завоювати

Чотири українські школярі здобули призи на міжнародному конкурсі з розробки комп'ютерних ігор -... Експрес

У Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової. Прес-Центр

Збірна команда області взяла участь чемпіонаті України з біатлону, який проходив у місті Сколе та селі Яворів Львівської області Спорт Тернопільщини

Яценюк завоював тотальну ненависть суспільства через непопулярні кроки, - Андрухович

Дії Яценюка як прем'єра були правильними, адже він завоював тотальну ненависть суспільства. Таку думку висловив український письменник, перекладач Юрій Андрухович.iPress

19 грудня, у Тисовці стартував юніорський чемпіонат України з біатлону Спорт Тернопільщини

Кличко: Джошуа здатен завоювати всі чемпіонські титули

"Чим яскравіше сяє Джошуа, тим яскравіше сяю я. Якщо я програв, я хочу бути впевненим, що програв найсильнішому. Джошуа здатен об'єднати у своїх руках всі чемпіонські титули. NewWest Media

Український боксер Денис Берінчик нокаутував Валлеспина і завоював вакантний пояс WBO(відео)

Боксер Денис Берінчик (8-0, 5 КО) завоював титул WBO Oriental у легкій вазі, нокаутувавши філіппінця Аллана Валлеспина...Ta4ki.net

Плавання: українка завоювала срібло чемпіонату Європи

Дарина Зевіна виграла срібну медаль на першості Європи в Данії. Ta4ki.net

Змагання відбувалися в Литві Експрес

Біатлон: Віта Семеренко завоювала бронзу в спринті в Ансі

Сестри Семеренко фінішували в десятці першої гонки третього етапу Кубка світу. Ta4ki.net

Хохфільцен-2017.

Наші олімпійські чемпіонки трималися у лідируючий групі з перших же етапів. А от чоловіча збірна фінішувала далеко від подіуму. Перемогу з великою перевагою святкували норвежці, другими стали німці, а третіми фінішували французи. NewWest Media

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала другу "бронзу" поспіль на першому етапі Кубка світу з біатлону в шведському Остерсунді, - 24 канал.Гал-info

Українські біатлоністи не змогли завоювати медалей серед чоловіків

Чоловіки не зуміли підтримати медальний почин жінок. Ta4ki.net

Українець Ігор Радівілов завоював золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в німецькому Котбусі, - Апостроф.Гал-info

Дніпровські танцівники завоювали перше місце в конкурсі «World of dаnсе»

Дніпровська танцювальна команда завоювала першість на міжнародному конкурсі «World of dаnсе»...Дніпроград

Українки завоювали «золото» та «срібло» чемпіонату Європи з дзюдо серед молоді

Українська спортсменка Василина Кириченко одержала перемогу на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді до 23 років. Громадське телебачення

Збірна України завоювала дві бронзові нагороди на командному чемпіонаті Європи

Чоловіча та жіноча збірні України з шахів завоювали бронзові нагороди командного чемпіонату Європи.Ta4ki.net