завіса

чоловіками. Ніхто ніколи нічого не чув про особисте життя колишньої бранки Кремля, але Надія вирішила здивувати свій народ та привідкрила завісу таємничості. Ведучий Дмитро Гордон запитав у позафракційного нардепа: "Чи є у тебе хлопець?" "Хтось живе стосунками, хтось дитиною, хтось...7 днів

Перший гол у цьому матчі забили господарі на 7-й хвилині. Під завісу матчу сумчани могли збільшити перевагу в рахунку.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

голу на свій рахунок записали Євген Петраков і Костянтин Сорока. Після перерви господарі майданчику два голи відквитали, на що під завісу зустрічі гравці «Сумду» відповіли ще двома влучними ударами. Голи на рахунку Петракова та Ігумнова. В результаті, 6:2 виїзна перемога...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Для меломанів презентують унікальний проект «Звуки Львова. Орган» +Відео zaxid.net

Суперником команди Юрія Ярошенка став лідер чемпіонату маріупольським «Іллічівець». Під завісу матчу гості дотиснули городян забивши два голи.Футбол Полтавщини

Химик разгромно победил Николаев в первой игре 1/4 финала

© fbu.ua Хід гри Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям наблизитися до двозначного відриву в рахунку, пропустивши 26 очок за чверть. Розгулявся «Хімік» в другій...Sportgid

на відео потужний вибух, що стався на складі Відео вибуху розмістили журналісти каналу "112 Україна" у соціальній мережі Youtube. Густа завіса диму та вогню від вибуху піднялася над сховищем саме у той момент, коли кореспондент каналу розповідала про події у...Еспресо TV

приймав Катеринославхліб з Дніпра. Господарі програвали по ходу першого тайму 0:3, 1:4. Але супергол від капітана атлетів Юрія Коваля під завісу першого тайму завів господарів, хоча у підсумку перша половина залишилась за дніпровцями 2:5. Але у другому таймі житомиряни не...Спортивний Житомир

Нагадаємо, в Нідерландах новий сорт тюльпанів назвали на честь Джамали. Еспресо TV

Росія - фортеця в облозі, і всі, хто з неї виїздить, передусім, потенційні зрадники. Такою є позиція влади країни, констатує російський політолог Іван Преображенський. DW

Звитяга під завісу туру: "Динамо" - ВК "Маріуполь" 15:6

День третій, 19 березня (неділя) Прес-служба ВК «Динамо» Львів Галичина спортивная

футбольному клубу «Тернопіль». Матч завершився нічийним результатом 2-2. На 11-й хвилині матчу Олександр Яровенко з пенальті вивів сумчан вперед, під завісу першого тайму господарі поля рахунок зрівняли. На початку другої половини зустрічі Яровенко оформив дубль, але на 90-й хвилині ПФК...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Спроба не вдалася: продавщиці заблокували двері і відмовилися підкорятися злочинцям і підняли тривогу. Новини світу та України

"Шахтар" втратив очки у матчі з "Олімпіком"

Пятов вибив м'яч прямо на ногу суперника, а саме Цимбалюка, котрий відпасував на Матяжа і той асистував Поступаленку 0:1. Під завісу першої частини баталії Бланко-Лещук виграв верхову боротьбу у візаві та відправив м'яч у сітку воріт "Олімпіка". На більше колективи...Unn.com.ua

ФК "Калуш" перемагає львівську "Погонь"

спаринг у якому здобули впевнену перемогу. В першому таймі Остап Павлів відкрив рахунок, реалізувавши вихід віч-на-віч, але під завісу першого тайму наш суперник відновив паритет, забивши пенальті. Другий тайм проходив під контролем ФК"Калуш". Гравці які перебувають...Галичина спортивная

Навесні, як тільки сходить сніг і оголюється грунт, над полями та городами -- завіса диму....Експрес

У першому поєдинку Ювентус не без проблем в лігві драконів обіграв Порту з рахунком 2: 0. Забивали бьянконері вже під завісу поєдинку завдяки тренерському чуттю Макса Алегрі. Ювентус на ходу і в Серії А. Стара Синьйора впевнено лідирує у внутрішньому...Spy-Football

Захисник "Черкаських Мавп" показав "ВІККА-новинам" свій сімейний тил

Завісу приватного життя для наших журналістів привідкрив один із лідерів черкасців Олександр Кольченко. ВIККА

майже 15 місяців, явно перебував не в найкращому стані, отримавши серію в сьомому раунді і побувавши в легкому нокдауні під завісу фінальної 10-ої трихвилинки. Рахунок бою - 97:92, 97:92 і 97:93 на користь Гамбоа. Раніше повідомлялося, що в Гамбоа хоче...Чемпион

24-го туру Бундесліги бременський Вердер уникнув поразки у матчі проти Баєра. На гол Кевіна Волланда у складі аптекарів, утім під завісу поєдинку досвідченіший Клаудіо Пісарро зрівняв рахунок і приніс своїй команді одне очко. Баєр - Вердер 1:1Голи: 1:0 - 7...Znaj.ua