збірна Португалія

Роналду: Залишу козлину борідку до кінця ЧС-2018

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду розповів про свою козлину борідку, яка на його думку приносить удачу команді на ЧС-2018. "Моя козлина борідка? Це...Ua-football

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш поділився враженнями після матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 проти Марокко (1:0).Западная информационная корпорация

Форвард збірної Португалії Криштіану Роналду вважає, що його нова бородка приносить йому вдачу. Нагадуємо, що завдяки Роналду Португалія обіграла марокканців.Чемпион

Лідер мадридського футбольного клубу “Реал” і збірної Португалії Кріштіану Роналду зізнався, що спілкується з м’ячем перед штрафними ударами. Кріштіану Роналду, зокрема, зазначив, що завжди розмовляє з м’ячем перед...1NEWS

четвертій хвилині матчу. Його автор – Кріштіану Роналду. Це його четвертий гол (за два матчі) на Чемпіонаті світу. А за збірну Португалії – 85-ий. Завдяки цьому він став найкращим бомбардиром європейських збірних, одійшовши легендарного Ференца Пушкаша. Хоча до іранця Алі...24 канал

Збірна Ірану після першого туру захопила лідерство у групі B на Чемпіонаті світу, де окрім неї – збірні Португалії та Іспанії. Саме з останніми і довелося грати у другому турі іранцям. Після перемоги збірної Португалії над Марокко, іспанці розуміли...24 канал

Гол Роналду приніс Португалії першу перемогу на ЧС-2018

Футболісти збірної Португалії святкували виграш над Марокко у зустрічі другого туру групового раунду чемпіонату світу з футболу, передає УНН.Не пройшло і 5-ти хвилин...Unn.com.ua

Нападник "Реалу" та капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду приємно вразив користувачів мережі, відгукнувшись на прохання маленького хлопчика у Росії. Про це розповів російський журналіст Дмитро Смирнов...24 канал

На Чемпіонаті світу збірна Іспанії забила три голи у ворота збірної Португалії. Під час атаки один з гравців перебував в офсайді.24 канал

Главный тренер Португалии сравнил Роналду с элитным алкоголем

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш прокоментував перемогу своєї команди над збірною Марокко (1:0) у другому турі групового етапу ЧС-2018. "Марокко - це команда...Ua-football

Подія трапилась сьогодні, 20 червня, під час матчу збірних Португалії і Марокко.24 канал

Фонте: У нас є Роналду. Він божевільний в плані гри, найкращий футболіст в світі

Захисник збірної Португалії Жозе Фонте прокоментував перемогу над збірною Марокко (1:0) в матчі другого туру групового етапу ЧС-2018. "Це чемпіонат світу. Тут немає...Ua-football

Збірна Португалії здобула доволі важку перемогу над Марокко у 2-му турі на чемпіонаті світу: Криштіану Роналду забив свій гол вже на 4-й хвилині, але гольової феєрії як з іспанцями у нього не вийшло. Та й решта гравців селесао якось загубилася...Чемпион

Роналду: Хочеться вийти з групи з першого місця

Нападаючий збірної Португалії Кріштіану Роналду прокоментував перемогу над збірною Марокко (1:0) в матчі другого туру групового етапу ЧС-2018. "Найголовніше - вигравати матчі, заробляти...Ua-football

Фото з сайта uefa.com Бомбардир збірної Португалії Кріштіану Роналду забив 85-й гол за збірну Португалії і став кращим бомбардиром європейських національних команд за всю історію, повідомляє сайт УЄФА.UATV

ЧС-2018. Фінальний турнір. Груповий раунд. 20 червня. Група В. Португалія – Марокко. 1:0. Гол: Роналду, 4.        Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду (на знімку) забив 85-й гол за свою національну команду і став кращим бомбардиром європейських національних збірних...Голос Украины (газета)

Гол Роналду приніс перемогу збірній Португалії над марокканцями в матчі ЧС-2018

Збірна Португалії в середу перемогла команду Марокко в матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року. Интерфакс-Украина

Форвард збірної Португалії Криштіану Роналду відзначився голом на 4-й хвилині матчу другого туру групового етапу ЧС-2018 проти Марокко. Таким чином, 33-річний португалець побив...ICTV

Матч другого туру групи «В» чемпіонату світу-2018 між збірними Португалії та Марокко завершився мінімальною перемогою португальців. Єдиний гол у грі і четвертий загалом на Мундіалі-2018 забив Кріштіано Роналду. Збірна Марокко...Западная информационная корпорация

Роналду приніс Португалії перемогу над Марокко

Португальці забили гол у першому таймі. Збірна Португалії обіграла команду Марокко з рахунком 1:0 в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 з футболу. Поєдинок квартету В проходив...Зеркало недели (газета)