етап чемпіонату світу

Німецький союз захисту тварин (Deutscher Tierschutzbund) побоюється вбивства бездомних собак в Росії, які були поміщені до притулків напередодні фінального етапу чемпіонату світу з футболу.УСБН

Збірна Бразилії з футболу у матчі першого туру групи «Е» в рамках попереднього етапу чемпіонату світу-2018 не змогла втримати переможний рахунок у протистоянні з національною командою Швейцарії, яка на гол Коутінью у першому таймі відповіла голом...Западная информационная корпорация

У другому матчі першого туру групи «С» в рамках попереднього етапу чемпіонату світу-2018 з футболу національна команда Данії в рівній грі зуміла взяти гору над збірною Перу з рахунком 1:0. При цьому південно-американці...Западная информационная корпорация

У першій грі в групі «D» попереднього етапу чемпіонату світу-2018 з футболу фіналіст попереднього Мундіалю-2014 збірна Аргентини не зуміла обіграти дебютанта світового форуму національну команду Ісландії. Гра завершилася внічию –...Западная информационная корпорация

Футбольні збірні Марокко та Іран зіграли поєдинок першого туру попереднього етапу чемпіонату світу-2018 в групі «В».Западная информационная корпорация

Чи Можете ви назвати три головних посилу Путіна для України? - Путін заявив про полегшення видачі російських паспортів біженцям з України. Новости Сумм

Звільнити Олега Сенцова та інших політв

Читайте також:У Європарламенті закликали не допустити, щоб футбол у Росії відвернув увагу від страждань політв’язнів 14 червня, на відкритті фінального етапу чемпіонату світу з футболу, що проходить у Росії, президент Росії Володимир Путін заявив, що силу гуманістичних засад футболу потрібно...Радіо Свобода

GT №66 у складі Штефана Мюке (Німеччина), Олів’є Пла (Франція) і Біллі Джонсона (США) здобув свою першу перемогу на стартовому етапі Чемпіонату світу Міжнародної автомобільної федерації (FIA) у місті Спа, Бельгія. Останні два роки їм не вдавалося успішно виступити в...Goodnews.ua

Команда Ford готова до найскладніших 24-годинних перегонів у Ле-Мані

GT №66 у складі Штефана Мюке (Німеччина), Олів’є Пла (Франція) і Біллі Джонсона (США) здобув свою першу перемогу на стартовому етапі Чемпіонату світу Міжнародної автомобільної федерації (FIA) у місті Спа, Бельгія. Останні два роки їм не вдавалося успішно виступити в Ле-Мані.Motor Globe

Львів. Матч відбірного етапу чемпіонату світу-2019 серед жінок. Українки на «Арені Львів» сенсаційно перемогли лідера групи. Україна - Швеція. Фото Євгена КРАВСА (зі Львова, спеціально для...Голос Украины (газета)

Українець потрапив до топ-10 етапу ЧС у першій гонці після травми

19-річний одесит Микита Калінін фінішував шостим на етапі чемпіонату світу World Supersport 300, що пройшов у Чехії, повідомляє УНН з посиланням на сайт спортсмена.Пілот італійської команди GP Project Калінін повернувся...Unn.com.ua

В Монреалі відбувся 7-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Канади. Переможцем став пілот команди «Феррарі» німець Себастьян Феттель. Другим фінішував Боттас, Гемілтон...1NEWS

Феттель тріумфував на Гран-Прі Формули-1 в Канаді

У Монреалі відбувся 7-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 Гран-прі Канади, передає УНН з посиланням на сайт змагань.Себастьян Феттель із Феррарі маючи поул-позишн провів...Unn.com.ua

В Монреалі триває сьомий етап чемпіонату світу-2018 з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Канади. Переможцем кваліфікації став пілот команди «Феррарі» німець Себастьян Феттель.Западная информационная корпорация

Під посольством Росії виклали труни для ПВК "Вагнера"

Акцію присвящено початку фінального етапу чемпіонату світу з футболу, який стартує у Росії з 14 червня.Еспресо TV

загиблого російського військовослужбовця. Ними обклеїли паркан дипломатичного представництва, а також виклали слова "їх там нема". Акцію приурочили до початку фінального етапу чемпіонату світу з футболу, який стартує у Росії 14 червня. Активісти сподіваються привернути увагу міжнародної спільноти. Кажуть: стоятимуть під...5 канал

Під російським посольством з

тримають у руках активісти. Крім того, до воріт прикріплені фотографії з прізвищами найманців ПВК Вагнера. Акцію приурочено до початку фінального етапу чемпіонату світу з футболу, який стартує у Росії з 14 червня. Раніше стало відомо про зміну організаційно-штатної структури й...Главком

Під посольством РФ у Києві відбулася акція проти російської агресії на сході України

тримають у руках активісти. Крім того, до воріт прикріплені фотографії з прізвищами найманців ЧВК Вагнера. Акцію приурочено до початку фінального етапу чемпіонату світу з футболу, який стартує у Росії з 14 червня.Високий замок

У Монте-Карло відбувся шостий етап чемпіонату світу-2018 з автоперегонів у класі Формула-1 - Гран-прі Монако.Западная информационная корпорация

Другим фінішував Феттель, третій – Гемілтон, інформує 1NEWS. В Монте-Карло відбувся 6-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Монако. Переможцем став пілот команди «Ред Булл» австралієць Даніель Ріккардо. Даніель Ріккардо зумів...1NEWS