Новости по метке:

законотворчость

Комітет з нацбезпеки рекомендував прийняти законопроект про реінтеграцію Донбасу

вніс понад 200 поправок. Детальніше про особливості нового закону про деокупацію Донбасу читайте в статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

У росЗМІ повідомили про можливе розірвання Україною дипвідносин з РФ

статус Донбасу. Детальніше про тактичні цілі президентських законопроектів, їхні перспективи та наслідки, читайте у матеріалі Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Нардеп Співаковський цього року «завів» у Херсон 20 мільйонів гривень

два місяці, мимоволі починаєш потроху підсумовувати те, що зроблено тобою протягом року. І хоча провідним напрямком моєї парламентської діяльності є законотворчість, цілком усвідомлюю, що виборці оцінюють результати моєї роботи насамперед по тому, що мною зроблено в окрузі. Адже депутат-мажоритарник —...Херсонцы

два місяці, мимоволі починаєш потроху підсумовувати те, що зроблено тобою протягом року. І хоча провідним напрямком моєї парламентської діяльності є законотворчість, цілком усвідомлюю, що виборці оцінюють результати моєї роботи насамперед по тому, що мною зроблено в окрузі. Адже депутат-мажоритарник —...Херсон Онлайн

Парубій спрогнозував терміни ухвалення закону про реінтеграції ОРДЛО

статус Донбасу. Детальніше про тактичні цілі президентських законопроектів, їхні перспективи та наслідки, читайте у матеріалі Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Мовна пастка

цього закону я звернула увагу, що гучного скандалу можна було уникнути, якби ті, хто його ухвалював, мали елементарний рівень культури законотворчості. Який, по-перше (і найголовніше), не дозволив би вирішувати таке важливе питання без урахування міжнародних стандартів у цій сфері. По-друге,...Зеркало недели (газета)

Рада розгляне законопроект про деокупацію Донбасу в другому читанні не раніше листопада

Донецькій і Луганській областях". Детальніше про особливості нового закону про деокупацію Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".Зеркало недели (газета)

Грицак на четвертому році АТО заявив про відсутність у СБУ повноважень управляти військами в Донбасі

Донецькій і Луганській областях". Детальніше про особливості нового закону про деокупацію Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Оновлений закон про "особливий статус Донбасу" набув чинності

Верховною Радою 6 жовтня. Детальніше про особливості нового закону про деокупацію Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Закон про Донбас до другого читання доповнять верифікацією виведення російських військ і Кримом

Донецькій і Луганській областях". Детальніше про особливості нового закону про деокупацію Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Прийняття "закону про реінтеграції Донбасу" наділить ВСУ правом застосовувати зброю в мирний час

стан", - зазначає Рахманін. Детальніше про особливості нового закону про деокупації Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Порошенко підписав пролонгацію закону про особливий статус ОРДЛО

цілому підтримали 229 депутатів. Детальніше про особливості нового закону щодо деокупації Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Интерфакс-Украина

Мінські угоди викреслені із законопроекту по Донбасу

продовжено ще на рік. Детальніше про особливості нового закону про деокупації Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Закон про Донбас формує нову владну вертикаль

командування Збройними Силами України"", - зазначає Рахманін. Детальніше про особливості нового закону читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Особливий порядок законотворчості

Зокрема, до Закону "Про Збройні сили України". Зеркало недели (газета)

Має займатись законотворчістю, натомість займається лобіюванням власних інтересів, зароблянням на депутатських запитах та просто популізмом. Комерсанти вміють заробляти гроші, але […]Запись Чому Україна...Новости Чернигова

У Черкасах обговорювали законодавчі новації для органів місцевої влади

Для цього треба досконало вивчати всі пропозиції, давати на розгляд власні, щоб якнайповнішою мірою урахувати всі позиції. Активно працює над законотворчістю, спрямованою на органи місцевого самоврядування, й Асоціація міст України, зауважує експерт з правових питань АМУ Олена Кулик. – Процеси...Нова доба

Рожеві мрії про приватизацію та чорна реальність української законотворчості

Чималу долю цих інвестицій керівництво країни очікувало отримати від приватизації державних підприємств. АСПІ

29.09.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий