забиті голи

Нойок забив свій дебютний в новому сезоні гол за мінське Динамо

Український півзахисник мінського "Динамо" Олександр Нойок в матчі проти "Гомеля" (2:1) відкрив рахунок в поєдинку, а разом з тим своїм забитим голам в сезоні. Футболіст відзначився точним ударом зі штрафного вже на п'ятій хвилині. Нагадаємо, що в минулому сезоні хавбек...Ua-football

Коноплянка увійшов до символічної збірної Бундесліги

потрапив до символічної команди 31-го туру німецької Бундесліги за версією видання Kicker, повідомляє УНН. Коноплянка потрапив до даного списку завдяки забитому голу і результативному пасу у зустрічі з "Кельном", яку команда з Гельзенкірхена не зуміла виграти (2:2). Українець став єдиним...Unn.com.ua

дуже вдало вивели пасом в розріз двох центральних захисників Івана Данилюка, і той встиг до м’яча швидше ніж Юрій Кособуцький. Забитий гол дозволив повірити у свої сили футболістам “Рочина”, і декілька хвилин після цього, оржівцям було дуже і дуже сутужно.Телеканал Ритм

Символічна збірна 28-го туру УПЛ за версією UA-Футбол

нічия була цього уїк-енду, а перемоги далися командам непросто. Майже в кожному матчі простежувалася складна драматургія, "Шахтар" розслабився після трьох забитих голів і міг втратити очки в грі з "Ворсклою", "Зоря" тільки у другому таймі дала бій "Маріуполю" і навіть...Ua-football

"Металіст 1925" здобув розгромну перемогу над "Дніпром"

"Металіст 1925" ще на один тур наблизився до виходу з другої ліги в першу. Владислав Країв і Сергій Давидов відзначилися забитими голами в першому таймі...Новини Харкова

Михайленко: Сьогодні був зовсім інший емоційний фон

втомився Когут, але якби випустили Каміля або Войцеховського, то одразу ж почали б програвати другий поверх. Ми чекали на другий забитий гол, а у підсумку вирішили не ризикувати, тому що будь-який аут або штрафний з центра поля і у нас...Неофициальный сайт ФК Днепр

«Динамівець» відсвяткував свій день народження у компанії російської співачки

Сергія Рибалку та Георгія Бущана. У цьому сезоні на рахунку Дениса Гармаша 22 гри, у яких він зумів відзначитися 2 забитими голами та 9 результативними передачами. Нагадаємо, півзахисник Динамо Денис Гармаш звернеться з позовом до комунального підприємства, що обслуговувало паркінг,...Главком

Коноплянка відзначився гольовою передачею і голом в матчі з Кельном

У матчі 31-го туру Бундесліги "Кельн" - "Шальке" гості вийшли вперед вже на 7-й хвилині зустрічі - гол на рахунку Бриля Емболо, а гольову передачу на свій рахунок записав Коноплянка. Надлом перехопив м'яч і классною першою передачею кинув у забіг...Ua-football

Український футболіст відсвяткував свій день народження у компанії «російської королеви шансону»

Сергія Рибалку та Георгія Бущана. У цьому сезоні на рахунку Дениса Гармаша 22 гри, у яких він зумів відзначитися 2 забитими голами та 9 результативними передачами.Високий замок

Кельн - Шальке.

з перших секунд цей матч почне і Євген Коноплянка. Всього на рахунку Євгена до цієї зустрічі 26 матчів і 5 забитих голів. Das ist unsere Start-fr die Partie beim @fckoeln!Ua-football

Зоря - Маріуполь 3:1.

до кінця гри нервували. Але все склалося, як треба. - Наскільки тиснув на команду результат забитих-пропущених 0-10, і, здалося, що забитий гол зняв напругу. - Результати останніх ігор нас мучили небагато. Але хлопці зібралися в потрібний момент, показавши в черговий...Ua-football

Прес-служба Кубка Англії пожартувала над Харрі Кейном

"Манчестер Юнайтед" вчора обіграв "Тоттенхем" в півфінал Кубка Англії. При цьому без забитих голів залишився кращий бомбардир "Тоттенхема" Харрі Кейн.Ua-football

Півзахисник Безус відзначився голом зі штрафного в чемпіонаті Бельгії

Український футболіст бельгійського Сент-Трюйдена Роман Безус оформив забитий гол у протистоянні внутрішньої першості проти Беерсхота, інформує УНН з посиланням на сайт Сент-Трюйдена. Безус почав гру зі стартових хвилин і...Unn.com.ua

змаганнях приймала участь команда з міста Торецьк. Наші спортсмени ще малий час займаються цим видом спорту, проте команда відзначилась 21 забитим голом у ворота суперників. Бажаємо нашім юним спортсменам надалі тільки покращувати свої результати, що можливе завдяки наполегливим...Дзержинский шахтер

Мінімальна перемога "Руху"

останній момент виставити руку і перевести м’яч на кутовий. Невдовзі Іван Білий вистрелив вище від поперечки. Але все ж без забитого гола винниківські гравці з поля на перерву не пішли. Вже на доданих арбітром хвилинах Зубар, дуже класно зігравши на...Галичина спортивная

В "Шальке" похвалили Коноплянку

його найбільшим недоліком.Нагадаємо, в суботній грі "Шальке" і "Боруссії" Коно вперше за довгий час вийшов в стартовому складі і відхначився забитим голом.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

В "Шальке" назвали головну ваду Коноплянки

головний недолік - слабка гра в обороні.Нагадаємо, в останній грі "Шальке" проти дортмундської "Боруссії" Коно вийшов в старті і відзначився забитим голом.https://www.youtube.com/watch?v=kwHS2X05n3QЦі та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Чего ждать от матча Фенербахче - Бешикташ.

року, дербі вийшло на небувалий рівень запеклості. В останніх п'яти матчах між "Фенербахче" і "Бешикташем" було показано 11 червоних карток. Забитих голів було не набагато більше - 14. Що стосується попереджень, то команди перевершили позначку в 8 жовтих карток за...Ua-football

"Барселона" у меншості не втримала перемогу над "Сельтою"

який завершився ударом Мендеса в штангу воріт Тер Штегена. Каталонці відповіли перехопленням мяча на чужій половині і втіленням його в забитий гол Усманом Дембеле. Ще одне перехоплення, на цей раз у виконанні господарів, а саме Джонні, також конвертувалося в гол.Unn.com.ua

Билоног: Сейчас в Зирке есть небольшая задолженность

Однак навіть за півгодини до кінця матчу забитих голів не було. - Перемога над Чорноморцем стала другою для Зірки в восьми матчах після зимової перерви.Ua-football