загальнокомандне місце

зголосилися піти у наступ. Що ж, як бачимо, вершини і справді підкоряються сміливим. У загальному підсумку херсонська команда зайняла четверте загальнокомандне місце. Гарний результат, враховуючи, що перші три сходинки зайняли команди із Полтави та Полтавщини. Таким чином, херсонці обійшли і...Новости Херсонщины

Молодь та спорт: чого досягла Рівненщина у 2017 році

Рівненщина посіла 2 загальнокомандне місце серед олімпійських видів спорту в своїй групі областей. Проведено 147 чемпіонатів області з олімпійських та 58 чемпіонатів області з неолімпійських...Новини по-рівненськи

Всеукраїнська федерація бодібілдингу WABBA - світові досягнення 2017 року та плани на 2018 рік

та Відкритий Чемпіонат України восени. Також наші бодібілдери з тріумфом повернулися з Будапешту, Угорщина, де вперше в історії здобули перше загальнокомандне місце на найпрестижнішому турнірі світу. Сезон 2017 року було відкрито Кубком Європи — European Open Cup WABBA International, який...Интернет-издание «Полтавщина»

хлопців Дмитро Лебідь і Богдан Заїка. У змішаному розряді Яна Заїка та Богдан Заїка стали срібними призерами. У підсумку перше загальнокомандне місце, випередивши на пєдесталі традиційно міцні збірні Гребінківського району та Кременчука. Усі переможці і призери були нагороджені кубками, грамотами...Тижневик «ЕХО

молодь класу «А». Уродженець Сумщини переміг у фінальному поєдинку у ваговій категорії до 52 кг. Загалом, українська команда посіла третє загальнокомандне місце, виборовши п’ять медалей.   Запорізькій школі важкої атлетики імені Леоніда Жаботинського присвоїли вищу категорію. Згідно з наказом Міністерства...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українська збірна виборола п

Наша молодіжна збірна посіла третє загальнокомандне місце і привезла цілу скарбницю медалей. Бронза до 52 кг Галінічев Максим, Клим Вадим.Unn.com.ua

Ростягаєв, Віталій Загоруйко та Дмитро Кагала не потрапили у трійку лідерів, то команда сватівських дівчат виступила досить успішно – друге загальнокомандне місце, за що отримали Кубок Луганської області з важкої атлетики серед дівчат до 15-ти років....Сватово - общественно-информационный портал города

Бердичівлянин Олексій Кривець став бронзовим призером Чемпіонату світу з бойового самбо

спортсмена з Афганістану та став бронзовим призером Чемпіонату світу.Також Олексій Кривець разом зі збірною України вперше в історії зайняли перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу, здобувши шість нагород (чотири перших місця, одне друге місце та одне третє місця).РІО Бердичів

Легкоатлети Черкащини увійшли до десятки кращих в Україні

пише "Чемпіон". Черкащину представляли спортсмени з Умані, Золотоноші та Черкас, які у підсумку набрали 1074,06 залікових очок та посіли 9 загальнокомандне місце. Особисті результати: Анатолій Стеценко (категорія 55+), став переможцем в штовханні ядра з результатом 11,81 м. та загальним рейтингом 71,36%;...Про Все

Ветерани-легкоатлети Черкащини - серед кращих в Україні

регіонів України. Черкащину представляли спортсмени з Умані, Золотоноші та Черкас, які у підсумку набрали 1074,06 залікових очок та посіли 9 загальнокомандне місце. Особисті результати: - Анатолій Стеценко (категорія 55+), став переможцем в штовханні ядра з результатом 11,81 м. та загальним...Нова доба

18 буковинців тріумфували на Кубку світу з панкратіону в Будапешті. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецький Промінь. Буковинські спортсмени зчинили фурор на Кубку світу з панкратіону. Із 27 представників Чернівецької області 18 зі змагань, що проходили...Буковинська правда

Збірна команда ветеранів з легкої атлетики Житомирської області зайняла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України серед ветеранів, який 09-10 грудня 2017 року відбувся у Києві. Склад збірної команди ветеранів Житомирщини з легкої...Спортивний Житомир

Збірна Львівської області завоювала Кубок України зі стрільби з лука

В підсумковій турнірній таблиці змагань спортсмени Львівщини набрали 569 залікових балів та посіли 1-ше загальнокомандне місце.Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, пишуть "Львівські".Загалом, участь в турнірі брали 200 найкращих лучників України з 14 областей нашої держави...Львівські

Черкаські дзюдоїсти вибороти друге місце на чемпіонаті у Кропивницькому

складі збірної команди Черкаської області взяли участь у чемпіонаті і дзюдоїсти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Їїі вихованці допомогли вибороти друге загальнокомандне місце. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт». Відразу по закінченню змагань відбувся відкритий чемпіонат ОК ДЮСШ...Нова доба

Ужгородські таеквондисти вдало виступили на Прикарпатті

...team у складі 25 спортсменів, які завоювали 8 золотих, 5 срібних та 6 бронзових нагород. У підсумку клуб посів 3 загальнокомандне місце серед 13 команд, повідомило Корзо Ньюс. Цікаво, що більша частина юних вихованців клубу виступала на змаганнях вперше. Тому...Голос Карпат

Ігор через маніпуляції з допінг-пробами в місцевій лабораторії вже наближається до десятка. Через це нечесні господарі Олімпіади вже позбулися першого загальнокомандного місця, але процеси ще тривають. Тепер справа дійшла і до біатлону. Двох учасниць «срібної» російської жіночої естафети Яну Романову...НОВА Тернопільська газета

Російський міністр просив зіпсувати допінг-пробу українського спортсмена

якому могли підсунути допінг - не повідомляється. Як повідомляв УНН, Росія через серію вживання допінгу втратила низку медалей та перше загальнокомандне місце на Олімпіаді 2014 року.Unn.com.ua

Поліцейські Київщини організували спортивне свято в Українці для дітей

вже давно знайомий вірний друг із числа поліцейських - представник Відділу ювенальної превенціі Олена Косенко. У напруженій веселій боротьбі перше загальнокомандне місце вибороли діти з міста Бровари, друге почесне місце переможного пєдесталу зайняла команда з Борисполя, третє посіли школярі з...Зеркало Обухова