заключний матч

У середу, 24 травня, відбудуться заключні матчі групового етапу Першості України з футболу серед команд юніорів U19. МФК "Житомир" вдома прийматиме київську "Зірку". Матч відбудеться на стадіоні...Спортивний Житомир

Слабший "Інгулець" переграв фаворита "Гірника-Спорт"

"Інгулець" переміг "Гірник-Спорт" (2: 0) у заключному матчі 32-го туру Першої ліги 2016/17...Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Громов залишає Крилья Совєтов

"Крилья Совєтов" поступившись у заключному матчі чемпіонату Росії "Тереку" оформили виліт з елітного дивізіону Росії.Ua-football

Конте: Якщо ви попросите мене назвати фаворита Кубка Англії, я вкажу на Арсенал

грі сезону, а потім взяли реванш 3:1". "І ось третій матч. Ми повинні знайти потрібні емоції і добре попрацювати напередодні заключного матчу". "Якщо ви попросите мене назвати фаворита, я вкажу на "Арсенал", оскільки для них це єдина можливість завершити сезон...Ua-football

Відбулися заключні матчі 30-го туру української Прем'єр-ліги. "Зоря" здобула вольову перемогу над "Динамо" і значно збільшила свої шанси на бронзові медалі чемпіонату.Зеркало недели (газета)

Ам

Вчора у Франції з неймовірно драматичним результатом відбулися заключні матчі Ліги 2, другого за рангом дивізіону. За другу пряму путівку в Лігу перед останнім туром претендувало відразу кілька клубів. На...Ua-football

"Львівська Політехніка" вийшла до півфіналу Студентської баскетбольної ліги

У Студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк визначилися всі півфіналісти серед чоловіків. У заключному матчі чвертьфіналу команда НУ Львівська Політехніка вдруге перемогла в Дніпрі Національну металургійну академію України — 74:65. Таким чином серед чоловічих команд...Галичина спортивная

У заключному матчі АПЛ підопічні Арсена Венгера 21 травня зіграють проти Евертона.Чемпион

зібрною Грузії - 5:0 на користь української команди. Голи забивали Ніколь Козлова (дубль), Надія Куніна, Вікторія Гірин, Анжела Семиженко. Свій заключний матч збірна України проведе у суботу, 20 травня, з господарками турніру. На цю гру українки вийдуть лідерами - 6...Чемпион

прописки в АПЛ на наступний сезон. Перевага валлійської команди над Халл Сіті, що йде на 18-му рядку становить 4 очки. Заключний матч чемпіонату Англії сезону-2016/17 команда Пола Клемента проведе проти Вест Бромвіча 21 травня.Чемпион

Визначились чемпіони Івано-Франківської області з волейболу серед жіночих команд

Галич та "Галичанка-2" м. Тернопіль. У впертій і запеклій боротьбі "Галичанка-2" таки змогла здолати "Галичанку" - 3-1 по партіях. У заключному матчі сезону ВК "Університет-ПНУ" зустрівся з "ДЮСШ-Колос". Для перемоги франківчанкам потрібно було виграти тільки дві партії, але ВК "Університет-ПНУ"...Галичина спортивная

з м. Кобеляки 4:0, а згодом перемогою 2:0 над командою з Вінниці забезпечили собі вихід з групи з першого місця. Заключний матч із командою ЗОШ №17 для бердичівлян нічого не вирішував, а тому тренерський штаб дав відпочити ключовим футболістам й...Спортивний Житомир

Відбувся заключний матч 29-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Дніпро" приймав "Карпати". Перший тайм пройшов з мінімумом моментів, а розв'язка і феєрія...Зеркало недели (газета)

ОНЛАЙН

Дорогі любителі українського футболу, запрошуємо вас на заключний матч 29 туру УПЛ між "Дніпром" та львівськими "Карпатами". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Битва за виживання в УПЛ розпочнеться о 19:30.Сайт Sportanalytic.com...Sportanalytic

(Шепелєв, 64), Гармаш (Ярмоленко, 46), Циганков (Бесєдін, 73), Буяльський, Рибалка, Пантіч, Яремчук Попередження: Богданов, Брікнер, Цимбалюк - Кадар Нагадаємо, в заключному матчі дня донецький "Шахтар" у статусі чемпіона зіграє з...Зеркало недели (газета)

"Чорноморець" "Шахтар".

Дорогі поціновувачі українського футболу, пропонуємо вам переглянути заключний матч суботи в УПЛ між одеським "Чорноморцем" та донецьким "Шахтарем". Повідомляє сайт Футбол Україна. Трансляцію поєдинку можна переглянути ТУТЦі та інші...Sportgid

Збірна України U-17 перемогою над Норвегією завершила Євро-2017

Команда Сергія Попова перемогла в заключному матчі групи. У березні головна збірна України поступилася Хорватії в рамках відбору на ЧС-2018.Зеркало недели (газета)

жінок зіграють ІМС-НУХТ і Злагода 19:12Баскетбол. Найкращий матч року від Пустового, Агафонов завершив сезон. Результати українців 18:54Футбол. Перша ліга. У заключному матчі 29-го туру...1NEWS

Авангард -:- Інгулець 17:00 Источник: champion.com.ua 1NEWS