загальнокомандне місце

Ігор ЖДАНОВ: «ЧЄ зі стрибків у воду пройде на найвищому рівні»

Нагадаємо, у 2016 році національна збірна України зі стрибків у воду у м. Лондон (Великобританія) на чемпіонаті Європи посіла третє загальнокомандне місце, завоювавши 8 нагород, з них 3...Спорт.ua

Збірна Черкащини із дзюдо гідно виступила на чемпіонаті України

(Чорнобаївська ДЮСШ) - Матюша Анна – ІІ місце (Чорнобаївська ДЮСШ) - Зайченко Олексій – ІІІ місце (Черкаський район, ДЮСШ «Мрія») Загальнокомандне місце серед юнаків та дівчат до 16 років – 8; до 15 років – 5 місце серед 24 команд.Нова доба

секретар Сухинівської сільської ради Надія Телятник. За результатами фінальних змагань команда Кобеляцького району в сумі пяти видів спорту зайняла 8 загальнокомандне місце серед 25 районів області.Тижневик «ЕХО

Буковинські школярі відзначилися на змаганнях Олімпійське лелеченя

"Олімпійське лелеченя".У змаганнях взяла участь збірна школярів 7-8 класів із Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ст. За підсумками змагань спортсмени посіли друге загальнокомандне місце і здобули право брати участь у всеукраїнських змаганнях, пише видання Вільне Життя. Учасників команди нагороджено кубком, грамотами та...Погляд

Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту зібрав усіх закарпатських рятувальників (ФОТО)

умовах гасіння пожежі. Найкращий результат показала команда з Рахова. За ними збірна Ужгорода та Іршави. За підсумками всіх видів, 1-ше загальнокомандне місце відвоювала команда Ужгородського підрозділу. «Срібло» вибороли вогнеборці Хуста, а «бронза» дісталася Рахівському гарнізону. Усім переможцям як в особистих,...Закарпатський Кореспондент

В Ужгороді зібрались пожежно-рятувальні підрозділи зі всього Закарпаття

поверхів учбової башти відповідно, пожежній естафеті 4 по 100 метрів та бойовому розгортанні від мотопомпи. За підсумками всіх видів, 1-ше загальнокомандне місце відвоювала команда Ужгородського підрозділу. Срібло вибороли вогнеборці Хуста, а бронза дісталася Рахівському гарнізону. Усім переможцям як в особистих,...Голос Карпат

У Румунії завершився престижний міжнародний турнір, де українські дівчата завоювали перше загальнокомандне місце Чемпион

Близнюк. Із 200 мішеней спортсмен поцілив у 183. Близнюк підтвердив звання майстра спорту, перевищивши необхідний результат на пять мішеней. Третє загальнокомандне місце вибороли полтавчани, друге посіли харківяни, а переможне перше зайняли господарі тренувальної бази.Тижневик «ЕХО

Борчині з Прикарпаття здобули "золото" на турнірі у Румунії

Збірна України складалась із десяти спортсменів із різних регіонів України. У підсумку українська жіноча команда завоювала перше загальнокомандне місце. Галичина спортивная

о 10:00. Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат до 16-ти та до 15-ти років відбувся у Львові. Третє загальнокомандне місце серед спортсменів 2003-го року народження виборола команда дівчат Сумської області та команда Сумщини. Серед спортсменів 2002-го року в...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Львові визначили володаря Кубка друзів з карате

участь взяли близько 30 команд не лише зі Львова, а й області», — повідомив Назарій Вітер. За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце здобув клуб «Миротворець», друге — організатори змагань, СК «Самурай», третє — вибороли каратисти клубу «Кенсей». «Вдало виступили вихованці...Галичина спортивная

В Івано-Франківську провели "Кубок чемпіонів" з таеквон-до

Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнського союзу таеквон-до і СК "Чемпіон". Турнір проходив у трьох розділах: спаринг, формальні вправи і спецтехніка. Перше загальнокомандне місце посів СК "Лідер", другим став СК "Чемпіон", а третім - СК...Галичина спортивная

В Румунії завершився престижний міжнародний турнір, де українська команда завоювала перше загальнокомандне місце. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українські паралімпійці перемогли на Міжнародні регаті в Італії

з 10 по 15 травня в місті Гавірате. Про це пише прес-служба НКСІУ. Національній паралімпійській збірній команді вдалось вибороти перше загальнокомандне місце серед представників 17 країн світу з 11 високими нагородами, серед яких 5 "золотих" та 6 "срібних" нагород. Володарями...Чемпион

Команда колегіуму «Берегиня» виборола перемогу на обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя»

змаганнях. Нині на фіналі маємо вже вісім сильних команд. Минулого року команда колегіуму «Берегиня» на всеукраїнському фіналі заходу здобула перше загальнокомандне місце серед всіх областей України. Впевнений, цього року вони також продемонструють гарний результат», – зазначив голова відділення НОК Андрій...Нова доба

Четверо чернівецьких спортсменів привезли золото з чемпіонату Європи з греплінгу, посівши третє загальнокомандне місце. Про стабільність і кращих спортсменів дивіться у відео.Буковинська правда

Студенти ЛДУФК - призери Універсіади України з легкої атлетики

м. Луцьку відбувались змагання XIII Літньої Універсіади України з легкої атлетики. Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури виборола третє загальнокомандне місце серед 64 вишів України, набравши 1150 очок. У досить напруженій боротьбі наш виш поступився Сумському державному університету, який...Галичина спортивная

2000 м, 3000 м. І ось настали урочисті миті нагородження. Усі команди вишикувалися на стометровій смузі згідно зайнятих місць. Перше загальнокомандне місце завоювала команда Вінницької області, другими стали спортсмени з Одеської області, третіми - команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.Paralleli.if.ua

Українські паралімпійці завершили турнір на 1 загальнокомандному місці, виборовши сім золотих нагород, дві срібних та три бронзові медалі.Любимый Херсон

Українські паралімпійці завоювали низку медалей турніру з настільного тенісу в Словенії

Оупен-2017, що проходив у місті Лашко (Словенія), повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НКСІУ.Українські паралімпійці завершили цей турнір на 1-му загальнокомандному місці, виборовши 7,5 золотих нагород, дві срібних та три бронзові медалі, загалом 12,5 медалей. В особистих змаганнях золото вибороли:...Unn.com.ua