забити

Тренер "Ман Сіті" Гвардіола: Якщо ми не заб

Наставник англійського клубу прокоментував перший матч плей-офф за участю своєї команди. УНИАН (ИА)

«Манчестер Сіті» забив 5 голів «Монако» у матчі Ліги чемпіонів...zaxid.net

Група підлітків у Дніпрі забила безпритульного до смерті (фото)

Ще одного безхатченка госпіталізовано з важкими тілесними ушкодженнями. UkrMedia

Карпати у товариському матчі не змогли забити боснійському Радніку, - Чемпіон.Гал-info

На Чернігівщині військовий до смерті забив товариша по службі металевою арматурою...zaxid.net

За клопотанням прокуратури жінку, яка «виганяла» з матері нечисту силу та забила її до смерті, направлено на примусове лікування. Повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.Гал-info

Анатолій Тимощук забив два голи за аматорський клуб з Росії...zaxid.net

"Шахтар" проводить товариську гру проти польської "Краковії" "Гірники" протягом першого тайму так і не зуміли розпечатати ворота суперника - 0:0. ДеПо

В Одесі син під час сварки до смерті забив матір

В Одесі син убив свою 56-річну матір під час сварки. UkrMedia

Український форвард Артем Кравець забив гол за Гранаду в матчі 18-го туру Ла Ліги проти Осасуни. Це вже 5-ий гол Кравця за Гранаду в Ла...Spy-Football

На Рівненщині раніше судимий чоловік прихистив, а тоді забив новоспеченого товариша.ЧаРівне.info

Повідомлення про смерть 64-річного жителя Сарн до поліції надійшло дев'ятого січня вранці. Відповідно до лікарського свідоцтва чоловік помер унаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень. ЧаРівне.info

Наш легіонер забив м'яч на третій компенсованій хвилині...Експрес

"Манчестер Сіті", попри вилучення Фернандінью, перемагає "Бернлі" Про це повідомляє Depo. Кліші рахунок відкрив, а вже за декілька хвилин Агуеро його подвоїв. ДеПо

У Донецькій області мама ледь не забила 12-річну дочку до смерті....Експрес

Донедавна ця хвороба належала до так званих дорослин недуг. А... Експрес

Приставучого кавалера у Херсонській області дві дівчини забили насмерть

В одному з сіл Херсонської області вечірні посиденьки закінчилися трагедією. UkrMedia

Екс-гравець «Шахтаря» забив в Англії гол рідкісним «ударом скорпіона»...zaxid.net