жовті картки

випадок. З ним у поліції проводили слідчі дії як з одним із підозрюваних, але не затримали, бо він, мовляв, мав жовту картку (наявність психічного захворювання, ред.). Коли ж його відпустили, він швиденько виїхав у Росію. Як висловився ведучий, поліція фактично...Online.ua

Виконком АФУ затвердив підсумки змагального сезону-2017/2018

плей-офф 1/4 фіналу буде проводитися до трьох перемог, але серія за бронзові медалі буде проходити до двох перемог; - анулювання жовтих карток перед кожним етапом плей-офф; - жеребкування Кубку України перед кожним етапом; - кілька інших доповнень, пов’язаних з проведенням...Спорт.ua

й уже за дві хвилини Оніщук зрівняв рахунок. Обидві команди пішли на штурм й внаслідок чергової сутички одночасно отримали по жовтій картці. Невдовзі Кіфа отримує шостий фол, але реалізувати дабл-пенальті Ковпаку не вдається. Однак Форца не збиралася тримати рівний рахунок...Спортивний Житомир

Як футболісти Мексики та Нової Зеландії гамселилися на Кубку конфедерацій

зійшлися навкулачки, рефері з Гамбії Бакарі Гассама, після перегляду відеоепізодів сутички, вирішив нікого з гравців не вилучати та обмежився трьома жовтими картками. Матч завершився перемогою Мексики над Новою Зеландією з рахунком 2:1. У іншій грі групи A гол Роналду приніс...Еспресо TV

Винуватці бійки за рекомендацією відеоасистентів отримали по жовтій картці. Чемпион

дзвіночком став майстерний прохід до штрафного майданчика Олега Марчука: його лише ціною небезпечного стандарту майже з лінії карної зони та жовтої картки зупинив Тимур Романець. Уже за декілька хвилин ковельчани вимагали від головного арбітра матчу Володимира Журибіди вилучення, коли 88-й...Online.ua

Повторення пройденого: "Слобожанець" - "Динамо" - 8:4

А далі був другий період другого матчу, який став продовженням… третьої чверті першого поєдинку. А між цими двома голами слобожанців у четвертому періоді двічі відзначилися галичани. Галичина спортивная

Борецький пробив вище воріт. Потім у центрі поля ковельчани грубо зіграли проти того ж Юрія Борецького, але суддя Володимир Журибіда жовту картку порушнику не показав. В принципі, якщо не рахувати ще кількох дрібних огріхів за всю гру, бригада арбітрів зі...Online.ua

Туреччина зазнала подвійної втрати перед матчем з Україною

матчі проти України цієї осені. Повідомляє сайт Футбол Україна. Пропустить гру із "синьо-жовтими" півзахисник Бурак Йиллмаз - у нього перебір жовтих карток.Окрім нього, скоріш за все, також і не зіграє зірка турків Арда Туран, який готується закінчити кар'єру в збірній.Ці...Football-ukraine.com

Я.Рацикький не допоможе збірній України у грі з Туреччиною

збірної України Ярослав Ракицький пропустить наступний матч відбіркового циклу на ЧС-2018 проти Туреччини, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА. Причиною цього стала жовта картка, яку гравець отримав на 39-й хвилині поєдинку Фінляндія — Україна (1:2). Таким чином українець отримав дискваліфікацію на наступний матч. Відзначимо, що за крок...1NEWS

Один із кращих бомбардирів в історії Туреччини пропустить матч з Україною

Б.Їлмаз отримав жовту картку в матчі проти Косово і не зможе допомогти своїй національній команді у грі з Україною через дискваліфікацію.1NEWS

Іспанська Луго викупить Василя Кравця

Луго підтвердив, що вони викуплять лівого захисника Карпат Василя Кравця. Кравець приєднався до Луго з Карпат на правах оренди з правом викупу під час зимового трансферного вікна.Зараз іспанський клуб офіційно підтвердив, що вони активують опцію викупу, тим не менш, точна...Новини футболу

Шевчук: Мені не сподобалося, як рухався Селезньов, він був не готовий фізично

робив Малиновський. Селезньов? Він провів невдалу гру. Він зробив три жорстких, грубих підкати, за які відразу можна було давати три жовті картки. Також мені не сподобалося, як Женя рухався. Він був не готовий фізично", - сказав Шевчук в ефірі програми...Ua-football

китайського Бейцзин Гоань і збірної Туреччини Бурак Йилмаз пропустить поєдинок відбіркового етапу до ЧС- 2018 проти України. Причина — перебір жовтих карток. Фатальний «гірчичник» 31-річний футболіст отримав у кінці першого тайму поєдинку проти Косово (4:1). Нагадаємо, Україні також із-за дискваліфікації...1NEWS

Футбольний поєдинок в Ужгороді видався вкрай "гарячим". Одних тільки жовтих карток було показано аж вісім!Ужгород.net.ua

серед команд U-19 сумська Барса зазнала розгрому від команди футбольного клубу Львів. На 30-й хвилині Дмитро Тарабара награв на другу жовту картку, і сумчани залишились у меншості. До цього Барса отримала два сухих мячі у свої ворота. Після цього ще...Online.ua

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 20-го туру

Оніщук з "Малинська". Найпізніше відзначився гравець оржівського "ОДЕКа" Віктор Газицький, який забив на 90+2-ій хвилині. Арбітри у турі показали 22 жовтих карток. Матчі туру відвідали близько 2000 глядачів. Найбільше вболівальників відвідало матч у Волочиську – приблизно 600 глядачів. Наймолодший автор...Галичина спортивная

сезоні 25-річний футболіст провів за казахів 12 матчів в Прем'єр-Лізі, в яких відзначився два забиті м'ячі, заробивши при цьому одну жовту картку. Загальна кількість ігрового часу склало 1 066 хвилин. Нагадаємо, що українець підписав контракт з «Іртиш» в лютому цього...Vpoltave.info

Новий футзальний сезон стартує 9 вересня матчем за Суперкубок України

Формат проведення чемпіонатуАФУ в клуби розіслала три варіанти схеми проведення чемпіонату. Галичина спортивная