жіноча збірна Україна

Українка стала найвлучнішою біатлоністкою світу

1. Ірина Варвинець (Україна) - 91,8% 101. Олександр Жирний (Україна) - 76,5% Раніше стало відомо, що за підсумками Кубка світу жіноча збірна України посіла третє місце "Кубку націй".Еспресо TV

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна достроково завершила сезон, вирішивши не виступати на останніх двох етапах Кубку світу - в Контіолахті і...Спорт Тернопільщини

У норвезькому Голменколлені завершилася жіноча гонка переслідування в рамках заключного етапу кубка світу. Жіноча збірна України не змогла поборотися за медалі, а кращий результат показала Юлія Джима. Як відомо, 17 березня Лаукканен перемогла у спринті.Чемпион

Жіноча збірна України посіла третє місце в біатлонному Кубку націй

Нагадаємо, сьогодні стартував останній етап сезону Кубка світу з біатлону. Unn.com.ua

Жіноча збірна України стала третьою у Кубку націй

Незважаючи на невдалий спринт, в Кубку націй позиції нашої команди не похитнулися: підсумкова позиція України в командному заліку - третє місце. А перемогу тут зі значним запасом здобула збірна Німеччини, яка випередила француженок майже на 400 очок. Кубок націй-2016/17 з...Галичина спортивная

Буковинська спортсменка з командою перемогла росіянок

У французькому Віттелі завершилися командні змагання чемпіонату Європи зі стрільби з лука, де жіноча збірна України перемогла команду Росії в боротьбі за 3-е місце та бронзові медалі.. Жіноча команда України обіграла росіянок з рахунком 6:0. Наше...Погляд

Українські синхроністки здобули дві нагороди на змаганнях в Парижі

КНР. Варто зазначити, що напередодні А.Волошина стала переможницею у сольних змаганнях, випередивши представниць з Японії та Канади. Як повідомляв УНН, жіноча збірна України з синхронного плавання посіла 4-те місце на Олімпійський іграх в...Unn.com.ua

Підгрушна залишилася у Топ-30 загального заліку

Лідер жіночої збірної України Юлія Джима втратила 8-му сходинку загального заліку після спринтерської гонки на етапі Кубка світу в Контіолахті. Наразі українська біатлоністка займає...Галичина спортивная

11-15 березня на олімпійській базі у Конча-Заспі пройдуть збори національної та молодіжних жіночих збірних України з гандболу. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації гандболу України. Доросла команда, яка також проведе контрольний турнір у Польщі (17-19...Чемпион

закінчення 8 класу ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів поїхала вчитися до м. Київ, де і проявила свій талан перед головним тренером жіночої збірної України U-18 Чек Елеонорою Анатоліївною. Наталія почала займатися баскетболом ще з 4 класу. Більш професійно почала ходити на...Голос Карпат

Кубок Давидченко: миколаївські дівчата тріумфують

Миронова - 8. За підсумками ігор 2 етапу турнірна таблиця має такий вигляд: Ігри даного чемпіонату відвідав головний тренер юнацької жіночої збірної України Сергій Петренко. Він пильно слідкував за іграми, спілкувався із тренерами та гравцями команд. На тренерських зборах він...Миколаївська правда

Після невдалої естафети на етапі Кубку світу з біатлону у Пхенчхані жіноча збірна України опинилася під пресингом команди Чехії. У Кубку націй чешкам вдалося скоротити відставання до 118 очок.Чемпион

До табору жіночої збірної України покликали трьох уманських пантерок

Будаєва та Ірина Рибалкіна поїдуть до Ірану в межах підготовки до Євро-2017. Про це інформує «Черкаський спорт». Головний тренер молодіжної жіночої збірної України Наталія Зінченко викликала 19 гравців, які вирушать до Ірану де проведуть три товариські гри (першу проти збірної...Вчасно (Черкаси)

Україна провалила жіночу естафету

Жіноча збірна України невдало виступила в естафеті у Кореї. Наші дівчата стали лише сьомими, не заробивши жодного штрафного кола, але використавши 9 додаткових патронів. Перемогла ж команда Німеччини, яка виграла всі жіночі естафети в сезоні.1. Sportanalytic

Жіноча збірна України фінішувала на сьомій позиції в естафеті на етапі Кубка світу в корейському Пхенчхані. Українки до четвертого етапу претендували на медаль. Найкраще з українок пройшла етап Ірина Варвинець. Українка постійно йшла в ТОР-5, припустилася лише одного промаху на...Чемпион

Капітан жіночої збірної України Олега Підгрушна не виступить в естафетній гонці, яка відбудеться 5 березня в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону. Про...Чемпион

Анастасія Кумеда (на фото), Віталія Будаєва та Ірина Рибалкіна поїдуть до Ірану в межах підготовки до Євро-2017. Прес-Центр

За підсумками спортивного лютого Національний олімпійський комітет визнав капітана жіночої збірної України з біатлону Олену Підгрушну найкращою спортсменкою місяця...Спорт Тернопільщини

Наталія Зінченко: Матчі в Ірані - чудова перевірка перед еліт-раундом ЧЄ-2017

Головний тренер молодіжної жіночої збірної України Наталія Зінченко перед відльотом на товариські матчі до Ірану розповіла про завдання команди на тренувальний збір і підготовку «синьо-жовтих» до...Sportgid

бій проти Пакьяо. Нагадаємо, промоутер Боб Арум не підтвердив домовленість про бій Пакьяо – Хан. Як раніше повідомляв портал Знай.ua, жіноча збірна України з боксу вирушила на турнір до...Znaj.ua