загальнокомандний залік

Депутатська команда Івано-Франківщини вп

бали прикарпатській команді принесли 23 депутати з усіх представлених на спартакіаді районів області. Зокрема, волейболісти й футболісти стали чемпіонами в загальнокомандному заліку, не програвши жодного матчу. Додали переможних балів і тенісисти. Депутат Городенківської міськради Ігор Терлецький став срібним призером спартакіади,...Голос Украины (газета)

У Франківську обрали кращого спортсмена травня.

командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби (м. Тайцан, Китай) та Катерина Куліній – переможниця у вправах на брусах, срібна призерка загальнокомандного заліку на Всесвітній гімназіаді (Марокко), кандидат у збірну України зі спортивної гімнастики. За результатами опитування членів колегії відділу спорту...Франківчани

групах “синьо-жовті” стали чотирнадцятими, а в парах — п’ятнадцятими. В трійках наші спортсмени посіли 28 місце. Спільними зусиллями українські атлети розділили зі збірною Мексики 8-9 місця загальнокомандного заліку та увійшли в топ-10 країн планети. Як зазначила президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу Тетяна Пасічна, результат був дуже очікуваний. Україна...1NEWS

Збірна команда депутатів Житомирської області знову у трійці лідерів Всеукраїнської спартакіади

Збірна команда депутатів Житомирської області вкотре підтвердила свою майстерність у спорті. За результатами загальнокомандного заліку команда наших депутатів третій рік поспіль виборола бронзу на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів, що проходила у Чорноморську з...Новини Житомира

Збірна команда депутатів Житомирської області вкотре підтвердила свою майстерність у спорті. За результатами загальнокомандного заліку команда...Рупор

командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби (м. Тайцан, Китай) та Катерина Куліній – переможниця у вправах на брусах, срібна призерка загальнокомандного заліку на Всесвітній гімназіаді (Марокко), кандидат у збірну України зі спортивної гімнастики. За результатами опитування членів колегії відділу спорту...Westnews

Українці здобули на ЧЄ з армрестлінгу в Болгарії 9 "золотих", 9 "срібних" та 16 "бронзових" медалей

У загальнокомандному заліку серед дорослих жіноча збірна команда України посіла друге місце, а в змаганнях серед ветеранів українці здобули третє командне місце.День

Переможні бали прикарпатській команді принесли депутати із усіх представлених на спартакіаді районів області. Волейболісти й футболісти стали чемпіонами в загальнокомандному заліку, добрі результати продемонстрували гравці в індивідуальних заліках.   Спартакіада серед депутатів усіх рівнів проводиться з ініціативи Комітету Верховної...Голос Украины (газета)

по 29 липня. Відзначимо, що в 2017 році Київ приймав чемпіонат Європи, на якому збірна України посіла перше місце в загальнокомандному заліку. Голос України...Голос Украины (газета)

Збірна команда України в загальнокомандному заліку посіла переконливу другу сходинку, випустивши уперед лише господарів змагань. Запись Черкаські кікбоксери вибороли нагороди міжнародного рівня впервые появилась Видання Вичерпно.Вичерпно

загальною чисельністю понад 400 чоловік. Змагаючись у різних видах, зокрема, гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках, легкій атлетиці, плаванні тощо, у загальнокомандному заліку першість вибороли представники ПАТ Сумигаз. На їхньому рахунку 12 нагород, з...СТС

У Тернополі юні тенісисти з усієї області демонстрували свої досягнення

У загальнокомандному заліку 1 місце посіла обласна ДЮСШ, 2 місце - Збаразька ДЮСШ, 3 місце - Бережанська ДЮСШ.УкрЗахідІнформ

це змагання з міні-футболу, шахів, шашок, кульової стрільби, легкої атлетики, боулінгу, за результатами яких і виявлять призерів та переможців у загальнокомандному заліку. Роман Шиманський, голова обласної організації ФСТ...MediaStar

шанс зберегти місце серед еліти дитячо-юнацького футболу країни в перехідних поєдинках.Після заключного18-го туру групового етапу чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги в загальнокомандному заліку маємо таке розташування.Таблицязагальногозаліку 4-ї групипісля 18-го туру: М Команда U-14 U-15 U-16 U-17 Загальнакількість 1 "УФК-Карпати" (Львів) 41...Ужгород.net.ua

Українська збірна виграла командний залік ЧЄ з паралімпійського пауерліфтингу

Зауважимо, що до трійки кращих збірних у загальнокомандному заліку після України розмістилася Велика Британія та Польща.Unn.com.ua

здобув 10 місце, в шашках серед чоловіків – 6 місце. Вельминевдалим був дебют збірної команди Іванівської ОТГ на змаганнях. У загальнокомандному заліку громадівці зайняли останнє, 24 місце. За матеріалами Іванівської РДА. СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КОМАНДНИЙ ЗАЛІК...Степ Ньюз

У Черкасах відбулись змагання з легкої атлетики

Гиндик Олександр, Пилипенко Назар, Орлович Єгор), "бронзу" отримала команда Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (Забашта Владислав, Чорновол Максим, Берданов Кіріл, Капуста Ростислав). У загальнокомандному заліку перемога дісталась Черкаському політехнічному технікуму, друге місце посіла команда Черкаського державного бізнес-коледжу, замкнула трійку лідерів команда Черкаського художньо-технічного коледжу. За інформацією...Про Все

2 поверху навчальної башти. За результатами напруженої боротьби в командному заліку обласного чемпіонату з ППС та чемпіонату ГУ ДСНС у загальнокомандному заліку чемпіонами стали спортсмени з Аварійно рятувального загону спеціального призначення вінницького гарнізону (І місце), срібло ж вибороли представники Державної...Моя Вінниця