завоювати

Дніпровські танцівники завоювали перше місце в конкурсі «World of dаnсе»

Дніпровська танцювальна команда завоювала першість на міжнародному конкурсі «World of dаnсе»...Дніпроград

Українки завоювали «золото» та «срібло» чемпіонату Європи з дзюдо серед молоді

Українська спортсменка Василина Кириченко одержала перемогу на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді до 23 років. Громадське телебачення

Збірна України завоювала дві бронзові нагороди на командному чемпіонаті Європи

Чоловіча та жіноча збірні України з шахів завоювали бронзові нагороди командного чемпіонату Європи.Ta4ki.net

З 20 до 22 жовтня у Дніпрі відбувалася одна з найвидовищніших подій осені - Кубок України з ММА. Спорт Тернопільщини

Українці завоювали 17 медалей на чемпіонаті світу з бальних танців на візках

Українська команда здобула дев'ять золотих, і по чотири срібних та бронзових медалей на чемпіонаті світу зі спортивних бальних танців на візках. Громадське телебачення

Василь Сорокін став золотим призером чемпіонату Європи з муaй-тай в ході змагань, які проходили у Парижі. Слободской край

Андрій Винокуров завоював бронзову медаль на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку, який пройшов в Німеччині.Слободской край

Порошенко привітав українських бійців, які завоювали 10 медалей на Марафоні Морської піхоти США

Президент України Петро Порошенко привітав поранених в АТО українських солдат, які сьогодні отримали 10 медалей в 42-м Марафоні Морської піхоти США у Вашингтоні. Интерфакс-Украина

21 жовтня харківській "Олімп" став володарем Кубка України. Слободской край

12 - 15 жовтня у м. Дніпро відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. Прес-Центр

Федерер переміг Надаля та завоював 94-й титул у кар

Друга ракетка світу Роджер Федерер без проблем розібрався з Рафаелем Надалем у фіналі турніру ATP 1000 в Шанхаї - 6:4, 6:3. iPress

Україна завоювала 39 медалей на Кубку світу з підводного плавання у Туреччині

Збірна України з підводного плавання посіла друге місце на командному Кубку світу, який проходив у турецькій Антальї. Громадське телебачення

30 вересня та 1 жовтня в місті Алмати відбувся міжнародний турнір «Кубок Болата Турлиханова» з греко-римської боротьби. Слободской край

Збірна України завершила змагання серед військових та ветеранів Ігри нескорених, що проходили у Канаді, з 14 медалями. Украинская Правда

Українська збірна на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» у Торонто завоювала 14 медалей, 8 з яких - золоті...Громадське телебачення

Уродженка Білорусі завоювала для України «золото» на чемпіонаті з біатлону

Уродженка Білорусі Дарина Блашко, яка намагається отримати громадянство України, виграла золоту медаль на чемпіонаті з літнього біатлону в Чернігові. Громадське телебачення