жовті картки

Зіграні всі перші матчі плей-офф Ліги чемпіонів

Вчора, 17 вересня, відбулися поєдинки останнього попереднього етапу найпрестижнішого клубного турніру Європи. Ваші новини

Валон Бехрамі перейшов в Удінезе

"Удінезе" на своєму офіційному сайті повідомив про покупку хавбека "Уотфорда" Валона Бехрамі. Контракт зі швейцарцем підписаний по схемі 2+1, сума, яку "зебри" віддали за гравця, не повідомляється. Нагадаємо, що швейцарець перейшов в "Уотфорд" влітку 2015 року. До цього Валон виступав...Ua-football

повідомляє footboom.com. У минулому сезоні Седрік Соареш провів 30 матчів у чемпіонаті Англії, зробив 3 гольові передачі та отримав 7 жовтих карток....1NEWS

– Алонефтіс класним ударом з лінії штрафного майданчика перекинув Лаштувку. Українець Руслан Ротань вийшов в основному складі, але відзначився лише жовтою карткою, яку отримав вже на 6 хвилині поєдинку. У підсумку Ротань був замінений на 72-й хвилині матчу. Едуард Соболь...Spy-Football

АПОЕЛ - "Славія" - 2:0

Руслан Ротань відіграв за гостей півтора тайми, але відзначився лише жовтою карткою. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

«Барселоною» (3:1). Про це повідомляє сайт RFEF. На 82-й хвилині зустрічі головний суддя Рікардо Пабло Бенгоечеа показав 32-річному португальцю другу жовту картку. Він вирішив, що гравець симулював, падаючи...1NEWS

Кріштіану Роналду дискваліфікований на п

ворота "Барселони" (рахунок став 2:1 на користь мадридського клубу) і на радощах зняв футболку - за що і отримав першу жовту картку. Вже за дві хвилини Роналду впав у штрафний суперника: суддя Рікардо Де Бургос Пабло Бенгоечеа, вважаючи, що португалець...Интерфакс-Украина

Роналду отримав п

федерацію. Португалець вийшов на заміну в другому таймі, відзначився голом, після чого зняв футболку і отримав перше попередження. Вже другу жовту картку Роналду побачив перед собою під час падіння у штрафному майданчику "Барселони". На попередження португалець відреагував поштовхом головного судді...Unn.com.ua

хвилин ігрового часу нападник Чіро Іммобіле вирвався практично віч-на-віч із голкіпером «старої синьйори» Буффоном, і даний вихід завершився порушенням правил, жовтою карткою для Джанлуїджі та призначенням пенальті, який успішно...1NEWS

Роналду загрожує тривала дискваліфікація за поштовх арбітра

матчі чемпіонату Іспанії, якщо менше - стосуватиметься лише Суперкубку країни. Роналду штовхнув арбітра після того, як він показав йому другу жовту картку та вилучив португальця з поля за симуляцію та вимагання пенальті. Португальський форвард у цій грі забив гол та...Еспресо TV

Арбітр угледів в діях Роналду симуляцію і виписав йому другу жовту картку. 7 днів

впав у штрафному майданчику Барселони після боротьби із Самуелем Умтіті і, на думку рефері, почав вимагати пенальті. Арбітр покарав португальця жовтою карткою, яка стала для нього другою у цьому матчі. Кріштіану Роналду не витримав і штовхнув суддю,…Запись Барселона – Реал:...Новости Херсонщины

"Реал" переміг "Барселону" у Суперкубку Іспанії, Роналду заробив скандальне вилучення

Кріштіану Роналду, який вийшов на заміну. На 82-й хвилині у зіркового португальця не витримали нерви, коли арбітр показав йому другу жовту картку за симуляцію та вилучив його з поля, Роналду штовхнув суддю, за що, вочевидь, отримає сувору дискваліфікацію. На 90-й...Високий замок

"Реал" переміг "Браселону" в першому матчі Суперкубка Іспанії

Святкування забитого голу закінчилось для португальця жовтою карткою. Намагання господарів вирвати нічию у матчі закінчилось контратакою від гостей, яку реалізував Марко Асенісо.Unn.com.ua

"Лаціо" вирвав перемогу у "Ювентуса" у грі за Суперкубок Італії

хвилин ігрового часу нападник Чіро Іммобіле вирвався практично віч-на-віч із голкіпером "старої синьйори" Буффоном, і даний вихід завершився порушенням правил, жовтою карткою для Джанлуїджі та призначенням пенальті, який успішно реалізував сам постраждалий. На початку другого тайму Іммобіле оформив дубль завдяки...Unn.com.ua

Арбітр Вакс відсудив поєдинок за Суперкубок Криму

за Суперкубок Криму. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь "Севастополя". Ю.Вакс призначив пенальті у ворота "Севастополя" та показав 5 жовтих карток. Варто відзначити, що Ю.Вакс судив поєдинки Української Прем'єр-ліги починаючи з 2007 року. Як повідомляв УНН, Комітет арбітрів ФФУ...Unn.com.ua

Фонсека: Дуже, дуже складна перемога

команда показала себе на найвищому рівні, всі боролися до кінця, всі працювали на команду. Вибирати когось одного не вважаю правильним. Жовті картки? Не буду це коментувати. Завжди дуже складно, коли суперник повністю закривається в обороні. Тим не менш, це дуже...Новости Александрии

Рівненський "Верес" програв луганській "Зорю"

Артем Сухоцький, але захисник "Вересу" його заблокував. Сухоцький демонстративно впав, натякаючі на пенальті, але арбітр покарав саме його за симуляцію жовтою карткою. На 57-й хвилині забажав пенальті та падав у штрафній вже гравець "Вересу", але арбітр Микола Кривоносов був непідкупним.Unn.com.ua

Антон КРАВЧЕНКО: «В Греції мурашки по спині побігли»

підсумковий результат і підсумкові показники залежать від усіх ліній. – Ви взяли участь у трьох поєдинках і встигли отримати дві жовті картки. Чи не забагато? – На мою думку, друга була зайвою – там можна було обійтися й усним. А...Спорт.ua