жіноча збірна Україна

Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепец заявив, що на чемпіонаті Європи в італійському Массерії виступлять Ірина Варвинець і Олена Підгрушна.Спорт Тернопільщини

Олена Підгрушна: "Конкретики щодо стартів зараз немає"

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна пропустила естафету на етапі Кубка світу в Рупольдінгу і за словами тренера в кінці січня виступить на чемпіонаті...Галичина спортивная

Найкращою з українок стала Віта Семеренко, яка з двома промахами зайняла 10-е місце. Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України показала найгірший результат в естафетах за останні 8 років. 13. Валентина Семеренко (Україна) (1+0+0+0) +53.4...Чемпион

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна пропустила естафету на етапі Кубка світу в Рупольдінгу і за словами тренера в кінці січня виступить на чемпіонаті...Спорт Тернопільщини

13 січня в німецькому Руполдінгу відбулася остання передолімпійська естафета. Чемпион

Рупольдінг. Жіноча збірна України провалила естафету

З самого початку жіноча естафета не завдалася для нашої збірної. Лише Анастасія Меркушина з одним додатковим патроном зуміла наблизити команду до десятки найкращих. NewWest Media

Українські дівчата зганьбились в естафеті

Жіноча збірна України з біатлону показала жахливий результат в естафеті у німецькому Рупольдингу. Виграла гонку команда Німеччини, а на п'єдесталі також розташувалися Італія та Швеція.1. Україна (0+12) +2:13.7ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок світу з біатлону. Sportanalytic

Біатлон: жіноча збірна України не потрапила в топ-10 естафети в Рупольдингу

Примітно, що результат жіночої збірної України став найгіршим в естафетах Кубків світу за останні вісім років. Нагадаємо, чоловіча збірна України посіла 15 місце на естафеті в...Unn.com.ua

Юлія Джима Жіноча збірна україни напрочуд невдало виступила в естафетній гонці на 5 етапі Кубку світу в Рупольдінгу, посівши 11 місце. Вперше в сезоні тренерський...Чемпион

Українська біатлоністка Джима здобула бронзу Кубка світу

французькому Ансі та гонці переслідування у німецькому Обергофі здобула Віта Семеренко. 10 грудня на етапі Кубка світу у австрійському Хохфільцені жіноча збірна України здобула срібну нагороду у естафетній гонці. Читайте також: "Короля біатлону" не беруть на Олімпіаду. Як таке взагалі...Еспресо TV

взагалі, хто буде стартувати. Тому що треба готуватися до Олімпіади, щось комусь доведеться пропускати", - цитує Бринзака BiathlonPlace. Нагадаємо, що жіноча збірна України фінішувала поза подіумом на етапі Кубку світу в Обергофі.Чемпион

німецькому Оберхофі відбулася чоловіча естафета. Перемогла в естафеті збірна Швеції, другий прийшла Італія, трійку замкнули норвежці. Раніше була інформація, що жіноча збірна України фінішувала поза подіумом на етапі Кубку світу в Обергофі.Чемпион

Жіноча збірна Україна стала п

В німецькому Оберхофі завершилась жіноча естафетна гонка на етапі кубку світу з біатлону. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Тріумфували ж в жіночій естафеті французькі біатлоністки, які на 32 секунди випередили німкень.1. Польща (2 + 13) +2: 52.6Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Приємно, що жіночий футбол в Україні продовжує розвиватися. Наталія Зінченко Головний тренер молодіжної жіночої збірної України WU19 2018 womensfootball.com.ua...Жіночий футбол України

чемпіонів, які вперше в історії відбудуться в Києві. Дуже радий, що амбасадором фіналу найпрестижнішого клубного жіночого турніру Європи є гравець жіночої збірної України Ія Андрущак, яка своїм прикладом буде популяризувати футбол прекрасної половини людства. Впевнений, що футбольне дійство у столиці...Жіночий футбол України

Україна показала вражаючий результат на Кубку світу з біатлону

Жіноча збірна України з біатлону показала вражаючий результат у гонці переслідування в рамках 4-го етапу Кубка світу, який проходить в німецькому місті Оберхоф. Про це повідомляє "Обозреватель". Віта Семеренко, стартувавши 22-ою, змогла продемонструвати ідеальну стрільбу і завоювати бронзову медаль. Зазначимо,...Високий замок

Біатлоністка Віта Семеренко виграла «бронзу» на етапі Кубку світу

Анастасія Кузьміна, другою стала італійка Доротея Вірер. Додамо, що українка Юлія Джима прийшла 13-ю, Олена Підгрушна — 17-ю, а Анастасія Меркушина — 25-ю. Нагадаємо, жіноча збірна України з біатлону посіла друге місце на другому етапі Кубка світу. Успіх українській збірній принесли олімпійські чемпіонки Віта Семеренко, Юлія...Ракурс

гравець", "Кращий гравець чемпіонату України" та "Кращий тренер України". На звання "Кращий гравець України" 2017 року претендували 5 футболісток національної жіночої збірної України: Дар'я Кравець, Таміла Хіміч, Ольга Овдійчук, Дар'я Апанащенко та Яна Калініна. В підсумку, набравши 74 бали, переможцем...Жіночий футбол України

Василь КАРЛЕНКО: «Серед юніорок є прототипи сестер Семеренко»

Колишній головний тренер жіночої збірної України з біатлону Василь Карленко розповів про найближчий резерв. Я під час чемпіонату України протестував близько сотні юніорів. Якщо раніше українці...Спорт.ua

та Реш у суперечці за 5-те місце зуміли випередити на 0,2 секунди німців Франциску Хільдебранд та Еріка Лессера. Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепец, коментуючи виступ своєї підопічної, зазначив, що Юля стріляла на 67 секунд швидше, ніж на етапах.Урядовий Кур'єр