забиті голи

"Покер" Мессі приніс п

сам. Після пропущеної атаки, каталонці взяли під контроль гру. На 19-й хвилині захисник "Барселони" Семеду заробив пенальті, який реалізував Мессі. Забитий гол додав впевненості каталонцям, які створювали небезпечні моменти, які нейтралізував голкіпер гостей. На 39-й хвилині новачок "Барсело" Пауліньо забив...Unn.com.ua

Шакіра і Жерар Піке вирішили розійтися

Піке просив подругу не зніматися з іншими чоловіками. Окрім того, під час недавнього матчу між "Барселоною" і "Еспаньолом", відзначаючи черговий забитий гол, Піке показав Шакірі образливий жест - середній палець на лівій руці. На днях Шакіра покинула їх спільний дім...Bilshe.com

"Ураган" - "Титан-Зоря" 0:1: Післямова

ігровий епізод, за кожен ігровий момент. В цьому плані суперник нас випередив, і ті мікроепізоди в ключових моментах у вигляді забитого голу і активних дій в захисті призвели до того, що ми почали нервувати, багато помилятися у простих ситуаціях. Це...Галичина спортивная

Дібала: Хочу подякувати тренеру, який дозволяє мені грати там, де я хочу

Команда продовжує перемагати і прагнути до великих цілей. Після чотирьох турів у 23-річного форварда вісім забитих голів в Серії А.Ua-football

Ліга Жюпіле.

Руслан Малиновський відповідно. Малиновський почав матч в основі, а Безус вийшов на заміну, але саме екс-гравець "Динамо" і "Дніпра" відзначився забитим голом. Довгий час в матчі рахунок був нічийним, але на 79-й хвилині Безусу вдався хороший удар зі штрафного. Після...Ua-football

Макаренко і Будківський провели за Кортрейк повний матч з Андерлехтом

туру з "Зюлте-Варегем", українці провели весь матч без замін. Цікаво, що матч з "Андерлехтом" закінчився аналогічним результатом - 2:2. Українці забитими голами не відзначалися.Ua-football

Гол Хльобаса приносить перемогу Динамо в мінському дербі

Форвард київського "Динамо" Дмитро Хльобас, який грає в оренді в "Динамо" з Мінська відзначився забитим голом у чемпіонаті Білорусі. У 22-му турі "Динамо "Мінськ грало вдома з ФК "Мінськ". Хльобас забив єдиний гол у зустрічі, вийшовши...Ua-football

Жодного забитого гола і нуль очок в перших п

Клуб з південного Лондона вперше в історії перших дивізіонів Англії програв в п'яти перших турах і не забив жодного гола. Ua-football

Коноплянка виходить в основі Шальке в четвертому поспіль турі Бундесліги

"Штутгартом", а тепер вийде в основі і в матчі з "Вердером". Відзначимо, що поки в активі Коноплянки в Бундеслізі один забитий гол, в матчі першого туру з "РБ Лейпциг". Unsere Start-11 fr #SVWS04. #S04 pic.twitter.com/CrZtHMLx3m FC Schalke 04 (@s04) 16...Ua-football

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

перерви на 57-й хвилині небезпечно пробивала Дятел з 10-ти метрів, але "сфера" зрадницьки оминула дальню стійку. І все ж українки забили гол. Апанащенко збили у штрафному майданчику хорваток, і сама ж Дарія реалізувала 11-метровий вирок. Після забитого голу підопічні Володимира...Unn.com.ua

5 інтриг п

22:00 "Брайтон енд Хоув Альбіон" Підопічні Едді Хау жахливо почали цей сезон - чотири поразки в чотирьох матчах, всього один забитий гол при восьми пропущених. А в минулому турі "Арсенал" відверто познущався над "Бормутом" - 3:0. Для команди, яка в...Ua-football

Арсенал здобув вольову перемогу над Кельном

пасом на Жиру, який перервав Клюнтер, м'яч відскочив до Колашинацу, а Сєад потужним ударом не залишив шансів Хорну — 1:1.Після забитого гола каноніри продовжили нарощувати перевагу, вивести свою команду вперед міг Мейтленд-Niles після того,як легко пішов від Мірою і намагався...Новини футболу

Ярмоленко потрапив до стартового складу "Борусії" на матч ЛЧ

переходу з "Динамо". Нагадаємо, що раніше футболіст збірної України виходив на заміну в матчі Бундесліги проти "Фрайбурга", який завершився без забитих голів -...1NEWS

Розлючений фан "Селтіка" вибіг на поле , аби побити Мбаппе (ФОТО)

Стюарди миттєво спрацювали і вивели хулігана з поля.Нагадаємо, ПСЖ познущався над "Селтіком, обігравши їх з рахунком 5:0, а Мбаппе відзначився забитим голом.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Кремінь" - "Рух" 1:1: У Кременчуку обмінялися голами

з ніг. Очевидний пенальті. Далі була справа майстерності. Григорій Баранець її підтвердив, пробивши з позначки, холоднокровно обіграв голкіпера суперників 1-1. Забитий гол додав ще більшої впевненостіі і наснаги винниківській команді і заключні хвилини першого тайму жовто-чорні провели біля воріт «Кременя».Галичина спортивная

Екс-гравець "Динамо" забив красивий гол в Туреччині

Український футболіст Дмитро Коркішко знову відзначився забитим голом за турецький ""Гіресунспор". Повідомляють Футбольні трансфери Його команда перемогла "Ескешехірспор" з рахунком 3:1.Це вже третій гол екс-гравця "Динамо" за його...Футбольні трансфери

Хачеріді: Сидорчук сказав іти на ближню

Один з головних героїв матчу Динамо - Олександрія Євген Хачеріді поділився емоціями після гри, в якій йому вдалось відзначитись забитим голом та результативною передачею. - Думаю, ми повинні були забивати голи ще в першому таймі. У нас було кілька хороших...Ua-football

Мората: Перший рядок для Челсі - це найважливіше, так що треба працювати

Нападник "Челсі" Альваро Мората прокоментував зустріч з "Лестером" (2:1) в якій він відзначився забитим голом. "Це дуже важлива перемога. У матчах з таким противником, як "Лестер", завжди дуже складно, і ми це відчули, коли вели...Ua-football

Суарес: Це привілей, грати з кращим гравцем в світі

Нападник "Барселони" Луїс Суарес відзначився забитим голом, відновившись після травми, але головним героєм зустрічі з "Еспаньолом" став Ліонель Мессі, який оформив хет-трик. "Після днів, коли я нічого...Ua-football