загальнокомандний залік

Краще спортивне село на Львівщині знову визначать у Солонці

сьогодні, 23 червня, в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали: Переможцем минулорічних змагань у загальнокомандному заліку виявилася команда саме з с. Солонки. А декілька років тому команда цього села була першою у всеукраїнському фіналі.Щоденний Львів

Семеро скороходів з Франківщини хваляться здобутками

додому з нагородами. Серед молоді Степан Пасічний зумів вибороти срібну нагороду, Валерій Літанюк здобув “бронзу” у категорії чоловіки. Також у загальнокомандному заліку наша область вперше в історії посіла ІІІ загальнокомандне місце з сумою 265...Галичина спортивная

Перше місце на II етапі Кубку України з мотокросу здобула команда Закарпатської ОДЮСШ

обласної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом відомого гонщика, майстра спорту з мотокросу, багаторазового чемпіона України та Європи Андрія Кричфалушія. У загальнокомандному заліку юні гонщики набрали 238 оч., друге місце посіла Мукачево- Мото ім. Г. Черепані з результатом 223 оч., третьою...Голос Карпат

Друге місце виборола команда з Оришківців, третє з Васильківців. Online.ua

Енергетики краю провели ювілейну спартакіаду

(апарат управління і виробничих служб). У гирьовому спорті перемогу здобув Іван Черничко (Виноградівський РЕМ), у дартсі Віктор Гусинець (Мукачівський). У загальнокомандному заліку перше місце завоював Ужгородський РЕМ, друге спортсмени Мукачівського РЕМ, на третьому апарату управління і виробничих служб. На урочистому...Online.ua

додому з нагородами. Серед молоді Степан Пасічний зумів вибороти срібну нагороду, Валерій Літанюк здобув “бронзу” у категорії чоловіки. Також у загальнокомандному заліку наша область вперше в історії посіла ІІІ загальнокомандне місце з сумою 265 очок.Франківщинаскороходиздобутки...Франківчани

Влад ІІІ місце ( у ваговій категорії 47 кг.); Шальних Станіслав ІІІ місце ( у ваговій категорії 35 кг.). У загальнокомандному заліку збірна Херсонської області посіла І місце. Вітаємо вихованців ДЮСШ Таврія та тренерів Андрія Мєшкова та Валерія Іздебського з...Online.ua

тенісу, волейболу серед дівочих команд, футболу серед юнаків, легкої атлетики та у спортивно-олімпійській вікторині Зірки Олімпії.За підсумками змагань переможцями у загальнокомандному заліку стали серед команд першої групи:- 1 місце м. Херсон;- 2 місце м. Нова Каховка;- 3 місце Скадовський район.Переможці...Новости Херсонщины

Бобух (Новгород-Сіверський район); з настільного тенісу Вікторія Сак (Прилуки) та Володимир Осіпець (Менський район); з шахів Володимир Гончар (Козелець). У загальнокомандному заліку Чернігівщина одинадцята. Але у змаганнях з армспорту завдяки зусиллям Віктора Ігнатовського (друге місце) та Андрія Колпакова (четверте місце)...Online.ua

Сергій Куліш посів 7 місце на етапі Кубка світу у стрільбі з малокаліберної гвинтівки

Олімпійських ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш з Черкас, який потрапив до фінальної вісімки, у підсумку посів 7-е місце. У загальнокомандному заліку третього етапу Кубка світу збірна України розділила 3-тє місце з Данією, Сербією і Угорщиною, в активі яких також...Нова доба

Юних лісівників щиро вітали екс-директор Шацького лісового коледжу ім. Online.ua

За результатами виступів команд в змаганнях зі спортивного орієнтування та техніки пішохідного туризму визначались переможці та призери туристсько-спортивного зльоту в загальнокомандному заліку. Перше загальнокомандне місце посіли юні туристи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Копачівка та ЗОШ І-ІІ ст. с. Рудка-Козинська, друге...Online.ua

На Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів команда Чернігівщини зайняла одинадцяте місце

Бобух (Новгород-Сіверський район); з настільного тенісу Вікторія Сак (Прилуки) та Володимир Осіпець (Менський район); з шахів Володимир Гончар (Козелець). У загальнокомандному заліку Чернігівщина одинадцята. Так, у змаганнях з армспорту завдяки зусиллям Віктора Ігнатовського (друге місце) та Андрія Колпакова (четверте місце)...Online.ua

У Вінниці в рамках туристичного фестивалю для молоді влаштували перегони на катамаранах та туристичну естафету

Зокрема, Перегони на катамаранах, Велофігурка та Туристична естафета. Участь у фестивалі взяли 5 команд з різних вищів. Перше місце у загальнокомандному заліку посіла команда Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТУ, друге - команда Вінницького транспортного коледжу і третє - команда ВДПУ ім.Новини Вінниці

третє місце на Всеукраїнському юнацькому турніру з вільної боротьби. Про це повідомили у прес-службі Могилів-Подільської міськради, інформує УНН-Центр. Також в загальнокомандному заліку перше місце посіла команда з м.Хмельницький, друге м.Южне. У змаганнях взяли участь як хлопчики, так і дівчата у...Online.ua

Тернопільська гімнастка А.Бачинська виборола чотири медалі на турнірі в Трнаві

Нагадаємо, що на гімнастичних змаганнях в іспанській Гвадалахарі українська збірна стала другою у загальнокомандному заліку. Unn.com.ua

Легкоатлет із Кам

У Луцьку завершився командний чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики. У загальнокомандному заліку наша область посіла 22 місце.7 днів - життя за тиждень

Черкаська дзюдоїстка виборола європейську "бронзу"

дзюдоїстка Анастасія Сапсай у ваговій категорії понад 78 кг завоювала "бронзову" нагороду, пише "ЧЕмпіон". Збірна України посідає друге місце в загальнокомандному заліку серед 29 країн, пропустивши вперед лише дзюдоїстів Франції, на рахунку яких 4 “золота”, 2 “срібла” і 3...Про Все

а також колективи Рівнеобленерго, Київобленерго, Херсонобленерго, Чернівціобленерго та Кіровоградобленерго. Енергетики зіграють за коловою системою, а переможець визначиться у пятницю у загальнокомандному заліку. Відкриття турніру заплановано на 10:00 середи, після чого у дебютному матчі зійдуться господарі турніру Житомиробленерго з командою Рівнеобленерго.Спортивний Житомир

Черкаська дзюдоїстка Анастасія Сапсай здобула «бронзу» Кубку Європи

Сапсай завовала «бронзову» нагороду, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Збірна України посідає друге місце в загальнокомандному заліку серед 29 країн, пропустивши вперед лише дзюдоїстів Франції, на рахунку яких 4 «золота», 2 «срібла» і 3 «бронзи».Нова доба