закидання

Данія - Ірландія 0:0.

було як мінімум заспокоїти гру і опустити м'яч на газон. Данія зі старту стала поводитися досить агресивно, а її довгі закидання стали для ірландських захисників справжнім головним болем. Голкіпер Айрішів Дарен Рендолф - абсолютний герой стартової фази матчу. Якби не...Ua-football

Суд засудив організатора шпигунської мережі "ДНР" до 4 років в

в силу. Раніше координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук повідомив, що "розвідувальне управління республіканської гвардії ДНР" реалізує чергову операцію по закидання агентів в підконтрольні Україні райони Донбасу. "Використовується три основних методи: "біженець-переселенець" (вже відходить, використовується рідко), "дезертирував бойовик" ("входить...Зеркало недели (газета)

Террористы готовят агентуру Боевики из Донбасса проводят операцию по закиданню агентуры в подконтрольные Украине районы Донбасса.Newsonline24

Бойовики "ДНР" на підконтрольній території України прикриваються історіями про біженців, - ІО

Так звана "ДНР" почала масштабну операцію по закиданню агентів на підконтрольні Україні території Донбасу.iPress

У підконтрольні райони Донбасу закидають агентів "ДНР" - ІС

"Розвідувальне управління республіканської гвардії ДНР" реалізує чергову операцію по закиданню агентів у підконтрольні Україні райони Донбасу, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.Зеркало недели (газета)

Хорватія розгромила Грецію у першій грі плей-оф відбору до ЧС-2018

на виїзді стараннями Папастатопулоса, який замкнув подачу Фортуніса з кутового, проте хорвати тут же відповіли м'ячем Перішіча після чергового верхового закидання в штрафну греків. Після перерви Крамаріч покарав гостей за чергову помилку в обороні і довів справу до розгрому 4:1.Unn.com.ua

Серія А. Камбек у динамічному матчі рятує Сінішу Міхайловіча від звільнення

70, Міянге 90+3 "Торіно" вдалося відстояти свого наставника Сінішу Міхайловіча. Перші десять хвилин залишилися за "Кальярі". Щоправда, нічого, крім небезпечних закидань в штрафний, сардам створити не вдалося. Надалі і до закінчення тайму домінував "Торіно", який після серії невдач повернувся до...Ua-football

Определенн самый красивый гол третьего тура Лиги чемпонов

ворота лондонського "Челсі" (3:3) в матчі групового етапу Ліги чемпіонів визнаний найкращим голом третього туру. Нагадаємо, що після довгого поздовжнього закидання в штрафну з центрального кола, Джеко ударом з льоту не залишив шансів воротареві лондонського клубу. За результатами голосування, яке...Ua-football

рівень економічного співробітництва, який є на сьогодні, "набагато менше ніж був, і набагато менше, ніж міг би бути", констатував бізнесмен. Закидання російських банків яйцями і фарбою не сильно приваблює інвесторів з будь-якої частини світу вкладати гроші в країну з таким...7 днів

На 21 хвилині закидання вперед від партнера реалізував футболіст збірної України Марлос.1NEWS

Ліга 1. Монако - Монпельє 1:1. Монако втомився, але ще не йде

нічого серйозного з своїх наскоків гості так і не винесли, а ось "Монако" мало не перший свій момент реалізував. Після закидання, флангового прориву і прострілу Роні Лопеша на 38-ій хвилині Фалькао без особливих проблем переправив м'яч в сітку. У таймі...Ua-football

"Шахтар" програв "Наполі" в матчі Юнацької ліги УЄФА

44-й хвилині точним ударом в кут з 25 метрів відкрив Джанлука Гаетано. У складі "гірників" відзначився Андрій Кулаков, який після закидання Кащука зрівняв рахунок на 71-й хвилині. Остаточний рахунок у матчі на 72-й хвилині встановив Алессіо Дзербин, який замкнув подачу...Зеркало недели (газета)

Кращі карпатські стронгмени змагалися у силовому турнірі в Ужгороді

таких вправах, як підняття колоди вагою 120 кг, станова тяга у 330 кг з поступовим збільшення ваги до 440 кг, закидання природних каменів на тумбу, утримування автомобіля, завантаження важких габаритних снарядів у кузов вантажівки та естафета з перенесенням "валіз" вагою...Unn.com.ua

клубів, передає УНН. Після невиразного першого тайму у виконанні записних фаворитів зустрічі, кияни почали активно себе поводити по перерві. Після закидання до штрафного майданчика Гармаш на 48 хвилині скинув м’яча головою в район 11-метрової позначки, й...1NEWS

"Динамо" здобуло розгромну перемогу над "Зіркою"

клубів, передає УНН. Після невиразного першого тайму у виконанні записних фаворитів зустрічі, кияни почали активно себе поводити по перерві. Після закидання до штрафного майданчика Гармаш на 48 хвилині скинув м'яча головою в район 11-метрової позначки, й Мбокані перекинув голкіпера, який...Unn.com.ua

Нерідко буває так, що від дальності закидання безпосередньо залежить результативність риболовлі. Так може бути при весняному розливі, на водоймах з пологими берегами або в ситуації, коли хижак...Путівник України

«Реал» вдруге поспіль став володарем Суперкубку УЄФА

Бразилець чудово підлаштувався під м'яч після закидання Дані Карвахаля в штрафну і ударом в дальній кут переграв...1NEWS

Глядачі з всього світу побачили дивовижне родео, гонки на фургонах, конях, биках, закидання лассо - ці випробування були для справжніх ковбоїв, причому жінки теж приймали активну участь у змаганнях. Переможці отримали грошові...Херсон Daily

ЛУГАНСЬК, 16 лип —. Українське командування підводить до лінії зіткнення групи диверсантів для закидання їх на територію самопроголошеної Луганської народної республіки, заявив журналістам на брифінгу в неділю офіційний представник оборонного відомства ЛНР Андрій Марочко.

"Шахтар" - "Динамо": найкращі фото матчу за Суперкубок України

про переможця цього протистояння. В кінцівці зустрічі, коли у "Шахтаря" видалили Степаненка, кияни пішли на штурм, але нічого крім неточних закидань в штрафну площу суперника у них не вийшло. Таким чином, "Шахтар" переміг з рахунком 2:0, а головний тренер донеччан...Зеркало недели (газета)