жовті картки

У Перу вилучили півтори тонни кокаїну, який фасували у пакети із фото Мессі

партнера по збірній Аргентини у вживанні маріхуани, відмовився спілкуватися з пресою. Аргентинський форвард у минулому турі чемпіонату Іспанії навмисне заробив жовту картку, щоб відбути дискваліфікацію у матчі з аутсайдером. Читайте також: Злий геній. Чому у звільненні тренера "Барселони" винен Мессі...Еспресо TV

Хитрощі від Мессі.

"Валенсії" Мессі у чужому карному майданчику заважав голкіперу виконати удар від воріт до тих пір, поки рефері не покарав його жовтою карткою. How Messi purposely got his 5th yellow card against Valencia. Hilarious. pic.twitter.com/uYT6a5y2S5 Messi Moments (@LeoMoments) 20 березня 2017...Еспресо TV

спірний мяч. Здавалося, що він не перетнув лінію воріт, але його зарахували. Після цього наш гравець Дмитро Невенченко, який мав жовту картку, сперечався з рефері, почав махати руками. Той дав йому другу картку і ми залишились у меншості, розповідає тренер...Бліц-інфо

"Скала" не задоволена суддівством у матч з "Черкаським Дніпром"

що Скепський «малює» пенальті, київський служитель Феміди безапеляційно призначив 11-метровий штрафний удар, а за незгоду ще й нагородив нашого гравця жовтою карткою. До речі, не згідні з призначенням пенальті у ворота «Скали» є й багато уболівальників «Черкаського Дніпра», які в...Галичина спортивная

Нічия "Тернополя" та "Сум" за складних погодних умов

м’яча з порожніх воріт. Далі розпочалася в’язка, силова боротьба здебільшого в центрі поля, яка інколи переходила на грубість з чисельними жовтими картками. Гості опустилися, більше уваги приділяючи обороні. Тернополяни намагалися грати просто — навісними передачами, але великої користі від них...Галичина спортивная

Матч української Першої ліги завершився заворушеннями

Відзначимо, що по ходу зустрічі суддя призначив три пенальті, два з яких у ворота рівненського клубу, а також показав вісім жовтих карток. Після 21-го зіграного туру Першої ліги лідирує маріупольський "Іллічівець", який випереджає "Верес" на три очки. Раніше повідомлялося, що...Зеркало недели (газета)

Це не футбол, це явище, яке було на футбольному полі. Якщо копнути глибше, то краще з футболом закінчувати. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Владимир МАЗЯР: «Лучше не портить себе нервы, а закончить с футболом»

коло, де футбол відходить на інший план. Виходить суддівство, інші підводні течії. Цікаве інше. Зозулі ламають носа, і навіть немає жовтої картки, хоча там чиста червона. Потім у нас захисник помилився. Але то таке. Хоча граючи вдома ми отримали два...Спорт.ua

Фанати "Вереса" намагалися побити суддю (ВІДЕО)

ТУТВідзначимо, що по ходу зустрічі суддя призначив три пенальті, два з яких у ворота рівненського клубу, а також показав вісім жовтих карток.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

«Олександрія». У зрівнянні з минулим поєдинком проти «Чорноморця» стартовий склад кам'янчан в протистоянні з «Олександрією» зазнав певних змін. Через перебір жовтих карток гру пропускали Денис Васін та основний опорник Роман Карасюк. Як і в матчі з «Чорноморцем» у складі «Сталі»...Днепродзержинский спорт

гостей 3:2. По ходу зустрічі суддя призначив три пенальті, два з яких у ворота рівненського клубу, а також показав вісім жовтих карток, передає ua-football.com.Чемпион

Післяматчева прес-конференція Дмитра Михайленка

час. Думаю, самі хлопці розуміють. Вони засмучені. Хлопці стараються, хочуть дуже, але на все потрібен час. – Команда отримує багато жовтих карток. Це ви теж пояснюєте браком майстерності або фізичною підготовкою? – Є протиріччя. Ми говоримо, що фізично душимо команду,...Галичина спортивная

Матч ФК "Тернопіль" - ФК "Суми" обслуговуватиме арбітр зі столиці

зустрічалися з краматорським «Авангардом» і розійшлися «миром» — 1:1. Що цікаво, в цих семи матчах Володимир Новохатній показав аж 37(!) жовтих карток (більше п’ять попереджень за гру) та чотирьох гравців вилучив з поля. При цьому 19 попереджень та одне вилучення...Галичина спортивная

Любомир Білоус: "У "Скали" сильна молодь"

грі. Та я вже нічого з тим не зроблю, як є так є, значить, так має бути. Просто менше треба жовтих карток заробляти (сміється) і обережніше грати. – До речі твоя статистика у чемпіонатах ДЮФЛУ свідчить, що за чотири роки...Галичина спортивная

проти Вілферд Ндіді з Лестера. На 18-й хвилині Насрі відверто вдарив суперника ззаду по ногах. Арбітр показав гравцеві севільців лише жовту картку, хоча цілком міг видаляти його з поля. Відзначимо, що пізніше на 74-й хвилині француз все-таки отримав червону картку.Znaj.ua

Лос-Анджелес Гелаксі висміяв подвійну симуляцію гравця Портленд Тімберс, після якої вилучили з поля їх захісника. Йєллі ван Дамм отримав дві жовті картки протягом трьох хвилин, в обох випадках ставши жертвою симуляції суперників. Після матчу клуб розмістив у своєму твіттері відео,...Znaj.ua

ФА висунула звинувачення на адресу Манчестер Юнайтед

інциденту, який стався на 35-й хвилині матчу проти Челсі, коли гравці Юнайтед накинулися на рефері Майкла Олівера, який показав другу жовту картку Андера...Новини футболу

Джонатан Хенрікс не гратиме через перебір жовтих карток. Znaj.ua

під час підкату. Епізод стався в першому таймі, коли Дракслер виконував простріл. 2. На 41-й хвилині Піке заслуговував на другу жовту картку за зіткнення з Кавані. 3. Пенальті на Неймарі: нападник навмисно шукав контакт з Меньє. 4. Неймар награв на...Znaj.ua

"ПСЖ" має 7 претензій до роботи Айтекіна на матчі Ліги чемпіонів

під час виконання підкату. Епізод стався в першому таймі, коли півзахисник "ПСЖ" Юліан Дракслер виконував прострільну передачу.2. Піке заслуговував другої жовтої картки на 41-й хвилині матчу під час зіткнення з форвардом Едінсон Кавані.3. Пенальті на Неймарі. На думку "ПСЖ", бразильський...Футбол газета