жовті картки

Футболісти "Прикарпаття" програли останній домашній матч у сезоні (фото)

однак забивали лише футболісти з Вінниці. Ймовірно, далася взнаки відсутність у складі основного бомбардира іванофранківців Ігоря Худоб’яка, котрий мав перебір жовтих карток. У другому таймі сценарій гри не змінився, як і рахунок – 0:2 і «Прикарпаття» зазнав першої поразки на...Франківчани

Арсенал - Челсі - 2-1: онлайн трансляція фінального матчу Кубка Англії

і пробив у дальній кут - у ворота не влучив83 хв. не встиг французький півзахисник з'явитися на полі, як отримав жовту картку83 хв. Коклен вийшов замість Окслейда-Чемберлейна82 хв. Вілліан виконує подачу зі стандарта справа на ближню стійку, а Давід Луїс...Online.ua

Карпати мінімально здолали Волинь та гарантували собі місце в УПЛ

не доходила. Напруга у західному дербі поступово наростала, і пристрасті на полі досвідченому арбітру матчу Арановському доводилось вгамовувати за допомогою жовтих карток. І все ж атакувальні зусилля «Карпат» призвели до взяття воріт «Волині». Після флангової передачі з лівого краю від...Спорт.ua

Найбезглуздіший пенальті в історії (ВІДЕО)

газета. Будучи на заміні, він торкнувся м'яча, коли той був у штрафному. Суддя це помітив і призначив 11-метровий удар, показавши жовту картку винуватцю.Більше того, Насіров вийшов на поле за 15 хвилин, а його команда ще раз пропустила. Матч проти "Академіки"...Футбол газета

Чорноморець - Зоря 0:1.

нас невиправдані видалення... - Спілкування буде. Така поведінка і видалення - це штраф. Так в будь-якій команді. Дві такі жовті картки... Це не дитинство. Тут вже потрібно обмірковувати свої дії. Футболісти не мають права допускати такі помилки. -...Ua-football

"Скала" - "Полтава": анонс матчу

гол від «Інгульця» зі штрафного 17 травня у Стрию. У звітному матчі команди підійшли, маючи дискваліфікованих гравців. Так через перебір жовтих карток за «Скалу» не зіграє центральний півзахисник Назар Кміть, а у «Полтави» через дискваліфікацію пропустять гру аж троє виконавців:...Галичина спортивная

В матчі в Києві "Олімпік" приймав "Олександрію". Попередження: Поступаленко - Куліш, Цуріков, Чеботаєв Зеркало недели (газета)

Шахтар - Динамо - 2-2: онлайн трансляція матчу

обікрав захисника, обігрався з Дентіньо і пробив з 12-ти метрів. М'яч від ноги Віди полетів над поперечиною33 хв. Дердо показав жовту картку Гармашу.Денис наступив шипами бутс на п'яту Бутку24 хв. небезпечний стандарту киян. Морозюк подає. Захисник виносить м'яч - Сидорчук...Online.ua

Венесуела і не думала поступатися в цьому матчі. Німеччині потрібна була не тільки велика перемога, але і поразка Мексики в паралельному матчі. Ua-football

Статистичні підсумки Ліги Європи 2016/17 - гравці

Пьерос Сотириу, який сфолив 34 рази.Велтман є тим футболістом, який частіше бачив перед собою гірчичник у руках судді – 7 жовтих карток, одна з яких у фіналі. За 5 попереджень отримали ще два амстердамца – Деві Клаасен і Нік...Новини футболу

Максим ГРИСЬО: «В бронзових нагородах немає моєї заслуги»

з «Дніпром» вимушений був пропустити поєдинок наступного туру з «Ворсклою», адже на «Дніпро-Арені» іменинник не тільки забив, а й отримав жовту картку і змушений був залишитися поза грою. Втім тренерський штаб знайшов вихід із даної ситуації. Грися, а також ще...Спорт.ua

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 18-го туру

реалізував Роман Кузьміч. На 60-ій хвилині гри команда з Волині вперше у матчі вийшла вперед, але за хвилину за другу жовту картку з поля видалили футболіста з Ковеля Романа Шафранюка. "Оскар" чисельною більшістю скористався лише одного разу. У середині другого...Галичина спортивная

За індивідуальною програмою тренуються Желько Любенович і Владислав Кулач. Пропустить цю гру через перебір жовтих карток Рафаель Форстер.Чемпион

Пилявский повернувся в загальну групу Зорі

За індивідуальною програмою тренуються Желько Любенович і Владислав Кулач. Пропустить цю гру через перебір жовтих карток захисник Рафаель Форстер.Ua-football

Кльоц та Гладкий відбуватимуть одноматчеву дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Гал-info

Кльоц та Гладкий не зіграють проти Волині

Александр Гладкий (слева) Дмитро Кльоц та Олександр Гладкий не зіграють з волинянами. Кльоц та Гладкий відбуватимуть одноматчеву дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Sportgid

Дмитро Кльоц та Олександр Гладкий не зіграють з волинянами. Кльоц та Гладкий відбуватимуть одноматчеву дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Галичина спортивная

Кльоц і Гладкий будуть відбувати одноматчеву дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Обидва футболісти отримали попередження від Миколи Кривоносова в недільному поєдинку з Ворсклою.Чемпион

Цього разу увагу вболівальників прикули наші гравці у першостях Туреччини та Польщі. Чемпион

Каплієнко протягом буквально семи хвилин двічі примудрився порушити правила й отримати жовті картки. А завершить чемпіонат команда Шарана домашньою зустріччю із Шахтарем.Чемпион