загальнокомандний залік

У Чернівцях пройшли відбірні змагання спартакіади серед інвалідів праці Сила духу

теніс), Кваснюк Іван (шахи). Всі вони представлятимуть Чернівецьку область на фінальних змаганнях Спартакіади в червні місяці в місті Одесі. У загальнокомандному заліку перемогу святкували спортсмени відділення в Кіцманському районі, на другому місці команда відділення в Сторожинецькому районі, на третьому команда...Погляд

теніс), Кваснюк Іван (шахи). Всі вони представлятимуть Чернівецьку область на фінальних змаганнях Спартакіади в червні місяці в місті Одесі. В загальнокомандному заліку перемогу святкували спортсмени відділення в Кіцманському районі, на другому місці – команда відділення в Сторожинецькому районі, на третьому...Українська газета ЧАС

Боксери Черкаської області вибороли нагороди всеукраїнського турніру

боксу серед юніорів 2001-2002 р. н. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». За результатами змагань абсолютну першість у загальнокомандному заліку посіли боксери Черкаської області, які здобули в підсумку вісім нагород. На другому та третьому місцях опинилися команди Київської...Нова доба

національна збірна команда України для участі у молодіжному чемпіонаті Європи. З поміж 16 обласних команд збірна команда Львівської області в загальнокомандному заліку виборола першу сходинку турнірної таблиці, здобувши 5 «золотих», 3 «срібні» та 6 «бронзових» нагород. Вітаємо спортсменів та увесь...MediaStar

шашки; - швидкі шахи. Змагання тривали цілий день. У напруженій боротьбі беззаперечну перемогу виборола команда КП Теплокомуненерго м. Новоград-Волинський в загальнокомандному заліку. Друге місце виборола команда КП Водоканал м.Житомир, третім призером стала команда КП " Зеленбуд"м. Житомир. Приємно брати участь...Спортивний Житомир

Чемпіонат Європи з важкої атлетики у Хорватії українці завершили без нагород. У загальнокомандному заліку збірна України з однією золотою та чотирма срібними нагородами посіла четверте місце.1NEWS

У Черкасах визначали кращих у таеквон-до І.Т.

Змагання зібрали 436 спортсменів з Києва, Черкас, Вінниці, Полтави, Кропивницького, Умані та Київської області. У загальнокомандному заліку команда Черкас посіла друге місце, поступившись спортсменам з Києва.Нова доба

Українці стали дворазовими призерами Прем

в призах на другому етапі поспіль. Зауважимо, що у змаганнях в Дубаї взяли участь 700 спортсменів з 75 країн. В загальнокомандному заліку Україна посіла пяте місце. Топ-3 збірних склали Іран, Іспанія та Італія. Додамо також, А.Серьогіна представлятиме Україну на головному...Unn.com.ua

Херсонка стала бронзовим призером чемпіонату Європи з боротьби вільної

років з боротьби вільної. В жіночій збірній команді України троє львів’янок, троє херсонок, одна з Іванофранківська. Зайняли перше місце в загальнокомандному заліку. В збірній команді були наші дівчата: випускниці Кремзер Олена, Белінська Алла та наша студентка І курсу Пасічник Ірина...Херсонщина за день

Європейське золото львівської спартаківки Тетяни Кіт

Волинь, Лілія Горішна (вагова категорія до 53 кг). Загалом на цих змаганнях наші дівчата виступили блискуче і стали переможцями у загальнокомандному заліку (57 очок), випередивши збірні команди Росії (53 очки) та Білорусі (41...Галичина спортивная

Черкаський паралімпієць виборов "бронзу" Кубка світу

здолав п’ятикілометрову дистанцію усього за тринадцять хвилин та чотири секунди. Нагорода Григорія Вовчинського допомогла національній паралімпійській збірній стати першою у загальнокомандному заліку на Кубку світу, обійшовши команди Франції, Німеччини та навіть...ВIККА

Дві львів

Діана Нагорнюк. Всі шість вдалих спроб та результат у ривку склав 80 кг, а в поштовху - 91 кг. У загальнокомандному заліку жіноча збірна Львівщини посіла 5 місце серед 18 команд України. При цьому варто відзначити, що таку високу позицію...Галичина спортивная

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

Вередиба, Гіоргі Чохонелідзе, Поліна Михайська та Єлізавета Горб. З бронзовими нагородами Дмитро Бородін, Руслана Булавіна, Катерина Скорая, Вікторія Попович. У загальнокомандному заліку збірна команда з Дніпропетровщини фінішувала другою. Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

показник. Також в активі Влада - малі бронзові медалі в присіданні та жимі лежачи, мала золота медаль в тязі. В загальнокомандному заліку чоловіча збірна команда України посіла 3 місце, поступившись лише збірним Польщі та Росії. Щиро вітаємо спортсмена і його...Спортивний Житомир

Рятувальники Кіровоградської області привезли «срібло» та «бронзу»

ДСНС у Кіровоградській області Твердоступ Олег та спортсмен-рятувальник Носенко Максим, який був у складі суддівської колегії Чемпіонату. Важливо, що у загальнокомандному заліку серед 13 команд-учасниць наша команда стала пятою, поступившись найсильнішим спортсменам України. Абсолютним чемпіоном змагань стали спортсмени Харківського Національного...Кировоградские новости

Віктор Дідух - переможець міжнародного турніру з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю

участь 190 спортсменів із 32 країн світу. Національна збірна команда України була представлена 14 спортсменами і посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши 13 медалей (8 золотих, 2 срібних, 3 бронзових). Успішно в складі збірної команди України змагався представник «Інваспорту»...Галичина спортивная

Представники армспорту Львівщини здобули 8 медалей чемпіонату України

команда Львівської області змагалася у складі 11 спортсменів та виборола вісім медалей: 2 «золоті», 4 «срібні» та 2 «бронзові». У загальнокомандному заліку представники армспорту Львівщини посіли 5...Галичина спортивная

Вікторія Рибовалова із Дніпра - срібна призерка Євро-2017 з кульової стрільби

континентальних змаганнях взяли участь понад 630 спортсменів із 46 країн світу. Українська збірна повернулась на Батьківщину з другим місцем в загальнокомандному заліку. За підсумками змагань, в активі нашої команди 18 медалей: 6 найвищого ґатунку, 10 срібних і 2 бронзові. Вікторія...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Визначились переможці Універсіади Львівщини - 2017 з плавання

За підсумком двох днів змагань перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда Львівського державного університету фізичної культури (1005 очок), на друге місце піднялась команда Львівського національного університету ім.Галичина спортивная

У загальнокомандному заліку збірна Закарпаття посіла 2-e команднe місцe сeрeд чоловіків.Голос Карпат