залік

Додамо також, у першій категорії Україна опинилася на 14 місці, в другій стала третьою, у ветеранській категорії не потрапили до заліку, а в четвертій набрали лише 9 очок, але загалом стали восьмими. Як раніше повідомляв УНН, у третьому колі Відкритого...Allsvit

Ужгородські фехтувальниці гідно виступили у складі збірної країни

омолодження складу команди українськоїжіночої рапіри. Водночас, у Познані (Польща) відбувся кадетський етап Кубку Європи серед рапіриток. УжгородкаМарія Кривонос в індивідуальному заліку стала 15-ою, а у команді українські рапіристки фінішували шостими.Голос Карпат

Харри Кейн стал лучшим бомбардиром Тоттенхэма в АПЛ

Англії двічі забив "ірискам". Кейн очолює таблицю кращих бомбардирів АПЛ з 20 голами, але також став лідером і в іншому заліку. Кейн забив свої 97 і 98-й голи за "Тоттенхем" в лізі, тим самим обійшовши Тедді Шерінгема в списку кращих...Ua-football

Бундесліга. Ганновер обіграв Майнц, Герта програла в Штутгарті

Ганновер в обороні грав настільки ж продуктивно, як і в атаці, то цілком можливо, що зараз би займав в турнірному заліку більш високе місце. 96-ті завдали майже в три рази більше ударів, ніж суперник, але перемогу все одно довелося буквально...Ua-football

Змагання проводяться в одному обєднаному турнірі за швейцарською системою у 8 турів (по 2 тури за день), з окремим підсумковим заліком по категоріям до 18 років, до 20 років серед юнаків та серед дівчат. Контроль часу по 1 год. +...Спортивний Житомир

14). У турнірі батьків перемогу святкувала Альона Стрільчук (ПДАТУ), ІІ місце розділили – Віктор Смірнов і Микола Семенишен. У сімейному заліку перемогу здобула сім’я Стрільчуків, другу сходинку розділили сім’ї Смірнових та найактивнышої сім’ї – братів Віті і Андрія Дерелецьких (ЗОШ...7 днів - життя за тиждень

Українка Світоліна стала четвертою ракеткою світу

Після перемоги на турнірі в Брісбені Світоліна отримала 470 очок до заліку рейтингу WTA. Кароліна Плішкова, яку Світоліна обіграла у півфіналі турніру в Австралії опустилася на шостий рядок.Закарпатський Кореспондент

Лідери заліку чоловіків у Кубку світу-2017/18 пропустять естфафету на етапі в німецькому Обергофі. Так, щоб зекономити сили перед наступними змаганнями в німецькому...Чемпион

квасоля - площа 1405 га, урожайність 2,5 т/га (в заліку 2,3 т/га).Агравері

Українець тріумфував на дебютному в історії світу фестивалі зі скелелазіння в Омані

без використання страховки. Загалом у змаганнях взяли участь 41 спортсмен, а переможцем серед чоловіків став українець Юрій Володько. У жіночому заліку перемогу здобула Майсам Эль Кайі (Mayssam El Kaii). Додамо, що другі та треті місця посіли серед чоловіків Хамад Саджвані...Unn.com.ua

Захисники «Зірки» та «Олександрії» стали лідерами за кількістю перехоплень в УПЛ

чемпіонату України за кількістю перехоплень 1. Тарас Качараба (Зірка) 1632. Ардін Даллку (Ворскла) 1603. Андрій Гітченко (Олександрія) 154 В клубному заліку Зірка з Олександрією також опинилися в лідерах за кількістю перехоплень за гру.Олександрія очолила цей рейтинг, зробивши загалом їх 60.Гречка

відзначився п'ятьма хет-триками. Цікаво і те, що Кейн має шанс стати найбільш результативним гравцем у європейських чемпіонатах: до лідера неофіційного заліку Ліонеля Мессі з Барселони Кейну залишилося забити один гол. 26 грудня Тоттенгем вдома прийматиму аутсайдера першості Свонсі. Як відомо,...Чемпион

"Карпатам" знову почали знімати очки

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ прийняв рішення зняти три залікові пункти з львівських "Карпат". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Таке рішення пов'язане із невиконанням "зелено-білих" рішень у справі щодо заборгованостей перед Володимиром...Sportanalytic

команда МОТОКPОСС.ЮА з Києва з 277 очками, третя - команда Києнкомотоспорт, яка представля Київську область - 239 очок. В індивідуальному заліку кращими серед житомирських мотогонщиків в Кубку ФМСУ стали: 1 місце - Олег Ліпінський в класі Ветеран-1 та 1 місце...Спортивний Житомир

безготівкових розрахунків усі платежі провадяться через установи банків шляхом перерахування належних сум із рахунка платника на рахунок одержувача або шляхом заліку взаємних зобовязань і грошових претензій. Платежі здійснюються в межах наявних коштів на рахунку платника (п. 4 ст. 341 ГКУ).Інтерактивна бухгалтерія

Олена Підгрушна все ж виступатиме на змаганнях у Росії

але готовий підтримати спільне рішення. «— Як всі зроблять, так і ми. Це Кубок світу — офіційні змагання, де є залік, є очки, які потрібні кожній команді, щоб мати квоту на наступний рік. Робити з цього якусь політику не хотілося...Галас

українські спортсмени: Олег Омельчук з результатом 239, 9 став срібним призером, а Віктор Банькін, набравши 215, бронзовим. У загальному ж заліку змагань Омельчук зайняв перше місце, Коростильов - друге, Банькін - третє.Високий замок

Українці отримали усі призові місця на змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

українські спортсмени: Олег Омельчук з результатом 239, 9 став срібним призером, а Віктор Банькін, набравши 215, бронзовим. У загальному ж заліку змагань Омельчук зайняв перше місце, Коростильов - друге, Банькін - третє. В серпні 2017 року українці зайняли перше місце...Еспресо TV

Українці не потрапили до топ-50 біатлонного спринту на етапі Кубку світу

потрапили два французи Мартен Фуркад (0) +21,7 с та Антонін Гігонна (0) +34,7 с. Зазначено, що нинішні 206 очок в заліку Кубку націй стали для України найменш високим показником в окремій особистій гонці з сезону 2006/07. Проте, команда не втратила...Unn.com.ua

грудня в спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ відбулись фінальні змагання з міні-футболу серед команд дівчат 2001-2002 років народження. Змагання проходили в залік обласної Спартакіади школярів. У них взяли участь 7 команд, які були розділені на дві групи. Колектив дівчат з Кобеляцького...Тижневик «ЕХО