забивати

Андрій Кікоть: "Потрібно було забивати другий гол"

Наставник винниківської команди поділився своїми враженнями від мінімальної перемоги над кременчуцьким «Кременем». Галичина спортивная

Вже на третій хвилині гри 1/8 фіналу ЛЧ між Барселоною та Челсі лідер синьо-гранатових Ліонель Мессі відкрив рахунок. Чемпион

Вдома не забивали

Олександрія приймала одеський Чорноморець... Новости Александрии

Малиновський забиває зі штрафного, а Селезньов відзначається "дублем"

Однак український воротар не потрапив навіть до запасу. ]]> NewWest Media

Суркіс: Вербич буде забивати

Суркіса цитує офіційний сайт "Динамо". Що стосується Ротаня, то навколо таких досвідчених футболістів будується команда. NewWest Media

Незважаючи на значний супротив громадськості у Рівному забудовник продовжує скандальне будівництво багатоповерхівки на вул. Толстого, 10 поблизу краєзнавчого музею. ЧаРівне.info

Зідан: "Реал" відстає від "Барселони", бо недостатньо забиває

Минулого року чимало матчів ми виграли завдяки голам на останніх хвилинах. Рішення цієї проблеми одне старанно працювати", зазначив Зідан. NewWest Media

Українець зрівняв рахунок у матчі Експрес

Зозуля забиває у другому турі поспіль

Український форвард Альбасете знову зміг відзначитися забитим голом у матчі Ла Ліги 2 Дніпроград

Феррейра: мені вдається забивати голи, я впевнений у своїх силах

Для мене найважливіше допомогти своїй команді забивши гол або іншим чином. Ніколи про це не думав про святкування своїх голів якимось фірмовим жестом. NewWest Media

Хацкевич: коли забивають із 35 метрів, воротар до цього причетний

Важко перемогти, коли команда суперника захищається великими силами. Але в цій ситуації не допрацював Максим Коваль", зазначив Хацкевич. NewWest Media

Кубок Німеччини. Ярмоленко забиває, Коноплянка відіграв повний матч за "Шальке"

Провели свої поєдинки і українці: Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко. Також свій черговий матч у складі "Шальке" провів Євген Коноплянка. NewWest Media

Матч 12 туру Прем'єр-ліги між «Зіркою» та «Карпатами» завершився в безгольову нічию - 0:0. Гал-info

Дружини футболістів "Боруссії" разом дивилися, як Ярмоленко забиває п

Другі половинки футболістів німецького клубу разом дивилися матч "Аугсбург" - "Боруссія" (1:2). Ta4ki.net

12 вересня відбулися перші поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів у квартетах A, B, C і D. Гал-info

Як Ярмоленко на Кубку світу забивав туркам

Збірна України здобула перемогу над Туреччиною в 7-му турі відбору на Кубок світу-2018. Ta4ki.net

Один із головних творців сепаратистського утворення "ДНР" вражає прозрінням у останніх сво... Експрес

Коноплянка забив за “Шальке“ (ВІДЕО)

Євген Коноплянка забив за "Шальке" в матчі Бундесліги. Повідомляє сайт Футбол Україна. Sportgid