запекла боротьба

Львівські волейболісти двічі прийматимуть харківських

Львів’ян запрошують відчути справжню атмосферу запеклої боротьби разом з львівськими «Кажанами»та прийти вболівати за своє рідне місто! 26-27 січня у Львові відбудуться матчі 9 туру Чемпіонату України...Щоденний Львів

Найдовший прапор України розгорнули на Хрещатику до Дня Соборності

каже голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. - Я вважаю, що треба починати зі Сходу, там, де насправді йде запекла боротьба за відновлення незалежності і територіальної цілісності нашої держави. А закінчили його минулого тижня в місті Києві. Ширина не...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

другій грі цього дня знову зустрічалися принципові суперники - Ужгородські вовки та Шахтарські барси. З перших хвилин на арені розгорілася запекла боротьба. Першими забили барси, раз у раз відбиваючи небезпечні атаки суперників. Втім вдалий старт не гарантував барсам перемогу -...Ужгород.net.ua

У гонці Кубка світу з біатлону відбувся найприголомшливіший фінал року

Білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева вела запеклу боротьбу з італійкою Доротеей Вірер. Програма етапу продовжиться в неділю двома мас-стартами.Високий замок

На льодовій арені в Ужгороді відбулися захоплюючі хокейні поєдинки (ФОТО)

другій грі цього дня знову зустрічалися принципові суперники - Ужгородські вовки та Шахтарські барси. З перших хвилин на арені розгорілася запекла боротьба. Першими забили барси, раз у раз відбиваючи небезпечні атаки суперників. Втім вдалий старт не гарантував барсам перемогу -...Голос Карпат

Экс-соперник Зари провел яркий матч в Примере

про виліт з Кубка Іспанії, який є непоправним. Хоча після тієї поразки баски повністю підвелися на ноги. З "Хетафе" була запекла боротьба, в якій жодна з команд не заслуговувала поразки. "Атлетік" забив спершу завдяки диво-ударові Іньякі Уільямса (це треба бачити),...Ua-football

У Львові відбудеться матч між львівським ВК «Барком-Кажани» та волейбольним клубом «МХП Вінниця». Львів’ян запрошують відчути справжню атмосферу запеклої боротьби разом з львівськими «кажанами», прийти вболівати за своє рідне місто! 20-21 січня у Львові відбудуться матчі півфіналу Кубку України з...VARTA1

Юрій Щур і Руслан Шевченко. За звання сильнішого колективу в районі поборолись непримиримі суперники: БК Кобеляки та білицький Сокіл. У запеклій боротьбі звання найсильнішої стрітбольної команди району здобули кобелячани (5:2). У складі переможців турніру грали: Роман Бондар, Ярослав Славянський та...Тижневик «ЕХО

Шальке не планує розлучатися з Коноплянкою

3-му місці - повністю таблицю німецького чемпіонату можна подивитися тут. У першому матчі другого кола "Шальке" поступився 3:1 "Лейпцигу" у запеклій боротьбі, проте, клуб з Гельзенкірхена не вибуває з перегонів за право приймати участь в...Футбол газета

У Щербанівській громаді остаточно сформований склад сільської ради

Головою сільської ради обраний самовисуванець Ігор Процик з відривом у майже 2000 голосів від найближчого конкурента. Його підтримали 59% виборців. Запекла боротьба у Щербанівській ОТГ привернула увагу багатьох громадських організацій, зокрема «Опори». За словами їхніх представників, деякі учасники виборчих перегонів...Интернет-издание «Полтавщина»

визначали переможців серед дорослих чоловіків і жінок (index.php?option=com_content&view=article&id=10940:article&catid=123:cat-now-checkers&Itemid=76). До останнього туру в єдиному турнірі, де змагалися чоловіки і жінки, точилася запекла боротьба. Багатьох призерів довелося визначати за додатковими показниками. Перше місце у чоловіків з результатом 14 очок з 18 можливих...Днепродзержинский спорт

Том Хенкс отримав звання найвидатнішого актора в історії кіно

Загалом у голосування взяли участь понад 1,1 млн кіноманів. У запеклій боротьбі заслужену перемогу виборов Том Хенкс. Портал Ranker провів голосування, метою якого було визначити найвидатніших акторів в історії кінематографа. Друге місце...Музична Україна

Б. Кожен матч складався із 2 таймів тривалістю по 10 хвилин. На майданчику панували і шалена напруга, і конкуренція, і запекла боротьба, і красиві голи, і неймовірні емоції гравців та вболівальників. За результатами змагань третє місце завоювали спортсмени Білицького, друге...

новачків, а деякі з них учасники молодіжного турніру з більярду, що проводився з нагоди відзначення Дня молоді влітку. 4 години запеклої боротьби і врешті-решт переможця визначено, ним став Тімофєєв Владислав новачок у турнірі. Друге місце виборов Рибак Назар переможець літнього...Спортивний Житомир

Футбольні канікули добропільських спортсменів

Кожен матч складався із 2 таймів тривалістю по 10 хвилин. На майданчику панували і шалена напруга, і конкуренція, і запекла боротьба, і красиві голи, і неймовірні емоції гравців та вболівальників. За результатами змагань третє місце завоювали спортсмени Білицького, друге...Сайт города Доброполье

10 років прийняло участь 27 спортсменів, то позмагатися у віковій категорії до 13 років виявили бажання одразу 36 шашкістів. У запеклій боротьбі серед юнаків до 13 років з неперевершеним результатом 17 очок з 18 можливих перше місце посів бронзовий призер...Днепродзержинский спорт

більше глядачів. Я не хочу кидатися гучними словами. Для початку нам потрібно потрапити до першої шістки. Подивіться, яка там йде запекла боротьба. Ще нічого не вирішено", - цитує Пердуту Команда №1. Раніше Пердута повідомив, що у Ворскли є борги перед...Чемпион

із «Форми води», ні тим більше Хонг Чау, яка зіграла у стрічці «Зменшення», не заслужили на перемогу більше, аніж Дженні. Запекла боротьба точилася й у номінації «Найкращий комедійний або музичний серіал», утім «Золотий глобус» залишився за «Дивовижною місіс Майзел». Стрічка...1NEWS