забиті голи

Буличов: Не знаю, чим керувався Девіч, переходячи в Сабах

Роман Покора, паспорт футболіста - це його гра, а не цифри на папері", - заявив Буличов. Нагадаємо, що Девіч відзначився забитим голом у першому ж матчі за новий клуб.Ua-football

Марсело: Мы провалились, и это стоило нам титула

з Чемпіонату світу, але це нас не виправдовує. Ми добре зіграли і контролювали мяч практично весь поєдинок. Важко грати після забитого голу на старті матчу. І потім ми провалилися в двох моментах, де ніколи раніше не провалювалися. Це коштувало нам...Ua-football

Форварда Динамо прорвало в матче Лиги чемпионов

у форварда практично немає нині реальної конкуренції. Справа в тому, що Бєсєдін дійсно грає корисно для команди, незважаючи на відсутність забитих голів. Але голи мусять бути, інакше рано чи пізно форвард втрапить до психологічної ями. Тим паче, форвард відносно молодий.Ua-football

Олександр Хацкевич прокоментував перемогу свого клубу над "Славією" (2:0) в рамках відбіркового раунду Ліги Чемпіонів. Наставник киян зазначив, що після забитого голу кияни зменшили оберти і віддали гру в руки суперника. "Тяжка гра була, як і в Празі. Але наша...24 канал

так і в рейтинг України. Відтак забивати “Динамо” розпочало мало не одразу. Загалом у матчі відбулося три головні події – два забити голи, а також ще один забитий гол, але не зарахований. Важливим також було те, що у старті киян нарешті...Волинська правда

14 серпня, 19:3077'Черговий кутовий заробляє Славія. Чемпион

Київське "Динамо" та празька "Славія" у матчі у Києві не залишили глядачів на трибунах без забитих голів. Перший гол у матчі було забито ще не 11-ій хвилині гри. Його автором став Беньянім Вербіч, який в падінні ногою...24 канал

в чемпіонаті Бельгії, ще двічі - в кваліфікації Ліги Європи. Для 25-річного півзахисника це найкращий відрізок в кар'єрі в плані забитих голів. За весь попередній сезон він провів 7 голів в 43 матчах. В Україні ж Малиновський теж не забивав...Спортивний Житомир

Лише шедеври.

"Генку" Руслан Малиновський сезон 2018/19 розпочав краще не придумаєш. В пяти матчах, в яких він брав участь, хавбек неодмінно відзначався забитим голом. Двічі хавбек засмучував воротарів в Лізі Європи, тричі забивав в чемпіонаті Бельгії. При цьому кожен його гол відзначається...Ua-football

Поспелов: Кажется, за Металлист 1925 на стадионе болело больше людей, чем за Днепр-1

Захисник Дмитро Поспєлов розповів про матч СК "Дніпро-1" з ФК "Металіст 1925", в якому йому вдалося відзначитися забитим голом. "Давалася взнаки, звичайно, принциповість, всім відомо, що це дербі. Харків і Дніпро - це два футбольних міста. Вболівальники просили по-особливому...Ua-football

Український нападник Пилип Будківський вперше відзначився забитим голом у футболці свого нового клубу Сошо.Чемпион

"Карпати" U-21 - "Зоря" U-21 - 7:1

на правому фланзі та відскочив до Дмитра Саутіна, який з-за меж штрафного майданчика поцілив прямісінько у ворота — 1:0. Після забитого голу, матч розвивався виключно за сценарієм господарів: «Карпати» активно атакували ворота суперників, частіше задіюючи лівий фланг, де по бровці...Галичина спортивная

Василь Руніч: "Кажуть, як розпочнеш сезон, так його і закінчиш"

дещо «відкрити» їх через фланги, кутові та штрафні удари. Не вдалось їх реалізувати, трішки підвела реалізація у першому таймі. Після забитого голу команда пішла вперед і у нас вже було більше відкритих зон та, відповідно, моментів збільшити рахунок». «У перерві...Галичина спортивная

команда доволі швидко відігралася. Через три хвилини ударом зходу в дальній кут воріт класно пробив Олександр Караваєв – 1:1. Після забитого голу “Зоря” грала вже першим номером і потугальці грали лише на захист. Гольових моментів біля воріт “Браги” вже не...1NEWS

команди пішли за рахунку 0:0. На 69 хвилині Орта вивів гостей уперед, проте за 3 хвилини капітан луганців Олександр Караваєв забив гол-красень, зрівнявши рахунок. Після забитого голу Зоря заграла сміливіше, але здобути перемогу не змогла. Тож 1:1 і все вирішиться...Westnews

Зоря зіграла внічию у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду ЛЄ проти Браги. Після забитого голу Зоря заграла сміливіше, але здобути перемогу не змогла.Чемпион

з такої тактики отримали рятівники Сторожук і 1:0. Виправляти ситуацію для господарів взявся Біденко, який за дві хвилини відновив паритет. Забитий гол надав неабиякого емоційного поштовху гравцям Довжика, внаслідок чого вони взялися із подвійним завзяттям атакувати ворота суперника. Воротар гостей...Спортивний Житомир

Вербич: В Киеве Динамо должно показать максимум в матче со Славией

Нічийний результат на виїзді - це відмінно. У Києві Динамо має показати максимум в матчі зі Славією. Я радий своєму забитому голу. Пишаюся, що є частиною такого великого клубу. Хочу подякувати київським уболівальникам. Їхня підтримка в Празі була дивовижною, -...Ua-football

на виїзді. Зважаючи на те, що команда набрала 9 очок (як і "Динамо"), але забила п'ять голів (на противагу трьом забитих голів у "Динамо"), саме олександрійці піднялися на перше місце у турнірній таблиці. Третю перемогу в УПЛ "Олександрія" здобула над...24 канал