загальнокомандне місце

Львівські паралімпійці здобули п

Збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце на етапі Кубка світу з фехтування на візках в угорському місті Егер, виборовши 12 нагород – чотири золоті, три срібні...Щоденний Львів

вихованці та працівники КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради. За результатами чотирьохденної боротьби рівненська команда виборола п’яте загальнокомандне місце, а на дистанції «командна смуга перешкод» посіла третє призове. Переможців нагородили грамотами та медалями федерації спортивного туризму України, повідомляють у...Все

Третє загальнокомандне місце в заліку серед молоді (1 000 очок), четверте у видах багатоборств (100 очок) та шосте серед дорослих (870 очок): такий результат...lviv.tv

Лебединський сільський голова Сергій Пилипенко. Завдяки вдалим виступам Сергія Пилипенка, Володимира Демченка та Сергія Кобеля команда Кобеляцького району посіла друге загальнокомандне місце. Голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко вітають переможців змагань.Тижневик «ЕХО

м. Гола Пристань 2002 р.н. здобуває свою четверту перемогу та продовжує займати 3 місце в своїй групі та поділяти 5-6 загальнокомандне місце в Чемпіонаті України ВЮБЛ, маючи в своєму активі 16 очок. Дуже приємно, що наша команда за оцінками спеціалістів...Новини Голої Пристані

підсумку команда збірної Полтавської області, яка за винятком двох осіб складалася з вихованців ДЮСШ № 1 Горішніх Плавнів, посіла шосте загальнокомандне місце з 23-х. Вихованець ДЮСШ № 1 Олексій Хабаров встановив рекорд України.   Про це повідомляє "Світанок Полтавщини".  ...Vpoltave.info

Українські паралімпійці тріумфували на етапі Кубка світу з фехтування

Як повідомляв УНН, українські паралімпійці здобули перше загальнокомандне місце на домашньому етапі Кубка світу з біатлону та лижних гонок.Unn.com.ua

Збірна України з біатлону посіла сьоме загальнокомандне місце на чемпіонаті світу

На третьому місці опинилася Чехія одне золото, два срібла і одна бронзова медаль. Команда США фінішувала на 4-му місці одна золота нагорода та одна срібна. Unn.com.ua

На Всесвітній зимовій Універісаді 2017 року, що завершилася в Казахстані, збірна України порадувала своїх уболівальників дев`ятьма медалями і десятим загальнокомандним місцем. В активі українських студентів - два «золота», три «срібла» і чотири «бронзи». До речі, за кількістю здобутих медалей Україна...Газета "Наш ДЕНЬ"

Збірна України перемогла на турнірі в Угорщині

А в Угорщині - Istvan Bocskkai Toutnament 2017.За результатами виступів, боксери збірної України завоювали чотири нагороди і як результат перше загальнокомандне місце серед 22 країн-учасниць.Золоту медаль здобули Ярослав Самофалов, який виступає в категорії до 69 кг, а...Sportgid

Студентки ТНЕУ показали хороші результати в Кубку України з важкої атлетики

Хлян, Олена Салабай та Іванна Павлик успішно виступили в своїх категоріях та в підсумку в складі збірної області посіли четверте загальнокомандне місце. Щодо особистий результатів то рівних майстру спорту України міжнародного класу Марії Хлян в категорії до 69 кг не...Галичина спортивная

Українські студенти здобули 9 медалей на Всесвітній зимовій універсіаді

Українські студенти завоювали 2 золотих, 3 срібних і 4 бронзових медалі і посіла десяте загальнокомандне місце серед 56 команд країн-учасниць у ХХVІІІ Всесвітній зимовій універсіаді 2017 року в Алматі з 29 січня по 8 лютого.iPress

Українські студенти здобули 9 медалей (2 золотих, 3 срібних, 4 бронзових) та посіли десяте загальнокомандне місце серед 56 команд країн-учасниць на ХХVІІІ Всесвітній зимовій універсіаді  2017 року, яка проходила у місті Алмати (Республіка Казахстан) з 29...Народна Рада

У Франківську провели відкритий чемпіонат з таеквондо ІТФ

туль та спаринг. Участь у чемпіонаті брали клуби з нашого міста, а також Тернополя, Чернівців, Кам'янця-Подільського. Серед п'яти клубів перше загальнокомандне місце здобув Івано-Франківський клуб "Cobra", 11 спортсменів якого вибороли путівки на чемпіонат України, що пройде 10-12 лютого в Черкасах.Галичина спортивная

Казахстану. Для України ця медаль стала дев`ятою на Універсіаді. В активі українців 2 золота, три срібла, чотири бронзи та десяте загальнокомандне місце. Нагадаємо, що українці також виграли бронзу у змішаній естафеті. XXVIII Всесвітня зимова Універсіада Алмати, Казахстан Біатлон Гонка з...Чемпион

виступав сумської клуб «Прогрес». Його спортсмени здобули 4 золота, 1 срібло і 6 бронзових нагород, що дало можливість зайняти 6-те загальнокомандне місце. Золото: Угніч Софія (фантом, 6-7 років), Гейко Аня (куміте, 12-13 років, до 49 кг), Кіктенко Гліб (куміте, 10-11,...SumyToday

У Черкасах відбувся чемпіонат області з легкої атлетики

Результати виступів смілянської команди: Маргарита Бабіцька - І місця у стрибках у довжину з розбігу та у потрійному стрибку, ІІІ місце з бігу на 60 м; Ольга Ноєва - ІІ місце у стрибках у довжину з розбігу, ІІІ місце у...Вчасно (Черкаси)

Легкоатлети Львівщини успішно виступили в командному чемпіонаті України

Запоріжжі завершився зимовий командний чемпіонат України з легкої атлетики (у приміщенні). З поміж 26 команд збірна легкоатлетів Львівщини посіла 8 загальнокомандне місце, набравши 224 очки. При цьому на п’єдестал пошани зійшли семиборець Василь Іваницький — 1 місце (5630 очок); стайєри...Галичина спортивная

На Гусятинщині підбили спортивні підсумки 2016 року

Віталій Батіг та Василь Бойчук завжди підтримували та підтримуватимуть спортивну галузь, передавши від них вітання. Слова вдячності за зайняте ІІ загальнокомандне місце в обласних Сільських спортивних іграх Тернопільщини та ІV огляді-конкурсі «Сільський футбол» висловили директор ГРКП «Колос-Спорт для всіх» Антон...Галичина спортивная