жовті картки

Як арбітри судили "сніговий тур" УПЛ

що забити пенальті за поганих погодних умов не так і просто. У даній ситуації, обійшлося: Ярмоленко не промахнувся. Що стосується жовтої картки Чеснакову, то варто ознайомитися з суддівським протоколом. Якщо вказано, що вона пред'явлена за порушення на Гармаші, то має...ДеПо

На першій хвилині форвард господарів Тімо Вернер заробив 11-метровий, проте на повторі видно, що голкіпер "Шальке" Ральф Ферманн, який отримав жовту картку, його не чіпляв. По завершенні гри Вернер розповів, що звернувся до арбітра з приводу цього епізоду, щоб внести...ДеПо

матчі виходив на поле в основному складі, у 8-ми матчах виходив на заміну. Також він забив 7 мячів, отримав 10 жовтих карток. Нагадаємо, поєдинок Кубку України Нафтовик - Динамо скасували через погоду. Олександр Вечмотов...Чемпион

Юрий МОРОЗ: «Хотелось бы, чтоб ребята ощущали поддержку»

підтримку. У нас є певні кадрові проблеми, так як у грі з «Наполі» п'ятеро гравців отримали свої треті в турнірі жовті картки і тепер змушені пропустити гру з «Бешикташем». З одного боку, турнірна задача вирішена, з іншого - ми зобов'язані...Ua-football

Ередивізії. Анонс 15-го туру

Фейєнорду все ближче і ближче, а тепер і зовсім дихає роттердамцам в потилицю. У неділю не зіграє Деві Клаассен, перебравший жовтих карток, Траоре пошкодив стегно, але атакуючих універсалів у розпорядженні Боша предостатньо, так що нічого не провіщає позитивний результат для...Новини футболу

Суддя покарав футболіста, який під час матчу вшанував пам

Уругвайський легіонер французького ПСЖ Едінсон Кавані отримав жовту картку за те, що вшанував пам'ять футболістів бразильського клубу "Шапекоенсе", які розбилися загиблих в авіакатастрофі в Колумбії Відповідне відео опубліковане в...Еспресо TV

Через перебір жовтих карток найближчий матч Зорі пропустить хавбек Ігор Чайковський. До тренувань в загальній групі повернувся півзахисник Артем Гордієнко.Чемпион

Офіційно: Верес залишили Бурлін, Олійник та Ралюченко

у нинішньому сезоні зіграв за команду НК "Верес" у шести матчах, провівши на полі загалом 71 хвилину та заробивши дві жовті картки. Дмитро Олійник...Sportgid

Зірковий футболіст отримав жовту картку за вшанування пам

Сектор, Кавані зняв футболку і продемонстрував майку, на якій було зображено надпис в пам'ять про команду, що розбилася під час польоту. ДеПо

туру АПЛ з "Вест Хемом" (1:1). В середині першого тайму Моурінью бурхливо відреагував на рішення арбітра зустрічі Джонатана Мосса показати жовту картку за симуляцію півзахисникові манкуніанців Полю Погба, внаслідок чого був відправлений на трибуни. Окрім дискваліфікації, наставник МЮ також оштрафований...ДеПо

Моуріньо дискваліфікований на один матч

турі АПЛ. Нагадаємо, що в першому таймі гри із лондонцями наставник червоних дияволів незадоволено відреагував на те, що арбітр показав жовту картку за симуляцію Полю Погба, копнувши пляшку з водою. Головний рефері зустрічі Джонатан Мосс після цього відправив наставника на...Ua-football

з Вест Гемом Моурінью не погодився з рішенням головного арбітра Джонатана Мосса, який на 27-й хвилині за рахунку 1:1 показав жовту картку півзахиснику Полю Погба за симуляцію. Спеціаліст штовхнув пляшку і висловив своє невдоволення резервному судді, після чого Мосс прийняв...Чемпион

жовтої, зеленої картки. Зелена картка застосовується при незначних снігопадах та відсутності поривів вітрів. До розчищення снігу залучаються виключно комунальні підприємства. Жовта картка застосовується при середніх снігопадах та незначних поривах вітрів. До розчищення снігу окрім комунальних підприємств, долучається ПрАТ Зелене господарство...Бліц-інфо

що у керівництва клубу є план, як Дніпру уникнути долі Металіста. Відразу троє гірників пропускали зустріч із Дніпром через перебір жовтих карток. Дискваліфікацію відбували Малишев, Бернард і капітан Срна. Травма спини завадила зіграти у Дніпрі найкращому бомбардирові донеччан Феррейрі. Від...Урядовий Кур'єр

FA. Португальський фахівець не погодився з рішенням головного арбітра матчу Джонатана Мосса, який на 27-й хвилині за рахунку 1:1 показав жовту картку півзахисникові Полю Погба за симуляцію. Моурінью штовхнув пляшку і висловив своє невдоволення резервному судді, після чого Мосс прийняв...ДеПо

Як працювали українські арбітри в 16 турі УПЛ

Зірка був одним з небагатьох, де питання одинадцятиметрових не піднімався. Правда, виник інший – за що видалили Зубкова. З першою жовтою карткою особливих сумнівів не було: був удар ліктем в голову під час верхової боротьби за м'яч. Те, що прямо...Новини футболу

Бундесліга. Підсумки 11-го туру

що при всьому при цьому, матч в актив собі навряд чи може занести. Команда програла 1:3, а Федя ще й жовту картку отримав, за гру рукою. Так і з правого флангу, відверто кажучи, небезпеки було більш ніж достатньо.А ось відсутність...Новини футболу

вилучений у зустрічі 13-го туру чемпіонату Англії проти Вест Гема (1:1). У першому таймі півзахисник "червоних дияволів" Поль Погба отримав жовту картку за симуляцію. Після цього епізоду Моурінью кинув пляшку з водою у сторону поля на знак незгоди з рішенням...Чемпион

Моуріньйо можуть дискваліфікувати на два матчі

Моуріньйо заробив вилучення під час матчу 13-го туру Прем'єр-ліги з "Вест Хемом" (1:1). На 27-й хвилині зустрічі португальський фахівець, обурений жовтою карткою півзахисникові Полю Погба, яку той отримав за симуляцію, в пориві люті вдарив ногою пляшку з водою. Головний арбітр...Ua-football

Прем'єр-Ліги не зміг здобути перемогу. Цілком зрозуміло, що нерви часом не витримують від регулярної напруги і невдач. Після того, як жовту картку отримав Поль Погба за симуляцію, Моуріньо не стримав своїх емоцій і щосили вдарив по ні в чому не...Ua-football