збірна Іспанія

Олег КУЗНЕЦОВ: Лютневий збір - генеральна репетиція перед еліт-раундом

турніру у травні 2018 року в Англії, із командами Чехії, Сербії та чинним чемпіоном Європи у цій віковій категорії – збірною Іспанії. Матчі відбудуться 21-го, 24-го та 27 березня в Чехії. Путівки отримають переможці восьми груп та сім найкращих других...Спорт.ua

частині турніру у травні 2018 року в Англії, із командами Чехії, Сербії та чинним чемпіоном Європи у цій віковій категорії збірною Іспанії. Ліцензії отримають переможці груп еліт-раунду та сім кращих других команд із восьми. Матчі відбудуться 21-го, 24-го та 27...Спортивний Житомир

Бердичівлянка Аріна Білоцерківська зіграла у двох матчах за збірну України

на головній спортивній арені України Палаці спорту у Києві приймала одну із найсильніших баскетбольних жіночих збірних світу, діючих Чемпіонок Європи збірну Іспанії. Наша землячка вийшла у стартовому складі. За весь матч вона здобула 2 залікових пункти. Збірна України поступилась своїм...Спортивний Житомир

Українець увійшов до символічної збірної Євро-2018 з футзалу

футзалу. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА. Група технічних експертів УЄФА в складі дворазового чемпіона світу в якості головного тренера збірної Іспанії Хав'єра Лосано і наставника ризького Нікарс Орландо Дуарте представила п'ятірку кращих гравців Євро-2018 і назвала розширену символічну збірну...Високий замок

частині турніру у травні 2018 року в Англії, із командами Чехії, Сербії та чинним чемпіоном Європи у цій віковій категорії збірною Іспанії. Матчі відбудуться 21-го, 24-го та 27 березня 2018 року в Чехії. За матеріалами ФФУ Спортивний...Спортивний Житомир

Олег КУЗНЕЦОВ: «Викликали до збірної п

турніру у травні 2018 року в Англії, із командами Чехії, Сербії та чинним чемпіоном Європи у цій віковій категорії – збірною Іспанії. Матчі відбудуться 21-го, 24-го та 27 березня 2018 року в Чехії. Попереду у підопічних Олега Кузнецова – остання...Спорт.ua

Украина уступила чемпионкам в отборе на Евробаскет

Жіноча збірна України з баскетболу в суботу, 10 лютого, в Києві програла діючим чемпіонкам Європи збірній Іспанії в рамках кваліфікації до наступної континентальної першості. Синьо-жовті впевнено розпочали гру, вигравши першу чверть 21:15, однак дозволили суперницям відігратись в...Ua-football

Жіноча збірна України програла Іспанії у кваліфікації Євробаскету-2019

Вчора, 10 лютого, в київському Палаці спорту відбувся матч жіночої збірної України зі збірною Іспанії в рамках кваліфікації на Євробаскет-2019. Українки здорово провели першу чверть, проте у наступних двох сильнішими виявилися іспанки, які зуміли здобути...Зеркало недели (газета)

Збірна Іспанії стала другим фіналістом футзального Євро-2018. У півфінальному матчі ця команда в серії пенальті переграла Казахстан. 1/2-finale Konec podaljkov 🇰🇿 Чемпион

Збірна України з футзалу, поступившись Іспанії, покинула Євро-2018

Суперником українців в чвертьфіналі Євро-2018 з футзалу, який проходив у Любляні, була збірна Іспанії. Однак, Україна не змогла здолати свого суперника та вийти до півфіналу.Press-Центр

Україна - Іспанія 0:1.

Футзальна збірна України 15-й раз в своїй історії програла збірній Іспанії. Цього разу це коштувало синьо-жовтим виходу до півфіналу Євро-2018. До вашої уваги відеоогляд чвертьфіналу футзального Євро Україна Іспанія.Ua-football

Главный тренер сборной Украины по футзалу Александр Косенко прокомментировал поражение от сборной Испании

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоментував поразку від збірної Іспанії: Вітаю збірну Іспанії з виходом до півфіналу.Ua-football

Виліт України з Євро, поразка Шахтаря та заміна для Конте.

з футзалу пятий раз поспіль програла на чемпіонаті Європи на стадії чвертьфіналу. Зробивши відверту ставку на оборону, синьо-жовті пропустили від збірної Іспанії під кінець першого тайму. Після перерви у команди Олександра Косенка не було іншого виходу, окрім як атакувати, однак...Ua-football

Україна - Іспанія.

У рамках чвертьфінальної стадії Євро-2018 збірна України зустрінеться з чинним чемпіоном Європи - збірною Іспанії. Тим більше, наші футзалісти також добре знають збірну Іспанії.Галичина спортивная

Євро-2018.

з регламентом у випадку нічиєї команд очікує овертайм. Якщо і він не допоможе визначити переможця, суперники битимуть пенальті. Нагадаємо, що збірна Іспанії виграла п'ять із шести останніх чемпіонатів Європи, в той час як українці чотири останніх євротурніри завершували якраз на...Ua-football

МЮ требует у Реала 130 млн евро

"Манчестер Юнайтед" влітку буде готовий розстатися з воротарем збірної Іспанії Давидом Де Хеа і хоче отримати за гравця компенсацію в розмірі 130 млн євро, повідомляє Sport.es. Джерело стверджує, що головним...Ua-football

Сьогодні, 6 лютого, національна збірна України з футзалу зіграє чвертьфінальний матч Євро-2018 проти збірної Іспанії. Матч розпочнеться о 22:00 за київським часом. Матч у прямому ефірі покаже телеканал «Футбол 1».Гал-info

Суперником збірної України стали підопічні Хосе Венансіо Лопеса. Другу зустріч ігрового дня між собою проведуть Словенія та Росія. Спортивний Житомир

Іспанія розпочала підготовку до матчу проти України

відрізку наша національна команда зіграє два важливі домашні матчі. 10-го лютого у столичному Палаці Спорту вони приймуть чемпіонок Європи — збірну Іспанії, а 14-го лютого, теж дома, зіграють проти Нідерландів. Іспанки також сьогодні розпочали свою підготовку. В строю основні зірки...Спорт.ua