забиті голи

U-21: Александрия минимально обыграла Волынь

багатий на небезпечні моменти біля обох воріт. В першому таймі суперники обмінялися парою гострих випадів та ударів, але реалізувати в забиті голи їх не вдалося. Хороші можливості відзначитися за олександрійців мали Вадим Вітенчук та Ярослав Довгий, але своїми шансами вони...Спорт.ua

Сьогодні визначиться переможець пари 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" - "Сельта"

на заміну. Зауважимо також, що безпрограшна серія "Шахтаря" в усіх турнірах при керівництві команди Паулу Фонсеки триває 26 матчів 61 забитий гол і 16 пропущених. Варто відзначити, що "гірники" проведуть свій перший єврокубковий матч у Харкові. Раніше в міжнародних турнірах...Unn.com.ua

У Коноплянки в "Шальке" дивна ситуація - Шахов

У поточному сезоні на рахунку 27-річного вихованця "Дніпра" 22 матчі за "Кобальтових" у всіх турнірах, в яких він відзначився шістьма забитими голами і двома гольовими передачами. Раніше повідомлялося, що "Шальке" хоче викупити Коноплянку у "Севільї"...Зеркало недели (газета)

"Відкритий Кубок Львівщини": "Нові Імена" зіграють у "Кубку Надії"

дуже непогано, проте не обходилося і без грубих помилок. В результаті, гру з «зайвим» «Нові Імена» втілити бодай в один забитий гол не змогли, зрештою, як і «Статус» жодного разу не влучив у порожні ворота. У підсумку 3:0 — «Статус»...Галичина спортивная

Друге місце та путівку до вищого дивізіону Кубку європейських чемпіонів здобув Dundee Wanderers - 22 очки. Юлія Шевченко з 12-ма забитими голами стала найкращим бомбардиром турніру.Чемпион

"Карпати" оголосили про оренду захисника донецького "Шахтаря"

«Шахтаря». За донецьку команду U-19 провів 53 матчі, забив 4 голи. У складі «молодіжки» «Шахтаря» зіграв 31 матч, відзначився одним забитим голом. У Прем'єр-лізі Микола Матвієнко провів два поєдинки. Виступав за «гірників» у Кубку України та Лізі Європи. Також у...Галичина спортивная

"Карпати" орендували оборонця "Шахтаря" М.Матвієнка

Європи. За команду U-19 донеччан провів 53 матчі, забив 4 голи. У складі "молодіжки" "Шахтаря" зіграв 31 матч, відзначився одним забитим голом. Також грав за юнацькі та молодіжну збірну України. Серед здобутків футболіста варто відзначити завоювання Кубку і Суперкубку України...Unn.com.ua

Карпати орендували захисника Шахтаря - офіційно

За команду U-19 донеччан Матвієнко провів 53 матчі, забив 4 голи. У складі молодіжки Шахтаря зіграв 31 матч, відзначився одним забитим голом. В елітному дивізіоні провів 2 поєдинки. Виступав за "гірників" у Кубку України та Лізі Європи.Чемпион

"Шальке" хоче викупити Коноплянку у "Севільї"

У поточному сезоні на рахунку 27-річного вихованця "Дніпра" 22 матчі за "Кобальтових" у всіх турнірах, в яких він відзначився шістьма забитими голами і двома гольовими передачами. Відзначимо, що при переході Коноплянки "Севілья" повідомляла, що "Шальке" орендує українця з обов'язковим правом...Зеркало недели (газета)

"Нива" розгромила "Руданці" та пройшла у наступний етап

18 лютого у заключному матчі групового етапу турніру пам'яті Ернеста Юста, футбольний клуб "Нива" Тернопіль впевнено обіграв районну команду ФК "Руданці" - 10:0. Сьомий гол у ворота "Руданців" вже по перерві провів один із потенційних півзахисників "Ниви" на перегляді. Галичина спортивная

Владимир ШАРАН: «Выполнили все, что хотели»

- Так, ми в пошуках хорошого нападника. В нас хороші гравці на цій позиції, але за дев’ять матчів лише один забитий гол — це дуже мало, тому в мене є претензії не тільки до нападників, а й до атакуючих півзахисників.Спорт.ua

"Карпати" знайшли заміну Бланко Лещуку в Бразилії

у чотирьох дивізіонах чемпіонату штату. За "Карпати" Алвес вже зіграв кілька товариських матчів на тренувальних зборах цієї зими, відзначившись одним забитим голом. Раніше львівський клуб продав у донецький "Шахтар" свого лідера Густаво Бланко Лещука. Також "Карпати" орендували аргентинського захисника Паса,...Зеркало недели (газета)

поєдинку на його рахунку дубль. Ще однією взяття воріт на рахунку Юліана Дракслера після однієї з контратак. Не пішов без забитого гола і кращий бомбардир ПСЖ в нинішньому сезоні Едінсон Кавані Барселона не була схожа на саму себе. Супер тріо...Spy-Football

"ПСЖ" з рахунком 4:0 розгромив "Барселону" у Лізі чемпіонів

агресивно та мали ініціативу у володінні мячем 60:40 відсотків та 7 ударів проти жодного у каталонців. Такі цифри втілилися у забитий гол Анхеля Ді Марії аргентинець відзначився ефектним ударом зі штрафного. Після цього синьо-гранатові заволоділи мячем, але не створювали гострих...Unn.com.ua

Українець Микита Бондар відзначився забитим голом у матчі юніорської Бундесліги Гамбург U - 19 - Вердера U - 19. 18-річний український форвард Гамбурга залишився в запасі...Чемпион

Прев

був орендований «Вайле». Примітно, що цей футболіст дебютував у Лізі Парі-Матч саме з «Карпатами» і у своїй прем’єрній грі відзначився забитим голом. У складі «Вайле», крім українця, виступає чимало легіонерів — з Китаю, Колумбії, Кот-д'Івуару, Камеруну, Нігерії, Словаччини... Лідером команди...Галичина спортивная

шкіряний снаряд з ноги Педяша, який вже готувався завдати разючого удару метрів з 7-ми після чудового пасу від Хамдамова. Другий забитий гол у ворота телефоністів по такій грі був лише питанням часу, і стався на 14-ій хвилині. Моспан, розхитавши на...Спортивний Житомир

Лідер АПЛ "Челсі" втратив очки з "Бернлі"

З перших хвилин "аристократи" захопили ініціативу в матчі, і вже на 7 хвилині Педро Родрігес відкрив рахунок у матчі. Після забитого голу, гравці "Челсі" стримували намагання господарів зрівняти рахунок, не дозволяючи суперникові створювати небезпечних моментів. Проте на 24 хвилині, Бреді...Unn.com.ua

Нападник Барселони Неймар забив гол у ворота Алавеса у матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії. Цей м'яч став для 25-річного бразильця 95-м у футболці каталонської команди.Чемпион

який є символом західноукраїнських земель, де зафіксовано перший на території сучасної України футбольний матч, який тривав всього шість хвилин до забитого гола. Лев також є символом енергії, сили, хоробрості, мужності та благородства. Крім того було розроблено дизайн трофею ПФЛ та...Спортивний Житомир