завоювати

Український боксер завоював титул інтернаціонального чемпіона WBA

Віктор Поляков (13-1-1, 6 КО) завоював титул інтернаціонального чемпіона WBA в другій середній вазі...Молодой буковинец

Український плавець Говоров завоював медаль на чемпіонаті світу

Український плавець Андрій Говоров фінішував третім у фіналі чемпіонату світу у Будапешті на дистанції 50 метрів батерфляєм. iPress

Збірна України завоювала першу срібну медаль на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.Слободской край

Заступник міністра також розповіла, які українські продукти найпопулярніші в Європі. Про таке заявила... Експрес

Українська фехтувальниця Олена Кривицька виборола бронзову нагороду на індивідуальному змаганні чемпіонату світу. Громадське телебачення

Українські синхроністки вперше завоювали срібло Чемпіонату світу

Україна здобула перше "срібло" на чемпіонаті світу з водних видів спорту. UkrMedia

Цієї нагороди чекали аж чотири роки! На чемпіонаті Європи з вітрильного спорту, який закінчився на во... Експрес

Анна Волошина зробила "бронзовий" хет-трик на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Слободской край

Регбісти з ужгородського "лісу" завоювали всеукраїнське "золото"!. Ця подія сталася напередодні у Києві.Ужгород.net.ua

Змагання зібрали більше 350 спортсменів із усіх регіонів України. The post Кропивчанка завоювала золоту медаль зі стрільби з малокаліберного пістолета.Online.ua

Українка завоювала "золото" на змаганнях по боротьбі в Варшаві

Українка Тетяна Кіт у перший день Міжнародних змагань з боротьби у Варшаві завоювала перше місце.Громадське телебачення

Українська спортсменка завоювала «срібло» на змаганнях з дзюдо

Українська спортсменка Єлизавета Каланіна виграла срібну нагороду на Гран-Прі в китайському Хух-Хото Громадське радіо

Українські юніорки завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

У третій день юніорського чемпіонату Європи з боротьби Україна виграла дві медалі. Громадське телебачення

28.06.2017 У Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з маунтенбайку, ІV тур Чемпіонату України ц гонці «Ілімінатор» та ІV тур Кубку України з крос-кантрі. Komora.info

Українець Коростильов завоював дві медалі Чемпіонату світі з кульової стрільби

Українець Павло Коростильов здобув дві медалі під час Чемпіонату світу зі стрільби серед юніорів, який проходить у Німеччині. Громадське телебачення