загальнокомандне місце

99 медалей: 21 золоту, 42 срібні, 37 бронзових у 15 видах спорту (без медалей тільки бадмінтон) та забезпечили впевнене друге загальнокомандне місце серед 90 країн-учасниць. Урядовий...Народна Рада

Успішний виступ на представницькому міжнародному турнірі з карате «Budapest Open 2017» у столиці Угорщини, в якому брали участь близько 2000 спортсменів з 30-ти країн, дозволив двом вихованцям чернівецького спортклубу «Лідер» пробитися до збірної України для участі у молодіжному чемпіонаті світу...Українська газета ЧАС

Черкаські стрільці завоювали шість нагород чемпіонату України

П. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». «Для нашої команди він став досить вдалим, Черкаська область посіла 4 загальнокомандне місце серед 19 команд з 15 областей України. Рівних черкащанам не було серед чоловіків у стрільбі з гвинтівки –...Нова доба

Чернівчанин здобув бронзу на Budapest Open 2017

На турнірі Budapest Open 2017, на якому виступали молодь, кадети та юніори з 30 країн, українська збірна посіла перше місце в командному заліку. Про це повідомляє тренер чернівецького клубу Tay-Sen Євген Мотовилін. Чернівецький спортсмен Дмитро Карвацький здобув бронзу. "Всього на турнірі близько...Погляд

Тернопільські рятувальники перемогли у боротьбі з самбо (ФОТОРЕПОРТАЖ)

начальника караулу ДПРЧ-12 капітана служби цивільного захисту Олександра Федьківа. У підсумку, Збірна Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла перше загальнокомандне місце. Другу та третю сходинки п’єдесталу зайняли представники Головного управління Національної поліції та Тернопільського міського відділу Національної поліції. Переможців...Газета "Наш ДЕНЬ"

Боксери із Черкащини тріумфували на Кубку України

Загалом виступ 10 спортсменів дозволив посісти збірній Черкаської області третє загальнокомандне місце на турнірі. Наша збірна ніколи серед чоловіків не посідала такі високі місця.Про Все

На Черкащині визначили найспортивніше село

село Черкащини – 2017» на призи Черкаської обласної ради, інформує сайт Черкаської обласної ради. Цього року за І, ІІ та ІІІ загальнокомандні місця учасники нагородили грошовими преміями у розмірі 30, 20 та 15 тисяч гривень відповідно. Традиційно сільські спортсмени боролися за...Про Все

В селі Шахове Добропільского району відбулася спартакіада присвячена Дню фізичної культури і спорту

з тенісу, перетягування канату. Переможців нагороджували грамотами та медалями у кожному виді спорту, як в особистому заліку, так і визначаючи загальнокомандні місця. За результатами змагань І загальнокомандне місце посіла команда Центру безпеки громадян, ІІ місце з однаковими результатами розділили дві...Сайт города Доброполье

Хустянка - срібний призер чемпіонату світу з вільної боротьби / ФОТОФАКТ

Українські юні спортсменки здобули три нагороди та посіли четверте загальнокомандне місце! Нагадаємо, закарпатка здобула бронзу на Кубку України серед молоді з самбо...Голос Карпат

Українські каратисти вибороли 30 медалей на Кубку Європи

Хассельт (Бельгія) відбулись змагання за Кубок Європи з карате JKS, де 20 українських спортсменів змагались за нагороди та дістались третього загальнокомандного місця серед 20 країн-учасниць, інформує УНН з посиланням на Спортивний комітет України.   Українські каратисти виступали у категоріях діти,...Unn.com.ua

Хассельт (Бельгія) відбулись змагання за Кубок Європи з карате JKS, де 20 українських спортсменів змагались за нагороди та дістались третього загальнокомандного місця серед 20 країн-учасниць, інформує УНН з посиланням на Спортивний комітет України.   Українські каратисти виступали у категоріях діти,...1NEWS

У Національному університеті оборони України провели грандіозне спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту

України полковник Юрій Фіногенов. Під час змагань військовослужбовці продемонстрували не лише гарну фізичну підготовку, але й міцний командний дух. Третє загальнокомандне місце у спортивному святі посіла збірна команда інституту авіації та протиповітряної оборони університету. Другою стала команда інституту інформаційних технологій...Народна Рада

У Черкасах на Спартакіаді змагалися працівники спортивної галузі області

місце – КДЮСШ «Спартак» ЧМР; 2. місце – КП «Центральний стадіон»; 3. місце – ФСТ «Україна». За кількістю очок перше загальнокомандне місце виборола команда ПС «Будівельник» (210), друге загальнокомандне місце здобула команда КП «Центральний стадіон» (209), третє загальнокомандне місце –...Нова доба

Нині наша команда фінішувала на турнірі з неймовірним результатом - третім загальнокомандним місцем. І вже в другий змагальний день впевнено переміг наш Владислав Кузько.Все

України у Східному регіоні, який пройшов 26?го серпня на картодромі в Полтаві. Картингісти з Нвоих Санжар зайняли у підсумку пяте загальнокомандне місце, обійшовши суперників із Черкас, Кременчука, Полтави, Харкова та інших великих міст. Перемоги третього етапу Тренер Новосанжарської станції юних...Тижневик «ЕХО

Команда з Снятинського району взяла участь в обласній спартакіаді

Учасники спартакіади змагались з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, шахи, настільний теніс і шашки. За результатами спартакіади покутяни зайняли 6 загальнокомандне місце, отимавши при цьому масу позитивних емоцій та заряд енергії на найближчі робочі...Телерадіокомпанія РАІ

Дмитро СОСНОВСЬКИЙ: «Хижняк має все, щоб стати чемпіоном»

боксу їхала в статусі найсильнішої команди Європи. Двома місяцями раніше, у Харкові, саме українські боксери показали феноменальний результат виборовши перше загальнокомандне місце європейської першості. З огляду на успіхи нашої команди переважна більшість українських вболівальників та спортивної спільноти очікували підтвердження такого...Sportgid

боксу їхала в статусі найсильнішої команди Європи. Двома місяцями раніше, у Харкові, саме українські боксери показали феноменальний результат виборовши перше загальнокомандне місце європейської першості. З огляду на успіхи нашої команди переважна більшість українських вболівальників та спортивної спільноти очікували підтвердження такого...Спорт.ua

минулим роком українські студенти покращили свій результат на літній Універсіаді. Зокрема, торік наша збірна здобула 31 медаль і посіла 8 загальнокомандне місце серед 146 країн. Урядовий...Народна Рада

Сім львівських спортсменів повернулися зі всесвітньої Універсіади з нагородами

У китайському Тайбеї закінчилась ХХІХ Всесвітня літня Універсіада. Збірна України виграла 36 нагород, що дозволило зайняти 6 загальнокомандне місце. На першому місці — Японія. Загалом українці здобули 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових медалей. Найбільше — у олімпійського...Галичина спортивная