забиті голи

Вихованці Академії НФК "Ураган" - на футбольних змаганнях

гра видалася хороша, а особливо активними були перші п’ятнадцять хвилин. "Розпочали поєдинок рівно, і далі змогли відкрити рахунок. Однак, після забитого гола ініціативу перехопили гості, і ми більше діяли на контратаках. Але варто відзначити, що вдало захищалися, помітна була ігрова...Галичина спортивная

В Умані відкрили Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд

«Пантери» м. Умань та «Атекс» м. Київ.І вже у першій грі глядачі побачили гарну підготовку дівчат та отримали задоволення від забитих голів, адже рахунок матчу – 4:1 на користь команди «Пантери» м.Умань. «У нашому місті футбол – один з найпопулярніших...Нова доба

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" у 13-у турі

— в цьому епізоді живий мур «зелено-білих» виявився «дирявим». Помилку в обороні «леви» виправили за три хвилини. І знову відзначився забитим голом Остап Притула, який після подачі з лівого флангу прийняв круглого і другим дотиком поклав його у ціль. Тим...Галичина спортивная

Як працює система відеоповторів майбутнього

системи відеоповторів VAR (video assistant referee). Технічний елемент покликаний сприяти головним арбітрам у прийнятті рішень щодо чотирьох суперечливих моментів: при забитих голах, вилученнях, пенальті і визначенні ступеня провини футболіста, який повинен отримати покарання. Вперше систему випробували у матчі United Soccer...Галичина спортивная

Футболісти "Карпат" одержали шосту перемогу в сезоні УПЛ

В дебюті зустрічі лучани були ближчими до забитого голу, проте Євген Боровик двічі рятував левів.1NEWS

Артур Ременяк: "У ФК "Львові" я з одинадцяти років"

виступав за U-17 ФК “Львів”, а вже сьогодні захищає честь основної команди. Молодий футболіст вже встиг запам’ятатися небезпечними атаками та забитими голами. - Артуре, як минули Великодні свята? - Великдень святкував вдома, у сімейному колі. Зважаючи на щільний графік і...Галичина спортивная

Два забиті голи дозволили дніпрянам святкувати перемогу.   Про це повідомляє прес-служба ФК «Ворскла».   З 2011-го року в історії протистоянь «Дніпра» і...Vpoltave.info

Анонс, суддя, трансляція

перевага, цінність якої підвищує навіть нічия. Не варто забувати і про серію "Реала" з 35 матчів із хоча б одним забитим голом. І нарешті, вони просто у кращій ігровій та психологічній формі. Відзначатись сьогодні потрібно супернику, а отже можна зіграти...Sportanalytic

"Баварія" купить зірку Прімери

євро. Завдяки цьому улюбленець фанів Хамес Родрігес може отримати більше ігрового часу.У нинішньому сезоні Модріч провів 30 матчів, відзначившись одним забитим голом і двома ассистами.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Донецький "Шахтар" переграв "Динамо"

у бразильця виграв, не давши суперникам подвоїти рахунок. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київська поліція посилить заходи безпеки під час матчу "Динамо"-"Шахтар" Після забитого голу шахтарі заволоділи мячем та територією, тримаючи гру у власних ногах. Кияни ж відповісти суперникам не могли, при цьому...Unn.com.ua

"ОДЕК" - "Рочин": усе вирішиться в Соснівці

Анатолія Коваленка. «ОДЕК» зусиллями Андрія Наумця встановив статус-кво, яке чимало фахівців після гри назвали справедливим. Нічия 1:1 і, що важливо, забитий гол на виїзді дозволить уже гравцям «Рочина» диктувати свої умови у матчі-відповіді. Він однозначно дасть відповіді на усі запитання,...Галичина спортивная

непоступливою новосанжарською Ворсклою. Зоря-3 досить впевнено обіграла суперника з рахунком 6:2, а кращий нападник команди Назар Пятак довів лік своїм забитим голам до 47 мячів. Після перемоги руденківська команда набрала 50 очок і одноосібно очолила турнірну таблицю. Проте лише на...Тижневик «ЕХО

Львів для нього - як перше кохання.

Турянчика як стовпа оборони, центрального захисника, але починав він іпопереду і забивав чимало голів, бо який закарпатець не мріє про забиті голи. Василь добре грав головою, часто брав участь у розіграші стандартних положень і забивав свої мячі. Головою навчився грати...Високий замок

Визначилися всі учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

не зуміла реалізувати свої можливості. "Барселона" – "Ювентус" – 0:0 (перший матч – 0:3) Поєдинок у Франції стартував з двох забитих голів "Монако", які і визначили результат протистояння. Спочатку Мбаппе розстріляв ворота німецької команди, а вже через кілька хвилин Фалькао...Зеркало недели (газета)

К.Роналду став першим автором ста забитих голів в історії Ліги чемпіонів

Португальський бомбардир забивав на76, 105і 110-й хвилинах. Наразі представник Реалу має 100 голів у137 проведених баталіях ЛЧ. 1NEWS

Арсенал обіграв Міддлсбро

Арсеналу рідко вдавалося створювати небезпеку біля воріт Гузан. Тим не менш, господарям теж не вдавалося блищати в атаці, а їх забитий гол був відмінений через положення поза грою.Арсеналу все ж вдалося відкрити рахунок перед перервою, коли Алексіс Санчес блискучим ударом...Новини футболу

вийшли переможцем цього двобою. У першому таймі футболісти Херсонської державної морської академії грали більш активніше, то ж їм вдалося відзначитися забитим голом у ворота суперника.Другий тайм проходив за перевагою футболістів Херсонської філії Національного університету кораблебудування, але відіграти один м‘яч так...Pravda.ks.ua

Товариський матч: "Олімпік Мельнік" - "Епіцентр К10" - 7:7

Потім відзначались забитими голами тільки гравці нашої команди-тричі Ярий і тричі Красій. Треба відзначити, що асистами відзначився капітан команди Данів Назарій.Галичина спортивная

Взаємостосунки ФК "Тернопіль" - "Скала": повна перевага тернополян

(Д. Скакун). Кращими бомбардири ФК «Тернопіль» в цих протистояннях є Віталій Богданов та Богдан Семенець, на рахунку яких по три забитих голи. Що цікаво, перша перемога наших земляків над стриянами стала дебютною, історичною «вікторією» муніципалів у їх професійній...Галичина спортивная

"Андерлехт" вирвав нічию в "Манчестер Юнайтед" у чвертьфіналі Ліги Європи

першому протистоянні 1/4 фіналу Ліги Європи, повідомляє УНН.Підопічні Жозе Моурінью мали перевагу над бельгійським грандом і зуміли втілити її у забитий гол на 37 хвилині, коли екс-футболіст донецького Шахтаря Генріх Мхітарян добив мяч у пусті ворота після удару одного із...Unn.com.ua