здобути

Український гросмейстер Юрій Вовк переміг у групі А на турнірі VI Open Internazionale del Salento, що проходив в італійському Галліполі Громадське телебачення

Українські веслувальники здобули три нагороди на Кубку світу в Угорщині

У другий змагальний день другого етапу Кубка світу в угорському місті Сегед українці здобули 3 нагороди.iPress

Чемпіонат України з боксу серед молоді приймало місто Рівне з 15 по 21 травня. Прес-Центр

Українські веслувальники завоювали сім медалей, з яких чотири золоті, в третій день етапу Кубку світу в Монтемор-у-Велью. Гал-info

На конкурсі літературно обдарованих дітей закарпатці здобули найбільше нагород. Завершився Всеукраїнський конкурс "У пошуках літературних талантів".Ужгород.net.ua

Українські самбісти здобули «золото» і чотири «бронзи» на чемпіонаті Європи

Українські самбісти в останній день чемпіонату Європи у Мінську здобули 5 нагород: «золото» і чотири «бронзи»...Громадське телебачення

Еліна Світоліна здобула перемогу над Сімоною Халеп у вирішальному матчі турніру серії WTA в Римі.Гал-info

Українці здобули 11 медалей на Кубку світу з веслування...zaxid.net

Чемпіонат Італії-2016/17 з футболу Матчі 37-го туру К'єво - Рома 3:5 (2:2) Наполі - Фіорентина 21:45 Чемпион

Українські веслувальники у перший день етапу Кубка світу у португальському Монтемор-у-Велью здобули 4 медалі...Громадське телебачення

Артем Мaнько у складі національної паралімпійської збірної команди з фехтування виступив на етапі Кубку світу. Прес-Центр

Популярність Нової Зеландії як місця навчання або імміграції зростає з кожним роком.... Експрес

«Шахтар» здобув одинадцятий Кубок України з футболу...zaxid.net

Настоятель Унівської лаври готується до чемпіонату світу із паверліфтингу +Відео zaxid.net

На другому етапі Діамантової ліги у Шанхаї рівненська легкоатлетка Ольга Земляк фінішувала третьою на дистанції 400 м. ЧаРівне.info

Керівництво та депутати облради цікавляться, кого підтримують колективи комунальних закладів. ЧаРівне.info

Українські тенісисти перемогли на турнірі в Узбекистані

Українські тенісисти Сергій Стаховський та Денис Молчанов стали переможцями парного турніру в Узбекистані Karshi Challenger. iPress