загальнокомандний залік

Дві львів

Діана Нагорнюк. Всі шість вдалих спроб та результат у ривку склав 80 кг, а в поштовху - 91 кг. У загальнокомандному заліку жіноча збірна Львівщини посіла 5 місце серед 18 команд України. При цьому варто відзначити, що таку високу позицію...Галичина спортивная

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

Вередиба, Гіоргі Чохонелідзе, Поліна Михайська та Єлізавета Горб. З бронзовими нагородами Дмитро Бородін, Руслана Булавіна, Катерина Скорая, Вікторія Попович. У загальнокомандному заліку збірна команда з Дніпропетровщини фінішувала другою. Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

показник. Також в активі Влада - малі бронзові медалі в присіданні та жимі лежачи, мала золота медаль в тязі. В загальнокомандному заліку чоловіча збірна команда України посіла 3 місце, поступившись лише збірним Польщі та Росії. Щиро вітаємо спортсмена і його...Спортивний Житомир

Рятувальники Кіровоградської області привезли «срібло» та «бронзу»

ДСНС у Кіровоградській області Твердоступ Олег та спортсмен-рятувальник Носенко Максим, який був у складі суддівської колегії Чемпіонату. Важливо, що у загальнокомандному заліку серед 13 команд-учасниць наша команда стала пятою, поступившись найсильнішим спортсменам України. Абсолютним чемпіоном змагань стали спортсмени Харківського Національного...Кировоградские новости

Віктор Дідух - переможець міжнародного турніру з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю

участь 190 спортсменів із 32 країн світу. Національна збірна команда України була представлена 14 спортсменами і посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши 13 медалей (8 золотих, 2 срібних, 3 бронзових). Успішно в складі збірної команди України змагався представник «Інваспорту»...Галичина спортивная

Представники армспорту Львівщини здобули 8 медалей чемпіонату України

команда Львівської області змагалася у складі 11 спортсменів та виборола вісім медалей: 2 «золоті», 4 «срібні» та 2 «бронзові». У загальнокомандному заліку представники армспорту Львівщини посіли 5...Галичина спортивная

Вікторія Рибовалова із Дніпра - срібна призерка Євро-2017 з кульової стрільби

континентальних змаганнях взяли участь понад 630 спортсменів із 46 країн світу. Українська збірна повернулась на Батьківщину з другим місцем в загальнокомандному заліку. За підсумками змагань, в активі нашої команди 18 медалей: 6 найвищого ґатунку, 10 срібних і 2 бронзові. Вікторія...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Визначились переможці Універсіади Львівщини - 2017 з плавання

За підсумком двох днів змагань перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда Львівського державного університету фізичної культури (1005 очок), на друге місце піднялась команда Львівського національного університету ім.Галичина спортивная

У загальнокомандному заліку збірна Закарпаття посіла 2-e команднe місцe сeрeд чоловіків.Голос Карпат

У Черкасах провели двобої на татамі (відео)

відкритого чемпіонату Черкащини з годзю-рю карате. Двісті п’ятдесят учасників різного віку розіграли загалом 160 комплектів медалей. Запекла боротьба розгорнулася в загальнокомандному заліку. Цього разу поза конкурсом виступили фаворити змагань – спортклуби "Будокан" із Черкас та київський "Сенто". Це було зроблено...Вчасно (Черкаси)

У Черкасах провели двобої на татамі

відкритого чемпіонату Черкащини з годзю-рю карате. Двісті п’ятдесят учасників різного віку розіграли загалом 160 комплектів медалей. Запекла боротьба розгорнулася в загальнокомандному заліку. Цього разу поза конкурсом виступили фаворити змагань — спортклуби "Будокан" із Черкас та київський "Сенто". Це було зроблено...ВIККА

лютого 2017 року в Аль-Айні (ОАЕ) проходив Кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. За підсумками загальнокомандного заліку національна паралімпійська збірна України здобула пять нагород, дві з них найвищого ґатунку, та стала другою на міжнародному турнірі.Чемпион

1 місце у загальнокомандному заліку посіла команда міської ДЮСШ № 2.Моя Вінниця

Українські паралімпійці посіли друге командне місце на Кубку світу з кульової стрільби

апарату, в якому українські паралімпійці посіли друге командне місце, передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.За підсумками загальнокомандного заліку національна паралімпійська збірна України здобула п'ять нагород, дві з них найвищого ґатунку, та стала другою на міжнародному турнірі.Unn.com.ua

Буковинці стали чемпіонами України з лижного туризму

у лісовому масиві поблизу сіл Грушівка та Червона Діброва. За результатами триденних змагань команда Чернівецької області посіла І місце в загальнокомандному заліку, друге та третє місце дісталось Волинській області. За підсумками проведення Чемпіонату України з лижного туризму зауважено, що перемога...Буковинська правда

перший юніорський чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. Збірна України завоювала одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наша команда посіла друге місце! Результати чемпіонату світу: 48 кг: 3. Денис Коваленко (Україна) 52 кг: 2. Роман...Чемпион

У Черкасах змагалися 250 каратистів

250 спортсменів з 14 клубів з різних куточків країни. За результатами напружених двох днів боротьби розіграно 160 комплектів нагород. У загальнокомандному заліку 1 місце вибороли спортсмени федерації фунакоші шотокан карате із СК «Восток» та СК «Буши-до», поступились їм смілянські команди...Нова доба

команди Львівської області у юніорській першості країни змагалися 15 спортсменів. У загальному підсумку легкоатлети-юніори Львівщини здобули високе п'яте місце у загальнокомандному заліку із сумою 510 очок. Краще за представників Львівщини виступили команди Дніпропетровської (920 очок), Харківської (878 очок), Київської (716...MediaStar

України; ІІ місце Коростенська районна організація ВФСТКолос АПК України; ІІІ місце Пулинська районна організація ВФСТ Колос АПК України У загальнокомандному заліку вперше за останні 16 років перемогла збірна Пулинського району, ІІ місце здобула збірна Черняхівського району і ІІІ місце...Спортивний Житомир

Українські каратисти зайняли 6-е місце в загальнокомандному заліку Чемпіонату Європи

Наша команда повторила свій результат минулого року. УНИАН (ИА)