заплив

26-річний Говоров посів перше місце у запливі на 50 метрів батерфляєм, показавши час 22,53 секунди, повідомляє Укрінформ.MediaStar

Український плавець на змаганнях у Франції здобув "золото"

серії Mare Nostrum, який проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція) Про це повідомляє XSPORT. 26-річний український спортсмен Андрій Говоров був першим у запливі на 50 метрів батерфляєм, показавши час 23,04 секунди. Його найближчий переслідувач поляк Конрад Чярняка фінішував на 0,9 секунди пізніше.Еспресо TV

Плавання. Кане-ан-Руссійон (Франція). Українець Андрій Говоров став володарем золотої медалі на першому етапі Mare Nostrum. Він першим фінішував у запливі на Трійку призерів замкнув американець Майкл Ендрю +0,66.Голос Украины (газета)

Mare Nostrum, який проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція), інформує 1NEWS з посиланням на XSPORT. 26-річний український спортсмен Андрій Говоров був першим у запливі на 50 метрів батерфляєм, показавши час 23,04 секунди. Його найближчий переслідувач поляк Конрад Чярняка фінішував на 0,9 секунди пізніше.1NEWS

Дніпровський плавець Говоров виборов "золото" на етапі Mare Nostrum у Франції

проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на XSPORT. 26-річний український спортсмен Андрій Говоров був першим у запливі на 50 метрів батерфляєм, показавши час 23,04 секунди. Його найближчий переслідувач поляк Конрад Чярняка фінішував на 0,9 секунди пізніше.Дніпроград

на ультрадовгі дистанції від 50 до 100 км. 5 фінішів на дистанціях half-Ironman і одній IronSol, тричі брав участь у запливі через Босфор. Захоплюєтсья фрідайвійнгом, особистий рекорд занурення на 46 метрів при затримці дихання. Тема лекції Стратегія досягнення цілей. Під...Бліц-інфо

Український плавець виграв "золото" на змаганнях у Франції

Говоров виграв золоту медаль на першому етапі Mare Nostrum, змагання відбувалися в Кане-ан-Русійон (Франція). Плавець прийшов до фінішу найпершим в запливі на 50 м батерфляєм. Його результат 23,04. Він випередив срібного призера поляка Конрада Черняка на 0,9 секунди. Третє місце...Ракурс

Байдарочник із Полтавщини на долі секунди обійшов чемпіона Європи і завоював медаль

Олег Кухарик, який представляв Полтавську область у складі української команди, став другим на запливі байдарок на дистанції 500 метрів.0532.ua

Людмила Лузан - бронзова призерка чемпіонату Європи

бронзову медаль у веслуванні на каное на 500 метрів, показавши свій кращий результат в кар’єрі — 2.07,173. Чемпіонкою в цьому запливі стала білоруска Альона Наздрова. Наша українська збірна здобула у суботу ще одну медаль. Чоловіча каное-четвірка у складі Андрія Рибачка,...Галичина спортивная

Жартівливий заплив Ужем відбудеться 29 липня...Mukachevo today

"Ужгородська регата-2018" відбудеться 29 липня. Про таке повідомили організатори жартівливого запливу Ужем, котрий традиційно проводиться влітку в обласному центрі Закарпаття.Закарпаття онлайн

51-річний француз почав заплив через Тихий океан

У японському місті Тьосі 51-річний плавець Бенуа Лекомт почав заплив через Тихий океан.iPress

Французький плавець Лекомт почав заплив через Тихий океан

Французький плавець Бен Лекомт почав заплив через Тихий океан.Громадське телебачення

У суботу, 2 червня, кременчужани будуть перепливати Дніпро. Як повідомляється, дистанція запливу складе 2200 метрів за течією.Кременчуг Тудей

Двоє рівнян у липні перепливатимуть Босфор

учасників з усього світу цього року спробують перепливти протоку Босфор, з них — 250 українців. Як повідомляє radiotrek.rv.ua, серед українців, які зареєструвалися для участі у запливі, є двоє рівнян: Марина Хромих та Андрій Тадай.Вісник+К

Американська плавчиня Кеті Ледекі (на фото) встановила світовий рекорд у запливі на 1500 м вільним стилем на турнірі в Індіанаполісі, що входить у серію USA Swimming Pro Series.Западная информационная корпорация

Коли побачила на табло 20 сек., була шокована, - американка встановила світовий рекорд в плаванні

Американська плавчиня Кеті Ледекі встановила світовий рекорд у запливі на 1500 м вільним стилем на турнірі в Індіанаполісі, що входить у серію USA Swimming Pro Series. Результат Кеті Ледекі...Ua-football

В результаті удару один із туристів загинув. Про це повідомляє управління цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації. За інформацією ОДА, всього в запливі брали участь 26 туристів на 17-ти байдарках. У повідомленні уточняється, що в одну з байдарок вдарила блискавка, від чого...24 канал

Мокрая Катя Осадчая сделала селфи в купальнике. ФОТО

теле-звезда поделилась снимком, сделанным сразу после того, как она вышла из бассейна.Подписала свое по-настоящему летнее фото Катерина так: "24 квітня, заплив - done)".За три часа после публикации нового селфи мокрой Кати Осадчей его успели оценить почти 19 тысяч инстаграм-пользователей.Новости N

Швидкі, розумні, витривалі - саме такими мають бути майбутні столичні пляжні рятувальники. В Україні стартував перший етап відбору претендентів, а сьогодні відбувся тестовий заплив. Западная информационная корпорация