загальнокомандний залік

За результатами поєдинків переможцями в загальнокомандному заліку стали представники...Новини по-рівненськи

Чому український боксер Хитров не стане другим Усиком

Хитров разом з Ломаченком та Усиком особисто доклав руку до історичного успіху команди у 2011 році, коли вона перемогла у загальнокомандному заліку чемпіонату світу в Баку, здобувши чотири золотих нагороди. Одну з них у середній вазі (до 72,67 кг) виграв...Еспресо TV

Спортивний підсумок 2016 року

Час нашого спортивного тріумфу прийшов, коли естафету перейняли паралімпійці. Ніби не помічаючи жодних перешкод, вони впевнено зайняли третє місце у загальнокомандному заліку. П’ять разів про Україну змушували говорити львів`яни. «Більше людей про це дізналися, більше людей побачили, що навколо є...Галичина спортивная

Збірна Управління ДСНС Тернопільської області стала переможцем за підсумками комплексного заліку «Динаміада-2016» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Динамо» України. На заході розглянули діяльність організації протягом 2016 року та визначили основні напрямки на наступний рік. Також підвели підсумки загальнокомандного заліку обласних комплексних змагань за програмою «Динаміада - 2016» та відзначили кращих спортсменів, тренерів та громадський актив. Приємно відзначити...Газета "Наш ДЕНЬ"

Луганської областей. Змагання проводились на базі Харківської обласної школи вищої спортивної майстерності. КДЮСШ «Барса» представили 14 спортсменів 4-9 років. У загальнокомандному заліку І місце виборола команда КЗ МК ДЮСШ м. Харкова, ІІ місце - КДЮСШ №1 м. Харкова, ІІІ місце...SumyToday

Олімпійські перемоги 2016.

з України показали достойний результат на головних іграх чотириріччя. З Ріо-де-Жанейро українська команда привезла 11 медалей, посівши 31-ше місце у загальнокомандному заліку. Призери Олімпіади Національний гімн України у Бразилії звучав лише двічі, проте приводів пишатись українськими спортсменами було набагато більше.Вінниця Life

В Палаці спорту «Локомотив» пройшов XVI Кубок України з армспорту, впевнену перемогу в якому в загальнокомандному заліку здобули господарі змагань.Слободской край

У загальнокомандному заліку українська збірна посіла друге місце, пропустивши попереду себе лише Росію.Чемпион

міської ради. Юлія Храмова поклала золоту нагороду до скарбнички збірної України у перший день змагань, кажуть у спортклубі університету. В загальнокомандному заліку українські студенти-самбісти посіли ІІ...Подільська.info

Акробати Дрогобицької ДЮСШ - чемпіони України

Відтак у загальнокомандному заліку представники Львівщини посіли перше місце й стали чемпіонами України!Галичина спортивная

30 листопада відбулися змагання з настільного тенісу, що є видом зі спартакіади м. Суми серед викладачів та співробітників ВНЗ. У загальнокомандному заліку виграли «політехівці», другими ьули «аграрії», третіми – «педагоги».SumyToday

з сучасного пятиборства серед дорослих, юніорів та юнаків, який 03-05 грудня 2016 року відбувся у Харкові. За результатами змагань у загальнокомандному заліку дівчата завоювали 1 місце. В особистому заліку: Пеньківська Єлизавета посіла 2 місце серед дорослих та 1 місце серед...Спортивний Житомир

отримали Дипломи за вагомий внесок у професійну музичну освіту та високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни».За результатами загальнокомандного заліку навчальний заклад вдруге отримав звання «Кращий музичний навчальний заклад України» і сертифікат на 10 000 гривень. Це вперше...Zaholovok

Закарпатці стали лауреатами музичної олімпіади «Голос країни» / ФОТО

Дипломи за вагомий внесок у професійну музичну освіту та високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади Голос країни. За результатами загальнокомандного заліку навчальний заклад вдруге отримав звання Кращий музичний навчальний заклад України і сертифікат на 10 000 гривень. Це вперше...Голос Карпат

Визначилися переможці змагань з кульової стрільби за програмою робітничої спартакіади

грамотами та відповідними кубками. Наступними в обласній робітничій Спартакіаді будуть змагання з боулінгу, які відбудуться у другій декаді грудня. В загальнокомандному заліку після шести видів спорту лідирує команда Нафтогазпрому, на другому місці — представники профспілки працівників вугільної промисловості, на третьому...Галичина спортивная

Львівський курсант став чемпіоном світу

Друге місце в загальнокомандному заліку здобули гості з Узбекистану, а третє вибороли представники Казахстану.Щоденний Львів

Євген Штемпелюк – переможець чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств

Друге місце в загальнокомандному заліку здобули гості з Узбекистану, а третє вибороли представники Казахстану.Галичина спортивная

Команда Міністерства оборони стала переможцем XVIII Спартакіади серед працівників Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади

На другому- команда Служби безпеки України, третє - команда Міністерства внутрішніх справ України. Народна Рада

з 20 країн світу. Учасники змагались в розділі бойове двоборство, демонструючи свою майстерність в стрільбі та у всестильовому двобої. У загальнокомандному заліку серед дорослих переможцями змагань стали спортсмени України, які вибороли 30 золотих, 27 срібних та 27 бронзових нагород. Також...Спортивний Житомир

У Тисмениці провели традиційний турнір з таеквон-до

проходили в одному розділі - спаринг серед дітей до 14 років. Організував кубок Івано-Франківський обласний осередок "Всеукраїнського союзу таеквон-до". У загальнокомандному заліку перше місце посів івано-франківський клуб "Лідер", друге - СК "Чемпіон", а третє - СК...Галичина спортивная