залік

В місті тривають ХVІ Спортивні ігри молоді

в ДЮСШ № 2 пройшли змагання з баскетболу серед дівчат та юнаків професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ акредитації в залік ХVІ спортивних ігор молоді міста Олександрії. За перемогу боролися 4 команди: КВНЗ «Олександрійський педагогічного коледж імені В.О.Сухомлинського», Олександрійське медичне...Новости Александрии

За жіночу команду виступали Олександра Кохан та Марта Покотило. В інщивідуальному заліку золото виграла Олександра Кохан, а Сергій Кохан став другим.Спортивний Житомир

Бердичівлянин Геннадій Резнік - Всеукраїнський переможець гирьового спорту

суперниками були спортсмени з Хмельницької, Миколаївської, Львівської та Дніпропетровської областей. За підсумками змагань бердичівський спортсмен зайняв перше місце в індивідуальному заліку та допоміг збірній Житомирської області здобути загальну перемогу у змаганнях. Третє місце зайняв представник Миколаївщини – Володимир Толстой, друге...РІО Бердичів

Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну

Валттері Боттас, котрий починав з поулу.Для німця це 44-й тріумф на Гран-прі у кар'єрі і він знову є одноосібним лідером заліку.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

перемогу в "пасхальному" турнірі з міні-футболу. Напередодні Великодніх свят на штучному майданчику Ужгородського спорткомплексу "Юність" проходили змагання з міні-футболу в залік спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ і вишів І–ІІ рівнів акредитації на 2016–2017 навчального року.Ужгород.net.ua

Організатори пояснюють чому для змагань обрали саме тріатлон - Vpoltave.info

Рішення про нового голову ФДМУ ймовірне на травневій сесії ВР - нардеп

також висловив сподівання, що з приходом нового очільника ФДМУ зміниться концепція управління державним майном. Щодо роботи діючого уряду, по системі залік незалік, ставлю залік. Сьогодні кожна людина сама може робити висновок щодо діяльності і ефективності нинішнього уряду. Для мене є...Unn.com.ua

Майстер спорту Віра Овчарук, викладач кафедри фізвиховання ВНТУ, виборола 3 місце в абсолютному заліку серед жінок на VII міжнародному Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 і завоювала срібну медаль у Чемпіонаті України з напівмарафону...Моя Вінниця

Франківські команди відіграли чергові зустрічі у Вищій лізі ДЮФЛ

пропустила м’яча у власні ворота. При цьому юні футболісти не вразили ворота суперника, але здобули перше залікове очко до комплексного заліку школи в поточному сезоні. Команда юних футболістів «Прикарпаття» U-15, пропустила м’яч від ужгородців, який виявився єдиним у зустрічі.Галичина спортивная

«монстрах», тут може стартувати абсолютно будь-який бажаючий на серійному позашляховику. У залежності від рівня підготовки техніки учасники діляться на три залікових групи. У Sport виступають на «задужених» (обладнаних каркасами безпеки) позашляховиках, в яких по суті дозволені будь-які технічні доопрацювання. Михайло...Херсон Онлайн

Тричі на призовий подіум піднімалися бобринецькі гирьовики, вихованці тренера Івана Гольші та Івана Намєсніка. Гречка

Анна Музичук третя у рейтингу ФІДЕ

Щодо чоловічого світового заліку, то до нього входять сім українців. До сотні найсильніших шахісток світу входять шість представниць України.Галичина спортивная

211 кг з другої спроби. Суми 386 кг виявилося достатньо, щоб обійти росіянина Артема Окулова на 11 кг в абсолютному заліку. Читайте також: Олімпійську чемпіонку визнали найкращою спортсменкою березня Крім того, українська важкоатлетка Ірина Деха (75 кг) завоювала малу золоту...ILife_News

Щодо чоловічого світового заліку, то до нього входять сім українців. До сотні найсильніших шахісток світу входять шість представниць України.1NEWS

В Олешках відбувся чемпіонат етап чемпіонату країни з мотокросу

віртуозними майстрами гонок були і жінки, які майстерно тримали «байки» на складній трасі. Цікавими були перегони і на квадроциклах. У заліку першість виборола команда з м. Києва. Лідером серед дорослих став Тарасов Володимир ( Запорізька область), серед дітей – Неруш...Голая Пристань

В Городенці відбувся Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики

юнаки ІІІ загальнокомандне місце ( Рудий Максим,Дорош Володимир, Ситник Віктор, Наконечний Святослав)Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами, в естафетному бігу медалями грамотами та...Галичина спортивная

Театральна подія року: на Дніпропетровщині визначили переможців фестивалю «Січеславна-2017»

театр імені Бориса Захави. Його створив мій чоловік. Щороку ми беремо участь у конкурсі. Близько 20 дипломів «Січеславни» є у заліку нашого театру», - розповіла Наталія Рева. «Все моє життя пов’язане із театром. 25 годин на добу займаюся цим ремеслом.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

25-26 березня у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» (штучне поле 30х70) відбувся чемпіонат Кіровоградської області з міні-футболу в залік обласних спортивних ігор серед ОТГ, районів та міст області.Komora.info

На Буковині пройшли змагання з волейболу серед державних службовців

24 березня 2017 року у спортивній залі Вижницької школи-інтернат відбулися змагання з волейболу в залік І етапу районної спартакіади серед команд державних службовців, організацій та установ, в яких взяли участь 8 команд.  За результатами змагань...Погляд

мотоцикл для мотокросу (КТМ 125) найкращому спортсмену області, 16-річному Максиму Купіну з села Киселів Кіцманського району, який переміг в абсолютному заліку. Хлопець з 12 років займається мотокросом та вже кілька разів брав участь та вигравав в чемпіонатах України з кантрі-мотокросу,...Чернівці.ТВ