звання чемпіона

Агробізнес TSK (Ромни): обласний гранд, селекційний процес і подальші плани

квітня 2014 року, і від того часу Ромни зібрали дуже солідну колекцію трофеїв – чотири сезони клуб нікому не поступається званням чемпіона Сумщини, додаючи до цього регулярні перемоги в кубкових і суперкубкових розіграшах. До того ж, роменський клуб здобуває і...Sportgid

всіх змаганнях та чемпіонатах, де Микола виступає. Вперше Микола Гринчук одружився у червні 2016 року. Нагадаємо, нещодавно Микола Гринчук виборов звання чемпіона 8 сезону змагань Кубок Буковеля. Леся Білоус The post Відомий тернопільський спортсмен одружився вдруге appeared first on Галас...Галас

бою здобув Гарсія. Після поєдинку він заявив, що готовий провести реванш з Кітом Турманом, в протистоянні з яким і втратив звання чемпіона за версією WBC."Та поразка була дуже важкою, адже у мене психологія переможця. Я ненавиджу програвати, але я сприйняв...24boxing

Мінську, а також 13 травня в Ізраїлі Цікаво було спостерігати за атлетами та радіти перемозі каховчанина Максима Пантелеєва, який виборов звання чемпіона країни з бігу на дистанції 1500 метрів. Максим вихованець відділення легкої атлетики Каховської ДЮСШ (перший тренер Валерій Кучеренко),...Голая Пристань

України, кандидат у майстри спорту Володимир Рижонков упродовж багатьох років є одним із кращих шахістів Закарпаття. В його активі - звання чемпіона Закарпатської області з шахів, призові місця на престижних міжнародних всеукраїнських і обласних змаганнях, успішні виступи на міжгалузевих і...Ужгород.net.ua

Атлетико не намерен без боя отдавать титул Барселоне

Президент мадридського "Атлетіко" Енріке Сересо заявив, що його команда здатна нав'язати боротьбу "Барселоні" за звання чемпіона Іспанії. "Будемо боротися за титул до останнього. У нас ще є особиста зустріч "Барселоною", в якій, сподіваюся, ми доб'ємося позитивного...Ua-football

В грі за 12 місце перемога над командою "Лідер" м.Червоноград Львівська обл. з рахунком 3-1. Перше місце, золоті медалі і звання чемпіона України здобула команда КДЮСШ №12 м.Харків, друге команда ДЮСШ "Вугледар" Донецької області, третє команда ДЮФК "Фортуна" м.Христинівка...Новини Голої Пристані

розпочнуться з 11:00. Заплановано 20 поєдинків, і це все будуть фінали у різних вікових та вагових категоріях. Серед претенденток на звання Чемпіона України є три рівнянки – це Іванна Крупеня, Олександра Малєванєц та Катерина Кужель. Розклад боїв Вашій увазі (порядковий...Телеканал Ритм

"Ми проводимо цей Чемпіонат у Житомирі щороку. Наймолодшому учаснику, житомирянину, всього 11 років. Спортивний Житомир

Це вільна адаптація однойменної стрічки автора Парку Юрського періоду Майкла Крайтона. Дата прем'єри: 31 серпня Pingvin.pro

Брієдісу потрібен реванш з Усиком

рухатися вперед. Мені потрібен реванш". У фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії українець зустрінеться з найсильнішим бійцем другого півфіналу, в якому за звання чемпіона за версіями IBF і WBA 3 лютого в Сочі зійдуться росіянин Мурат Гассієв і кубинець Юніер Дортікос. Усик...Зеркало недели (газета)

Усик переміг Брієдіса за очками: найкращі фото бою

путівку у фінал турніру, де зможе об'єднати всі титули дивізіону в протистоянні з найсильнішим бійцем другого півфіналу, в якому за звання чемпіона за версіями IBF і WBA зійдуться росіянин Мурат Гассієв і кубинець Юніер Дортікос. Бій відбудеться 3 лютого в...Зеркало недели (газета)

Усик здобув складну перемогу над Брієдісом і вийшов у фінал Всесвітньої боксерської суперсерії

Ломаченко повернеться на ринг у квітні.

27 КО), якщо в ці вихідні захистить титул в бою проти Мерсіто Ґеста (31-1-2, 17 КО), або переможець бою за звання чемпіона WBO Рей Бельтран (34-7-1, 21 КО) Паулюс Моузес (40-3, 25 КО), який відбудеться 16 лютого. "Я розмовляв з...Ua-football

футзальні поєдинки. Окрім цього, у нашому місті цими вихідними зберуться близько 12 команд з усієї області, щоб розпочати битву за звання чемпіона Житомирщини з волейболу. Традиційно, зібрали для вас всі спортивні події в одному анонсі. 27 січня - 2 тур...Спортивний Житомир

Зазначимо, що франківець Віталій Соловей, який наприкінці минулого року отримав відзнаку “Спортсмен року”, впевнено переміг у лайт-контакті три поєдинки здобув звання чемпіона Європи. “Чемпіонат був дуже важкий, адже кількість учасників цьогоріч більше, ніж зазвичай. Приємно здивований виступами Віталія Солов’я, адже...Дзеркало Коломиї

сайті міста. Франківець Віталій Соловей, який наприкінці минулого року отримав відзнаку Спортсмен року, впевнено переміг у лайт-контакті три поєдинки здобув звання чемпіона Європи. Чемпіонат був дуже важкий, адже кількість учасників цьогоріч більше, ніж зазвичай. Приємно здивований виступами Віталія Соловя, адже...Бліц-інфо

Франківець став чемпіоном Європи з кікбоксингу

зазначити, що франківець Віталій Соловей, який наприкінці минулого року отримав відзнаку Спортсмен року, впевнено переміг у лайт-контакті три поєдинки здобув звання чемпіона Європи. Чемпіонат був дуже важкий, адже кількість учасників цьогоріч більше, ніж зазвичай. Приємно здивований виступами Віталія Солов’я, адже...Стик

кращого спортсмена року факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. Івана Франка Артема Мельника, який у 2017 році вперше виборов звання чемпіона Європи з кікбоксингу WAKO серед молоді. У змаганнях беруть участь 165 учасників з Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Радомишля,...Спортивний Житомир