залік

Львів

Представник Львівщини Стефан Стефанчук виборов «золото» в індивідуальному заліку у класі вільнолітаючих гумо-моторних моделей F 1B та у класі вільнолітаючих моделей F1A, F1B, F1C Чемпіонату світу-2017 з авіамодельного спорту...Галичина спортивная

Вони активно готувалися до Олімпійських ігор, - коментує проблеми рейтингу ОШВСм Василь Грибук. Також на зниження рейтингу вплинуло скасування консолідованого заліку, коли один спортсмен міг виступати за дві області, які потім отримували за нього бали. Після відміни цієї системи багатьом...Спортивний Житомир

Львів

фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 14 серпня: Представник Львівщини Стефан Стефанчук виборов золото в індивідуальному заліку та завоював звання чемпіона світу з авіамодельного спорту у класі вільнолітаючих гумо-моторних моделей F 1B у змаганнях чемпіонату світу...Щоденний Львів

Юрію Мухіну – умовний термін. Кирилу Барабашу і Валері Parfenovu – за чотири роки (з заліком день у день відсидки в СІЗО), Олександру Соколову – 3,5 року на тих же умовах. Такий «вирок» ініціативної групи по...Повінь

У Черкасах одній з політичних партій закидають піар на благодійному проекті

одній з політичних партій закидають піар на благодійному проекті. Напередодні місцева "Батьківщина" похвалилася на білбордах про пророблену роботу. До свого заліку зарахували й нещодавно створений мурал на школі номер 15. Нагадаю, величезний малюнок презентували на початку червня. Ластівками прикрасив освітній...ВIККА

У Черкасах визначили кращих у судномодельному спорті

змагались дев’ять спортсменів, які провели 10 гонок при середньому вітрі. «Нова Доба» про це дізналася з сайту «Чемпіон». Результати у заліку серед дорослих спортсменів: І місце – Петро Начаєв (17 балів) ІІ місце – Андрій Коваль (18 балів) ІІІ місце...Нова доба

класі Ф5-П пройшов 6 серпня. За нагороди змагались дев’ять спортсменів, які провели 10 гонок при середньому вітрі, пише "ЧЕмпіон". Результати у заліку серед дорослих спортсменів: 1 місце – Петро Начаєв (17 балів); 2 місце – Андрій Коваль (18 балів); 3 місце...Про Все

Програма ПФЛ Україна футбольна - о 21:30 на каналі Xsport

Арсенал обігрує Геліос і стає лідером Першої ліги; Полтава радує яскравою грою, а Десна набирає хід; Волинь замикає турнірний залік Першої ліги; Дніпро-1 вже не лідер в Групі Б Другої ліги...Ua-football

— Тегерані. Про це у Facebook повідомив журналіст Антон Павлушко, пише Громадське. Антон Ципко отримав 414 балів зі 600 можливих. У загальному персональному заліку українець фінішував восьмим — це кращий результат серед українців, починаючи з 2006-го року. Срібні нагороди здобули Станіслав Томаш (11-й клас,...Politica.com.ua

показав Антон Ципко (11-й клас, смт. Голованівськ, Кіровоградська область) — золота медаль, 414 балів з 600 можливих. У загальному персональному заліку українець фінішував восьмим — це кращий результат серед українців, починаючи з 2006-го року. Наймолодший учасник української збірної 9-класник Назарій...Кременчугский Телеграф

Антон Ципко отримав 414 балів зі 600 можливих. У загальному персональному заліку українець фінішував восьмим — це кращий результат серед українців, починаючи з 2006-го року.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Український школяр отримав золоту медаль на Міжнародній олімпіаді з інформатики

показав Антон Ципко (11 клас, смт Голованівськ, Кіровоградська область) – золота медаль, 414 балів з 600 можливих. У загальному персональному заліку українець фінішував восьмим – це кращий результат серед українців, починаючи з 2006 року", - напив журналіст. Загалом українська команда...Зеркало недели (газета)

Суд арештував гроші, вилучені у секретаря декана ПолтНТУ, але повернув залікові та креслення

словами, під час проведення обшуку в приміщенні деканату електромеханічного факультету були вилучені речі, які не стосуються справи. Крім того були вилучені дві залікові книжки студентів ПолНТУ та розрахунково-графічну роботу студента — власники цих речей не мають відношення до справи, тож ці речі не повинні бути арештовані. Ігор Зінченко...Интернет-издание «Полтавщина»

Бійці Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу та Європи

кропивничани з клубу Tiger Богдан Прозоров (65 кг), Данило Джемига (60 кг) та знамянчанин Михайло Сайфутдінов (75 кг). В чоловічому заліку лише в фіналі поступився вихованец клубу Tiger Роман майни (76 кг), ставши срібним призером. Богдан Прозоров до золота молодіжної...Fotoinform

Школяр з України став 8-им на Міжнародній олімпіаді з інформатики

показав Антон Ципко (11-й клас, смт. Голованівськ, Кировоградська область) – золота медаль, 414 балів з 600 можливих. У загальному персональному заліку українець фінішував восьмим – це кращий результат серед українців, починаючи з 2006-го року. Срібні нагороди здобули Станіслав Томаш (11-й...Ваші новини

Школяр з Кіровоградщини став кращим в українській команді на Міжнародній Олімпіаді з Інформатики

показав Антон Ципко (11-й клас, смт. Голованівськ, Кіровоградська область) – золота медаль, 414 балів з 600 можливих. У загальному персональному заліку українець фінішував восьмим – це кращий результат серед українців, починаючи з 2006-го року. Срібні нагороди здобули Станіслав Томаш (11-й...Єдність

поставленими товарами/послугами та, відповідно, податковий кредит за отриманими товарами/послугами (за умови дотримання інших норм ПКУ щодо формування податкового кредиту). При заліку зустрічних однорідних вимог між підприємством постачальником та покупцем по товарах, що були відвантажені після 01.01.2016 р. та підпадають під...Інтерактивна бухгалтерія

Спортсмени Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу та чемпіонаті Європи з бойового ...

вибороли кропивничани з клубу Tiger Богдан Прозоров (65 кг), Данило Джемига (60 кг) та знамянчанин Михайло Сайфутдінов (75 кг).В чоловічому заліку лише в фіналі поступився вихованец клубу Tiger Роман майни (76 кг), ставши срібним призером. Богдан Прозоров до золота молодіжної...Гречка

Українка А.Шух претендує на звання найкращої легкоатлетки місяця в Європі

Європі, передає УНН з посиланням на ФЛАУ. У липні А.Шух перемогла на командному чемпіонаті Європи з багатоборства як в індивідуальному заліку, так і в командному, встановивши юніорський рекорд України. А вже за кілька тижнів виграла чемпіонат Європи U20, поліпшивши і...Unn.com.ua

У заліку показових видів спорту українці стали першими, завдяки семи медалям - п'ять золотих і дві бронзових.Народна Рада