загальнокомандне місце

Гола Пристань пишається чемпіонкою з драгонботу

що у Франції. Серед спортсменів із 15 країн світу (Німеччини, Угорщини, Італії, Франції, Австралії та ін.), українські веслувальники завоювали III загальнокомандне місце. Це надзвичайно серйозний прорив для української драгонботи. Українці поступилися лише командам Канади та Австралії, вперше в історії зібравши...Херсонщина за день

Іван Бельмега звалювальник Гринявського лісгоспу. У підсумку за результатами всіх пяти етапів змагань команда державного підприємства Ворохтянського ЛГ отримала третє загальнокомандне місце у обласному змаганні Лісоруб 2017. Команда ДП Гринявського лісового господарства отримала друге місце у змаганні. В свою чергу...Бліц-інфо

району. Кобеляцькі держслужбовці були ж найкращими у волейболі, виборовши перемогу в цьому виді змагань. В підсумку спартакіади, кобелячани зайняли четверте загальнокомандне місце. Медалями, грамотами та кубками ми відзначили і команди, і окремих учасників, які продемонстрували найкращі результати, додав головний суддя...Тижневик «ЕХО

Львів

У підсумку національна збірна України посіла на світовому форумі 11-е загальнокомандне місце. Галичина спортивная

На Прикарпатті відбувся конкурс звалювальників лісу «Лісоруб 2017» (фото)

Іван Бельмега – звалювальник Гринявського лісгоспу. У підсумку за результатами всіх п’яти етапів змагань команда державного підприємства «Ворохтянського ЛГ» отримала третє загальнокомандне місце у обласному змаганні «Лісоруб 2017». Команда ДП «Гринявського лісового господарства» отримала друге місце у змаганні. В свою чергу...Стик

Черкаські поліцейські охорони перемогли у змаганнях з маневрування на службових автомобілях

В Одесі працівники управління поліції охорони в Черкаській області вибороли перше загальнокомандне місце у змаганнях з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв підрозділів поліції охорони, пише "Черкаський край" з посиланням на Управліннія поліції охорони...Про Все

Збірна Вінниччини з радіопеленгації здобула всеукраїнське «срібло»

120 спортсменами з 13 областей країни. У збірній вінницьких мисливців на лисиць було 20 полювальників. У підсумку команда виборола друге загальнокомандне місце. Обігнали вінничан лише збірна Києва, повідомляє Всеукраїнське ФСТ Колос. У скарбничці вінничан 87 індивідуальних та командних медалей, серед...Інформаційна Вінниччина

У підсумку, жіноча юніорська збірна України посіла друге загальнокомандне місце. У Бучі під Києвом завершився чемпіонат України з тенісу.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Львів

В управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 14 серпня: Представник Львівщини Стефан Стефанчук виборов золото в індивідуальному заліку та завоював звання чемпіона світу з авіамодельного спорту у класі вільнолітаючих гумо-моторних моделей F 1B у змаганнях...Щоденний Львів

Шепетівчанин привіз срібну і бронзову медалі з Хорватії

Збірна України з Комбат Дзю-Дзюцу повернулася з першим загальнокомандним місцем із VII чемпіонату світу, який проходив у рамках фестивалю бойових єдиноборств 29–30 липня в місті Спліт (Хорватія). В ньому взяли...День за днем

Вінницькі спортсмени здобули високі нагороди на всеукраїнських змаганнях

120 спортсменів із 13 областей та Києва. До збірної Вінницької області входили 20 полювальників на лисиць. Вінницька команда виборола друге загальнокомандне місце. По переду - збірна м.Києва. Загалом вінничани завоювали 87 індивідуальних та командних медалей, серед яких 27 золотих, 31...Новини Вінниці

На Катеринопільщині визначили найспортивніше село

настрою. У змаганнях із семи видів спорту взяли участь 12 сільських команд району. Перемогу в спортивному суперництві здобули найсильніші. Перше загальнокомандне місце виборола команда с. Вікнине, 2-ге – с. Новоселиця, 3-тє – с. Лисича Балка. Нагородження переможців і призерів змагань...Нова доба

Студенти Київського коледжу легкої промисловості успішно виступили у складі збірної команди України на Дефлімпійських іграх. Українські спортсмени посіли друге загальнокомандне місце серед країн-учасниць.ПедПресса

не входять до програми Олімпійських ігор). Про це повідомив міністр молоді та спорту, представник партії «Народний фронт» Ігор Жданов. «П'яте загальнокомандне місце на Іграх у Вроцлаві — це кращий результат за весь час участі української збірної у Всесвітніх Іграх. Перше...Новини Голої Пристані

Дівчата із сусідніх сіл стали чемпіонками Європи

Завдяки їхньому успіху збірна України серед 27 учасниць здобула друге загальнокомандне місце. Коли після європейської першості Романа приїхала додому, її разом з батьками вітало півсела.Високий замок

Спортсмени Житомирщини вибороли нагороди на Дефлімпіаді-2017 (ФОТО)

На змаганнях національна дефлімпійська збірна України виборола 99 медалей та друге загальнокомандне місце. Online.ua

"Здолавши Росію, ми здобула власну маленьку перемогу"

Це вже була наша маленька перемога", - розповів призер. У фіналі в серії післяматчевих пенальті українці поступилися господарям турніру - збірній команді Туреччини. Галичина спортивная

була представлена трьома спортсменами» - говорить начальник сумського «Інваспорту» Роман Васил’єв. Усього українські дефлімпійці вибороли 99 нагород та посіли друге загальнокомандне місце.  ...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

здобули 98 нагород, з яких 21 - золота, 41 - срібна та 36 - бронзових. За підсумками Україна посіла 2 загальнокомандне місце. Вагомий внесок у цю перемогу зробили і вінницькі спортсмени-дзюдоїсти. Так, Антон Слушний здобув бронзову нагороду в особистому заліку...Online.ua

Житомирські спортсмени повернулися із Дефлімпіади-2017 з нагородами

На змаганнях національна дефлімпійська збірна України виборола 99 медалей та друге загальнокомандне місце. 0412.in.ua — сайт города Житомира