завоювати

Четверта ракетка світу українка Еліна Світоліна перемогла у суботу естонку Анетт Конта... Експрес

Кременчуцький «спайдермен» зараз готується до чемпіонату Європи Кременчугский Телеграф

У Чернівцях завершився чемпіонат України з універсального бою, що став відбірковим на чемпіонат Європи із цього виду спорту Спорт Тернопільщини

Команда житомирських школярів стала бронзовим Чемпіоном Європи з інтелектуальних ігор. Житомир-online

З 11 по 14 травня в Чернігові відбувся командний чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування. Западная информационная корпорация

Харків

Харків'янин Роман Свічкар виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах. Новини Харкова

Василь Ломаченко завоював титул чемпіона WBA (відео бою)

Український боксер Василь Ломаченко - чемпіон WBA. Сьогодні у поєдинку за цей титул у 10 раунді він нокаутував венесуельця Хорхе Лінареса. Гал-info

11 травня 2018 р. завершився Відкритий Чемпіонат м. Рівного з греко-римської боротьби серед юнаків Спорт Тернопільщини

Впродовж трьох днів в Одесі тривав чемпіонат України з армспорту серед спортсменів УОРА та вадами зору Спорт Тернопільщини

Близько трьох сотень рукоборців змагалися за нагороди одинадцятого чемпіонату України з армспорту серед юніорів Спорт Тернопільщини

Українські спортсмени завоювали дві бронзи на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті...zaxid.net

Олександр Дзюба завоював олімпійську ліцензію

Це сталося 7 квітня на кваліфікаційному турнірі з тхеквондо в Тунісі. Олександр Дзюба впевнено впорався з завданням і ще завоюв... Новини Харкова

Українські дзюдоїсти завоювали призові місця на міжнародних змаганнях

Українські дзюдоїсти завоювали призові місця на Гран-прі у Туреччині та Кубку Європи в Хорватії.Громадське телебачення

Ольга Харлан завоювала "золото" на турнірі в Сеулі

У фіналі українці протистояла спортсменка з Угорщини. Ta4ki.net

Український гімнаст Ігор Радівілов став переможцем етапу Кубка світу в Досі. Гал-info

Український гімнаст Радивилів завоював золоту медаль на етапі Кубка світу

Українському гимнасту не було рівних у вправі на кільцях. UkrMedia

Український робот завоював «срібло» на міжнародних змаганнях

На міжнародних змаганнях з робототехніки Robomaticon у Варшаві український робот зайняв друге місце серед усіх учасників. ILife_News