збірна Швейцарія

Валон Бехрамі перейшов в Удінезе

2015 року. До цього Валон виступав за "Дженоа", "Лаціо", "Вест Хем", "Фіорентину", "Наполі", "Гамбург". Також 32-річний хавбек є основним гравцем збірної Швейцарії, за яку встиг награти вже 75 матчів. У минулому сезоні за "Уотфорд" Бехрамі зіграв 27 матчів в АПЛ,...Ua-football

перше місце, встановлене на стадіоні після реконструкції, на честь колишнього воротаря «Янг Бойз» та тренера Уолтера Ейха, який грав за збірну Швейцарії на чемпіонаті світу 1954-го року. На це місце квитки не продаються. Під час кожного матчу воно зайняте визначною...In Kyiv

Ліхтштайнер погодив контракт з Ніццою

Захисник "Ювентуса" і збірної Швейцарії Штефан Ліхтштайнер погодив з "Ніццою" умови особистого контракту, але угода не буде підписана до тих пір, поки туринський клуб не...Ua-football

Закарпатський фехтувальник у складі збірної України став шостим на Чемпіонаті світу

41:42 - і в українців шоста сходинка світової першості (із заявлених 38 країн). Перемогу у шпажистів святкували французи, другі - збірна Швейцарії, треті - росіяни. Нагадаємо, ужгородець Анатолій Герей став найкращим серед українців на чемпіонаті Європи з фехтування.Голос Карпат

Нападник Шальке Емболо повернувся до тренувань після восьми місяців відновлення

20-річний форвард "Шальке" Бреель Емболо нарешті повернувся до гри після важкого ушкодження, отриманого ще в минулому році. Минулого літа форвард збірної Швейцарії перейшов в "Шальке" з "Базеля" за 20 мільйонів євро, але змушений був достроково завершити сезон через перелом щиколотки...Ua-football

Жіноча збірна з баскетболу вийшла у півфінал Чемпіонату світу

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла збірну Швейцарії на Чемпіонаті світу і таким чином вийшла у півфінал змагань. Про це повідомляє Громадське з посиланням на Федерацію баскетболу України.Гал-info

Жіноча збірна України обіграла збірну Швейцарії в чвертьфіналі чемпіонаті світу з баскетболу 3х3. Нагадаємо, чоловіча збірна в 1/4 фіналу програла Франції.Чемпион

За вихід в півфінал ЧМ 3х3 українки зіграють протий Швейцарії

Збірна Швейцарії на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 демонструє переможну стабільність. У матчі-відкриття Мундіалю найближчі суперниці українок каменя на камені не Sportgid

Офіційно. "Монако" підсилився воротарем збірної Швейцарії (+)

Швейцарський воротар Дієго Бенальйо став гравцем "Монако". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Монако веде переговори по Бенальо

Голкіпер збірної Швейцарії і німецького "Вольфсбурга" Дієго Бенальо зацікавив "Монако", повідомляє L'Equipe. Більш того, монегаски не просто виявляють інтерес, але вже вступили в...Ua-football

Відбір до ЧС-2018. Андоррський прорив, невгамовний Роналду, 100-відсоткова Швейцарія

Збірна Швейцарії не налаштована віддавати лідерство у своїй групі команда Владіміра Петковіча добула шосту перемогу у шостому матчі. Втім, Фарерські острови нейтрали перемагати зобовязані за визначенням. Ua-football

Мілан оголосив про підписання другого захисника у міжсезонні

Контракт із футболістом лівої ланки захисту збірної Швейцарії підписаний до кінця червня 2021 року.Unn.com.ua

Наполі планує трансфер захисника Удінезе

приймати тільки після матчу відбору на ЧС-2018 між Швейцарією і Фарерськими островами. Повідомляється, що "Наполі" в якості компенсації за захисника збірної Швейцарії пропонує нападника Паволетті, який взяв участь лише в 10 матчах (тільки два в старті) після трансферу в січні...Ua-football

Айнтрахт підписав півзахисника збірної Швейцарії

"Айнтрахт" на своєму офіційному сайті оголосив про підписання контракту з півзахисником збірної Швейцарії Желсон Фернадешом. Контракт з колишнім гравцем "Ренна" підписаний до літа 2019 року.Ua-football

Сеферович перейшов в Бенфіку

Форвард збірної Швейцарії Харіс Сеферович підписав контракт з "Бенфікою", повідомляє офіційний сайт лісабонського клубу. Угода 25-річного швейцарця з "орлами" розрахована до літа 2022...Ua-football

Гарматний постріл. Як Швейцарія перемогла Білорусь завдяки вражаючому удару у "дев

Збірна Швейцарії перемогла у товариському матчі Білорусь завдяки ефектному удару Джердана Шакірі у дев'ятку Півзахисник англійського клубу "Сток Сіті" приніс швейцарцям перемогу на 9-й хвилині матчу. Збірна України також зіграє товариський матч 6 червня вона зустрінеться у Австрії зі збірною...Еспресо TV

ЧС-2017 з пляжного футболу: Португалія склала чемпіонські повноваження

Нассау, Багамські Острови фіналу. Бразилія — Португалія 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) Залишає багамський Мундіаль і ще одна європейська команда — збірна Швейцарії, яка в екстра-таймі поступилася Ірану 3:4. Швейцарці вигравали 3:2, проте на останній хвилині основного часу Алі Назем зумів...Спорт.ua

ЧС з пляжного футболу: Нігерія пропускає у чвертьфінал Іран

за другу перепустку у чвертьфінал в очній битві боролися команди Ірану та Нігерії, які у разі успіху виходили б на збірну Швейцарії. Африканці були дуже близькими до історичного виходу у плей-офф, проте за три хвилини до завершення основного часу Моххамед...Спорт.ua

На Багамах стартовал Чемпионат Мира по пляжному футболу 2017

Груповий етап, Група В. Перший тур Нігерія - Італія - 6:12 (2:2, 2:4, 2:6) В останньому матчі першого ігрового дня збірна Швейцарії мінімально переграла команду господарів з рахунком 3:2. На початку зустрічі Леслі Сент-Флер відкрив рахунок точним ударом зі штрафного,...Спорт.ua