жовті картки

Мілан. Туринці на шляху до фіналу вибили Барселону і Реал, але зазнали найважливішої втрати у півфіналі. Павел Недвед зі сльозами на очах отримав жовту картку, яка означала, що він пропустить фінал. А россонері змусили припинити боротьбу за трофей Аякс та Інтер. Зустріч була...ICTV

Комітет арбітрів ФФУ: Циганков симулював травму проти Нема

кричить та симулює отримання більших наслідків, ніж було насправді. Динаміка та відео показують, що дії були спрямовані на заволодіння м’ячем. Жовта картка винесена справедливо", - йдеться в пояснені.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Жовта картка голкіперу та пенальті у ворота Агробізнеса. Ударів по воротах усього(у першому таймі) Спортивний Житомир

переміг Андерлехт, який в останньому турі ще мав шанс перегнати Стандард. Руслан Маліновський у цьому турі не зіграв через перебір жовтих карток, а за Андерлехт єдиний гол забив екс-форвард Динамо Лукаш Теодорчик. Таким чином, наступний сезон команди починатимуть з кваліфікації...24 канал

Експерт: Нем - гнида, а "кроти" мають мерзотну натуру

Україна. "Два м... Перший Нем, який з фінальним свистком пішов в такий підкат, другий - суддя, який показав тільки жовту картку. Нем ще й гнида як людина. Кроти в черговий раз показали свою мерзенну суть", - написав Шахов у...Football-ukraine.com

масці після перелому носа. Перші хвилини другого тайму видались досить жорсткими – Хочолава та Буяльський за достатньо грубі фоли отримали жовті картки. На 55-й хвилині Динамо забило вдруге. Точніше забив Шахтар, проте у свої ворота. Після прострілу Кендзьори Хочолава зрізав...24 канал

"Динамо" завершило сезон перемогою над "Шахтарем"

зусилля "гірників" нівелювала впевнена гра у рамці Дениса Бойка. Під завісу поєдинку все частіше арбітр був змушений витягати з кишені жовту картку, а самі команди більше голів не забивали, так і завершивши сезон перемогою "Динамо" над "Шахтарем" у прощальному поєдинку...Sportanalytic

3 гравці не зможуть допомогти луганцям. Півзахисник Ігор Харатін та захисник Артем Гордієнко не зможуть з'явитись на полі через перебір жовтих карток. Також не відновився від травми захисник Євген Опанасенко, інформує канал Футбол 1. Баранка: Просимо КДК про найжорсткіше покарання...24 канал

Екс-захисник "Карпат" і "Ворскли" залишається в Польщі

- сказав Дитятьєв.У поточному сезоні футболіст в складі "Краковії" провів 24 матчі, в яких забив 1 гол і отримав 9 жовтих карток. За тур до завершення чемпіонату Польщі клуб українця займає 1-е місце у другій вісімці.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про...Футбольні трансфери

Офіційно. "Зоря" закріпилась досвідченим захисником

Вернидуба ще на один сезон.Відмітимо, що у цьому сезоні Чечер зіграв 20 поєдинків у складі луганчах, в яких отримав дев'ять жовтих карток та одне вилучення.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

квітня, «Карпати» здобули важливу перемогу — 1:0. Переможний гол тоді провів Карраскаль, який, до речі, суботню гру пропускатиме через перебір жовтих карток. Крім колумбійця, через дискваліфікацію також не зможуть вийти на поле карпатівці Ербес, Лобай та «сталевар» Хоцяновський. Серед діючих...Спорт.ua

рахунок, а на 65-й хвилині Сагуткін встановив підсумковий рахунок. Зазначимо, що динамівці грали в меншості з 40-ї хвилини. За другу жовту картку було вилучено півзахисника Георгія Цитаїшвілі. Нічия дозволила гірникам зберегти двохочкову різницю та стати чемпіонами першості, Динамо фінішувало на...Чемпион

Динамо вручило Шахтарю золоті нагороди Чемпіонату U-21

киян, завершивши комбінацію ударом сходу з середньої відстані. Однак гру команді Юрія Мороза зламало вилучення Цітаішвілі, який примудрився заробити дві жовті картки за дві хвилини. А на останніх хвилинах першого тайму арбітр ще й призначив пенальті в ворота "Динамо" за...Ua-football

Роман Никитюк не зіграє з "Полтавою"

Через перебір жовтих карток центральний захисник «Руху» пропустить заключний поєдинок чемпіонату.Галичина спортивная

Тріумф "Маленького принца" на рідній землі та чому не шкода "Марсель"

за гостями. Друга половина гри розпочалась з дощу та заміни Врсалько, який не завжди встигав за Окампосом та "висів" на жовтій картці. "Атлетіко" вийшов зарядженим і відразу взявся створювати моменти. "Біло-блакитні" виглядали безпомічно, а на 49-й хвилині місцева зірка Грізманн...Sportanalytic

У фінальному матчі Ліги Європи мадридський Атлетико розгромив французький Марсель з рахунком 3:0 і став володарем трофея турніру. Марсель - Атлетіко Мадрид - 0:3 ICTV

4:0.

колі Аматорського Чемпіонату України. На полі стадіону «Автомобіліст» ФК «Минай» приймав команду із Тернопілля – «Кристал» із Чорткова. Через перебір жовтих карток в основі закарпатців не зявилися капітан Владислав Микуляк та Володимир Корнутяк і Максим Минайленко. Натомість з перших хвилин...Голос Карпат

Екс-голкіпер "Динамо" Рибка пропустив сім голів у матчі чемпіонату Туреччини

і три – у другому. В поточному сезоні Кравченко провів 15 матчів у складі турецького клубу, в яких отримав дві жовті картки. На рахунку Блізніченка 22 матчі і 2 гольові передачі, а Рибка в 20 зіграних матчах пропустив 43 м'ячі.Зеркало недели (газета)

Ірландський телеканал запитує, чи не порушував аналогічно правила голкіпер переможців, коли парирував пенальті? 24 канал

Троє гравців "Карпат" не зіграють проти "Сталі"

попередньому матчі «Карпат» проти кропивничан, правда, у Львові, центральний захисник так само залишив команду в меншості у другому таймі. Четверті жовті картки у сезоні отримали також Крістіан Ербес та Хорхе Карраскаль. Відповідно, аргентинець та колумбієць будуть змушені підтримувати команду з...Галичина спортивная