забиті голи

Піддубного (Київ) U-17 - 1:4

до хвилини 20-ої першого тайму контролювала хід подій на полі. Тому цілком закономірно та справедливо, що саме «зелено-білі» відкрили лік забитим голам у матчі. На 18-й хвилині капітан нашої команди Любомир Степанчук пройшов правим флангом і виконав передачу в штрафний...Галичина спортивная

Фіорентина підписала 17-річного сербського форварда

за гравця, не уточнюється. Також варто згадати, що в минулому чемпіонаті Сербії Влахович зіграв 8 матчів (один - в старті), забитими голами не відзначалося.Ua-football

Інгулець підписав захисника Черкаського Дніпра

Футбольний клуб "Інгулець" підписав контракт терміном на два роки з Олегом Синьогубом, - повідомляє офіційний сай клубу з Петрового. Відзначимо, що Синьогуб провів за черкаський клуб 121 матч та відзначився 3 забитими голами. Ua-football

Гречишкін залишається в Зорі

дії контракту. Дмитро Гречишкін перейшов у "Зорю" в сезоні 2015/16. На рахунку гравця 54 матчі, проведених за "Зорю" і три забитих голи. Раніше повідомлялося, що "Зорю" покинув Гегам Кадімян, який продовжить кар'єру в "Ворсклі".Ua-football

А.Мілевський відзначився забитим голом у спарингу російських команд

Загалом зустріч закінчилася з рахунком 4:0 на користь команди українця. За «Тосно» дубль оформив... 1NEWS

Спаринг: "Волинь" - "Карпати" U-21 - 3:3

на полі це особливо не вплинуло. «Карпати» продовжували значно частіше атакувати та створювати гольової моменти. Зокрема, дві чудові нагоди відзначитися забитим голом не реалізував вінгер Андрій Ременюк, якого партнери виводили один на один з воротарем. Зазначимо, що минулий сезон він...Галичина спортивная

Українець Руслан Ротань відзначився забитими голом у першому ж контрольному матчі за Славію.1NEWS

кілька хвилин, подвоїти перевагу власної команди мав шанс Євген Банада, але перегравши кіпера, влучив у каркас воріт. Згодом можливості відзначитися забитими голами мали майже кожен гравець лінії атаки та півзахисту господарів, але захисні редути та голкіпер Кременя діяли надійно, або...Online.ua

Кременчуцькі футболісти у більшості поступилися «Олександрії»

кілька хвилин, подвоїти перевагу власної команди мав шанс Євген Банада, але перегравши кіпера, влучив у каркас воріт. Згодом можливості відзначитися забитими голами мали майже кожен наш гравець лінії атаки та півзахисту, але захисні редути та голкіпер «Кременя» діяли надійно, або...Кременчугский Телеграф

кілька хвилин, подвоїти перевагу власної команди мав шанс Євген Банада, але перегравши кіпера, влучив у каркас воріт. Згодом можливості відзначитися забитими голами мали майже кожен наш гравець лінії атаки та півзахисту, але захисні редути та голкіпер Кременя діяли надійно, або...Online.ua

Санчес став найкращий бомбардиром в історії збірної Чилі

Забивши гол у ворота збірної Німеччини на Кубку Конфедерацій, Сачнес обігнав Марсело Саласа. Ua-football

не має, тому на перерву команди під рятувальну хвилинку спокою, яку організувала їм хмаринка, що закрила пекуче сонце, пішли без забитих голів. Другий тайм активніше розпочали вже ковельські футболісти. А у його середині атаки гостей все частіше трансформувалися у реальні...Online.ua

В поєдинках, що відбулися, жодна з команд не пішла з поля без забитих голів. Футбол Полтавщини

зусиллями свого лідера Івана Данилюка ковельчани один мяч відіграли. А наприкінці зустрічі, коли гості всією командою понеслися відігруватися, Дмитро Горщарук забитим голом встановив кінцевий результат матчу 4:1. Таким чином, перемога у наступному турі над командою ДЮСШ-ВІК гарантуватиме будівельникам черговий титул...Online.ua

«Кришталевий» тренер «Карпат»

футболістів львівської команди з дня її створення. Під кожним фото його акуратним почерком було виписано імена, кількість проведених матчів та забитих голів. Той альбом залишається для мене дорогою реліквією і завжди нагадує про цю скромну людину, віддану футболові, якому вона...Високий замок

проти одеського «Чорноморця», поразка 1:2. Усього, станом на кінець 2009 року, провів у чемпіонатах України 124 гри, 2 рази відзначився забитими голами.   У червні 2016 року повернувся до...Vpoltave.info

Завершився 11 тур чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8

відзначилися: Гордилюк Віталій, Вихристюк Роман та двічі Завістовський Олександр.  У Фортуни один гол на рахунку Павлюка Романа та авжеж без забитого голу поле не залишив кращий бомбардир турніру Нагорняк Валентин. На свій рахунок він вже записав 18 гол. У грі...Сайт міста Шепетівка

до всього ще й Чирва довів рахунок до 7:5 на користь Штурму. Надія для гравців Кіфи замайоріла наприкінці гри, однак забитого голу Вікарія для підсумкової нічиєї виявилося замало 7:6 гольова перестрілка на користь Штурму Енергія ЖДТУ 3:2 (2:2) Голи: Максимчук...Спортивний Житомир

Що потрібно збірній України з футболу для виходу на ЧС-2018

місце. Турнірна таблиця Саме різниця м'ячів буде вирішальною при визначенні підсумкового становища у групі. Потім до уваги буде братися кількість забитих голів, і лише наостанок результати особистих зустрічей. Напряму до на чемпіонат світу від Європи потраплять переможці груп, а команди,...Еспресо TV

матчі турніру завдяки дублю Артема Киселевича здолали кременчуцький Кремінь, завершивши турнір на підсумковому пятому місці. Житомирянин Артем Киселевич з сімома забитими голами у підсумку став кращим бомбардиром у складі Полісся U-8, а його молодший одноклубник Владислав Ковальський протягом турніру наколотив...Спортивний Житомир