заключний матч

У змаганнях взяли участь понад тисяча футболістів у складі шістдесяти команд. Вік гравців 16-17 років. Заключний матч обласної першості проходив на стадіоні “Нива”. На полі - команди Сутисок і Тульчина. За словами голови дитячо-юнацької футбольної ліги області...Моя Вінниця

У заключному матчі турніру житомиряни зійшлися з непоступливими Бортничами.Спортивний Житомир

зіграють 20 червня. Нагадаємо, після завершення фінальної серії у Франції Гладир має долучитися до національної збірної України, яка готується до заключних матчів першого етапу кваліфікації чемпіонату світу.UkrBasket

Збірна Польщі поступилася Сенегалу

У вівторок, 19-го червня, відбувся заключний матч першого туру групового етапу Чемпіонату світу-2018. У групі H між собою зустрічалися збірні Польщі та Сенегалу. Перемогу з рахунком 2:1...Главком

У заключному матчі 18 червня на чемпіонаті світі Англія і Туніс вийшли на поле не дивлячись на нашестя сарани та комашні у Волгограді.Чемпион

17 червня відбулися заключні матчі 8-го туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Не втратили очок "Фламінго" та "Легіон".…...Полтава 365

досить наполегливі спроби суперника врятувати матч. То ж перша перемога на Кіпрі. Остаточне становище після першого ігрового дня з’ясується після заключних матчів у групах. Зокрема в групі А ще зіграють команди Сербії та Хорватії. БАСКЕТБОЛ 3х3 Limassol Challenger 16 червня...UkrBasket

У Рівному на стадіоні «Авангард» відбулися заключні матчі традиційного шкільного турніру «Кубок майбутніх чемпіонів». Змагання у Рівному проводяться вже вдесяте.ЧаРівне.info

Збірна України з баскетболу 3х3 перемогла на старті турніру в Кіпрі

Українці активно пішли вперед та першими відкрили рахунок. Остаточне становище після першого ігрового дня зясується після заключних матчів у групах.Unn.com.ua

Завтра українська команда зіграє заключний матч турніру з Туреччиною.UkrBasket

Хорватський півзахисник покинув склад донецького "Олімпіку"

Контракт з 26-річним футболістом перерваний за обопільною згодою сторін.В "Олімпік" Вукович потрапив в кінці лютого 2018 року. Футбоілст дебютував в заключному матчі першого етапу чемпіонату в Маріуполі, провів вісім ігор в УПЛ, голами не відзначився.Нагадаємо, що основний голкіпер донеччан покинув...Unn.com.ua

У передостанньому, 10 турі, який відбувся у середу, юнаки Полісся-2 також зазнали поразки. Спортивний Житомир

Олімпік припинив співпрацю з легіонером

з 26-річним футболістом перерваний за обопільною згодою сторін. В "Олімпік" Вуковіч потрапив в кінці лютого 2018 року. Йосіп дебютував в заключному матчі першого етапу чемпіонату в Маріуполі, провів вісім ігор в УПЛ, голами не відзначився.Ua-football

Гравці "Черкаських Мавп" у складі збірної пробилися до чвертьфіналу чемпіонату світу

чемпіонату світу. Про це інформує офіційний сайт команди. Завдяки Олександру Кольченку та Дмитру Липовцеву національна чоловіча команда перемогла в двох заключних матчах групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3. І пробилася до 1\4 змагань. У першому матчі наша збірна перемогла...ВIККА

Національна збірна команда України з гравцями "Черкаських Мавп" виграла у заключних матчах групового етапу.Прес-Центр

Чоловіча національна збірна України перемогла в двох заключних матчах групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3 і пробилася до 1\4 змагань. У складі команди виступають відразу два гравці «Черкаських...Інфоміст

Чоловіча збірна України зі стрітболу (баскетбол 3х3 на один кошик) здобула дві перемоги в заключних матчах групового етапу чемпіонату світу-2018 на Філіппінах і вийшла в чвертьфінал турніру.Западная информационная корпорация

Збірна України з баскетболу 3х3 вийшла у чвертьфінал ЧС

Сьогодні у групі наші баскетболісти обіграли Хорватію і Йорданію. Чоловіча збірна України 3х3 здобула дві перемоги в заключних матчах групового етапу чемпіонату світу на Філіппінах і вийшла в чвертьфінал турніру. Про це повідомляє сайт ФБУ. Свій перший матч ігрового...День

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 в заключному матчі групового етапу ЧС обіграла Йорданію. Україна вже забезпечила собі вихід в плей-офф. За збірну України виступають Станіслав Тимофієнко, Максим Закурдаев...Чемпион