заплив

У Києві відбувся заплив на надувних уточках: вражаючі фото

У столиці відбувся фановий забіг Duck Run 2017. Ta4ki.net

Нашу область представляли спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис». Покоління ZET

У Тайбеї проходять змагання Всесвітньої Універсіади. Так на запливі у 400 метрів, Михайло Романчук, студент одного з рівненських вишів, виборов золото та одночасно встановив новий рекорд змагань. Вільним стилем...В кулуарах

Український спортсмен встановив вражаючий рекорд на Універсіаді

часом змагань. Водну дистанцію спортсмен подолав за 22,9 секунди. До золота у фіналі українці доплюсували і бронзу. Третю сходинку в запливі посів Андрій Хлопцов. Щоправда, українець розділив її з бразильським плавцем, який показав ідентичний час.  ...Єдність

У запливі на 400 метрів Михайло Романчук встановив рекорд Універсіади, подолавши дистанцію за 3 хвилини і 45,96 секунд.Високий замок

Плавець з Рівного став чемпіоном Всесвітньої Універсіади

Спортсмен переміг у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем, под...Сайт міста Рівне

Спортсмен переміг у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем.ЧаРівне.info

Рівненський плавець Михайло Романчук виборов золоту медаль на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань).Наш спортсмен переміг у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем, подолавши дистанцію за 3 хвилини 45,96 секунди.Михайло Романчук є вихованцем ДЮСШ №2 м.Рівне та учнем...Все

Український плавець виграв золоту медаль Універсіади

Український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль Універсіади, яка проходить у Китаї, в запливі на 400 метрів вільним стилем.Гал-info

Україна завоювала перше "золото" Універсіади-2017

Українці вдало стартували на Універсіаді. Український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль Універсіади, що проходить у Китаї, у запливі на 400 метрів вільним стилем. 21-річний українець встановив рекорд Універсіади, подолавши дистанцію за 3 хвилини і 45,96 секунд. Також українські...Зеркало недели (газета)

Плавець Романчук приніс Україні перше "золото" Універсіади

КИЇВ. 20 серпня. УНН. Плавець Михайло Романчук в запливі на 400 метрів вільним стилем здобув першу золоту медаль для України на 29-й Всесвітній літній Універсіаді, повідомляє УНН з посиланням...Unn.com.ua

Чеха. Усього понад 80 учасників боролися за нагороди у своїх вікових категоріях. Наймолодшому – 10-ть, найстаршому – 60 років. Перед запливом налаштовуються на змагання. Тимур, учасник змагань, говорить: «Прийшов, щоб показати всім, що я можу більше і мої батьки мною...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перша в історії українка Марія Крестьянська розпочала заплив через Ла-Манш

Марія Крестьянска з Івано-Франківська розпочала заплив через Ла-Манш, щоб стати першою в історії українкою, яка перепливе канал.Громадське телебачення

Марія розпочинає свій заплив об 11:00 за Британським часом (13:00 за Київським часом). Команда плавчині буде зачитувати їй всі слова підтримки, які писатимуть у...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Полтавців запрошують до участі в запливі

У Полтаві влаштують змагання Swim challenge: Chapaev escape. 19 серпня о 10:40 у Прирічковому парку відбудеться відкриття запливу у відкритій воді Swim challenge: Chapaev escape. Взяти участь у ньому може кожен охочий. Заплив відбудеться на двох дистанціях 375...0532.ua

Український плавець завоював медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Романчук кваліфікувався до фіналу з найкращим результатом, а у вирішальному запливі поступився тільки олімпійському чемпіону Грегоріо Палтріньері з Італії.  Українець показав результат 14:37,14 і програв переможцю лише 01,29 секунди. У...Газета «БИЗНЕС»

Черкащанка перепливла Босфор

Черкащанка Валерія Жук перепливла протоку Босфор, взявши участь у 29-му міжконтинентальному запливі, який відбувся 23 липня у Стамбулі. Про це вона повідомила на своїй сторінці у facebook. - Мої стосунки з Босфором...Про Все

В активі кропивницьких спортсменів на Дефлімпійських іграх у Туреччині вже 13 медалей (ФОТО)

медаль(4:07.81). Золото у цьому виді плавання здобула збірна Росії (4:07.20), а бронзу команда Японії (4:13.37). На 6 секунд у фінальному запливі на 400-метрівці комплексним плаванням Ірину Терещенко (5:12.60) випередила російська спортсменка, тож вихованка Олени Кузніцової примірила чергову срібну нагороду. Ще...Гречка

Бронзовий призер чемпіонату світу з плавання українець Андрій Говоров умFacebook прокоментував своє третє місце у фінальному запливі на 50 метрів баттерфляєм. «Ех бронза, дуже образливо, адже я завжди борюся тільки за золото. Однаково — це моє найкраще...1NEWS

Легендарний плавець Фелпс не зміг обігнати білу акулу (ВІДЕО)