Метки новостей

• Football . • Дніпро . • Карпати . • відео . • матч

забивати

"Дніпро" та "Карпати" голів не забивали (ВІДЕО)

В дебютному матчі 22-го туру УПЛ "Дніпро" розійшовся миром із львівськими "Карпатами". Повідомляє сайт Футбол Україна. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Нещодавно до редакції ОГО звернулися обурені читачі. ОГО.ua

Я хочу не лише забивати, але і перемагати - Форвард Шахтаря

Аргентинець Густаво Бланко-Лещук поділився своїми враженнями від товариського матчу з Аустрією (2:2). UkrMedia

"Челсі" відкрив рахунок у матчі з "Сандерлендом" Про це повідомляє Depo. На 40-ій хвилині голом відзначився Фабрегас. ДеПо

В АПЛ тривають матчі 14-го туру Про це повідомляє Depo. Ось як на 60-ій хвилині нападник "Челсі" зрівняв разунок в матчі. ДеПо

Український півзахисник "Кортрейка" Андрій Тотовицький забив єдиний м'яч у ворота "Мускрона", і вивів свою команду в 1/4-ту фіналу Кубка Бельгії. Ua-football

Підступний сон не шкодує нікого Домашні улюбленці нічого не можуть із собою вдіяти, коли смертельно хочуть спати. ДеПо

В матчі Ліги чемпіонів між "Селтіком" та "Барселоною" гості вже попереду з рахунком 2:0 Як повідомляє Depo. Сектор, автором дублю в матчі став Ліонель Мессі. ДеПо

"Олімпік" повів у рахунку в матчі з "Чорноморцем" Про це повідомляє Depo. На 22-ій хвилині голом відзначився Матяж. ДеПо

Наставник збірної України Андрій Шевченко сказав, як команда готується перемагати фінів у відборі на ЧС-2018. Sportanalytic

Визначилися десять найбільш ефектних голів тижня за версією GolTV Про це повідомляє Depo. ДеПо

"Зірка" веде в рахунку в грі з "Олімпіком" Про це повідомляє Depo. Під завісу першого тайму рахунок розмочив Фаворов. ДеПо

Форвард Лукаш Теодорчик продовжує забивати за "Андерлехт". У матчі з "Мехеленом" він записав на свій рахунок 12-й гол в сезоні.Sportanalytic

Нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик продовжує творити дива в оренді у бельгійському "Андерлехті". Sportanalytic

У матчі 11 туру УПЛ між "Олімпіком" та "Шахтарем" першими забили гості Як повідомляє Depo. Сектор, голом відзначився Іван Ордець. ДеПо

О 19:00 розпочався матч 3-го туру відбору на ЧС-2018 Україна - Косово Про це повідомляє Depo. На 31-ій хвилині відзначився Артем Кравець. ДеПо

Збірна Росії поступається Коста-Риці 1:3 Про це повідомляє Depo. Під завісу першого тайму м'яч у власні ворота відправив Василь Березуцький. ДеПо

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко визнав, що давно не поповнював свій гольовий рахунок. Sportanalytic

Нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик продовжує забивати в оренді за бельгійський "Андерлехт".Sportanalytic

"Зірка" та "Сталь" голів не забивали

"Зірка" та "Сталь" зіграли в нульову нічию. Кінець матчу "Зірка" провела набагато активні... Sportanalytic