заїзд

Українці боротимуться за нагороди на етапі Кубка світу в Угорщині

1000 м. Чоловіки. Попередній заїзд 6. 1. КУХАРИК (3) - 1.39,953, вихід у півфінал.Спорт.ua

Cезон-2017 чемпіонату UASBK почався першим етапом у Полтаві

Найдраматичнішим виявився заїзд класів Суперсток-600 та Суперсоток-1000.Спорт.ua

Перелік літніх таборів

році в області працювали ти же 14 стаціонарних оздоровчих таборів. Перелік та адреси оздоровчих закладів, вартість дня перебування та дати заїзду (скріни таблиці з сайту управління сім’ї, молоді та спорту): Житомир.info...Житомир.info

Заїзд відбудеться мальовничими дорогами області вже цими вихідними Радіо Трек

Маверік Віньялес - переможець Мото Гран-Прі Франції

Франції, це йому вдалося виключно через сходження з треку під час аварії колеги Валентіно Россі.Маверік Віньялес на своїй прес-конференції після заїзду зазначив, що більшу частину гонки в Ле-Мані плентався в хвості, попри розпочатого старту з поула. Він поступився лідерством гонщикам...CARONIT.club

Як повідомили у Галицькій РА, минулого тижня у сквері на вул. Дорошенка, 9 викрали два обмежувальні стовпці для заїзду транспорту. «Минулого тижня у скресі на вул. Дорошенка, 9 викрали два обмежувальні стовпці для заїзду транспорту. Ми написали заяву у...VARTA1

Після першого заїзду вже визначилися перші переможці. Драгонбот:велике 20-місне каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан...Newsonline24

Як повідомили у Галицькій РА, минулого тижня у сквері на вул. Дорошенка, 9 викрали два обмежувальні стовпці для заїзду транспорту.Львівська міська рада

У Черкасах «олень» перегородив заїзд маршрутці

Вплинути на водія намагалися і містяни, що якраз вийшли з автобуса, проте на їхні зауваження він відповідав нецензурною лексикою. Про Все

Літній відпочинок для дітей: що пропонують закарпатцям / ВІДЕО

творчість. Все залежить від інтересів дитини. Вік учасників зазвичай, від 7 до 14-ти років. Ціни коливаються від 4500 грн. за заїзд. У вартість входить 7-9 ночей у номерах готельного типу із чотирьохразовим харчуванням та цікавою програмою. Існує також багато варіантів...Голос Карпат

Львів

Ігор Трунов - Іван Семикін завоював «золото» на дистанції 500 метрів, випередивши головних фаворитів і найближчих переслідувачів угорців. Переможцями свого заїзду також стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан, яким не було рівних на дистанції 1000 м. Українці випередили угорських веслярів...Галичина спортивная

Львів долучився до Всеукраїнського велодня

до Всеукраїнського велодня, відбувся веломарафон. Близько тисячі велосипедистів, подолали двадцять кілометрів дистанції. Про це повідомив кореспондент УНН у Львові.Участь у заїзді взяли і дорослі і діти. Петро Харабара долучився до марафон зі своїм сином. "Велосипед - це життя. Я катаюсь,...Unn.com.ua

Подія відбулася в рамках святкування 1121 річниці від створення міста Мукачево. Голос Карпат

каное, де українські спортсмени зібрали повний комплект медалей. Українці неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани в рамках першого змагального дня. Переможцями свого заїзду стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан, яким не було рівних на дистанції 1000 м. Українці подолали відрізок за 3:09.732,...Корабелов.инфо

дистанції Надвірна-Станиславів (близько 40 км.) В них міг брати участь кожен, незважаючи на вік і марку велосипеда. Проводився також командний заїзд, у якому змагалися команди по чотири учасника. Переможців нагороджували медалями, для участі в перегонах окремий учасник мав сплатити одну...Бліц-інфо

Українці вибороли два «золота» на етапі Кубка світу з веслування

Нагадаємо, на початку травня українська синхроністка Анна Волошина завоювала «золото» на етапі Кубка світу. Ракурс

Кухарик і Віталій Цуркан були швидше найближчих переслідувачів на дві секунди. Каноїсти Тарас Міщук і Дмитро Янчук взяли в своєму заїзді на 1000 метрів "срібло", а Людмила Лузан в каное-одиночці на дистанції 500 метрів посіла третє місце. Нагадаємо, це був...Зеркало недели (газета)

отримав золоту нагороду на дистанції 500 метрів, показавши час 1:28.059. Трунов та Семикін випередили угорців на 0,955 секунди. Переможцями свого заїзду також стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан, які змагалися на дистанції 1000 м. Українці показали результат у 3:09.732, також...Високий замок

Велопарад пройде сьогодні у столиці

до 12:30 рух автомобілів буде обмежено за наступними маршрутами: вул. Володимирська вул. Богдана Хмельницького вул. І. Франка вул. В. Липинського заїзд на велотрек; Софійська площа вул. Володимирська вул. Богдана Хмельницького вул. Хрещатик Європейська площа Володимирський узвіз Боричів узвіз вул. Набережно-Хрещатицька...Unn.com.ua

У центрі Києва обмежать рух транспорту через велопарад

до 12:30 рух автомобілів буде обмежено за наступними маршрутами: вул. Володимирська вул. Богдана Хмельницького вул. І. Франка вул. В. Липинського заїзд на велотрек; Софійська площа вул. Володимирська вул. Богдана Хмельницького вул. Хрещатик Європейська площа Володимирський узвіз Боричів узвіз вул. Набережно-Хрещатицька...5 канал