завоювати

Українка Зевіна завоювала срібло чемпіонату світу з плавання

Наша спортсменка фінішувала другою на дистанції 200 метрів на спині. УНИАН (ИА)

серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, який в ці дні проходить в ізраїльському місті Ейлат, «золото» завоювала харків'янка...Слободской край

Ужгородці у складі юнацької збірної України завоювали бронзу у Братиславі на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах.Закарпаття онлайн

Бойовик Захарченко заявив, що хоче завоювати Британію

Глава бойовиків самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що вони повинні захопити не тільки Київ і Берлін, а й Великобританію. iPress

Змагання серед юніорів та молоді з важкої атлетики проходять в Ізраїлі, місті Ейлат. Слободской край

PayPal не готовий брати на себе зобов'язання з підтримки реєстрацій для транскордонних послуг в іноземній валюті у всіх юрисдикціях, в яких працює компанія. В НБУ відмовляються це приймати. (рос.) Украинская Правда

Збірна Аргентини з тенісу вперше в історії завоювала Кубок Девіса

Збірна Аргентини з тенісу вперше в історії стала володарем Кубка Девіса, обігравши Хорватію з рахунком 3-2. Newsru.ua

Житомиряни завоювали 30 медалей на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств

З 18 по 20 листопада у Харкові проходив ІХ Чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств, у яких брали участь понад 700 спортсменів з 20 країн світу. Житомир.info

З 16 по 20 листопада в Канаді відбувся чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед юніорів. Слободской край

Біатлоністка Юлія Джима завоювала третє місце у стартовій гонці сезону...zaxid.net

Про це повідомляють в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА Слободской край

Велоспорт. На етапі Кубка світу в Глазго українці здобули дві медалі

На турнірі в Глазго медалі завоювали Любов Басова та Андрій Винокуров.Гал-info

тріумфувала на змаганнях з художньої гімнастики у бельгійському Генті, де відбулись фінали в окремих видах.(...)Read the rest of Львівська гімнастка завоювала усі золоті медалі на турнірі у Бельгії (71 words) vitad for Інформаційний портал ТРК ЛЬВІВ, 2016. | Permalink |...lviv.tv

Змагання серед дорослих, юніорів та юніорок відбулись в місті Актобе, Казахстан. Слободской край

Харків'янин Данило Картавий завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби серед студентів, який з 25 по 30 жовтня проходив у Туреччині.Слободской край

Українські плавці виграли п

Українські плавці завоювали п'ять нагород Кубка світу в Сінгапурі...Newsru.ua

Українці завоювали перемогу на німецькому "Фестивалі світла"

Перше місце на "Фестивалі світла" в Берліні завоювала команда з України.докладніше...Стик

Українець переміг у міжнародних змаганнях з дзюдо на Кубок Президента Таджикистану!... Експрес