залік

У Черкасах відбулися два турніри з кікбоксингу WAKO

Антоніна Осецька (56 кг), Наталія Мартюхіна (60 кг), Божена Мальцева (65 кг), Уляна Міщенко (70 кг). Що ж до клубного заліку, то і в дорослих, і серед юніорів найрезультативнішим клубом став ДЮСШ «ХЗТД» (Харківська область). Тому не дивно, що саме...Нова доба

Вихованці Малинської ДЮСШ зайняли ІІІ місце на змаганнях з легкоатлетичної естафети

16.09.2017 р. у м. Коростишів проходила легкоатлетична естафета по місту у залік Спартакіади школярів 2017-2018 н. р. та відкрита першість Житомирської області з легкої атлетики серед ДЮСШ на призи заслуженого тренера України...ІнфоМалин

"Черкаські Мавпи" вибороли другу сходинку на турнірі в Лівані

боротьбу титулованому клубу. Утім, на екваторі третього періоду, ліванці зробили важливий ривок. Зрештою, гра завершилася на користь господарів— 75:67. У заліку "Черкаських Мавп" — срібло.ВIККА

В обласному центрі відбувся масовий нічний забіг «Полтавська ніч»

45 хвилин. Один із організаторів заходу Олександр Скрипай надав інформацію про учасників, які посіли місця з 1-го по 3-тє в заліку (чоловіки і жінки) на дистанції 5 км та 10 км. 5 кілометрів Чоловіки: Валерій Буян — 0:16:48.Володимир Билим —...Интернет-издание «Полтавщина»

Старший сержант Андрій Ягодка бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування серед військовослужбовців

На чемпіонаті світу з фехтування серед військовослужбовців, який проходить в Італії, старший сержант Андрій Ягодка завоював «бронзу» в індивідуальному заліку. Додамо, що це перша медаль для збірної України на цих змаганнях. Міністерство оборони...Народна Рада

У Лізі чемпіонів побитий рекорд результативності перших турів турніру

проводиться за нинішнім форматом. Так, наприклад, в сезоні 2000/01 в першому турі було забито 63 м'ячі, однак ці цифри в залік не йдуть, тому що тоді після першого групового турніру йшов ще й другий груповий етап. Нагадаємо, що свою лепту...Ua-football

Тернопільські медійники спробували себе у ролі військових

військовослужбовців окремої артилерійської бригади та медійників провели на базі навчально-тренувального центру у селі Біла. Учасники долали смуги перешкод та здавали залік на влучність зі стрілецької зброї. Фотографіями представники ЗМІ уже поділилися у соцмережах: На полігоні. Норматив здав. Рядовий Боденчук, -...TeNews

Траса «Вербова Лоза» одержала ліцензію спортивного об

спортивного об’єкту для автомобільного спорту. Це свідоцтво дає можливість проводити на трасі «Вербова Лоза» Національні змагання та змагання, включені у залік Чемпіонату та Кубк...Новости Александрии

Тенісисти з Кропивницького вдало виступили на міжнародному турнірі (ФОТО)

У жіночому заліку, серед 21 учасниці третє місце посіла Анастасія Струтинська. Друга представниця нашого міста Анастасія Телих була пятою.Гречка

кількість цитувань наукових робіт авторів вишів, що входять до десяти найбільш цитованих співробітників університету згідно з Google Scholar. У своєму заліку чернігівські технологи мають 5087 цитувань, обігнавши, приміром, Alabama State University (USA), який має 3147 цитувань. Саме такі та інші...Новости Чернигова

Черкаська спортсменка виборола "бронзу" на змагання з триатлону "Iron Way 2017"

велосипедної гонки та біговий етап тривалістю 21,097 км. Участь у змаганнях взяла й представниця Черкащини – триатлоністка Марія Великоцька, яка в абсолютному заліку серед жінок виборола 3...Про Все

велосипедної гонки та біговий етап тривалістю 21,097 км. Участь у змаганнях взяла й представниця Черкащини –триатлетка Марія Великоцька. В абсолютному заліку серед жінок спортсменка виборола 3 місце, повідомляють у відділенні НОК України в Черкаській області.Рідна Черкащина

Черкаська триатлетка здобула «бронзу» «Iron Way 2017»

Участь у змаганнях взяла й представниця Черкащини -триатлетка Марія Великоцька. В абсолютному заліку серед жінок спортсменка виборола 3 місце.Нова доба

На авторалі розбився екс-депутат Одеської міськради

зламав ключицю. Віталій Пушкар був віце-чемпіоном України з авторалі 2013 року, а в 2014-му виграв чемпіонаті Європи з ралі в заліку Production ERC.   Читайте також: Нардеп Шуфрич уперше прокоментував ДТП, що скоїв його син...Єдність

опонентом як "Ракошино", яке досі шукає свою гру й перебуває в хвості турнірної таблиці, вони просто зобов’язані були брати три залікові бали.Ужгород.net.ua

Рейтинг реформ: Україна посіла своє місце

століття.За допомогою даних ЄБРР створили своєрідну карту реформ – рейтинг якості та результативності змін економіки, держуправління і суспільства.Лідерами в цьому заліку стали Естонія, Польща і Словаччина. На цій карті визначили і місце України: країна зайняла 20-й рядок. Причому вище опинилися...Бизнес UA

Дві херсонські волейболістки Анна Дябло та Ірина Павлик у складі збірної України вдало виступили на чемпіонаті Європи. У підсумковому заліку збірна України (U-17) посіла 6 командне місце. Велика Британія - Україна 18:35.Любимый Херсон

Сільські громади Вінниччини боротимуться за спортивну першість

беруть участь: Вінницький, Жмеринський, Липовецький, Чернівецький, Гайсинський райони. Спортивна команда сільської/селищної територіальної громади, яка посяде І місце в загальнокомандному комплексному заліку обласних змагань, буде представляти область на всеукраїнських змаганнях Краще спортивне село України 2017 року 21-24 вересня у смт Ворохті...Інформаційна Вінниччина

абсолютний національний рекорд не лише серед дівчат, а й серед чоловіків. Раніше у 2994-му Андрій Медвєдєв посідав четверту позицію професійного заліку. Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на 4-те місце у світовому рейтингу.Еспресо TV