здолати

У Сполучених Штатах опублікували автобіографічну книгу сенатора Джона Маккейна. У ній він критикує президентів США і Росії. Западная информационная корпорация

Запись Хто може здолати шкільний пандус? впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Нацизм здолав передусім український солдат, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко відзначив вклад українського народу у перемогу у Другій світовій війні. iPress

Гол на 71-й хвилині матчу забив Євген Немтінов Молодой буковинец

"Реал" (Мадрид) переміг у матчі напівфіналу Ліги чемпіонів, зігравши у другому матчі з "Баварією" 2:2. Украинская Правда

Спортсмени із 20 країн світу здолали найхолодніший у світі марафон...zaxid.net

ФК "Буковина" вдома здолав тернопільську "Ниву" з рахунком 1-0.ТВА

Іноді родимки можуть не тільки псувати наш зовнішній вигляд, але й завдавати дискомфорт. Якого ще лиха можна чекати від цих цяток та як з ними... Otiumportal

Американська актриса Меган Фокс, яка виконала роль Мікаели Бейнс у Трансформерах, вперше за довгий ч... Експрес

У єдиному матчі дня Ліги 1 Монако вдома перемогло Лілль. Нагадаємо, що перед цим ПСЖ переміг Анже. Монако - Лілль 2:1 (1:1, 1:0) Чемпион

На одному з австралійських пляжів у 180 км від міста Перт знайшли пляшку, в якій була записка, датов... Експрес

Київське "Динамо" отримало перемогу у матчі 20 туру української Прем'єр-Ліги з донецьким "Олімпіком", - УП. Гал-info

"Зоря" здолала "Карпати" у Львові

"Карпати" зуміли гідно відповісти за 15 хвилин до перерви. На 34-й хвилині Артем Федецький у штрафному майданчику порушив правила проти Громова. NewWest Media

У Полтаві "Ворскла" здолала "Верес" з мінімальним рахунком

Небезпечно пробивав Чеснаков, однак капітану "Ворскли" забракло влучності. NewWest Media

MMA. Мітріон здолав Нельсона у турнірі Bellator 194

Вісім із дванадцяти поєдинків завершилися достроково. У головному поєдинку вечора зустрілися 39-річний американець Метт Мітріон та його 41-річний співвітчизник Рой Нельсон. Окрім головного поєдинку, глядачі стали свідками ще одинадцяти боїв, вісім з яких закінчилися достроково. NewWest Media

Британські експерти назвали продукти, які допомагають лікувати хвороби легень. Експрес

Ворскла здолала титулованого суперника

Але вже всередині тайму "ворскляни" змогли зрівняти рахунок. Лише в середині другого тайму полтавці реалізували свої моменти. Крапку в матчі поставив грузинський легіонер полтавців Андро Гіоргадзе, який замкнув передачу від Кулача. NewWest Media

Як відновити внутрішні сили і налаштуватися на позитивний лад?... Експрес

Чіліч: я здолав Надаля і зіграв у фіналі

У чвертьфіналі Чіліч та Надаль відіграли чотири сети, рахунок був 2:2. Фінал був єдиним, коли довелося грати в таких умовах. Здається, що я гарно прибавив", промовив задоволений собою Чіліч. NewWest Media