залік

Юрій Голик радив книжки викладачам, Олексій Полторацький писав шпаргалки для всієї групи, а Ользі Горб до заліку «допомагав» готуватися пудель. До Дня студента працівники ДніпроОДА розповіли, як вони навчалися у виші та як розважалися після  пар.  Перший...Информатор

Вихованець "Черкаських Мавп" вдало стартує в американському чемпіонаті

у результат зробив вихованець "Мавп". Святослави Михайлюк провів на майданчику 30 хвилин та став одним із найрезультативніших у грі. У заліку черкасця 15 очок та 5...ВIККА

Уманчани стали призерами Кубку Європи з пауерліфтингу

до 60 кг з результатом 70 кг; 1 місце по становій тязі з результатом 145 кг; 1 місце в абсолютному заліку з пауерліфтингу з сумою  360 кг; 2 місце в абсолютному заліку по становій тязі з результатом 145 кг. Порадував...Про Все

В українського спортсмена відберуть медаль чемпіонату Європи через допінг

буде вимушений повернути дві золоті, срібну та бронзову нагороди, які він здобув цього сезону на етапах Кубка світу у індивідуальному заліку, а також у змаганнях байдарок-двійок та четвірок. Крім цього, Трунов позбудеться найціннішої нагороди, яку він здобув 2017 року бронзи...Еспресо TV

на чемпіонат Європи, який 10 грудня прийматиме місто Шаморін (Словаччина). Збірна Хмельниччини виборола 5 місце серед 25 регіонів. В індивідуальному заліку до числа призерів пробилися три представники нашої області.  Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив персональний склад національної збірної...Сайт міста Шепетівка

Про це повідомив головний агроном компанії Олександр Гірман. «Щороку експериментуємо, вирощуємо якісь нові культури. Агравері

У жовтні 2017 року продажі нових легкових автомобілів в Україні зросли на 26%

на 13% до жовтня 2016 року в трійці лідерів втрималася Renault. На четвертому місці за обсягом продажів - Skoda, в заліку якої 531 авто (+ 23%). На п’яте місце вирвалася Audi, яка займала роком раніше чотирнадцяту позицію. Автомобілі цієї німецької...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Франківська веслувальниця Людмила Лузан виборола третє місце у підсумку Кубка світу

Спортсменка із Івано-Франківська Людмила Лузан посіла третє місце у підсумковому заліку Кубка світу.Галичина спортивная

В результаті жовтневі продажі Toyota щодо 2016 року зросли на 26%. Ford - 313 машин (-2%). Закарпатський Кореспондент

- родоначальник тхеквондо. Євгенія Жила, учениця ЗОШ №12, стала першою на такому ж турнірі в Туреччині. Він приносить бали в залік для формування збірної на олімпійський цикл. Дуже престижно «зачепитися» за медальку в центрі (Корея) тхеквондо. 5 етапів Кубка Світу...Обрії Ізюмщини

Викладач "Львівської Політехніки" став чемпіоном світу з самбо серед майстрів

Окрім цього, українці здобули ще сім срібних і чотирнадцять бронзових медалей. Це дозволило збірній України зайняти друге місце у неформальному заліку, поступившись збірній...Галичина спортивная

28 жовтня, не дивлячись на складні погодні умови, на міському стадіоні продовжилися змагання з футболу в залік Спартакіади трудових колективів. Всі команди проявили волю до перемоги в кожній грі. Свою першу перемогу здобула команда «ВОЗКО». З рахунком...Вознесенск Онлайн

Українська веслувальниця Людмила Лузан вдруге поспіль посіла третє місце в підсумковому заліку Кубку світу з каное - Сanoe sprint world cup series 2017...Громадське телебачення

У Івано-Франківську відбулись змагання з автослалому

Подія розпочалась з кваліфікаційних заїздів учасників, опісля відбулась офіційна церемонія відкриття, під час якої нагородили переможця “Ралі Трембіта” в індивідуальному заліку Любомира Кріля та його штурмана. Попри негоду та мокрий асфальт, автомобілісти змогли показати все, на що здатні їхні автівки,...Франківчани

искусство» предстоит пройти творческий зачет. Виль Бакиров ректор ХНУ имени В. Н. КаразинаПочинається він аж в лютому. Абітурієнт може складати залік починаючи з лютого: лютий, березень, квітень, травень. Мабуть, якісь вузи призначать сесії - дві, три, чотири сесії. Але він...Объектив (медиагруппа)

21-22 жовтня відбулися третій та четвертий тури з футболу в залік четвертої Спартакіади трудових колективів. Не дивлячись на прохолодну погоду на футбольних майданчиках точилася запекла боротьба.Вознесенск Онлайн

"Нова Поліція" - чемпіон Кропивницького з міні-футболу

вищої ліги стала “Нова Поліція”. Першу лігу виграла команда “Єлисаветградські орли”. Пропонуємо нижче вашій увазі турнірну таблицю Вищої ліги та залік кращих бомбардирів. Турнірна таблиця М Команда І В Н П ЗМ ПМ Р О 1  «Нова Поліція» 20 15...Дзеркало Кіровоградщини

14 екіпажів спортивних авто змагалися на Франківщині

годині. Відтак у Снятині пройшла церемонія нагородження призерів та переможців ралі «Трембіта». За підсумками змагань: Кубок FAU V етап Абсолютний залік та клас 4WD OPEN — I місце водій Кріль Любомир та штурман Романчук Роман; Чемпіонат України IV етап додатковий...Галичина спортивная

Міжнародні змагання вчергове відбулись на мототреці Рівного. Це була заключна гонка сезону та ІІ етап відкритого особистого чемпіонату України (залік серед дорослих та серед юніорів). ОГО.ua

У Кропивницькому відбувся міжнародний більярдний турнір (ФОТО)

Серед місцевих більярдистів єдиним призером став Степан Мирончук, який у ветеранському заліку посів друге місце.Гречка