загальнокомандний залік

Вінничани здобули перемогу на молодіжному Чемпіонаті Європи з шашок (Фото)

(юнаки до 26 років) срібло - у Василя Пікіняра, також вихованець Вінницької спортивної школи, тренер Мариненко Дмитро Сергійович. Також в загальнокомандному заліку збірна України посіла 3-е місце, виборовши 5 медалей в особистому заліку, 2 з яких в заліку вінницьких спортсменів.Новини Вінниці

Рев моторів та запах гуми: черкасці представили місто на автослаломі у Дніпрі

наше місто зібрало таких професійних пілотів на цій набережній. Швидкості усім, грації і, звісно, перемог! Черкаська команда стала першою у загальнокомандному заліку. У категорії «авто із переднім приводом» Андрій Яроменко посів третє місце, такий же результат показав і черкащанин Ігор...Нова доба

до 26 років) срібло - у Василя Пікіняра, також вихованець Вінницької спортивної школи, тренер — Мариненко Дмитро Сергійович. Також в загальнокомандному заліку збірна України посіла 3-е місце, виборовши 5 медалей в особистому заліку, 2 з яких в заліку вінницьких спортсменів.Моя Вінниця

На Львівщині завершився чемпіонат Європи з автомодельного спорту

— 340, 792 км/год. 2. Пауль-Отто Штрьобель (Швейцарія) — 335, 247 км/год., 3. Тоні Сепп (Естонія) - 335, 082 км/год. Загальнокомандний залік чемпіонату Європи-2017: Естонія — 2563 очка, Україна — 2277, Німеччина — 929, Швейцарія — 746, Росія - 717,...Галичина спортивная

Керівники області вручили грошову винагороду Чемпіону X Всесвітніх ігор з тайського боксу Олегу Приймачову та його тренеру Олегу Панкратьєву

— це частина заслуженої винагороди, — зауважив Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА.  Загалом наша країна посіла п’яте місце у загальнокомандному заліку. Це найкращий результат за всю історію участі нашої держави у цих...Интернет-издание «Полтавщина»

Поліцейські Вінниці «перестріляли» спеців шести областей (ВІДЕО)

стрільці-спецпризначенці із шести областей України. Учасникам необхідно було виконати по 3 вправи, при цьому здійснити не більше 120 пострілів. У загальнокомандному заліку перемогу у 2-х категоріях з 4-х здобули представники поліції Вінниччини. Нагадаємо, обласний бюджет виділив 1,5 млн. грн. на...Інформаційна Вінниччина

Команда Головного управління Національної поліції у Вінницькій області здобула перемогу у двох категоріях з чотирьох. В загальнокомандному заліку перемогу у 2 категоріях здобули шість представників поліції Вінниччини.Винницкий Бизнес Портал

високим результатом 99 медалей - 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових. Такий здобуток дав змогу посісти другу сходинку у загальнокомандному заліку. Нагадаємо, минулого року, за ініціативи Мінмолодьспорту, Уряд підвищив розміри винагород спортсменам-інвалідам України – чемпіонам, призерам Паралімпійських і Дефлімпійсьих...Новини Голої Пристані

Збірна України тріумфувала в командному заліку ЧЄ з кульової стрільби

4 серпня. УНН. В столиці Азербайджану завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. За підсумками першості спортсмени національної збірної України очолили загальнокомандний залік, залишивши позаду російських та італійських стрільців, передає УНН з посиланням на ММСУ. Протягом двох тижнів наші співвітчизники здобули до медальної...Unn.com.ua

У столиці Азербайджану завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. За підсумками першості спортсмени національної збірної України очолили загальнокомандний залік, залишивши позаду російських та італійських стрільців. Протягом двох тижнів наші співвітчизники здобули до медальної скарбнички 22 нагороди, з них 10...Народна Рада

Майже 100 медалей привезли дефлімпійці з Туреччини

Такий здобуток давши змогу посісти другу сходинку у загальнокомандному заліку. Новости Чернигова

Вінницькі дзюдоїсти з порушеннями слуху привезли три «бронзи» з Дефлімпійських ігор (ФОТО)

Петро Балака розповів, що вінницькі бадмінтоністи Іванна Горобець, Сергій Дащенко та Тарас Негар посіли 5, 6 та 8 місця у загальнокомандному заліку. Проте дзюдоїстам Антону Слушному та Аліму Брижаку вдалося вибороти призові місця. Обидва спортсмени вибороли бронзові медалі в індивідуальних...Інформаційна Вінниччина

високим результатом 99 медалей - 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових. Такий здобуток дав змогу посісти другу сходинку у загальнокомандному заліку. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЛАБКІ СЛУХОМ, АЛЕ СИЛЬНІ ДУХОМ: ЧЕРНІГІВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГИ НА ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри...Online.ua

Боксери Черкаської області здобули нагороди чемпіонату України

Черкаську область представляли 14 спортсменів. За результатами змагань збірна команда Черкаської області виборола друге місце в медальному та третє у загальнокомандному заліках. «Нова Доба» про це дізналася в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА У особистому заліку: I...Нова доба

високим результатом 99 медалей - 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових. Такий здобуток дав змогу посісти другу сходинку у загальнокомандному заліку. В аеропорту "Бориспіль" героїв-дефлімпійців  зустрічав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Він привітав збірну з тріумфом та...Народна Рада

атлетам вдалося вибороти майже сотню нагород. Їхній послужний список вражає як ніколи: 21 золото, 42 срібла, 36 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку це друге місце. Для України це найфеєричніша перемога за всю історію Дефлімпіад. У 2013-му в Софії (Болгарія) наша...Урядовий Кур'єр

Національний рекорд - для мами з татом

У Будапешті добіг кінця чемпіонат світу з водних видів спорту. Українська команда з двома срібними і сімома бронзовими нагородами у загальнокомандному заліку стала 18-ю. Прогнозовану перемогу святкували американці: у зірчасто-смугастій скарбничці 46 медалей (21-12-13). На другій позиції Піднебесна: китайські плавці,...Високий замок

Україна виграла 99 медалей на літніх Дефлімпійських іграх

В української збірної друге місце в загальнокомандному заліку. У турецькому місті Самсун у неділю, 30 липня, завершилися XXIII літні Дефлімпійські ігри - спортивні змагання людей з порушеннями слуху.Online.ua

Збірна України посіла 5 місце за кількістю медалей на Всесвітніх Іграх-2017

Збірна України посіла 5 місце у загальнокомандному заліку десятих Всесвітніх Ігор з неолімпійських видів спорту у Вроцлаві...Еспресо TV

На Ужгородщині змагалися спортсмени - орієнтувальники

Мінмолодьспорту, віце-чемпіонами України стали Ніна, Катерина і Владислав Цепурдеї, а Катерина виборола ще й бронзову медаль на короткій дистанції. У загальнокомандному заліку до трійки найуспішніших увійшли збірні Черкаської (тренери Юлія та Євген Чорні, і Тетяна Уфімцева), Полтавської (тренери Надія Сердюк,...Голос Карпат