забиті голи

і Канаді) і стали володарями трофея. Основний і додатковий час фінальної зустрічі, що відбулася в суботу в Торонто, завершився без забитих голів - 0:0. У серії післяматчевих пенальті точніше були футболісти Саундерс - 5:4, повідомляє Р-спорт. Сієтл, заснований в 2007...Чемпион

Львівське «Динамо» здобуло ватерпольний Суперкубок України

забити три м'ячі поспіль і вийти вперед (5:6), але в кінцівці періоду знову пропустили 6:6. А в заключному четвертому періоді забитих голів, на думку арбітрів, не було. Справа в тому, що львів'яни забили сьомий гол, реалізувавши більшість в самому кінці...Щоденний Львів

Малага - Гранада.

Український нападник Гранади Артем Кравець відзначився забитим голом у поєдинку 15-го туру Прімери проти Малаги. Зазначимо, що у воротах господарів у цій грі стоїть інший український футболіст Денис...Ua-football

Городищенські футзалісти здобули срібло золотої проби

змагань показали чудову гру, за що отримали підтримку не тільки глядачів, а й повагу суперників. В активі городищан – 22 забиті голи і лише 5 пропущених. Кращим гравцем турніру визнано городищенського спортсмена Валерія Бойка. Володимир Чос...Нова доба

Всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ і гол-красень Юрченка.

плей-офф: "Парі Сен-Жермен", "Бенфіка", "Манчестер Сіті", "Баварія", "Байєр", "Реал", "Порту" і "Севілья". Український півзахисник "Байєра" з Леверкузена Владлен Юрченко відзначився забитим голом у поєдинку шостого туру групового етапу Ліги Чемпіонів проти "Монако". На 30-й хвилині матчу хавбек завдав точного удару...Ua-football

Depo.Сектор, забивши вчора два м'ячі у ворота мадридського "Реалу" (2:2), німецька команда завершила груповий етап ЛЧ з показником у 21 забитий гол за 6 матчів, що стало новим абсолютним рекордом для цієї стадії. Раніше рекорд ділили між собою три команди...ДеПо

Густаво БЛАНКО-ЛЕЩУК: «Забитые мячи - заслуга моих партнеров»

з м’ячем, хочеться більше працювати, щоб підвищувати свій рівень та результати команди. Тому і бігаю (сміється)» — каже Ґуставо. «Щодо забитих голів на тренуванні, то це більше заслуга моїх партнерів, які вчасно та вдало мені асистували. Після таких передач забити...Sportgid

на 30-ій хвилині. Прійовіч на правому фланзі отримав м'яч і прострілив в центр, де першим підметушився набіг Гільєрме. 1:0. Після забитого гола ролі кардинальним чином змінилися. Атакував вже "Спортинг", а "Легія" намагалася утримати свою перевагу. І таки втримала. Після перерви...Ua-football

Ґуставо Бланко-Лещук: "Забивав, бо була хороша підтримка"

з м’ячем, хочеться більше працювати, щоб підвищувати свій рівень та результати команди. Тому і бігаю (сміється)» — каже Ґуставо. «Щодо забитих голів на тренуванні, то це більше заслуга моїх партнерів, які вчасно та вдало мені асистували. Після таких передач забити...Галичина спортивная

Байєр - Монако.

Український півзахисник Байєра Владлен Юрченко відзначився забитим голом у поєдинку проти Баєйра в рамках 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. На 30-й хвилині поєдинку в Леверкузені хавбек завдав...Ua-football

"Барселона" повторила власний рекорд Ліги чемпіонів

"Барселона", розгромивши "Борусію" М 4:0, повторила рекорд результативності на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.> Загалом каталонці забили 20 м`ячів у груповому етапі Ліги чемпіонів, що раніше вдавалося зробити також МЮ у сезоні-1998/99 та "Реалу" у сезоні-2013/14. До слова, "Барселона" раніше...Футбол газета

"Ман Сіті" платить "Атлетіко" кругленьку суму за голи Агуеро

Зокрема за кожні 15 забитих голів Серхіо Агуеро, "Ман Сіті" змушений платити "Атлетіко" близько 210 тисяч фунтів.Футбол газета

Форвард відзначився на 48-й і 79-й хвилині зустрічі, довівши кількість забитих голів в чемпіонаті до 10. Ось просто неймовірний за красою перший гол екс-динамівця.ДеПо

«Дніпро» обіграв «Зорю», а «Сталь» поступилася «Шахтарю»: як це було

вильоту. Матч можна розділити на два відрізки: в першому таймі перевага була повністю на боці дніпрян, що вилилося в два забиті голи. У другому таймі домінували господарі і зуміли зрівняти рахунок, але «Дніпро» проявив характер і вирвав таку необхідну перемогу.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Манчестер Сіті - Челсі.

У турнірній таблиці "городяни" відстають від "синіх" всього на один пункт, при цьому цікаво, що у обох клубів однакова кількість забитих голів - по 29, проте оборона у "Челсі" надійніша, за рахунок чого власне підопічні Конте і займають лідируючі позиції.Ua-football

Гравець «Динамо», якого віддали в оренду, повторив рекорд Бельгії за кількістю забитих голів zaxid.net

Нападник Андерлехта Лукаш Теодорчик, контракт якого належить Динамо, повторив рекорд клубу за кількістю забитих голів у першому колі чемпіонату Бельгії. У 16 матчах польський форвард забив 12 голів. До цього подібним досягненням відзначився дует форвардів...Чемпион

У Житомирі визначили володаря Кубку України з футзалу серед юнаків 2008 року народження

харківяни Перша Столиця та Іллічівець місто Чорноморськ. Попри вік гравців, футбольна гра виявилася запеклою: падіння, сльози відчаю та радість від забитих голів. Не давали юним футболістам розслабитися і вболівальники на трибунах, які щосили підтримували своїх фаворитів гучними речівками. Команди відіграли...Спортивний Житомир

Син головного тренера мадридського королівського клубу не тільки дебютував в офіційних матчах, але і відразу ж відзначився забитим голом. У матчі-відповіді Кубка Іспанії проти "культураль Леонес" Зідан-старший випустив на поле Зідана-молодшого після перерви, і Енцо відзначився вже на 63-ій...Ua-football

Володимир КОВАЛЮК: «Написали листа про перейменування Тепловика»

Інформація щодо заробітної плати гравців є конфіденційною, згідно пункту у контрактах. Мінімальна-максимальна зарплата від 3 до 6 тисяч. Надбавок за забиті голи гравці не отримують.Спорт.ua