жовті картки

"Сніжинка" у ФК "Львів"

український рефері 61-літній Олександр Бриндза, на рахунку якого майже 300 офіційних матчів у національних змаганнях України. Під час матчів були жовті картки, пенальті та голи на всі смаки. Найдраматичнішим виявився поєдинок команд ЛСДЮШОР №4 — ФК «Львів» 2004. Юні футболісти...Галичина спортивная

пройшли далі, але на останніх хвилинах суддя незрозуміло що придумав", - зазначив гравець. "Чесно кажучи, здавалося, що суддя біжить показувати жовту картку дев'ятого номеру, але арбітр з кимось порадився і вказав на точку. У мене взагалі склалося враження, що перед...Чемпион

це не просто так - я вже подивився відео епізоду", - зазначив тренер. За його словами, арбітр навіть хотів дати жовту картку Гвідетті, але потім раптово трансформував це в пенальті. "Це позорище. Нас "посунула" не Сельта, яка є хорошою командою,...Чемпион

П.Фонсека назвав дії арбітрів причиною поразки "Шахтаря"

Ми вилетіли з Ліги Європи через арбітрів, наголосив португальський спеціаліст. Також наставник оранжево-чорних додав: в епізоді з пенальті повинна бути жовта картка супернику. Арбітр хотів її дати, але потім вирішив призначити пенальті. Абсолютно цього не розумію. Ми провели матч з...Unn.com.ua

Екс-наставник "Шахтаря" спустив псів на Фонсеку

тренера "Шахтарю" не потрібно.Нагадаємо, Степаненко пропустив перший матч проти "Сельти" через покарання від УЄФА, яке запідозрило гравця у свідомому отриманні жовтої картки в матчі із "Коньяспором".Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Екс-наставник "Шахтаря" наїхав на Фонсеку

вказівку виходити на поле за 10 хвилин до фінального свистка. Степаненко не винен.А якщо Фонсека не знав про наявність двох жовтих карток, то навіщо тримати такого тренера?"- приводить слова Яремченка "Плюс-Спорт".Нагадаємо, УЄФА дискваліфікувала Степаненка на перший матч із "Сельтою" за...Футбол газета

Степаненко: Сам винен, що мене покарала УЄФА

матч проти "Сельти" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. 27-річний хавбек таким чином підтвердив, що спеціально отримав жовту картку у поєдинку проти "Коньяспора", щоб пропустити матч із "Брагою" і вийти чистим на плей-офф.Степаненко зазначив, що це буде...Sportanalytic

Валерий ЯРЕМЧЕНКО: «Нужно было наказать Фонсеку, а не Степаненко»

говорити про все чесно. Давайте будемо чесними. Фонсека навмисно випустив Степаненка на заміну. Усі знали, що в нього було дві жовті картки. І Фонсека знав. То навіщо випускав його на заміну, знаючи, що Тарас під загрозою дискваліфікації?! Ми ж говоримо...Sportgid

Анонс, суддя, трансляція

"Шахтар" не проводив ніяких спарингів, зате тепер зможе зіграти Тарас Степаненко, котрий був дискваліфікований на матч у Віго через навмисну жовту картку на груповому етапі. Факундо Феррейра вже наче відновився після травми, тож тепер перед Паулу Фонсекою стоїть складна дилема:...Sportanalytic

Ліга чемпіонів: "Севілья" розібралася з "Лестером", "Ювентус" - з "Порту"

полі тривала до 27-ї хвилини, коли господарі поля залишилися в меншості. Теллес здійснив два поспіль грубих фоли і після двох жовтих карток залишив "Порту" в меншості. Після перерви "Ювентус" продовжив діяти першим номером і намагатися підібратися до воріт суперника, що...Зеркало недели (газета)

Манчестер Юнайтед на класі переміг Сент-Етьєнн

зросли швидкості і в другому таймі. Вже на 63-й хвилині манкуніанці залишилися вдесятьох – це Ерік Байлли примудрився заробити дві жовті картки буквально поспіль. Галтье спробував оживити атаку Зелених, випустивши атакуючого півзахисника Лемуана, але... Але крім цього не було видно,...Новини футболу

ФК "Атлетіко" в результативному матчі Ліги чемпіонів завдав гостьової поразки "Байєру"

Варто відзначити, що у складі фармацевтів повний матч провів на полі екс-захисник київського Динамо Александр Драгович у котрого в пасиві жовта картка. Зауважимо, що леверкузенці до цього моменту не програвали на своєму полі в єврокубках починаючи з 26 листопада 2014...Unn.com.ua

Мілевський продовжує "відзначатись" в Росії

Повідомляє Футбол газета. > Українець отримав дві жовті картки в першому таймі. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Форвард російського Тосно Артем Мілевський був вилучений з поля в товариському матчі проти Крилья Совєтов (2:4). Українець отримав дві жовті картки за 35-ть хвилин першого тайму. Нагадаємо, що Мілевський забив три гола за Тосно в спарингах цієї зими. Артем Мілевський...Чемпион

можна сказати, що це був не день «Енергії». По-перше – «зелено-білі» розгромно програли. По-друге – втратили Радевича, який отримав дві жовті картки. Тому, львів’янам тепер доведеться провести серйозну роботу над помилками, але у той же час їм треба робити це...Spy-Football

отримуватиме призначень на матчі першості. Москалєв в нинішньому сезоні РФПЛ працював головним суддею в чотирьох матчах, в яких показав 20 жовтих карток (з них дві - одному гравцеві) і призначив два пенальті.Чемпион

Геннадий ОРБУ: «Дисквалификация Степаненко абсурдна и несправедлива»

в Лізі Європи. «Чесно кажучи, я не зрозумів, навіщо було карати Тараса Степаненка. Його звинуватили у тому, що навмисно «заробив» жовту картку, щоб пропустити гру, яка нічого не вирішує. УЕФА створив прецедент. Тож нехай тепер ретельно переглядає по двісті матчів...Спорт.ua

Футзальна "Енергія" поступилася "Продексіму"

теж відповіли небезпечним ударом зі шрафного – стійка врятувала ворота херсонської команди. Ще одною прикрістю для львівських енергетиків стала друга жовта картка для Радевича 26 хвилині. “Продексім” зумів реалізувати свою кількісну перевагу: відзначився Скорий. Команди і далі продовжували створювати небезпеку...Галичина спортивная

Енергетики теж відповіли небезпечним ударом зі шрафного — стійка врятувала ворота херсонської команди.Ще одною прикрістю для львівських енергетиків стала друга жовта картка для Радевича 26 хвилині. “Продексім” зумів реалізувати свою кількісну перевагу: відзначився Скорий.Команди і далі продовжували створювати небезпеку біля...Pravda.ks.ua

Іспанії проти Алавеса через дискваліфікацію. Про це повідомляє Marca. Апеляційний комітет Федерації футболу Іспанії відхилив апеляцію каталонського клубу на другу жовту картку уругвайця, отриману на останніх хвилинах матчу 1/2 фіналу Кубка Іспанії проти Атлетико (1:1, 3:2 - за сумою двох...Чемпион