здобути

Лідер "Барселони" Ліонель Мессі після завершення сезону в чемпіонаті Іспанії став володарем "Золотої бутси-2018" Молодой буковинец

Футбольний клуб «Львів» та стрийська «Скала» здобули перемоги у матчах 27 туру другої ліги.Гал-info

Школярка з Мукачева здобула перше місце на Міжнародному конкурсі з української мови ім.Закарпаття онлайн

У Данії щойно завершився другий півфінальний поєдинок 82-го чемпіонату світу з хокею із шайбою. Гравц... Експрес

В ізраїльському Холоні завершилися змагання Гран-Прі з художньої гімнастики, на якому українські спортсменки поповнили скарбничку збірної чотирма нагородами. Западная информационная корпорация

Збірна України завоювала сім нагород у перший день змагань на чемпіонаті Європи з самбо, який вчора розпочався в Афінах, - УНІАН. Гал-info

Приз за найкращу режисуру Каннського конкурсу "Особливий погляд" отримав один з найвідоміш... Експрес

Учні з України здобули 11 медалей на міжнародному конкурсі комп'ютерних проектів INFOMATRIX.Западная информационная корпорация

Гімнастка Христина Погранична здобула п'ять медалей міжнародного турніру в Ізраїлі...zaxid.net

Харків'янка провела важкий поєдинок 1/8 фіналу турніру на Апеннінах. Слободской край

категорія 80 кг) виборов бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів у Македонії. The post Прикарпатець Денис Сагалюк здобув бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби (ВІДЕО) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Як Ломаченко здобув третій чемпіонський титул (ФОТО)

До вашої яскраві кадри з бою Василь Ломаченко - Хорхе Лінарес, котрий завершився достроковою перемогою українця. 24boxing

Військові ветерани Львівщини здобули 12 медалей на національних «Іграх нескорених»...zaxid.net

Команда ДЮСШ «СТАРТ» ЖОО ФСТ «Україна» з Житомирщини перемогла суперників та отримала перемогу у Чемпіонаті України з хокею на траві серед юніорів 2000-2001 року народження. Житомир-online

Українці здобули 4 медалі на чемпіонаті Європи з карате

Медаль найвищого гатунку до скарбнички збірної України принесла Анжеліка Терлюга (вагова категорія до 55 кг). NewWest Media

"Маріуполь", зігравши внічию з "Ворсклою" в 31-му турі Української Прем'єр-ліги, достроково завоював путівку в Лігу Європи, інформує УНН з посиланням на прес-службу приазовців. Гал-info

Перемогу у фіналі Євробачення-2018 здобула представниця Ізраїлю Netta

Переможницею міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018 стала представниця Ізраїлю Netta з піснею «Tоу». Громадське телебачення

Українська спортсменка Ірина Ромолданова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з тхеквондо. Гал-info