забіг

перемогла з часом 3.33,76, що майже на дев’ять секунд швидше, ніж у команди Румунії. Крім того, Яна Качур у фіналі забігу на 60 метрів стала другою з часом 7,35. Ганна Чубковцова на старті 60-метрівки з бар’єрами програвала суперницям, проте на...Голос Украины (газета)

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, усі ці наші легкоатлети гідно змагались і в заліку серед дорослих: в фінальному забігу на 800 м Оксана Долинчук була п’ятою, Христина Стефанишиша – сьомою, а метальники Олександр Шилівський та Іван Карюк зайняли...Газета "Наш ДЕНЬ"

Шарліз Терон розповіла про почуття до Бреда Пітта: видала головне

б не її чоловік, який заради кар'єри своєї дружини закинув свою, то вона була б і далі сірою конячкою у забігу під назвою "материнство". Як на актрису вплинуло її оточення. Також "Знай.uа" інформував про нервуванні, яка виникла на дні народження...Znaj.ua

Бред Пітт і Шарліз Терон: актриса пояснила що між ними відбувається

б не її чоловік, який заради кар'єри своєї дружини закинув свою, то вона була б і далі сірою конячкою у забігу під назвою "материнство". Як на актрису вплинуло її оточення. Також "Знай.ua" інформував про спантеличення, яке виникло на дні народженні...Znaj.ua

Учасники благодійного забігу Intersport RUN UA передали сучасне обладнання в «Охматдит»

насосу (інфузомату) до відділення інтенсивної терапії для дітей з важкими захворюваннями. Кошти на придбання медичного обладнання зібрали учасники щорічного благодійного забігу Intersport RUN UA, зокрема, команди провідних українських ЗМІ, а також волонтери Всеукраїнського благодійного фонду Крона Інфузомат призначений для тривалого...Главком

У Хусті планують подолати дистанцію - одну із найпопулярніших у світі 21-го століття серед любителів бігового руху

одну із найпопулярніших у світі 21-го століття серед любителів бігового руху. Мова про дисципліну легкої атлетики – напівмарафон, що є забігом на дистанцію, удвічі меншу за марафонську – тобто 21 км 97, 5 м. Ініціатива проведення змагань належить одному з...Новини Закарпаття

одну із найпопулярніших у світі 21-го століття серед любителів бігового руху. Мова про дисципліну легкої атлетики – напівмарафон, що є забігом на дистанцію, удвічі меншу за марафонську – тобто 21 км 97, 5 м. Ініціатива проведення змагань належить одному з...М-Студіо

Кожна дистанція має свій коефіцієнт складності, який множиться на набрану кількість очок учасником. Переможець в абсолюті і віковій групі в забігу автоматично отримує 4000 очок. Це максимально можлива цифра на одному забігу. Кожен учасник, який пробіг гірше переможця в діапазоні...Спортивний Житомир

Окунєвої — 1.85 м, а Ярослава Магучіх не змогла взяти планку на висоту 1.85 м, припинивши виступи без результату У забігу на дистанції 400 метрів Тетяна Мельник стала переможницею, фінішувавши за 52,87 секунди. В першій трійці такожо пинилася українка Анна...24 канал

Xiaomi Mi 9 протестували в Geekbench: продуктивність значно зросла

говорити про те, що випробування синтетикою пройшов Xiaomi Mi 9. І ось тепер в каталозі тестів Geekbench з’явилися нові результати забігу Xiaomi Cepheus. Характеристики тестованого мобільника […] Детальніше читайте на...ВСВІТІ

Черкаська легкоатлетка Тетяна Безшийко завоювала "срібло" на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

черкащанка Тетяна Безшийко, яка виборола ІІ місце в бігу на 400 м з результатом 56,38 с. До речі, у цьомі забігу перемогла співвітчизниця Безшико – Мар’яна Шостак (55,65 с).Нова доба

Їх не зупинив ані холод, ані сніг, ані слизька траса. Напередодні в Києві сотні пар долучилися до забігу з нагоди Дня всіх закоханих...Подробности.ua

Напередодні дня закоханих у Києві організували забіг Love Run. Дистанції долали вздовж Дніпра, на Набережній біля Поштової площі.UATV

третє – 26,02 с. Одразу після фінішу дівчата бігли у складі естафетної команди 4х400 м. Сумчанки стали другими у своєму забігу й у загальному заліку. Анна Цибульська, учасниця чемпіонату України, говорить: «Наші дівчата бігли фінал на 200 м, вони зайняли...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У неділю, 10 лютого, в Києві пройде традиційний забіг до Дня закоханих Top Runners вже традиційно запрошує киян приєднатися Щоб стати учасником забігу, кияни та гості столиці мають пройти...Голос Украины (газета)

Бйорн Гельдхоф: "Молоді художники шукають ідентичність"

до 7 квітня. В інтерв'ю DT.UA Бйорн Гельдхоф — арт-директор PinchukArtCentre і куратор виставки номінантів — розповів про особливості преміального забігу та загальні тенденції, тренди, які несуть саме ці молоді художники. — Цьогоріч премія Future Generation Art Prize 2019 відзначає...Зеркало недели (газета)

На Рівненщині набігали на... нове медичне обладнання

Придбали обладнання за благодійні кошти учасників благодійного забігу «Rivne St.Голос Украины (газета)

У Хусті відбудеться грандіозна спортивна подія "Khust HalfMarathon"

зареєструватись та оплатити реєстраційний внесок. “Для багатьох українських міст поширені за кордоном напівмарафони вже стали звичною практикою. Будучи учасником багатьох забігів, я довго виношував ідею провести такий захід і в рідному місті. Знайшовши однодумців, заручившися підтримкою партнерів, приступив до реалізації...Час Закарпаття