загальнокомандний залік

Юні, спортивні, азартні - у Миколаєві відбувся турнір «Безпека на воді»

час виконання дистанцій учасники демонстрували високий рівень підготовки, знання та навички проведення відповідних вправ. В результаті запеклої боротьби перемогу у загальнокомандному заліку виборола команда спортсменів Миколаївського регіонального центру «Інваспорт», на другому місці опинилася спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Зоря» та...Миколаївська правда

Паралімпійська збірна України міцно закріпилася на першому місці у загальнокомандному заліку чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що триває у німецькому місті Фінстерау. Протягом двох перших змагальних днів наша команда...Урядовий Кур'єр

Біатлоністи Новояворівська успішно виступили у всеукраїнських змаганнях з біатлону серед юнаків та дівчат

які були представлені командою ДЮСШ «Янтар» з м. Новояворівська здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі й у загальнокомандному заліку посіли 3 місце. З поміж кращих у команді Львівщини: Патласов Олег — І місце — індивідуальна гонка 12,5...Галичина спортивная

В загальнокомандному заліку збірна Рівненської області стала третьою, пропустивши вперед харків'ян та донеччан.ОГО.ua

Завтра розпочинаються комплексні спортивні Ігри Львівщини 2017 року

на місцях, визначаються: - командна першість з кожного виду програми; - особиста першість в окремих видах, де вона визначається; - загальнокомандний залік за загальною кількістю очок з 12 видів програми у ХХVІ Іграх Львівщини (за вибором; для ОТГ — з...Галичина спортивная

За підсумками виступів у скарбничці студентської збірної України 9 медалей: 2 золоті, 3 срібні, 4 бронзових та 10-те місце у загальнокомандному заліку, повідомляє Укрінформ. Чемпіонами Всесвітніх зимових студентських ігор-2017 стали біатлоністка Надія Бєлкіна, яка виграла гонку переслідування, та фігуристи Олександра...Високий замок

Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ". Змагання відбулися у Чернігові. Наша важкоатлетка успішно виборола перемогу у ваговій категорії 63 кг. Окрім цього, у загальнокомандному заліку Рівненщина посіла 3 місце. Нас випередили Харків та Донецьк. Всього Кубок України у Чернігові зібрав дві сотні важкоатлетів...Все

з 25 липня по 5 серпня 2013 року в болгарських містах Софія і Правець, українська збірна зайняла 2 місце в загальнокомандному заліку, завоювавши 88 медалей (21 золоту, 30 срібних і 37 бронзових). При цьому команда складася зі 191 спортсмена (майже...Херсон Онлайн

Львівські ветерани - другі на командному Чемпіонаті України з лижних перегонів

комітету спорту інвалідів України, що у селі Яворів, змагались провідні ветерани-лижники України. Атлети зі Львівщини виявились серед кращих та у загальнокомандному заліку посіли друге місце із загальною сумою 630 очок. Команда нашого регіону випередила збірну Київщини (163 очки) та лиш...Галичина спортивная

комітету спорту інвалідів України, що у селі Яворів, змагались провідні ветерани-лижники України. Атлети зі Львівщини виявились серед кращих та у загальнокомандному заліку посіли друге місце із загальною сумою 630 очок.(...)Read the...lviv.tv

Збірна України з біатлону посіла 2-е місце в загальнокомандному заліку ЧЄ, у Джими - нагороди всіх переваг

Лідер української збірної завоювала по одному золоту, сріблу та бронзі. УНИАН (ИА)

На Міжгірщині пройшли змагання з лижних перегонів

Анюта Феєр, Василь Мись обидвоє з Келечина, першій дісталися срібні медалі, а її земляку бронзові. За підсумками дводенної боротьби в загальнокомандному заліку першість здобула ОДЮСШ Спартак із зимових видів спорту. Друге місце посіла перша команда Міжгірської ДЮСШ, третє Рахівської ДЮСШ.Голос Карпат

Закарпаття - друге в загальнокомандному заліку чемпіонату України з гірських лиж.Ужгород.net.ua

Змаганнями з лижних гонок розпочалася спартакіада в Черкаському районі

У загальнокомандному заліку І місце у команди Сагунівки, ІІ місце у спортсменів з Будища, ІІІ місце у лижників Геронимівки.Нова доба

збірна команда м. Одеси, яка набрала 325 очок та посіла 6 місце у віковій категорії юнаки. За результатами змагань у загальнокомандному заліку у віковій категорії юнаки перше місце посіла команда Надвірнянського району набравши 1303 очок, друге місце здобула команда м.Бліц-інфо

У загальнокомандному заліку: І місце здобув медколедж, ІІ-ге - районний центр туризму, ІІІ-тє - районний ліцей. Буковинська правда

У Новоселиці відбулися лижні перегони

У загальнокомандному заліку: І місце здобув медколедж, ІІ-ге районний центр туризму, ІІІ-тє районний ліцей. Погляд

За результатами поєдинків переможцями в загальнокомандному заліку стали представники...Новини по-рівненськи