загальнокомандний залік

команди 39 організацій, серед яких – міністерства, державні служби, агентства, інспекції, комітети та інші центральні органи виконавчої влади. Команди у загальнокомандному заліку були поділені на 3 групи: група “А” (команди “силових структур”), ”В” (команди міністерств) і “С” (команди державних служб,...Народна Рада

Депутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

в категорії 110 кг М3 АМ здобув дві срібні нагороди з жиму лежачи та станової тяги. За результатами змагань у загальнокомандному заліку українська збірна піднялась на першу сходинку, друге та третє місця посіли господарі чемпіонату – збірна Польщі та команда...Новини Житомира

в категорії 110 кг М3 АМ здобув дві срібні нагороди з жиму лежачи та станової тяги. За результатами змагань у загальнокомандному заліку українська збірна піднялась на першу сходинку, друге та третє місця посіли господарі чемпіонату збірна Польщі та команда американських...Спортивний Житомир

Олександра Рибалки (вихованці Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості). У загальнокомандному заліку перемогу вибороли учні Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст.?Новини Ірпеня

за підсумками Олімпійських ігор-2014 у Сочі у збірної РФ відібрали 11 медалей, команда опустилася з першого місця на пяте у загальнокомандному заліку. А урочисту церемонію вручення нагород спортсменам, у яких росіяни вкрали місця на пєдесталі, буде проведено в Пхьончхані показово,...Урядовий Кур'єр

Збірна Житомирської області здобула І місце у загальнокомандному заліку на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту серед дорослих памяті професора Ю.О. Резнікова (чоловіки двоборство, гирі 24 кг; жінки ривок гирі...Спортивний Житомир

допінг-проб російських спортсменів з Олімпіади в Сочі. За підсумками її роботи Росія втратила 11 нагород і втратила перше місце в загальнокомандному заліку. Друга комісія на чолі з екс-президентом Швейцарії Самуелем Шмідом перевіряла інформацію про можливе державне втручання в російську антидопінгову...ТВА

У Будапешті відбувся Фінал Кубку світу з панкратіону. В загальнокомандному заліку збірна команда України посіла друге місце серед дорослих та друге місце серед молоді та дітей.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українська збірна отримала перемогу в загальнокомандному заліку та виборола понад 100 нагород. Серед переможців - херсонський спортсмен - Олег Козакевич, який завоював срібло.Херсон Daily

«LVIV KARATE OPEN 2017» проводяться у Львові у восьмий раз. Цього разу нагороди виборювали представники понад 30-ти клубів. І в загальнокомандному заліку кращим виявився спортклуб «Лідер» з Чернівців! Нагороди, загалом, вибороли спортсмени з 33-х клубів. Вихованці СК «Лідер» (Чернівці) здобули...Українська газета ЧАС

Хто переміг у спартакіаді ТНЕУ з настільного тенісу? (ФОТО)

1 місце з результатом 120 очок - ННІМЕВ ім. 3 місце (108 очок) - ФЕУ (Гетьман Богдан, Олійник Роман, Татьяніна Тетяна). Газета "Наш ДЕНЬ"

Змагання з шашок серед команд ЗОШ I-IІI ступенів Обухівського району

(с. Трипілля); 9-11 класи: І Кононенко Дмитро (Германівська гімназія), ІІ Рибаков Владислав (с. Григорівка), ІІІ Северин Валентина (с.Красна Слобідка). У загальнокомандному заліку перемогу здобули: перше місце Козинська ЗОШ IIІI ст. друге місце команда Григорівської ЗОШ IIІI ст. третє місце команда...Зеркало Обухова

Кропивницька спортсменка здобула медаль міжнародних змагань з кульової стрільби у Польщі (ФОТО)

понад 400 учасників.Загалом збірна України на даних змаганнях виборола 6 золотих, 6 срібних і 1 бронзову медалі та посіла у загальнокомандному заліку друге місце. Першими стали польські стрільці.Гречка

Збірна Львівщини виграла у командному заліку чемпіонат України-2017 з карате

Такий же результат показав і Тарнавський Арсен (21 група ФС) у змаганнях ката вікової категорії 18—20 років. Додамо, що у загальнокомандному заліку серед кадетів, юніорів та молоді збірна Львівської області посіла третє місце. Наступного дня на татамі вийшли 150 дорослих...Галичина спортивная

Новокаховчани показали спортивну майстерність на ІХ літніх юнацьких спортивних іграх Херсонщини

Скадовський та Цюрупинський райони. До другої –Великоолександрівський, Великолепетиський, Верхньорогачицький, Високопільський, Горностаївський, Іванівський, Каланчацький, Каховський, Нижньосірогозький, Нововоронцовський і Чаплинський райони. У загальнокомандному заліку серед усіх 22 команд збірна Нової Каховки посіла І місце! До скарбнички нагород новокаховчани поклали 141 медаль: за...Голая Пристань

Команда ЖВІ ім.

Турнір тривав впродовж трьох днів на базі Житомирського військового інституту. У загальнокомандному заліку житомиряни випередили атлетів з Харківського Національного університету Повітряних Сил та Національної академії Сухопутних військ. Зазначимо, що серед учасників чемпіонату —...Новини Житомира

Росія втратила перше місце в заліку зимової Олімпіади-2014

Збірна Росії втратила перше місце в загальнокомандному заліку зимових Олімпійських ігор 2014 року, які проходили в Сочі. Про це повідомляє ТАСС, передає УНН.Після того як Міжнародний олімпійський комітет...Unn.com.ua

Змагання з шашок серед команд ЗОШ I-II ступенів Обухівського району

(с. Халепя); 9 класи: І Веклич Максим (с. Долина), ІІ Шевчик Вадим (с. Витачів), ІІІ Ковальов Кирило (с. Копачів). У загальнокомандному заліку перемогу здобули: перше місце Долинянська ЗОШ III ст. друге місце команда Копачівської ЗОШ III ст. третє місце команда...Зеркало Обухова

Спортсмени Житомирщини привезли 3 нагороди з чемпіонату світу з гирьового спорту

Збірна команда України у загальнокомандному заліку посіла ІІІ місце.Новини Житомира