жіноча збірна Україна

У груповому турнірі Євроліги-2017 жіноча збірна України здобула шосту перемогу у шести матчах, перегравши команду Франції. Збірну Франції, яка у рейтингу вище, українська дружина обіграла уже вдруге...1NEWS

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 зазнала поразки у додатковому раунді плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи. Піся поразки у чвертьфіналі від Ірландії дівчата поступились команді Сербії з рахунком 10:13. Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної першості.1NEWS

8:25) Туреччина — Словаччина — 72:56 (16:9, 16:19, 25:11, 15:17) Латвія — Італія — 68:67 (18:18, 19:24, 16:11, 15:14) Нагадаємо, жіноча збірна України до чвертьфіналу не...1NEWS

Жіноча збірна України 3х3 поступилась Сербії та не вийшла на ЧЄ

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 зазнала поразки у додатковому раунді плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи. Піся поразки у чвертьфіналі від Ірландії дівчата поступились команді Сербії з рахунком 10:13. Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної першості.Чемпион

3х3: жіноча збірна поступається в 1/4 фіналу відбора до ЧЄ

© ФБУ Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 поступилась у 1/4 фіналу відбіркового турніру на чемпіонат Європи. У чвертьфінальному поєдинку наші дівчата з рахунком 10:13...Sportgid

Українські волейболістки вийшли до півфіналу Євроліги

Українки здобули дві поспіль перемоги на турнірі. Жіноча збірна України з волейболу вдруге розгромила Чорногорію (3:0) і за два тури до кінця групового етапу гарантувала собі вихід до півфіналу Євроліги.Зеркало недели (газета)

Українські волейболістки перемогли Чорногорію на груповому етапі Євроліги

Жіноча збірна України з волейболу перемогла команду Чорногорії на старті другого групового етапу Євроліги Громадське телебачення

Жіноча збірна України з волейболу обіграла Чорногорію в четвертому матчі Євроліги. Таким чином, збірна України здобула свою четверту перемогу поспіль і за два тури до кінця групового етапу достроково вийшла в півфінал Євроліги. 1NEWS

Жіноча збірна України з шахів перемогла у турі Чемпіонату світу в Росії

Жіноча збірна України з шахів перемогла у шостому турі Чемпіонату світу з шахів, що проходить у російському Ханти-Мансійську Громадське телебачення

Жіноча збірна України 3х3 побореться за вихід на чемпіонат Європи

© ФБУ Всього лише після дня відпочинку жіноча збірна України з баскетболу 3х3, яка виборола в Нанті бронзові медалі чемпіонату світу, вступає в боротьбу за путівку на чемпіонат Європи. Відбірковий...Sportgid

Сьогодні українки зіграють з командами Бельгії та Австрії Всього лише після дня відпочинку жіноча збірна України з баскетболу 3х3, яка виборола в Нанті бронзові медалі чемпіонату світу, вступає в боротьбу за путівку на чемпіонат Європи. Відбірковий...Спорт.ua

(27:13, 19:20, 11:22, 22:11) Туреччина — Греція — 16:00 Іспанія — Латвія — 19:00 Франція — Словаччина — 21:30 Нагадаємо, жіноча збірна України до чвертьфіналу не дісталася. Источник: champion.com.ua...1NEWS

Після відкритого суперницями рахунку, наші спортсменки акумулювати своїх сили та швидко зрівняли рахунок. Вже по спливу половини матчевого жіноча збірна України випереджала голландок на одне очко.Online.ua

У Івано-Франківську знову буде волейбол світового масштабу

На паркеті у дуже принциповому протистоянні мають зустрітися жіночі збірні України та Іспанії.Галичина спортивная

Запаморочливі кидки.

лише за додатковими кидками поступився поляку Рафалук Ліпінскі, який у підсумку став переможцем змагань, здолавши у фіналі американця Кріса Степлза. Жіноча збірна України з баскетболу припинила боротьбу на Євробаскеті у 1/8 фіналу...Online.ua

Українець Піддубченко завоював "бронзу" чемпіонату світу в конкурсі данків

Раніше жіноча збірна України виграла "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу 3х3.Зеркало недели (газета)

У французькому Нанті відбулися вирішальні матчі чемпіонату світу з баскетболу 3х3, у якому жіноча збірна України посіла третє місце...Громадське телебачення

Жіноча збірна України виборола бронзу чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України перемогла суперниць у поєдинку за бронзові нагороди чемпіонату світу з баскетболу 3х3, передає УНН. України переграли команду Нідерландів у матчі за 3 місце. Доля зустрічі вирішалася на останніх секундах, коли при нічийному рахунку 13:13 сфолили на Дар'ї...Unn.com.ua

ЧС з баскетболу 3х3.

Жіноча збірна України перемогла команду Нідерландів у матчі за 3 місце на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 – 15:13. Практично одразу після дивного півфіналу проти Угорщини наші дівчата вийшли на матч за 3 місце проти Нідерландів. Свіжіші суперниці відкрили рахунок...1NEWS