заплив

Черкаські моржі відкрили свій 19-ий сезон

людей, вдягнутих у пляшкові жилети, — справжні Дід Мороз із Снігуркою. Це черкаські моржі із Черкаського Клубу Довгожителів зібралися масовим запливом відсвяткувати перший день Нового року та відкрити вже 19-тий сезон. Дружнє занурення у двоградусну з позначкою плюс дніпровську пучину...Нова доба

Українська шахістка посіла друге місце на міжнародному турнірі в ОАЕ

український спортсмен Андрій Говоров виграв срібну медаль на фінальному змаганні чемпіонату Європи з плавання на короткій дистанції. Змагання відбувалися в Копенгагені. Говоров змагався у фінальному запливі на дистанції 50 м батерфляєм. Говоров показав результат у 22,42 с, що лише на 0,01с більше, ніж у переможця змагань, росіянина Олександра Попкова.Ракурс

Дніпровський плавець увійшов до трійки лідерів на європейських змаганнях

дніпровський спортсмен Андрій Говоров виборов «срібло». Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА. «Дніпровський плавець Андрій Говоров в запливі на 50 метрів батерфляєм прийшов другим, поступившись супернику однією сотою секунди», — розповів старший тренер Дніпропетровського вищого училища фізичної...Информатор

Україна завершила чемпіонат Європи з плавання в топ-10 медального заліку

чемпіонаті Європи на короткій воді в Копенгагені завоювали три медалі. Єдине "золото" Україні на континентальних змаганнях у 25-метровому басейні в запливі на 1500 метрів вільним стилем приніс Михайло Романчук. Плавець з Рівного встановив національний рекорд і на 8 секунд перевершив...Зеркало недели (газета)

Українське золото на Чемпіонаті Європи з плавання. 21-річний плавець із Рівного Михайло Романчук у запливі на 1500 метрів вільним стилем випередив олімпійського чемпіона і світового рекордсмена. Українець подолав дистанцію на вісім секунд швидше, ніж титулований...Телеканал Ритм

Український плавець Говоров став срібним призером чемпіонату Європи

Говорів зайняв друге місце в запливі на дистанції 50 метрів батерфляєм.Зеркало недели (газета)

Український плавець виграв «срібло» чемпіонату Європи

срібну медаль на фінальному змаганні чемпіонату Європи з плавання на короткій дистанції. Змагання відбувалися в Копенгагені, повідомляє офіційний сайт турніру. Наш пловець змагався у фінальному запливі на дистанції 50 м батерфляєм. Говоров показав результат у 22,42 с, що лише на 0,01с більше, ніж у переможця змагань, росіянина Олександра Попкова. Бронзові нагороди чемпіонату...Ракурс

Українець став чемпіоном Європи із плавання

Українцеві не було рівних у запливі на 1500 метрів вільним стилем.7 днів

21-річний Михайло Романчук завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який проходить у Копенгагені. У фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем Михайло Романчук взяв реванш в олімпійського чемпіона Грегоріо Пальтріньері, якому нещодавно програв на першості...Телеканал Ритм

Плавання. Романчук став чемпіоном Європи, у Зевіної - "срібло"

Наш Михайло Романчук виграв "золото" у запливі на 1500 метрів вільним стилем. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Українські плавці здобули «золото» та «срібло» на чемпіонаті Європи

другим. Бронзову медаль виборов представник Норвегії Хенрік Крістіансен. Срібну медаль чемпіонату Європи здобула українка Дарина Зевіна, яка брала участь у фінальному запливі на 200 м на спині. Спортсменка подолала цю відстань за 2 хв 02,27 сек. Зевіна відстала на 0,68 сек. від Катінки Хоссу з Угорщини. Третє місце зайняла Маргарита Панзіера...Ракурс

Українець Романчук виграв ЧЄ на дистанції 1500 метрів

(Копенгаген) з плавання виборов звання чемпіона на дистанції 1500 метрів вільним стилем, передає УНН з посиланням на сайт змагань.У фінальному запливі наш спортсмен подолав дистанцію за 14 хвилин 14,59 секунди. Українець на 8,34 секунди випередив срібного призера італійця Грегоріо Палтіньєрі.Unn.com.ua

23.10.2017 В американському штаті Орегон відбувся незвичайний заплив - змагання з веслування на величезних гарбузах.Новини світу та України

Потрійне свято - ПокроваПресвятої Богородиці, День Українського козацтва і День захисника України активісти Бердянського міського клубу любителів бігу і зимового плавання "ЕксТриМ" розспочали традиційним морським запливом. Mig.com.ua

Українська збірна завоювала 14 медалей на «Іграх Нескоренних»

в Фейсбук. Найрезультативнішим спортсменом української збірної став Павло Будаєвскій - він завоював 4 золоті медалі в плаванні. "Він перший в запливі 50m Freestyle, 50m Backstroke, 50m Breaststroke і на доріжці 100m Freestyle!... 4 дистанції = 4 золота і це...Єдність

Поляк переплив Балтійське море

Чоловік стартував з пляжу польського міста Колобжег, а завершив свій заплив на данському острові Борнхольм.Вісник+К