загальнокомандне місце

(2005 р.н.);- Кушпіль Юлія (2003 р.н.).Бронзовим призером став:- Бурбело Андрій (2005 р.н.).За підсумками змагань наша збірна команда посіла почесне І загальнокомандне місце! ІІ місце посіла команда Великолепетиського району, ІІІ місце посіла команда Новотроїцького району. Тренер-представник команди Приходько Валентин Олексійович висловлює...Херсон Daily

Такий успіх забезпечив українкам перше загальнокомандне місце. Таким чином, […]...UATV

команди мають такі результати: Автомоделісти: Шапран Руслан, учень 6 класу ЗОШ № 3 — ІІ місце. Команда автомоделістів виборола ІІІ загальнокомандне місце. Авіамоделісти: - Артамощенко Максим, учень 7 класу СШ № 4 — І місце; - Романюк Денис, учень 6...Українські міста в інтернеті

Адамський Ярослав, учень 5 класу НВК І місце — Грималюк Ілля, учень 7 класу НВК Команда нашого міста виборола І загальнокомандне місце. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів! Наталія Герич, Методист ЦНТТУМ...Українські міста в інтернеті

Важкоатлети Львівщини вибороли призові місця у двох чемпіонатах на Одещині

один спортсмен, який мав виборювати нагороди чемпіонату України серед юнаків. Відтак, команда юнаків Львівщини без участі 1 спортсмена виборола 5 загальнокомандне місце з 20-ти представлених областей України. Переможцями традиційно стали важкоатлети Харківщини, другими юні спортсмени Луганщини, а третіми — важкоатлети...Галичина спортивная

Василь Сорокін переможець Чемпіонату Світу IFMA

За результатами Чемпіонату Збірна команда України посіла 3-е загальнокомандне місце. Золоту медаль Чемпіонату Світу у ваговій категорії 75 кг вибо...Новини Харкова

Буковинська борчиня перемогла на чемпіонаті Європи у Македонії

Марія Винник тренуються у наставника Ореста Скобельського (Львівське училище фізичної культури). Як повідомляє ukrwrestling.com, у Македонії збірна України посіла перше загальнокомандне місце. Джерело: Чернівці Спорт...0372.ua

Буковинська борчиня перемогла на Чемпіонаті Європи у Македонії

У Македонії Скопє, відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів. У ваговій категорії 53 кг кращою стала вихованка тренера Чернівецької ОДЮСШ Сергія Одинака Соломія Винник. На шляху до фіналу наша землячка перемогла представниць Італії та Косово. А ось у...Погляд

Шепетівські рятувальники серед призерів чемпіонату з пожежно-прикладного спорту

вікно 3-го поверху навчальної вежі, пожежна естафеті та бойове розгортання. У перший день змагань серед десяти команд групи А перше загальнокомандне місце виборола команда з міста Нетішина, друге — з міста Шепетівки, а почесне третє дісталось спортсменам з Аварійно-рятувального загону спеціального...День за днем

метою популяризації здорового способу життя та підвищення спортивної майстерності молоді. У перший день змагань серед десяти команд групи А перше загальнокомандне місце виборола команда з м. Нетішин, друге – з м. Шепетівка, а почесне третє дісталось спортсменам з Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.Сайт міста Шепетівка

В мерії привітали найкращого зварника і чемпіонів з Таеквон-До

Валентин Слюсар став срібним призером, а Олександра Кінаш здобула почесне 5-те місце. Завдяки цим результатам національна збірна України посіла 2-ге загальнокомандне місце серед 33-ох країн Європи. Окрім того, вперше в історії України студент з франківського училища №21 виборов перемогу на...Бліц-інфо

який навчається в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів.Чоловіча збірна України з боксу серед школярів посіла перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади-2018, здобувши чотири золотих, три срібні та шість бронзових медалей.В підсумковому медальному заліку наша...Ужгород.net.ua

Волинські велотуристи повернулися з призовими місцями з чемпіонату України (ФОТО)

у складі нашої команди були Ященко Марія, Самчук Олександра, Оксенчук Назар та Климук Богдан. У запеклій боротьбі вони вибороли ІІІ загальнокомандне місце. За підсумками двох днів змагань команда Волині здобула срібні нагороди, поступившись лише харківчанам. Переможці отримали грамоти Українського державного...Волинська правда

нагород. Загалом наші земляки вибороли 41 медаль, серед яких 14 золотих, 12 срібних та 15 бронзових. Це дозволило посісти третє загальнокомандне місце. Попереду лише команди Києва і господарів поля. За підсумками цього чемпіонату та з урахуванням результатів попередніх змагань в...Винницкий Бизнес Портал

112 медалей і перше загальнокомандне місце - з такими трофеями повернулися українські школярі. Найбільше медалей у тхеквондистів - одна золота, три срібні і три бронзові.UATV

Житомирянки завоювали ІV загальнокомандне місце на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби

Збірна команда України в складі Інни Кашиної, Надії Боровської, Валентини Мирончук, Тамари Гаврилюк, Дарії Хусаінової завоювали почесне ІV загальнокомандне місце. Новини Житомира

2018 року українська столиця вперше приймала масштабну спортивну подію — Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKА. За високі міжнародні досягнення (3-тє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу 2017 у Греції), крім світової першості серед дорослих, 2-6 травня також відбувся і Чемпіонат Європи...Обрії Ізюмщини

в складі, до складу якої, крім наших дівчат, увійшли ще Інна Кашина Надія Боровська та Валентина Мирончук завоювали почесне ІV загальнокомандне місце. Вітаємо всіх учасників та тренерів збірної команди України з вдалим виступом, зичимо їм подальших спортивних звершень. Спортивний...Спортивний Житомир

та небайдужі українці приїхали привітати спортсменів. Подарували їм квіти та висловили вдячність. Керівництво збірної зізнається: сподівалися хоча б на п'яте загальнокомандне місце. Тому такого тріумфу не очікували. "Найважче психологічно налаштуватисьна поєдинки - без рідних, без близьких. Але команда гарно підтримувала",...5 канал

Україна виграла домашній чемпіонат світу з кікбоксингу

в історії Україна прийняла таку першість. Збірна України виграла чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA-2018, який проходив у Києві, посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши 47 золотих медалей, 32 срібних та 22 бронзових медалей. З перших днів турніру українська національна команда захопила...Зеркало недели (газета)