збірна Аргентина

Поразительная статистика игрового времен Месси в Барселоне

хвилин протягом трьох місяців від початку сезону. Це становить 91,6 відсотків ігрового часу двох команд, які представляє Мессі "Барселони" і збірної Аргентини. В свої тридцять років Мессі залишається найактивнішим з точки зору зіграних хвилин польовим гравцем "Барси". Більше на полі...Ua-football

Барселона из-за травмы теряет основного защитника

Захисник "Барселони" і збірної Аргентини Хав'єр Маскерано отримав пошкодження в товариському матчі з Нігерією (2:4). Як повідомляє офіційний сайт "синьо-гранатових", орієнтовно футболіст пропустить близько чотирьох...Ua-football

Легенда мирового футбола хочет возглавить сборную Аргентины

Колишній головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона хоче знову очолити національну команду. Нагадаємо, Марадона очолював збірну Аргентини у 2008-2010 роках.Ua-football

Нападнику збірної Аргентини Серхіо Агуеро стало погано в перерві товариського матчу проти збірної Нігерії (2:4), який пройшов у російському Краснодарі, - Дзеркало тижня.Гал-info

Нападник збірної Аргентини Агуеро знепитомнів в перерві матчу з Нігерією

Нападнику збірної Аргентини Серхіо Агуеро стало погано в перерві товариського матчу проти збірної Нігерії (2:4), який пройшов у російському Краснодарі. Після першого тайму...Зеркало недели (газета)

Тренер сборной Аргентины признал, что без Месси у команды не получается игра в атаке

Головний тренер збірної Аргентини Хорхе Сампаолі поділився думками про поразку в товариському матчі з Нігерією (2:4). "Мені важко пояснити те, що трапилося після перерви.Ua-football

Основной форвард Интера восстановился после травмы

Мауро Ікарді відновився після пошкодження і приступив до тренувань в загальній групі, повідомляє Gianlucadimarzio.com. Аргентинець ні викликаний на товариські матч збірної Аргентини через сильний забій, який він отримав в матчі Серії А з "Торіно" (1:1). Через це Мауро були запропоновані...Ua-football

Також наголошується, що футболіста відвезли в найближчу лікарню на обстеження. Ua-football

Сборная Нигерии обыграла Аргентину, забив четыре мяча

До гри в Краснодарі, збірні Аргентини та Нігерії провели між собою сім матчів і лише в одному з них "суперорли" виграли. У червні 2011 року резервний...Ua-football

Агуэро приблизился к рекорду Месси

Нападаючий збірної Аргентини Серхіо Агуеро забив гол у товариському матчі з командою Нігерії (2:3). Нападник, як і належить центрфорварду, замкнув в центральній зоні...Ua-football

Не можна розслаблятися перед Агуеро.

Збірні Аргентини і Нігерії проводили не особливо цікавий товариський матч в Краснодарі, поки в гру не втрутився кіпер "суперорлів" Даніель Акпей. 31-річний воротар, який проводить шостий матч за національну команду в одному з епізодів відпустив м'яч далеко від себе, а...Ua-football

5 крутих футбольних збірних, які не їдуть на чемпіонат світу-2018 до Росії

"мундіаль". Читайте також: Мессі та Аргентина ледь не пролетіли повз ЧС-2018. Як таке взагалі можливо Водночас, із полегшенням зітхнули вболівальники збірної Аргентини та Ліонеля Мессі. Аргентинці ще за тур до завершення відбіркового турніру ризикували не поїхати на чемпіонат світу, але...Еспресо TV

Месси с сыном обыграл Реал со счетом 3:1 - ФОТО

Нападник "Барселони" і збірної Аргентини Ліонель Мессі, звільнений від товариського матчу зі збірною Нігерії, скористався можливістю провести зайвий вихідний день вдома зі своєю сім'єю. Про...Ua-football

Считает Месси инопланетянином

Легендарний екс-нападник збірної Аргентини Габріель Батістута зізнався, що був дуже засмучений після того, як Ліонель Мессі побив його рекорд по голам за збірну. "Чесно...Ua-football

"Рекорд був великим визнанням, який належав мені. Як писалося раніше, Мессі зі збірною Аргентини боїться їхати на чемпіонат світу в Росію.Чемпион

"Збірна Аргентини хоче бути у найкращій формі перед ЧС-2018. Зараз Хорхе Сампаолі дозволив мені пропустити матч проти Нігерії". Нагадаємо, що охорона московського готелю не пускала італійця Дель Пьєро до Мессі. Чемпион

Легенда збірної Італії потролив аргентинських зірок (ФОТО)

Колишній півзахисник збірної Італії Алессандро Дель Пьєро відвідав табір збірної Аргентини, яка зараз базується в Росії. Повідомляє Футбол газета. Незважаючи на те, що його ніяк не хотіли пускати в готель неангломовні...Футбол газета

В Москві на оновленому стадіоні Лужники збірна Росії поступилася збірній Аргентини з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі забив нападник Манчестер Сіті Серхіо Агуеро. Голи: 1:0 - 43 Пандєв, 2:0 -...Чемпион

Збірна Аргентини зі скандалом обіграла Росію в Москві

Збірна Росії з футболу програла в товариському матчі команді Аргентини. Долю зустрічі вирішив єдиний гол Агуеро за 5 хвилин до кінця матчу. Високий замок