звання чемпіона

«Золотий поєдинок». Саме таким матч «Вікторія» - «СКІФ» був для команди з Миколаївки. Аби захистити звання чемпіона, «Вікторії» потрібно було не програти поєдинок проти команди, яка посідає передостаннє місце в турнірній таблиці зимового турніру. І, незважаючи на...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Коломийський школяр став чемпіоном Європи з пауерліфтингу

Це вже другий чемпіонат Європи, де Ігор Оробець отримав звання Чемпіона Європи.докладніше...Стик

Команда ДЮСШ-4 достроково завоювала звання чемпіона України з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження.Все

Прем

другому етапі вісім команд із очками набраними у матчах між собою у два кола із командами іншої підгрупи змагатимуться за звання Чемпіона Львівської області та визначать призерів Прем’єр-ліги сезону 2017 року. Решта команд у двох стикових матчах змагатимуться за підсумкові...Галичина спортивная

У Житомирі завершився Чемпіонат України з футзалу серед ветеранів, який тривав протягом трьох днів. Цьогоріч за звання Чемпіона України боролися 30 команд: 6 у віковій категорії 35+, 11 у віковій категорії 45+ та 13 найстарших команд. Про це...Спортивний Житомир

Чемпіонат Львівської області з більярдного спорту комбінована піраміда

протягом року в регіоні, приїдуть більярдисти практично з усіх районів Львівщини. Найбільш рейтингові спортсмени міста Львова теж будуть боротися за звання чемпіона комбінованої піраміди. Загалом у яскравому спортивному дійстві приймуть участь близько 50 учасників. Місце проведення: СБК «Zovex» вул. Патона...Галичина спортивная

спільно з мережею спортивно-більярдних клубів «Zovex». Один з найрейтинговіших турнірів цьогоріч збере кращих більярдистів Львова та області, які позмагаються за звання чемпіона комбінованої піраміди. Загалом у яскравому спортивному дійстві візьмутьучасть близько 50 учасників. Місце проведення турнірів: СБК «Zovex» вул. Патона,...Львівська міська рада

футзалу взяли участь 24 команди. Фінальна частина ліги проходила напередодні, 19 березня, у одному зі спортивних комплексів м. Ужгород. За звання чемпіонів Суперліги, Вищої та Першої ліг боролося шість команд: ФК «Тиса», ФК «Teamwear», ФК «УжНет», ФК «Коритняни», ФК «Минай...MediaStar

Відтак, уже цієї неділі відбудуться фінальні протистояння у трьох лігах. УжНЕТ боротиметься із ФК Коритняни за звання чемпіона Вищої ліги.Голос Карпат

Прем

команд із очками набраними у матчах між собою у два кола із командами іншої підгрупи) у два кола змагатимуться за звання Чемпіона Львівської області та визначать призерів Прем’єр-ліги сезону 2017 року. Решта команд змагатимуться за Кубок ліги. Склад учасників Прем’єр-ліги...Галичина спортивная

"Агропродсервіс" - чемпіон Вищої футзальної ліги Тернопільщини

нагород цього року тримав уболівальників футзалу у напрузі аж до останнього туру, який відбувся 12 березня у спорткомплексі "Політехнік". На звання чемпіона претендували одразу дві команди — "Віго" та "Агропродсервіс". Останні випереджали своїх конкурентів лише на одне очко. Тож в...Галичина спортивная

року. В усіх перегонах тернопільський олімпієць впевнено приходив першим, а у медальній взагалі на коло випередив усіх суперників. Він здобув звання чемпіона України. Після змагання Кубка України спортсмен поїхав на Олімпійські ігри в Бразилію, де зайняв 23 місце з 46.Доба

Два напружених дні суддівська бригада на чолі із Іриною Стефанюк визначала переможців фінальних змагань з баскетболу серед юнаків учнів ЗОШ І-ІІІ ст. Спорт Тернопільщини

вразити ворота суперника. Але на це «Авангард» відповів двома голами Анатолія Бойка і в підсумку оформив «золотий» дубль, додавши до звання чемпіона ще і «Кубок ЮА:Суми». Окрім вшанування фіналіста та володаря кубкового турніру, були відзначені переможець чемпіонату («Авангард») «срібний» («Фортуна»)...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

та «Електрон». Перемогу з рахунком 3:1 в цьому поєдинку святкували хокеїсти ХК «Суми-04» які стали володарями бронзових медалей. Нагадаємо, раніше звання чемпіона здобув хокейний клуб «Суми». «Срібло» здобули гравці «Сумських...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Черкасах відбувся Чемпіонат із класичних шахів

«Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради відбувся Чемпіонат міста Черкаси із класичних шахів. Протягом 9 турів 28 спортсменів змагалися за звання Чемпіона. Друге місце у запеклій боротьбі посів  Тимофій Бодров (КМС, тренер ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР), який набрав 8...Про Все

народження. У перший день змагань команди грали в группах, і за результатами визначилися півфінальні пари, які і продовжили боротьбу за звання чемпіона області а саме: ФК "Гопри" місто Гола Пристань (посівший 1 місце в групі А) і "Кристал" місто Херсон...Новини Голої Пристані

Дитячий футбол в Каховці розвивається швидкими темпами

Нещодавно дитячі каховські міські футбольні команди взяли участь в двох турнірах. Старші здобули звання чемпіонів Херсонськоі області.Молодші увійшли в десятку (з 40) команд на Міжнародному турнірі у Львові. Вітаю своїх вихованців з цими визначними перемогами!Херсонцы

матчі перемогу святкував «ВМЗ» (3:1), в другому – «Фортуна» (3:2). Матч за «срібло» на паркеті спорткомплексу СНАУ розпочнеться о 13:45. Звання чемпіона міста у серед  ветеранів «40+» (при чому достроково) виграв «Авангард», який в 15-ти матчах чемпіонату лише в одному...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

25 лютого 2017 року о 18:00 в Києві розпочнеться турнір по Євротай на звання Чемпіону України. Турнір організований Міжнародною федерацією елітних боїв за сприяння Благодійного бонду «Об'єднання світових культур»...Pr.meta.ua