Гравець національної збірної України поєдинок проти "Аугсбурга" провів на лаві запасних. NewWest Media

Гандбол. Ужгородські "Карпати" двічі здолали херсонську "Дніпрянку". Такими є результати 7-го туру Суперліги.Закарпаття онлайн

Активність вірусів грипу та ГРЗ зростає.... Експрес

Чемпіонат України. "Шахтар" переміг в дербі, "Ворскла" мінімально здолала "Маріуполь"

В другому матчі суботи "Ворскла" мінімально переграла "Маріуполь". NewWest Media

Ліга чемпіонів. Група А. ЦСКА переграв "Бенфіку", "Базель" здолав "Манчестер Юнайтед

Московський ЦСКА переміг "Бенфіку", а "Базель" мінімально переграв "Манчестер Юнайтед". NewWest Media

В Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулась вже традиційна святкова зустріч з студентською молоддю до Дня Гідності та Свободи «Не здолати тебе, бо не можна...Музеї України