жовті картки

Півзахисник ПСЖ Марко Верратті отримав покарання від арбітра за те, що ліг на газон і покотив м'яч головою по землі голкіперу Кевіну Траппу Сектор, епізод стався в матчі французького чемпіонату між "Нантом" і ПСЖ, в якому гості перемогли 2:0. ДеПо

Поповзом по полю.

Італійський півзахисник, не бачачи інших рішень розвитку атаки, вирішив відпасував воротареві ПСЖ Кевіну Трапп. Jaune pour Verratti pour cet attentat #FCNPSG pic.twitter.com/RYRNPO8GHe Ua-football

Селезньов забив Галатасараю свій перший гол за Карабюкспор

офіційному матчі. Екс-форвард Шахтаря на 31-й хвилині реалізував пенальті в матчі чемпіонату Туреччини з Галатасараєм. Також Селезньов вже встиг отримати жовту картку. Раніше повідомлялося, що Селезньов відсвяткував свій дебют та перемогу у матчі чемпіонату Туреччини у ресторані. Євген Селезньов...Чемпион

Топ-8 спортивних подій тижня: дискваліфікація за вишиванку та футбол без офсайдів

ФІФА знищать футбол Окрім цього, технічний директор ФІФА Марко ван Бастен заявив, про бажання організації замінити післяматчеві пенальті на булліти, жовті картки - на персональні фоли та поділити ігровий час на чотири періоди, неабияк налякавши прихильників гри по всьому світу.Еспресо TV

Атакувальні гравці отримають більше можливостей забити, якщо суперник обороняється глибоко біля власних воріт. Жовті картки планується змінити на тимчасове вилучення гравця з поля.Spy-Football

швидко виривались уперед, але знайти гравця, який зможе замкнути їх передачу так і не змогли. Друга 45-хвилинка почалася із другої жовтої картки для Дениса Мірошніченка, тому захисник змушений був залишити поле. Як практикується на тренувальних зборах, у таких випадках тренер...Спорт.ua

10 реформ ван Бастена, щоб зробити футбол краще

або, тим більше, 8 проти 9, дуже складно. Зважаючи на це, ван Бастен пропонує переглянути систему штрафів. Замість вилучень і жовтих карток, гравці будуть поза грою 5 або 10 хвилин, в залежності від порушення.3. Буліти замість додаткового часуЗамість двох таймів...Новини футболу

На 32-й хвилині Малиновський отримав жовту картку. Нагадаємо, хавбек виступає за «Генк» на правах оренди.Spy-Football

Спаринг. "Карпати" - "Насаф" - 1:3

раз-по-раз швидко виривались уперед, але знайти гравця, який зможе замкнути їх передачу так і не змогли.Друга 45-хвилинка почалася із другої жовтої картки для Дениса Мірошніченка, тому захисник змушений був залишити поле. Як практикується на тренувальних зборах, у таких випадках тренер...Галичина спортивная

дальнім ударом Малиновський зрівняв рахунок. Це перший гол українця у складі бельгійського клубу, передає Газета.юа. На 32-й хв він отримав жовту картку. Півзахисник перейшов у "Генк" в січні 2016 року і добре зарекомендував себе в перших 15 іграх команди. 1...Високий замок

Малиновський забиває за "Генк"(ВІДЕО)

Хавбек бельгійського "Генка" Руслан Малиновський забив гол у матчі Кубка Бельгії проти "Остенде". Після чого на 85-й хвилині Малиновського замінив головний тренер. Також у своєсу пасиві хавбек має жовту картку. Sportgid

Гравець "Карпат" залежний від "гірчичників"

емоції переповнюють. Розумію, що потрібно десь себе стримувати, грати більш грамотно. Буду працювати над цим. У мене відчуття, що мені жовту картку дають вже в підтрибунному приміщенні. Але я буду грати більш грамотніше. Знаю свої мінуси і буду над ними...Футбол газета

Сборная Украины U-17 проиграла Литве

вдалося реалізувати. На полі точилася запекла боротьба до останніх хвилин матчу. Порушення з боку обох суперників змусили рефері показати кілька жовтих карток та видалити гравця збірної Литви Міласіуса, який вийшов на заміну у другій половині зустрічі. Вже у доданий арбітром...Спорт.ua

Чигринський знову травмувався

Екс-гравця "Шахтаря" Дмитра Чигринського знову наздогнав рецидив старої травми. Про це повідомляє грецька преса. В ході підготовки до матчу з "Панатінаїкосом", (який був зіграний в неділю, 15-го січня і закінчився з рахунком 0:0) захисник "АЕКа", який тільки відновився після травми,...Ua-football

Роверс" Ештон Сарбер зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині під час матчу " Дівчина відповіла згодою, а Сарбер отримав жовту картку від головного арбітра зустрічі.ДеПо

Футболіст отримав жовту картку за освідчення

стався курйозний інцидент. Ештон Сарбер після забитого гола вирішив одружитися. Як повідомляє "The Guardian", гравець "НАПА Роверс" Ештон Сарбер отримав жовту картку за те, що під час святкування голу підбіг до трибуни з уболівальниками, зняв з себе футболку, під якою...Ваші новини

Захисник "Крумкачів" Михайло Калугін відправився в Туреччину на збір з "Карпатами"

сайт "воронів". У "Крумкачах" Михайло Калугін з лютого 2016 року. За "воронів" він провів 26 матчів, в яких отримав 5 жовтих карток. Варто відзначити, що в даний момент "Карпати" тренує Олег Дулуб, який відмінно знає можливості гравця. Михайло Калугін –...Галичина спортивная

Михайло Захарчук: "Перед командою ставляться високі завдання"

хорошою, та відповідає рівню всеукраїнського турніру. В окремих матчах були претензії по суддівству. Напрклад гра в Малинську. Ми отримали 7 жовтих карток, а суперник - 5. Хоча гра не була грубою і не потребувала таких дій зі сторони судді. Зрозуміло,...Галичина спортивная

Селезньов на 90-й хвилині матчу отримав жовту картку. Фото опубликовано Евгений Селезнев (@e_seleznev) Янв 14 2017 в 11:22 PST...Чемпион

Селезньов дебютував в чемпіонаті Туреччини без голів

ліги проти "Акхісар Беледіє" Селезньов вийшов на поле в стартовому складі, але відзначитися голом не зумів, записавши собі в пасив жовту картку. Зустріч завершилася мінімальною перемогою "Карабюкспора" - 1:0. Варто відзначити, що ще один українець Олександр Рибка в заявку на...Зеркало недели (газета)