забивати

Український півзахисник "Кортрейка" Андрій Тотовицький забив єдиний м'яч у ворота "Мускрона", і вивів свою команду в 1/4-ту фіналу Кубка Бельгії. Ua-football

Підступний сон не шкодує нікого Домашні улюбленці нічого не можуть із собою вдіяти, коли смертельно хочуть спати. ДеПо

В матчі Ліги чемпіонів між "Селтіком" та "Барселоною" гості вже попереду з рахунком 2:0 Як повідомляє Depo. Сектор, автором дублю в матчі став Ліонель Мессі. ДеПо

"Олімпік" повів у рахунку в матчі з "Чорноморцем" Про це повідомляє Depo. На 22-ій хвилині голом відзначився Матяж. ДеПо

Наставник збірної України Андрій Шевченко сказав, як команда готується перемагати фінів у відборі на ЧС-2018. Sportanalytic

Визначилися десять найбільш ефектних голів тижня за версією GolTV Про це повідомляє Depo. ДеПо

"Зірка" веде в рахунку в грі з "Олімпіком" Про це повідомляє Depo. Під завісу першого тайму рахунок розмочив Фаворов. ДеПо

Форвард Лукаш Теодорчик продовжує забивати за "Андерлехт". У матчі з "Мехеленом" він записав на свій рахунок 12-й гол в сезоні.Sportanalytic

Нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик продовжує творити дива в оренді у бельгійському "Андерлехті". Sportanalytic

У матчі 11 туру УПЛ між "Олімпіком" та "Шахтарем" першими забили гості Як повідомляє Depo. Сектор, голом відзначився Іван Ордець. ДеПо

О 19:00 розпочався матч 3-го туру відбору на ЧС-2018 Україна - Косово Про це повідомляє Depo. На 31-ій хвилині відзначився Артем Кравець. ДеПо

Збірна Росії поступається Коста-Риці 1:3 Про це повідомляє Depo. Під завісу першого тайму м'яч у власні ворота відправив Василь Березуцький. ДеПо

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко визнав, що давно не поповнював свій гольовий рахунок. Sportanalytic

Нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик продовжує забивати в оренді за бельгійський "Андерлехт".Sportanalytic

"Зірка" та "Сталь" голів не забивали

"Зірка" та "Сталь" зіграли в нульову нічию. Кінець матчу "Зірка" провела набагато активні... Sportanalytic

"Манчестер Юнайтед" вдалося зрівняти рахунок у матчі АПЛ проти "Вотфорда" Як повідомляє Depo. Сектор, гол на рахунку 18-річного Маркуса Решфорда. ДеПо

"Лестер" фантастично розпочинає шлях у Лізі чемпіонів Про це повідомляє Depo. ДеПо

Нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик і далі виблискує в оренді за бельгійський "Андерлехт". Sportanalytic

Український нападник Артем Кравець вийшов на другий тайм поєдинку з "Ейбаром" Про це повідомляє Depo. На 75-ій хвилині українець зробив рахунок 1:1. ДеПо

Волочиський «Агробізнес» в чемпіонаті України забиває найбільше

Чемпіон Хмельниччини у своїй групі найчастіше вражає ворота суперника. Завдяки цьому «Агробізнес» лідирує після чотирьох турів. Vsim.ua