жовті картки

«Динамо» - «Чорноморець»: розбір спірних епізодів с Мирославом Ступаром

поєдинок обслуговувала суддівська бригада на чолі з львів’янином Юрієм Грисьо. 29 хвилина. Епізод Хачеріді – Хобленко. Тут потрібно було показувати жовту картку, але Грисьо цього не зробив. Судді часто керуються не...Sportgid

Динамо - Чорноморець 2:1.

таким, яким воно часто буває в контрольних поєдинках. У наступному турі ми починаємо чемпіонат. - Прокоментуйте епізод, в якому другу жовту картку отримав Каплієнко. - Він не впорався з емоціями. Був кінець матчу, і це, напевно, позначилося. Можна було зіграти...Ua-football

Українець покинув білоруський клуб

в стартовому складі "Дніпра", одного разу з'явився на полі на заміну. За цей час Рудюк відзначився одним голом і 2 жовтими картками. Раніше повідомлялося, що "Дніпро" також покинув Євген Чумак.Ua-football

Офіційно. "Челсі" віддав свого таланта в оренду

перших хвилин), в яких забив сім голів (один - з пенальті) і віддав три результативні передачі, а також отримав чотири жовті картки.За підсумками минулого розіграшу чемпіонату Нідерландів ПСВ зайняв третє...Футбольні трансфери

поля на зустрічних курсах. На 32-й хвилині Піскун в центрі поля грубо зіграв проти Віталія Бойка, за що і отримав жовту картку. У наступній атаці, на 34-й хвилині, "Кремінь" заробив штрафний і після навісу Квачов перевисів в повітрі Ореста Будюка...Online.ua

"Зоря" програла "Сталі" на запорізькій "Славутич-Арені"

на 59-й - штрафний був вже у воротах "Зорі". Ігор Харатін у підкаті ззаду намагався відібрати м'яч, за що отримав жовту картку та "привіз" штрафний у власні ворота. Штрафний влучно реалізував Андрій Якимов, який потужно пробив далеко з-за меж штрафної.Unn.com.ua

Не гірше за «Шахтар» - «Динамо»: у Вінниці відбулось емоційне подільське дербі

були часто порушувати правила, банально не встигаючи за опонентами в багатьох епізодах. Відтак, на початок 52-ої хвилини Омельчук отримав дві жовті картки та був видалений з поля.Відчувши ослабленість противника, господарі поля почали ще сильніше тиснути на нього. Гості, в свою...Online.ua

За що Степаненка погнали з поля у Суперкубку (ВІДЕО)

Це не було пряме вилучення, просто жовта картка стала для Тараса другою. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Смішна жовта картка в кваліфікації Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

з алкогольним напоєм.Коли Гріффітс спробував звернути увагу судді Алехандро Ернандеса і показав йому кинуту з трибуни пляшку, іспанець покарав шотландця жовтою карткою за затягування часу.That Leigh Griffiths incident.. (via @CelticGoals) pic.twitter.com/FhYfh7zUV6– talkingbaws (@talkingbaws) 14 июля 2017 г.Цікавишся футболом? заходь на...Футбол газета

Шахтар виграв суперкубок України-2017

поле фаєри, через що арбітр на деякий час зупинив матч.Під завісу гри Шахтар підвів Тарас Степаненко – він отримав дві жовті картки і залишив команду в меншості. Динамо постаралося цим скористатися, але нічого, окрім кількох небезпечних ударів від Морозюка і...Infokava.com

"Шахтар" став восьмиразовим володарем Суперкубку України

під поперечку зі штрафного у виконанні Морозюка – "гірників" виручив П'ятов. На 80 хвилині Тарас Степаненко за підніжку отримав другу жовту картку і залишив "Шахтар" у меншості. "Динамівці" не скористалися грою у більшості та поступилися 0:2. Стартові склади команд: "Шахтар":...Unn.com.ua

у складі дублю кропивницької Зірки. Наприкінці першого тайму гості залишилися в меншості: за грубе порушення правил у центрі поля другу жовту картку отримав Артем Захаров. Загалом перша половина зустріч пройшла за переваги господарів, лише 5-тихвилинний інтервал часу запоріжці можуть занести...Online.ua

із моментів він красиво впав, сподіваючись, що я призначу пенальті. Я попередив його, що наступного разу покажу за такий артистизм жовту картку. На 75?й хвилині за рахунку 2:2 гравець із Бутенок пробив по воротах. Мяч вдарився в поперечку і вилетів...Тижневик «ЕХО

колі. З голосними матюками на головного арбітра накинувся ще один футболіст з Крупська, Святослав Нога і закономірно побачив перед собою жовту картку. Це не остудило його емоцїй, неврівноважений гравець продовжував принижувати арбітра. Заробив за це червону картку. Замість вгамуватися, пустив...Високий замок

(вони вийшли до фіналу, у якому перемогли ірландський Регіон-2 і завоювали Кубок регіонів УЄФА). Загреб поберіг 5 футболістів, які мали жовті картки, залишивши на лаві запасних і думаючи про хороший шанс потрапити до фіналу змагань. У першому таймі матчу мали...Online.ua

А.Жабченко розсудить матч за Суперкубок між "Динамо" та "Шахтарем"

"українське класико" — результативний поєдинок 18-го туру в Києві завершився на користь "гірників" (3:4). У тому матчі А.Жабченко показав дев’ять жовтих карток, а також вилучив двох футболістів "Динамо" — Жуніора Мораеса за бійку та Сергія Рибалку за два попередження. Допомагати...1NEWS

Хто такий Томаш Кендзьора?

Всього 151 10 12 30 1 У минулому сезоні, наприклад, Томаш пропустив лише одну гру, та й те через перебір жовтих карток. У всіх інших матчах Кендзьора відіграв з першої і до останньої хвилини, провівши, як можна зрозуміти, найбільше часу...Online.ua

ЄБРР попередив "Нафтогаз" про призупинення фінансування через уповільнення анбандлінгу

боку Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), використовуваного для закупівель газу, повідомив голова правління НАК Андрій Коболєв. "Ми сьогодні отримали "жовту картку" від ЄБРР - якщо до кінця липня не буде затверджено фінансовий план "Нафтогазу" і не буде прийнято показники...Новости Сумм

Ралі Польща каже "До побачення!

чи може лише штрафну перерву, покаже час... Чи є остаточним рішення FIA?Гоночна подія у польському містечку Міколайкі вкотре була удостоєна "жовтої картки" від керівництва FIA. Особливо гострою, на думку спортивних чиновників, є проблема контролю глядачів, яка з 2015 р. все...CARONIT.club

команд хочеться вигравати і вони купляють не лише хороших гравців, а й суддів. Дійшло до того, що вже й за жовті картки платити потрібно. Як це? А дивіться: показав арбітр чотири жовті картки за матч. У наступному поєдинку хтось із...Тижневик «ЕХО