залік

На вихідних у Житомирі відбувся Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN»

категорій: 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64 на дистанції 3000 м; Результати на дистанції 3000 м входять до заліку Національного Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів мастерс на відкритій воді (крім вікових категорій 60+ жінки та 65+ чоловіки). У...Online.ua

Турнір «TETERIV OPEN» пройшов вдруге у Житомирі (ФОТО)

У Житомирі відбудеться ІІ Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN»

поборотися. Кубки за абсолют чекають своїх переможців, - розповів організатор турніру Ігор Кухарєв. Результати на дистанції 3000 м входять до заліку Національного Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів Мастерс на відкритій воді (крім вікових категорій 60+ жінки та 65+ чоловіки). У...Online.ua

Черкаський університет втрапив у ТОП-50 українських вишів

щодо сотні навчальних закладів. Черкаський національний посів 40-ве місце із понад півсотнею балів. У київського вишу, який став лідером у заліку майже 360...Online.ua

Популярні авто червня в Україні

місці KIA, перевагу цьому корейському бренду віддали 502 покупці, що на 56% більше, ніж роком раніше.Замикає лідерську п’ятірку Mitsubishi. У заліку цього японця 455 українських реєстраційних номерів або майже в 5 разів більше, ніж в червні 2016 року.Також в ТОП-10...Бизнес UA

У Житомирі вдруге відбудуться змагання з плавання у відкритій воді TETERIV OPEN

сили подолати дистанцію 300 м. Офіційне відкриття змагань в 11.30. Буде особливо святково! Результати на дистанції 3000 м входять до заліку Національного Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів Мастерс на відкритій воді (крім вікових категорій 60+ жінки та 65+ чоловіки). У...Спортивний Житомир

Льюїса Хемілтона. Британець з восьмої позиції зумів пробитися на четверту, але все одно ще більше відстав від Феттеля у генеральному заліку. Себастьян Феттель ("Феррарі") +0,658 г (" ") +6,012 ("") +7,430 ("?") +20,370 ("") +1.13,160 Серхіо Перес ("Форс-Індія") +1 коло...Формула 1 - новости чемпионата 2011

23 липня у Кременчуці пройде перший в місті дуатлон

Що: змагання з дуатлону (біг, велосипед - зв'язка) 30+; - естафетний залік (2 учасника будь-якої статі, старші 16 років).Кременчугский Телеграф

Василь Іваницький успішно дебютував у змаганнях командного Чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств

естонцями, проте у заключних видах зуміла випередити господарів змагань і здобути перемогу і загальною сумою 40 085 очок! У індивідуальному заліку Аліна Шух виграла змагання семиборок з новим юніорським рекордом України, а Олексій Касьянов став другим в...Галичина спортивная

1?го липня спортсменка Вікторія Сагань стала переможницею у своїй ваговій категорії під час чемпіонату області з класичного пауерліфтингу. Чемпіонат області з класичного пауерліфтингу проходив 1?го липня в Полтаві на базі Полтавської державної аграрної академії. Так сталося, що в ньому з...Тижневик «ЕХО

Яна Беломоіна перемогла на етапі Кубка світу в Андоррі

Яна Беломоина Другого липня андоррський гірськолижний курорт Вальнорд став центром світового маунтинбайку. Найкращою у жіночому заліку стала атлетка Яна Беломоіна.Sportgid

НБУ має намір дозволити дострокове погашення кредитів банків-нерезидентів і МФО

дозволив банкам скорочувати терміни погашення нерезиденту кредиту/позики, якщо таке скорочення здійснюється з метою припинення зобов'язань банку за таким кредитом/займом шляхом заліку зустрічних однорідних вимог між нерезидентом і банком.Зеркало недели (газета)

Віндивідуальному заліку Аліна Шух виграла змагання семиборок з новим юніорським рекордом України, а Олексій Касьянов став другим з десятиборства.Гал-info

10-м туром команди вищої ліги розпочали друге коло чемпіонату області з футболу. Тур вийшов без сенсацій - команди-лідери взяли свої залікові бали.Ужгород.net.ua

Ринок нових авто в Україні різко зріс

місці бренд КІА з показником в 502 машини, що на 56% більше, ніж роком раніше. Замикає лідерську пятірку Mitsubishi. У заліку японського бренду 455 українських реєстраційних номерів, що майже в пять разів більше, ніж в червні минулого року. Втім, в...Online.ua

Збірна України виграла командний чемпіонат Європи з багатоборства

© uaf.org.ua Збірна України перемогла у Суперлізі командного чемпіонату Європи. А в індивідуальному заліку Аліна Шух виграла змагання семиборок з новим юніорським рекордом України, а Олексій Касьянов став другим з десятиборства.Українська команда вподовж майже...Sportgid

І місце виборов Кішубаєв Тимур з Одеси, ІІ місце посів Каданцев Андрій (Черкаси), ІІІ місце Нечаєв Ігор (Черкаси). В юнацькому заліку І місце Кішубаєва Ксенія (Одеса), ІІ місце Нечаєв Денис (Черкаси), ІІІ місце Максимчук Єгор (Одеса), розповідає про перший день...Online.ua

У Черкасах розпочато перші старти чемпіонату України з судно-модельного спорту

“Б”. В результі І місце виборов Тимур Кішубаєв з Одеси, ІІ місце посів Андрій Каданцев  (Черкаси), ІІІ місце – Ігор Нечаєв (Черкаси). В юнацькому заліку – І місце Ксенія Кішубаєва (Одеса), ІІ місце – Денис Нечаєв (Черкаси), ІІІ місце – Єгор Максимчук (Одеса), – розповідає про перший день змагань...Про Все

У Кропивницькому велосипедисти змагалися за нагороди чемпіонату України з маунтенбайку (ФОТО)

змагальний день учасники виборювали нагороди в індивідуальній гонці на час на дистанції 4,7 км.Вдало її провели велосипедисти Кіровоградщини в чоловічому заліку. Виграв гонку світловодчанин із комплексної ДЮСШ №1 Антон Пустовіт (11.00,88 сек). Менш ніж 12-ма секундами йому поступився кропивницький велогонщик...Гречка

Артем Теслер отримав перемогу в абсолютному заліку у велогонці Gran Fondo Ukraine 2017

Артем Теслер отримав перемогу в абсолютному заліку у велогонці Gran Fondo Ukraine 2017 #АртемТеслер #спортсмен #спортБлілаЦерква #новиниБілоїЦеркви #GranFondoUkraine2017 #велогонка...Сайт Білої Церкви