жовті картки

УЕФА может дисквалифицировать заезду Реала из-за "обнуления карточек"

УЄФА підозрює захисника "Реала" Даніеля Карвахаля в навмисному отриманні жовтої картки в матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів проти "АПОЕЛа" (6:0), повідомляє офіційний сайт організації. З цієї причини дисциплінарний комітет...Ua-football

"Наполі" - "Шахтар".

капітана - Даріо Срни, якого впіймали на вживанні допінгу. Є кадрові проблеми і у Мауріціо Саррі. Через дискваліфікацію за перебір жовтих карток "Наполі" не зможе допомогти основний центральний захисник - сенегалець Каліду...Еспресо TV

Так і грали команди без моментів. По разу Войток і Чуднов переграли з падіннями на паркет, за що отримали по жовтій картці. Трохи активніше в кінцівці тайму були гості, але на ефективності атаки це ніяк не позначилося. Двічі херсонці непогано...Спортивний Житомир

Бразильский форвард подрался с партнером, забил гол и показал ему средний палец

Спочатку Візеу побився з партнером по команді Родолфо. Дивно, але головний арбітр зустрічі жодного разу не покарав Феліпе жовтою карткою. Ua-football

Вальверде: Рефері вчинив жорстко, давши жовту картку Піке

Амрабат - це такий футболіст, який йде на контакт. Це було жорстко рішення - дати жовту картку Піке".Ua-football

в яку і зіграв гравець Маріуполя Мишньов. Свисток арбітра, однак замість того, щоб вказати на 11-метрову позначку, Анатолій Абдула показав жовту картку гравцю Карпат. Вирішувати проблему із забитими голами (за 15 турів у Карпат було лише 9 забитих голів) міг...Високий замок

Зозуля забивает во втором туре подряд

38-й хвилині забив перший гол в матчі, вдало зігравши на добиванні. У другому таймі суперник "Альбасете" відігрався, а Зозуля отримав жовту картку, і на 86-й хвилині був замінений. Гра закінчилася з рахунком 1:1. Зозуля забиває у другому турі поспіль. Тиждень...Ua-football

Піке не зіграє з Валенсією

"Барселона" відправиться на наступний матч чемпіонату Іспанії з "Валенсією" без свого основного захисника. Жовта картка, отримана в матчі з "Леганесом", стала для 30-річного бека п'ятою. Це означає, що наступний матч він пропустить через дискваліфікацію. У...Ua-football

"Карпати" - "Маріуполь" - 0:1

круглого в руках. Головним героєм наступного епізоду став Хорхе Карраскаль, якого завалили у карній зоні приазовців. Арбітр, не вагаючись, дістав жовту картку, але його рішення відверто здивувало як самих футболістів, так і тренерський штаб. Анатолій Абдула «нагородив» колумбійця покаранням за...Галичина спортивная

У Запоріжжі "Зоря" зіграла внічию з "Вересом"

Громов. Після перерви гості більш активізувалися, але Зоря контролювала атаки суперника та проводила власні, не менш небезпечні.На 56-й хвилині другу жовту картку отримав Сергій Іщенко і Верес залишився у меншості. На 71-й хвилині під час атаки підопічних Юрія Вірта пошкодження...Unn.com.ua

Зоря - Верес 1:1.

вийшов практично один-на-один з Бандурою, але переграти голкіпера Вереса все ж не зміг. Незважаючи на те, що Іщенко отримав другу жовту картку і залишив Верес в меншості, команда знайшла в собі сили, щоб відігратися. Сергійчук пішов в боротьбу з Луніним...Ua-football

Олимпик выучил секреты Черноморца

Головний тренер "Олімпіка" Роман Санжар розповів про підготовку до матчу з "Чорноморцем". "У деяких хлопців були мікротравми, ми надали їм невеличкий перепочинок під час паузи в чемпіонаті. Але на сьогоднішній день все здорові і працюють в загальній групі. Ми розібрали...Ua-football

Анонс

Євгена Пасіча виявилася серйознішою, відтак Кобін має шанс повернутися у півзахист. Зміни відбудуться і на іншому фланзі оборони гостей – жовтих карток перебрав Сімінін. Зоря теж зазнала дисциплінарних втрат в особі найкращого гравця минулого місяця Андрієвського. Під питанням участь Луньова,...Mig.com.ua

Перед фінальним свистком футболісти Волині і Арсеналу влаштували бійку

сказав щось зайве, а другий включив "режим млина", почавши розмахувати руками без необхідності. Конфлікт завершився досить мирно - всього трьома жовтими картками. Що цікаво, одну з них отримав Джемаль Кизилатеш, який за дві хвилини до інциденту залишив поле, але вибіг...Ua-football

Футбольний клуб «Кремінь» проведе останній матч у цьому році

У Києві «синьо-білі» зіграють з «Оболонь-Бровар». Цей матч через перебір жовтих карток пропускає півзахисник «Кременя» Дмитро Тєртишний. Кияни провели тренування у Бучі, щоб поберегти газон перед матчем з «Кременем».Кременчугский Телеграф

поєдинок чемпіонату України проти луганської Зорі. Матч розпочнеться о 14:00. Через пошкодження цю гру пропустить Євген Пасіч, а через перебір жовтих карток не зіграє у Запоріжжі Сергій Сімінін, інформує офіційний сайт Вереса. Нагадаємо, що Верес розглядає можливість проводити свої домашні...Чемпион

Ірландія - Данія.

У виїзному матчі проти Данії збірній Ірландії потрібно було не просто постаратися не пропустити, а ще й не заробити жовтих карток. Одразу вісім футболістів знаходилися на межі дискваліфікації, через яку О'Нілу довелося б добре обміркувати варіанти виходу з ситуації в...Ua-football

Ведущий защитник Зирки не сыграет с Динамо

Гравець дискваліфікований на наступний матч через перебір жовтих карток. Ua-football

і обвідним ударом катнув повз воротаря - 2:1. Чудова контратака - і прекрасне її завершення. На емоціях автор голу отримав жовту картку, завівся і його довелося, від гріха подалі, міняти на Жумигу. Треба сказати, що останні хвилини взагалі вийшли нервовими.Спортивний Житомир

«Це був жарт», - у патрульній поліції Рівного пояснили, що мав на увазі їх колега, коли просив Авакова «видавати дебілам жовті картки»

Кілька днів тому у Мережу потрапило відеозвернення рівненського копа до міністра МВС Арсена Авакова, у кому він просив дозволити поліцейським видавати довідки громадянам у тому, що вони дебіли. Press-Центр