завоювати

Гран Прі Австралії. Хемілтон завоював поул, Феттель - другий. Про це повідомило видання Чемпіон.Гал-info

Змагання з лижних перегонів та біатлону відбулись з 10 по 15 березня в місті Пхьончхан, Південна Корея. Слободской край

Закарпатські борці греко-римського стилю завоювали "бронзу" в Західній зоні ЧУ серед юнаків.Закарпаття онлайн

Україна завоювала три медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї

Українські стрілки вибороли одну золоту та дві срібні медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї у Мариборі (Словенія). iPress

Віта Семеренко після трирічної перерви завоювала бронзову медаль у змішаній естафеті...zaxid.net

Українська дзюдоїстка завоювала «золото» на міжнародному турнірі у Польщі...zaxid.net

На танцювальному чемпіонаті LKS 2017 у Києві "Бліц" завоював перше місце. У Києві пройшов танцювальний чемпіонат LKS 2017.Ужгород.net.ua

Українська шашистка Мотричко завоювала срібло чемпіонату Європи в бліці

Наша спортсменка стала другою в суперечці з двома росіянками. УНИАН (ИА)

Рудольф Сухомлинов виборов перший в кар"єрі трофей Експрес

13-річна львів'янка Христина Погранична завоювала ще 6 золотих медалей...zaxid.net

Тимощенко завоював срібло етапу Кубка світу в США

Переміг угорець Бенце Деметер, випередивши українця на 5 очок. Ще один українець Павло Зведенюк зайняв 12-е місце (1391). Чемпион

Протягом 17-19 лютого в Чернігові на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Чернігівської області з баскетболу серед юнаків 2001-2002 років народження Головний портал Ніжина

Сноубордист Мостовенко завоював срібло Олімпійського юнацького фестивалю

На рахунку збырної України вже три срібні нагороди УНИАН (ИА)

9 каратистів з Полтавщини завоювали медалі Чемпіонату України

Дев'ять каратистів із Полтавської області здобули медалі на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате (WKO), що відбувся 11-12 лютого в Миколаєві. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

13-річна львівська гімнастка завоювала чотири золота на міжнародному турнірі в Естонії...zaxid.net

Українські охоронні системи завоювали 40 країн світу

Майже половина виготовлених сигналізацій іде на експорт. УНИАН (ИА)

За результатами змагань збірна команда Житомирської області завоювала 9 медалей.0412.in.ua — сайт города Житомира

5 та 6 лютого в Туреччині відбувся III Юнацький чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, на якому спортсмени Харківської області завоювали п'ять медалей.Слободской край