У галузі відновлюваної енергетики зайнято 10,3 млн. людей у світі

У галузі відновлюваної енергетики зайнято 10,3 млн. людей у світі...Eco town

Євробачення 2018: яке місце зайняла Україна

За результатами голосування Україна посіла 17 місце. Ta4ki.net

У матчі за 5-е місце на міжнародному турнірі Slovakia Cup Україна (U-18) не залишила шансів одноліткам з Вельсу. Вельс - Україна 0:5 Раніше повідомлялося, що збірна України (U-16) виграла турнір розвитку УЄФА. Чемпион

Народний депутат Верховної Ради від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін краще би впорався з завданнями міського голови Віталія Кличка. Politic.kiev.ua

Україна зайняла 80 місце в рейтингу найбільш привабливих громадянств

Україна зайняла 80-е місце в рейтингу найбільш привабливих громадянств, піднявшись за рік на 19 позицій завдяки введенню безвізового режиму з країнами Євросоюзу.Громадське телебачення

Бузова може зайняти місце Пугачової

Приводом для таких роздумів стало її нове відео з Кіркоровим. Ta4ki.net

Одіозний позафракційний народний депутат Володимир Парасюк хоче очолити Міністерство внутрішніх справ України. Politic.kiev.ua

У фіналі чемпіонату з хокею з шайбою, як і в минулому сезоні, зустрілися хмельницький "Легіон" та тернопільські "Галицькі Ведмеді" Спорт Тернопільщини

17 січня, в норвежский Холменколлене завершилась мужская эстафетная гонка 4х7.5 км Спорт Тернопільщини

Розірвання контрактів між Газпромом та Нафтогазом відбудеться за 2 роки — глава Газпрому

Процес розірвання контрактів Газпрому і НАК Нафтогаз України займе 1,5-2 роки.Громадське телебачення

10 березня, у фінальній грі за третє місце відкритої першості хокею з шайбою зійшлися хмельницький "Прайд" та тернопільські "Подоляни". Спорт Тернопільщини

Ужгородська міська рада зайняла 4 місце серед 24 міських рад обласних центрів України за підсумками моніторингу забезпечення доступу до публічноїThe post Ужгородська міськрада зайняла...Трибуна

Розміщення миротворців на Донбасі займе 6-10 місяців, – Клімкін

Після прийняття політичного рішення про миротворчу місію ООН на Донбасі її розгортання займе щонайменше 6-10 місяців.iPress

Розміщення миротворців на Донбасі займе 6-10 місяців – Клімкін

Після прийняття політичного рішення про миротворчу місію ООН на Донбасі її розгортання займе щонайменше 6-10 місяців.Украинская Правда

Ансамбль гітаристів "Джусмікс" зайняв друге місце на музичному конкурсі у Дніпрі...Полезная газета Новомосковска

Впізнання жертв катастрофи Ан-148 може зайняти кілька місяців

Процес впізнання жертв катастрофи Ан-148 з об'єктивних причин може зайняти кілька місяців.Ta4ki.net

Голландські ковзанярки зайняли перші три місця за підсумками забігу на 3000 м на Олімпіаді в Пхьончхані.Интерфакс-Украина

15 омбр (окрема механізована бригада) з короткими паузами на святкові заходи проводить&nbs... Експрес

Як відомо, 2 січня начальник юстиції Львівщини Ярослав Жукровський підписав наказ про своє звільнення. Але хтось все однак має керувати державною установою. Гал-info