забитий м'яч

Туран визнаний найкращим гравцем тижня в Лізі Чемпіонів, Ярмоленко - третій

зі штрафного у грі з "Атлетіко" (1:0). Третє місце з 8% посів нападаючий "Динамо" Андрій Ярмоленко, на рахунку якого один забитий м'яч і три гольові передачі в матчі з "Бешикташем" (6:0).Ua-football

Колишній та теперішній гравці "Шахтаря" претендують на звання кращого у 6 турі Ліги Європи

УЄФА назвала шість номінантів на звання кращого гравця в останньому тижні Ліги Європи. Серед них опинився чинний гравець донецького "Шахтаря" Тайсон, який відзначився дублем у ворота "Браги" (2:4), та екс-хавбек "гірників" Генріх Мхітарян, який вчора став автором першого забитого м'яча...Sportgid

Брага дозволяла нам створювати моменти, і рахунок міг бути більшим. Нагадаємо, Шахтар виграв 6 з 6 матчів групового етапу Ліги Європи. Чемпион

" Брага "давала нам створювати моменти, і рахунок міг бути більшим. До матчу Паулу Фонсека налаштовував нас лише на перемогу. Ua-football

Гравець охтирського «Нафтовика» Леван Арвеладзе залишає команду. В цьому сезоні Леван зіграв за «нафтовиків» 19 матчів і відзначився однім забитим м'ячем. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Шмідт: Забитий м

чудовий гравець, який багато дає нашій команді. У нього відмінний удар, що він і довів у цьому матчі. Сподіваюся, що забитий м'яч додасть йому впевненості в боротьбі за місце в основному складі "Байєра", - наводить слова Шмідта офіційний сайт УЄФА.Ua-football

Форвард дортмундської "Боруссії" Пьер-Емерік Обамеянг підтвердив намір в майбутньому зіграти за мадридський "Реал" Незважаючи на це, в даний момент, відчуваю себе добре в Дортмунді. ДеПо

Ігор Корсун: "Хотілось довести, що я зможу"

Відверто кажучи, дуже радий був, все ж таки перший виклик. Галичина спортивная

Екс-нападник "Динамо" очолив бомбардирську гонку в Греції

За період проведений в Києві нігерієць відзначився 34 забитими м'ячами. Футбол газета

Воронін: У Шахтаря крім забитих м

За великим рахунком, у Шахтаря крім забитих м'ячів моментів не було. Не можна сказати, що у суперника були якісь стовідсоткові можливості. Ua-football

Левову частку уваги вболівальників прикуло протистояння між полтавською Ворсклою та київським Динамо. Чемпион

Бундесліга. Підсумки 13-го туру

При цьому, ажіотажу навколо берлінської Герти практично немає. Новини футболу

Гравець "Шахтаря" розповів, кому посвятив забитий м

Бразильський легіонер "Шахтаря" став автором другого забитого м'яча у ворота "Сталі". "Дуже радий, що вдалося забити. Sportgid

Теодорчик вкотре відзначився за "Андерлехт"

Додамо, що це вже 21-й гол поляка в бельгійському клубі. Футбол газета

Прем

активніше розпочали гості, які створили кілька небезпечних ситуацій біля воріт Паста, а вже на 26-й хвилині втілили свою перевагу в забитий м'яч – це Шендрик добив круглого у порожні ворота після розіграшу кутового. Номінальні господарі "Славутич-арени" побігли відіграватися, і навіть...Зеркало недели (газета)

Зірка вирвала нічию у Олександрії

Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше. Новини футболу

Прем

"Шахтар" переміг "Сталь" з рахунком 2:0. "Шахтар" повністю контролював хід гри, але довгий час не міг втілити свою перевагу в забитий м'яч. На допомогу "гірникам" прийшов пенальті, який заробив Марлос. Сам же бразилець на 31-й хвилині його і реалізував. У...Зеркало недели (газета)

Ще один гравець покинув склад "Геліоса". Ігор Коротецький більше не є гравцем харківського клубу. Ua-football

Евгений ЗАПОРОЖЕЦ: «У команд Первой лиги лучше реализация моментов»

Відчутна різниця між першою та другою лігами чемпіонату України? Шість кращих команд другої ліги минулого сезону на рівних грають з командами першої ліги. Спорт.ua