збірна Канада

Канадка виграла останнє "золото" з фрістайлу на Олімпійських іграх-2018

Бріттані Фелан стала володаркою срібної медалі, а швейцарка Фанні Сміт піднялася на третє місце на подіумі. Таким чином, Серва принесла збірній Канади 10-е золото на поточній Олімпіаді, всього в активі канадської команди 26 медалей. Зауважимо, що представники Канади вибороли найбільшу...Unn.com.ua

Олімпіада-2018.

серед чоловіків. Зустріч за третє місце досить несподівано виграла команда Швейцарії, котра переграла з рахунком 7:5 канадців. Тим самим, чоловіча збірна Канади залишилася без олімпійських медалей вперше з того часу, як на Олімпіадах розігруються нагороди в класичному керлінгу. Три попередніх...Ua-football

завоювала бронзові медалі ОІ. Раніше вони досягали такого результату у Нагано-1998 та у Ванкувері-2010. Як відомо, за золото Пхенчхана поборються збірні Канади та США. Нагадаємо, 21 лютого відбуваються матчі 1/4 фіналу чоловічого олімпійського турніру.Чемпион

Пхьончхан-2018.

досі була перемога на Winter X-Games у 2016 році. Карєра Бреді була доволі тернистою. Розпочинав як гірськолижник, входив до складу збірної Канади. У скі-крос перейшов після того, як цей вид у Ванкувері-2010 мав дебютувати в олімпійській програмі. Все складалося добре.Ua-football

Жорсткий винос.

слідом за американками, другими фіналістками олімпійського хокейного турніру в Пхьончхані стали канадійки. Шайби: 1:0 Вейкфілд (Спунер, Тернбулл), 01:50. Фінал між збірними Канади і США 22 лютого о 6:10.Ua-football

Збірна Канади поступилася Чехії 2:3 на хокейному турнірі ОІ-2018 у Пхенчхані. Словенія - Словаччина - 3:2 Нагадаємо, напередодні збірна США обіграла Словаччину, а ОАР розгромили Словенію. Чемпион

На олімпійському хокейному турнірі серед жінок у Пхьончхані завершилися матчі групового турніру. Півфінальні зустрічі збірні Канада та США проведуть 19 лютого.Ua-football

Жіноча збірна Канади здобула перемогу в заключному матчі групового раунду Олімпійських ігор, обіграв...Експрес

ОІ-2018: збірна Канади тріумфувала у дабл-міксті з керлінгу

Нагадаємо, українські саночниці завершили виступи на Олімпіаді. Unn.com.ua

Україна зіграє з Канадою в плей-офф Кубка Федерації

Федерації. 21-22 квітня українки на виїзді в матчі з Канадою поборються за збереження прописки у Другій Світовій групі Кубка Федерації. Збірна Канади в першому раунді Другої Світової групи Кубка Федерації на виїзді з рахунком 1:3 поступилася Румунії, яка грала без...Зеркало недели (газета)

Розгромивши в першому турі команду без розпізнавальних знаків, збірна Канади у другому турі впевнено переграла Фінляндію. 3:0 Дауст (Фортіно, Меґан Акоста), 28:19. Фінки після стартової поразки від збірної США шанси...Ua-football

Пхьончхані була позначена тотальними сенсаціями, то у понеділок навпаки виграли майже всі ті спортсмени і команди, яких вважали головними фаворитами. Збірна Канади виграла командну першість фігуристів. Золоті нагороди здобули одиночник Патрік Чен, солістки Кейтлін Осмонд та Ґабріель Дейлман, спортивний дует...TeNews

Канада тріумфувала в командному виді фігурного катання на Олімпіаді в Кореї

Збірна Канади з фігурного катання завоювала золоту нагороду командного турніру на 23-х зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані, інформує УНН з посиланням на сайт турніру.У переможців Скотта Моіра та Тесси Вірчу набрано 73 бали, олімпійські атлети з Росії вибороли "срібло" з...Unn.com.ua

Збірна Канади з фігурного катання виграла золото командних змагань на Олімпійських іграх у Пхенчхані. Нагадаємо, що легендарний Крамер виграв дистанцію 5000 м, Нідерланди очолили медальний залік Олімпіади. Чемпион

У заключних трьох видах довільної програми збірна Канади не розгубила здобутого за підсумками попередніх двох змагальних днів командної першості переваги і здобула перше золото у фігурному катанні на...Ua-football

з WADA і захищає національні інтереси Канади. Програма дала свої плоди - на домашній зимовій Олімпіаді 2010 року у Ванкувері збірна Канади з 14 нагородами найвищого гатунку виграли медальний залік. Однак потім результати погіршилися, і на наступних трьох Олімпіадах збірна...7 днів

Канадський саночник: Це найчорніший день для чистого спорту

Це була перша олімпійська медаль для збірної Канади з санного спорту. Крім усього іншого це най-най-найчорніший день для Олімпіади.Ua-football