етап чемпіонату світу

П.Порошенко про виступ українських паралімпійців на світовій першості з біатлону: феноменально

скарбничці і беззаперечне перше місце в загальному заліку. "Пишаємося нашими співвітчизниками! Так тримати!" - додав П.Порошенко. Нагадаємо, 12 лютого на етапі Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у німецькому місті Фінстерау, українські паралімпійці вибороли 3 золоті, 3...Unn.com.ua

акцентували увагу на питаннях підготовки до проведення у Чернівцях 5-7 травня 2017 року на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» ІІ–го етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками - повідомляє Асоціація „Техноспорт”. Заступника міністра було поінформовано, що в області...Українська газета ЧАС

У Чернівцях відбудеться ІІ етап Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою

Чернівецькій області та підготовка до проведення 5-7 травня 2017 року на базі Міжнародного спортивного центру "Суперкрос"  в м. Чернівцях ІІ етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА. Керівник виконавчої влади краю поінформував,...Погляд

Українські паралімпійці на ЧС з лижних перегонів і біатлону за другий день вибороли 8 медалей

Сьогодні на етапі Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у німецькому місті Фінстерау, українські паралімпійці вибороли 3 золоті, 3 срібні та 2...Unn.com.ua

З 7 лютого (за 90 днів до Чемпіонату Світу) стартував прийом заявок на участь в українському етапі Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками, який пройде в Чернівцях - повідомляє Асоціація „Техноспорт”. Першим екіпажем, які подали заявку на...Українська газета ЧАС

Українська команда Eurolamp World Rally Team розпочне новий сезон на Ралі Швеції

Команда пропустила етап Чемпіонату світу в Монако.УНИАН (ИА)

Новини Закарпаття, Виноградівщини, Ужгорода та Мукачева 28 січня 2017 року

Ужгородець Анатолій Герей у складі збірної України здобув бронзову медаль етапу чемпіонату світу з фехтування...Голос Карпат

Ужгородець Анатолій Герей у складі збірної України здобув бронзову медаль етапу чемпіонату світу з фехтування / ВІДЕО

У місті Гайденгайм,що в Німеччині відбувся етап чемпіонату світу з фехтування 2017 року. У турнірі збірна України у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича та Анатолія Герея здобула бронзові медалі.Голос Карпат

Один із чоловіків помер. - 25 років тому у Чернівцях провели один з етапів чемпіонату світу з мотокросу.Українська газета ЧАС

Чемпіонами та призерами всеукраїнських змагань стали 243 спортсменів Буковини

спортивних заходів, які змогли б відвідати наші краяни та гості, на наступний рік 5-7 травня в Чернівцях заплановано проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками. Також вперше заплановано проведення чемпіонату України з багатоборства охоронців. І звичайно...Погляд

Наразі основним завданням організаторів проведення українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 є інформування населення міста, області та України про проведення відповідних змагань.Українська газета ЧАС

Чернівецької ОДА відбудеться засідання оргкомітету Чемпіонату світу з мотокросу 2017. Захід присвячений обговоренню перших кроків з підготовки та проведення українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками в Чернівцях,а також інших національних та міжнародних змагань з мотоспорту,...Українська газета ЧАС

у цій країні юнацький і молодіжний чемпіонати світу з біатлону 2017 року, що мали відбутися в місті Острові, і 8-й етап чемпіонату світу з біатлону, що був призначений у Тюмені.Newsru.ua

Президент ФІФА Джанні Інфантіно розповів про можливі зміни в структурі фінального етапу чемпіонату світу У плей-офф вилетять умовні Іспанія або Італія?ДеПо

долі наставника збірної Фінляндії, а також відзначила у складі нашої команди двох гравців. "…Фінляндія програла також і Україні. Матч відбіркового етапу чемпіонату світу не приніс збірній Ханса Бакке гарного результату. Для того щоб виграти треба докладати більше зусиль. Натомість в...Чемпион

КИЇВ. 12листопада. УНН. Уматчі 4-го туру відбіркового етапу чемпіонату світу-2018 національна збірна України настадіоні Чорноморець мінімально обіграла Фінляндію 1:0, повідомляє кореспондент УНН. Вже настарті поєдинку жовто-блакитні створили гольовий момент боротьбу...Allsvit

Відбувся 19-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 Про це повідомляє Dеpo.Сектор. Автодром імені братів Родрігес, Мехіко гонка 1. Льюїс Хемілтон ( «Мерседес»)...ДеПо

Адреналін на високій швидкості. В Іспанії фінішував 12 етап Чемпіонату світу з ралі. Серед команд,...Галичина

До вашої уваги найкращі моменти іспанського етапу чемпіонату світу. Результати можна глянути тут.Формула 1 - новости чемпионата 2011