загальнокомандне місце

Як Велика Британія готується до Токіо-2020

Британія стала справжньою сенсацією на літніх Олімпійських Іграх у Ріо 2016. Вперше в історії олімпійська збірна цієї країни посіла 2-ге загальнокомандне місце. У чому секрет? Однією з головних причин успіху британської збірної є багаторічна система прямих державних інвестицій на підтримку...Спорт.ua

Житомирські спортсмени стали призерами Кубку світу з карате

13-ти країн світу. Місто Житомир представили 10 спортсменів від Спортивного центру «ДОДЗЕ». «Клуб «ДОДЗЕ» увійшов в десятку та зайняв дев’яте загальнокомандне місце. З десяти спортсменів – сім завоювали нагороди. Загалом з турніру ми привезли вісім медалей, з яких шість бронзових...Новини Житомира

Гімнастки з oбласнoгo центру здoбули перемoгу в універсіаді (ФOТO)

Яна Вігула, Валерія Михайленко, Юлія Левицька, Даря Шпирук, Вікторія Фесюк, Олександра Кущенко, набрали 852,5 бали та здобули для Кропивницького перше загальнокомандне місце. В окремих видах програми золоті медалі завоювали Валерія Михайленко (змагання з булавами) та Вікторія Фесюк (вправи з мячем).Златопіль

Легендарний чемпіон із Тернопільщини Андрій Пушкар готує собі молоду зміну

ДЮСШ з літніх видів спорту які тренуються під керівництвом тренера школи Заслуженого майстра спорту України Пушкара Андрія. Вони посіли 3 загальнокомандне місце серед юнаків та 3 місце серед юніорів, виборовши 23медалі з них 9 золотих, 10 срібних та 4 бронзових...Галичина спортивная

велике значення: кожна доля секунди, виграна у суперника, залежала, в першу чергу, від швидкості руху та від фізичної підготовки. Перше загальнокомандне місце завоювала збірна команда калуських рятувальників, другими були працівники Долинського районного відділу, а третє місце дісталося учасникам збірної із...Бліц-інфо

Команда легкоатлетів Зборівської ДЮСШ виборола "Призи Придністров

бігу 4х100 метрів (юнаки) наша команда, у складі якої виступили Рудий Максим, Дорош Володимир, Ситник Віктор, Наконечний Святослав, посіла третє загальнокомандне місце. Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами, в естафетному бігу - медалями грамотами та...Галичина спортивная

Визначили переможців Кубка Львівської області з карате

змагання були обов’язковим етапом підготовки до всеукраїнського турніру, що незабаром відбудеться у місті Чорноморськ. За підсумками Кубку Львівської області перше загальнокомандне місце завоював спортивний клуб «Миротворець», друге — клуб «Самурай» і третє — «Одісей». Організатори Кубку Львівської області відзначили, що...Галичина спортивная

Поліцейські охорони взяли участь у всеукраїнському турнірі з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017» І загальнокомандне місце в напруженій боротьбі виборола команда ГУНП в Рівненській області; ІІ команда Головного управління ДНСН в Рівненській області; ІІІ команда Управління...Телеканал Ритм

Буковинці здобули 14 нагород на Чемпіонаті з таеквон - до

Цуркан Артем І місце 2. Савчук Віра ІІІ місце / ІІІ місце 3. Сухар Юрій ІІІ місце У підсумку 1 загальнокомандне місце посіла Івано-Франківська область, 2 місце Київська і 3...Погляд

Збірна команда Херсонської області впевнено завоювала 3 загальнокомандне місце, пропустивши вперед Харківську та Черкаську області.Херсон Онлайн

Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з важкої атлетики

до 8 квітня включно. Додамо також, на попередній першості Старого світу (2016 рік) на території Норвегії збірна України посіла третє загальнокомандне місце 6 "золотих", 3 "срібні" та 2 бронзові медалі. Як повідомляв УНН, Ю.Паратова завоювала срібло на чемпіонаті Європи з...Unn.com.ua

В Городенці відбувся Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики

ІІ місце на дистанції 1000 метрів5. Зарудний Назар ІІ місце на дистанції 1000 метрів6. Естафетний біг 4*100 метрів юнаки ІІІ загальнокомандне місце ( Рудий Максим,Дорош Володимир, Ситник Віктор, Наконечний Святослав)Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені...Галичина спортивная

6 хвилин, мікс-естафета, комплексний спринт 15 хвилин та утримання гир за спеціальну ручку. Збірна команда Херсонської області впевнено завоювала 3 загальнокомандне місце, пропустивши вперед Харківську та Черкаську області. На цьому престижному всеукраїнському форумі козацької сили та витривалості 8 херсонських спортсменів...Мост

В Ужгороді відбувся чемпіонат України з радіопеленгації. Сумські «мисливці на лисиць» посіли друге загальнокомандне місце. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Херсонські спортсмени з гирьового хортингу - треті в Україні

Збірна команда Херсонської області впевнено завоювала 3 загальнокомандне місце, пропустивши вперед Харківську та Черкаську області.Голая Пристань

Уманчанин - переможець чемпіонату України з настільного тенісу

У командному заліку Черкаська область посіла четверте загальнокомандне місце серед усіх областей України.Нова доба

спортсменів із чотирьох областей України приїхали до Кіцманя на відкритий чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу. - Чернівецькі панкратіоністи посіли перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України. - 250 каратистів зібрав Tay-Sen Cup, аби серед своїх же знайти найкращих.Українська газета ЧАС

Чемпіоном України з настільного тенісу став кадет з Умані

право виступати у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи у Португалії. Додамо, що у командному заліку Черкаська область посіла четверте загальнокомандне місце серед усіх областей України. Зазначимо, в Івано–Франківську відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед...Вчасно (Черкаси)