загальнокомандне місце

Ужгородські важкоатлети - переможці Всеукраїнських змагань

характер та показавши чудові результати, здобули 9 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалей. Це дозволило ужгородцям вибороти І (перше) загальнокомандне місце.Отож вітаємо наших спортсменів з прекрасним результатом! Керівництво ОКДЮСШ ФСТ "Україна" висловлює щиру подяку управлінню у справах культури, спорту,...Ужгород.net.ua

Українська команда у складі якої фехтувала закарпатка Надія Дьолог, вихованка Емілії Мадяр-Фазекаш та Оксани Рапинець виборола титул чемпіонів світу. У складі жіночої шабельної збірної України Надія Дьолог разом з Євгенією Бреус, Наталією Моркович та Ольгою Єсіною стали найсильнішими у командних...Ужгород.net.ua

Участь у змаганнях брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР з усієї країни. Гімнастки рівненської ДЮСШ №1 за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ вибороли перше загальнокомандне місце. Телеканал Ритм

Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату світу

Національна  паралімпійська збірна з фехтування на візках посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу в Італії. Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Мінмолодьспорту України, передає «Є!». “ В особистій першості "золото" здобули...Єдність

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках посіла третє загальнокомандне місце н...Експрес

Гімнастки рівненської ДЮСШ №1 за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ вибороли перше загальнокомандне місце. ЧаРівне.info

Ужгородська фехтувальниця-візочниця у складі збірної України стала Чемпіонкою світу

Емілія Мадяр-Фазекаш. Варто зазначити, що збірна України за підсумками цьогорічного Чемпіонату світу з фехтування на візках в Італії зайняла третє загальнокомандне місце. Нагадаємо, в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби.Голос Карпат

Студенти ЧНУ відзначилися на чемпіонатах світу з греплінгу та панкратіону

студент 1 курсу Микола Никифорук та студент 6 курсу Денис Семенюк вибороли бронзові медалі. А збірна команда Україна посіла ІІ загальнокомандне місце. На Чемпіонаті світу з панкратіону у м. Сочі студентка 6 курсу Анна Беженар здобула срібну медаль у категорії...Погляд

область представляли 13 ветеранів спорту на чолі з Ніною Голуб. Збірна команда Львівщини у цікавій і напруженій боротьбі посіла третє загальнокомандне місце, пропустивши перед собою тільки майстрів плавання з Дніпровської області, команда яка виборола друге місце, та команду міста Києва,...MediaStar

боїв переможцями турніру стала команда господарів - боксери м.Хуст та Хустського району. Друге місце посіла команда "Самерс" із Мукачева, третє загальнокомандне місце взяли також мукачівці - команда КО ДЮСШ. Кращі з кращих нагороджені грамотами та...Ужгород.net.ua

У Хусті відбувся обласний турнір з боксу пам

запеклих боїв переможцями турніру стала команда господарів боксери м.Хуст та Хустського району. Друге місце посіла команда Самерс із Мукачева, третє загальнокомандне місце взяли також мукачівці команда КО ДЮСШ. Усі боксери нагороджені грамотами й медалями, а переможці в загальнокомандних заліках дипломами...Голос Карпат

У Хусті відбувся ІХ-ий щорічний турнір із боксу пам

запеклих боїв перше місце посіла команда господарів боксери м.Хуст та Хустського району, друге місце зайняла команда Самерс із Мукачева, третє загальнокомандне місце взяли також мукачівці команда КО ДЮСШ. Кращі з кращих були нагороджені цінними подарунками, грамотами та кубками, повідомили у...Голос Карпат

п'яту персональну виставку "З минулого у майбутнє". - Чернівецькі каратисти в складі збірної України повернулися з чемпіонату Європи з другим загальнокомандним місцем. - Вихованці чернівецьких дитсадків розповіли, чим тішаться в осінню пору.Українська газета ЧАС

Франківські кікбоксери зайняли перше місце серед 94 команд України

Катерини Соловей. Франківські спортсмени здобули 16 золотих, 6 срібних і 3 бронзові нагороди. Завдяки цьому Івано-Франківська ДЮСШ №1 посіла перше загальнокомандне місце серед 94 клубів України, а Івано-Франківська область стала п’ятою серед 24...Галичина спортивная

Спортсмен із Сумщини отримав титул найкращого боксера Європи 2017 року

поєдинку турніру наш боксер одноголосним рішенням суддів переміг Айвена Прайса. Відповідно до здобутих нагород Чемпіонату Європи команда України виборола друге загальнокомандне місце на...RegioNews-Суми

Шепетівський боксер став срібним призером чемпіонату Європи

За результатами змагань збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце серед 34 країн-учасниць.Сайт міста Шепетівка

Чернівецькі каратисти в складі збірної України повернулись додому з чемпіонату Європи з карате з другим загальнокомандним місцем. Для цього довелось перемагати кращих спорсменів з 14 збірних європейських країн.ТВА

Понеділок, 30.10: - 30 метрів за секунду сягала швидкість вітру минулої ночі на Буковині. Знеструмлені населені пункти, повалені дерева та літак, який не зміг приземлитися і розвернувся до Києва. - Протягом вихідних на Буковині сталося 8 пожеж - Водій...Українська газета ЧАС

Загалом за результатами змагань збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце. Гречка

Українські спортсмени здобули п

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце серед 34 країн-учасниць чемпіонат Європи з боксу серед молоді, що завершився у турецькому місті Анталія.iPress