жовті картки

Зозулю виправдали в Іспанії

Дисциплінарний комітет арбітрів Іспанії скасував жовту картку Роману Зозулі отриману за симуляцію в матчі проти "Хімнастіка". Повідомляє сайт Футбол Україна. В матчі "Альбасете" проти "Хімнастіка" Зозулі було...Football-ukraine.com

Покарання для Зозулі скасували

голом. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зозуля забив перший гол у чемпіонаті Іспанії (ВІДЕО)У матчі з "Хімнастіком" арбітр показав українцю жовту картку за неіснуючу симуляцію.Клуб одразу ж оскаржив покарання, а RFEF прийняв рішення його відмінити. Тепер Зозуля знову "чистий".Сайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic

Кушлик мене попередив: "Молодий, до Станіслава можеш не приїжджати.

жорстким. Нині так не грає ніхто. Кушлик тримав мене дуже щільно, не шкодував моїх ніг, отримав за одне з порушень жовту картку. Але в одному з епізодів, коли Петро виконав підкат, я встиг підстрибнути й при приземленні наступив Кушликові на...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» поступився «Авангарду»

активніше розпочали футболісти «Черкаського Дніпра». В перерві був замінений Герасіме Резесідзе, який отримав пошкодження, до того ж, уже висів на жовтій картці. Перші хвилини відзначилися для нашої команди кутовим та штрафним, але небезпечних моментів біля воріт суперника створити не вдалося.Нова доба

"Динамо" мінімально здолав ФК "Олімпік"

Під завершення 45-хвилинки команди обмінялися голами. Примітно, що у даному матчі арбітр Копилевський показав 10 жовтих карток. Unn.com.ua

"Карпати" ледь встояли в матчі проти "Зорі"

Серед тижня керівництво клубу пішло на зміну головного тренера. "Карпати" відверто грали на відбій. Ваші новини

"Зоря" відпустила "Карпати", завдавши 24 удари по воротах

Поки призначення Сергія Зайцева пішло "левам" на користь. Sportanalytic

"Нива" здобула перемогу над вінницькою "Нивою-В"

штовханина. Двічі гравці суперника вдарили головою футболістів "Ниви", але і ці факти залишились поза увагою рефері. Натомість він "нагородив" другою жовтою карткою Ігоря Вонса та залишив господарів у меншості. Проте перебувати в чисельній більшості вінничанам довелося цілих дві хвилини, допоки...Галичина спортивная

Капітан Динамо пропустить матч з Олімпіком

Сидорчук пропустить наступний матч чемпіонату України проти "Олімпіка". Як повідомляє офіційний сайт Прем'єр-ліги, в поточному сезоні Сергій отримав вже чотири жовті картки, і таким чином, автоматично пропустить наступний матч. Також через діскваліфкаціі пропустить матч наступного туру і хавбек "Ворскли" Олександр...Ua-football

замкнув 2:0. Поступово футбол поступився місцем на полі емоціям і жорсткій боротьбі, в результаті чого німецький рефері роздав гравцям кілька жовтих карток, а на 71-й хвилині призначив пенальті у ворота Шахтаря за фол Степаненка на Мертенсі. Мілік пробив у правий...Урядовий Кур'єр

Динамо - Скендербеу.

уваги, коли Виду робив навіс, а Дерлис не зміг дотягнутися до непоганої передачі — зростання не вистачило. Потім він заробив жовту картку вже на 23-й хвилині, далі віддавав хороший пас на Гармаша, бив після зміщення в центр. І це все...Новини футболу

Вовк припиняє фінансувати вінницьку «Ниву-В»

і тренер нивівців Юрій Солов`єнко. Дорош на другій хвилині матчу призначив пенальті у наші ворота, у першому таймі показав три жовті картки у дуже спірних моментах (всього за матч 6 карток), на третій хвилині другого тайму видалив нашого гравця, усі...Інформаційна Вінниччина

"Шахтар" і "Наполі" розсудить рефері з Німеччини

будуть Торстен Шиффнер і Марко Ахмюллер, четвертим арбітром - Рафаель Фольтин. Цвайер в 23 матчах в нинішньому році показав 86 жовтих карток і 5 вилучень. Зазначимо, що 36-річний Цвайер вже одного разу працював на поєдинку "гірників". Німець в серпні 2015...Зеркало недели (газета)

Мирослав Ступар: Монзуль змінила принципи своєї роботи, що оцінили Шахтар та Зоря

тур, як і попередній, в цілому пройшов без суддівських помилок, арбітри впевнено трактували порушення та приймали обґрунтовані рішення. Щоправда, 30 жовтих карток в шести матчах, в яких рівень боротьби був не надто високим, це забагато. А ось дії асистентів були...Ua-football

Фонсека: Того арбітра, який мене видалить з поля, будуть носити на руках

них не висловлювався, навіть коли їх помилки були дуже явними. Навіть не можу уявити, що відбувається. Якщо порівняти цифри, кількість жовтих карток, то все веде до того, що теж треба подумати. Я не хочу влаштовувати яку-небудь війну з арбітрами, тому...Новини футболу

Історичний момент: Матч Бундесліги вперше обслуговує арбітр-жінка

Німеччини вивела на поле "Герту" і "Штутгарт". К 60-й хвилині матчу господарі виграють з рахунком 1:0, а рефері вже показала жовту картку півзахисникові берлінців Перу Шелбреду. Нагадаємо, що Штайнхаус працює поліцейським в Ганновері. У послужному списку німкені - фінал жіночого...Ua-football

Санжар: Не було нервозності після пропущеного гола на першій хвилині

Треба визнати, що матч був рівним. Була боротьба на кожній ділянці поле, багато жовтих карток. Ми мало працюємо разом, думаю в наступних матчах все буде нормально.Ua-football

почергово володіли ініціативою, а все найцікавіше приберегли на заключних пять хвилин. Саме на 23-й хвилині гравець господарів Горло отримав другу жовту картку, залишивши свою команду в меншості. А коли здавалося, що гості змарнували свій шанс забити, Алєксєєв зважився на дальній...Спортивний Житомир

Ворскла - Олімпік.

А ось Шарпару матч з донеччанами доведеться пропустити через перебір жовтих карток. Новини футболу

МФК «Кремінь» приймає «Рух» Винники.

саду на стадіоні "Кремінь-Арена". Цей матч через дискваліфікацію пропускає гравець «Руху» Святослав Козловський, який за 30 секунд встиг отримати дві жовті картки у матчі з "Сумами". «Кремінь» - «Рух» Головний арбітр: Запрутняк В.В. Асистенти: Дорошенко В.А., Коротін В.І., Садовий О.В.Кременчугский Телеграф