завоювати

Збірна України завоювала першу у своїй історії золоту медаль на "Іграх нескорених", що три...Експрес

Міжнародний турнір з фігурного катання на ковзанах «Lombardia Trophy - 2017» проходив в Бергамо Слободской край

"Я хочу завоювати ще один титул чемпіона світу, а потім вже назву цей день. У мене залишилося ще два роки в боксі", -...24boxing

Студентка Харківської державної академії фізичної культури Ірина Деха встановила рекорди на Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї. Слободской край

Кременчужанка Ольга Ляхова завоювала "золото" Всесвітньої Універсіади

У Тайбеї (Тайвань) на 29 літній Всесвітній Універсіаді Ольга Ляхова з Кременчука не без пригод завоювала золоту медаль у легкоатлетичних змаганнях...Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Українка Ромолданова завоювала золоту медаль з тхеквондо на Універсіаді

Українська тхеквондистка Ірина Ромолданова завоювала золото Універсіади-2017, яка в ці дні проходить в Тайбеї.iPress

Олег Верняєв завоював для України "золото" на Універсіаді

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв захистив своє звання чемпіона Універсіади і приніс Україні третє "золото" на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань). iPress

Український гімнаст Верняєв завоював «золото» на Універсіаді

Український гімнаст Олег Верняєв виграв золоту нагороду Всесвітньої Універсіади зі спортивної гімнастики у багатоборстві. Громадське телебачення

Іванна перемогла на Кубку України з боксу серед жінок, який відбувся в місті Харків. ЧаРівне.info

Стало відомо, чим завоювали симпатію легенди українські боксери

Майк Тайсон зізнався в любові братам Кличкам. Ta4ki.net

Українська легкоатлетка Левченко завоювала срібло на чемпіонаті світу

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко завоювала срібло на чемпіонаті світу в Лондоні.iPress

Вчора, 30 липня, у Вроцлаві (Польща) завершилися Всесвітні ігри, на яких збірна України замкнула топ-5 медального заліку. Гал-info

Українець Філатов завоював «срібло» на чемпіонаті світу з веслування серед юніорів

Український спортсмен Денис Філатов здобув срібну нагороду у змаганнях з веслування на каное на чемпіонаті світу серед юніорів. Громадське телебачення

Українці завоювали три медалі юнацького олімпійського фестивалю в Дьорі

На рахунку українців вже 3 медалі: два "срібла" та "бронза. Ta4ki.net

Український кікбоксер Орфан Сананзаде виборов золоту медаль Всесвітніх Ігор, - УНІАН. Гал-info

Український боксер завоював титул інтернаціонального чемпіона WBA

Віктор Поляков (13-1-1, 6 КО) завоював титул інтернаціонального чемпіона WBA в другій середній вазі...Молодой буковинец

Український плавець Говоров завоював медаль на чемпіонаті світу

Український плавець Андрій Говоров фінішував третім у фіналі чемпіонату світу у Будапешті на дистанції 50 метрів батерфляєм. iPress

Збірна України завоювала першу срібну медаль на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.Слободской край