забиті голи

Львівські "Карпати" вдома програли "Ворсклі"

штрафного та віддав на Коломойця, Юрій одразу ж повернув на Шарпара, який без проблем відправив сферу у ворота галичан. Після забитого голу ворскляни почали збивати темп гри, намагаючись втримати вигідний для себе рахунок, "леви" намагались йти вперед, втім до удару...Unn.com.ua

Легіонер "Динамо" попрощався із українським клубом (ВІДЕО)

команді. Повідомляє Футбол газета. "Дякую "Динамо" Київ за все", - написав португалець у своєму акаунті в Instagram, додавши відео із забитими голами за "динамівців". Спасибо Динамо киев за все! @fc_dynamo_kyiv ac. #DynamoKiev #Ukraine #DynamoKyiv #ThankYou @am10sports Публикация от Vitorino...Футбол газета

Клопп: Ми обговорювали з Коутіньо інтерес до нього Барселони

в грі з "Лестером". Він показав великий потенціал", - наводить слова Клоппа офіційний сайт "Ліверпуля". Відзначимо, що бразилець відзначився сьогодні забитим голом в переможному матчі "червоних" з "Лестером".Ua-football

а Артему Дудік з чотирьох метрів пробив у захисника! Треба відзначити, однак, що й гості зустрічі мали свої можливості для забитого гола, якби не наш кіпер Андрій Марчук, який потягнув два дальні удари від Костянтина Пархоменка та Вадима Златова. На...Online.ua

"Карпати" U-21 - "Ворскла" U-21: анонс матчу

стартові поєдинки завжди мають свою особливість, бо хочеться розпочати сезон з позитивного результату.Тож вийшло, що усе найцікавіше, а саме зливу забитих голів, «леви» залишили на другий тайм. Почалося усе з того, що Володимир Войтович отримав хорошу передачу на хід і...Галичина спортивная

Коноплянка перервав результативну серію за Шальке в матчі з Інтером

Українець знову вийшов у стартовому складі та провів на полі 74 хвилини, однак на відміну від трьох попередніх матчів відзначитись забитим голом йому не вдалось. Рахунок відкрив Каліджиурі на 60-й хвилині, проте "Інтер" уникнув поразки завдяки точному удару Мурільо на...Ua-football

Бомбардир Коноплянка, Гладкий в Туреччині та перехід Морати в Челсі.

UA-Футбол зібрав для вас найважливіші та найцікавіші новини за середу, 19 липня Розпочнемо з приємного. Євген Коноплянка відзначився забитим голом (відео тут) у третьому контрольному матчі "Шальке" поспіль. Цього разу українець вразив ворота "Бешикташа" після виходу на заміну у другому...Ua-football

Півзахисник Байєра Владлен Юрченко відзначився забитим голом у товариському матчі з Бонном (2:2) Українець вийшов на поле в перерві і забив гол з пенальті. Раніше повідомялося, що...1NEWS

Є.Коноплянка у третьому матчі поспіль забив гол за "Шальке"

КИЇВ. 19 липня. УНН. Гравець футбольної збірної України Євген Коноплянка відзначився забитим голом у контрольному матчі проти турецького "Бешикташа", котрий проходив у Китаї, повідомляє УНН з посиланням на сайт гельзенкірхенців. Українець почав матч...Unn.com.ua

А.Шевченко потрапив до 15 найгірших трансферів в історії Челсі

Його зарплатня сягала 121 тис. фунтів стерлінгів на тиждень, проте нападнику за два сезони навіть не вдалося оформити двозначну кількість забитих голів – 9 м'ячів у 48 поєдинках АПЛ.  Зауважимо, що крім А.Шевченка в шорт-лист найгірших придбань потрапили: Вінстон Богард,...Unn.com.ua

Друга ліга: найбільше вболівальників було на "Русі"

поєдинку програвали 1:3 та знайшли в собі сили змінити хід поєдинку. У Вінниці місцева "Нива" та хмельницьке "Поділля" завершили без забитих голів.Баховим днем наступного туру є суботу, 22 липня. У цей день команда Володимира Ковалюка гостюватиме у Хмельницькому. Всі матчі...Галичина спортивная

Будюка і відкрив рахунок у матчі ударом головою, після якого м'яч спокійно залетів у порожні ворота. 0:1 на користь гостей. Забитий гол додав кременчужанам впевненості і практично до самої перерви вони мали помітну перевагу в матчі. На 43-й хвилині "дніпряни"...Online.ua

Новачки УПЛ звели унічию матч першого туру сезону

збила атакувальний порив господарів і моменти знову стали виникати біля воріт Бандури із завидною регулярністю. Проте довести перевагу господарям в забитий гол не вдалося — 0:0. Склади: "Маріуполь": Худжамов, Неплях, Вакуленко, Яворський, Кирюханцев, Кольцов, Рудика, Кисіль (Віценець, 84), Кожанов, Чурко...Unn.com.ua

Безкровний відбив його удар. Атаки олександрійців не вщухали, а кожен раз мали ще гостріший характер. До перерви відкрити лік своїм забитим голам мали шанси Кирило Прокопчук та Станіслав Куліш, проте їх удари були неточними. Під завісу першої половини зустрічі суперник...Online.ua

виконати штрафний удар. Постріл півзахисника Десни видався вдалим і мяч затрепотів в нижньому куті воріт суперника, тим самим відкривши лік забитим голам чернігівської команди в новому чемпіонаті. На 35-й хвилині Андрій Мостовий завдав потужного удару з дальної дистанції і потрапив...Online.ua

Чорноморець (U-17) виграв турнір в Шанхаї

Випускний клас Академії Чорноморця завоював золото турніру «International Young School Football Invitational 2017» в Шанхаї. Основний час завершився без забитих голів, а в серії послематечевих пенальті одесити виявилися кращими.1NEWS

суддях. Замість футболу глядачі додивлялися побоїще... Одному із захисників команди Крупська здалося, що суддя проспав офсайд. І як тільки після забитого гола головний арбітр АндрійМазуранчак показав на центр, невдоволений, енергійно жестикулюючи, побіг до його асистента Олега Гнатіва з грубими образами.Високий замок

Минулої суботи, 8 липня, у чемпіонаті Семенівського району відбулися матчі сьомого туру. Всі поєдинки порадували глядачів великою кількістю забитих голів, яких команди наколотили аж 37, в середньому по 7,4 за гру. Єдина команда, яка в цьому турі не зуміла жодного...Футбол Полтавщини

і гравець устиг у дотик проштовхнути мяч у сітку під падаючим голкіпером. На секундомірі минула лише десята секунда гри! Цей забитий гол став найшвидшим у сезоні. Завдяки такому ранньому голу Ветеран зумів захопити ініціативу і переміг у першій зустрічі Полузіря...Тижневик «ЕХО