етап Кубка світу

Їхати чи не їхати: що повинні робити українські спортсмени, якщо міжнародні змагання відбуваються в РФ?

України ми й досі не виробили чіткої стратегії щодо участі / неучасті наших спортсменів в офіційних міжнародних змаганнях (Чемпіонатах світу, етапах Кубків світу тощо) і продовжуємо мислити у категоріях #зрада і #перемога. А самих спортсменів легко і бездумно поділяємо на...Opinion

Біатлон: українці програли змішану одиночну естафету на чемпіонаті Європи

свій максимум за швидкістю ходу по дистанції після вчорашнього тріумфу, а Підручний може відчувати ефект реакліматизації після повернення з заокеанських етапів Кубка світу. У підсумку з одним колом штрафу і 10 додатковими патронами український дует фінішував 11-м. Перемогли в цій...Радіо Свобода

Николаевец Александр Абраменко одержал очередную победу на Чемпионате Украины по фристайлу

Довідково: Олександр Абраменко закінчив Миколаївський національний університет суднобудування ім. Посів друге місце на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді.БлинКом

стадію міокардиту – запалення серцевого м’яза. Цей діагноз виключає виступ Підгрушної на чемпіонаті світу в Естерсунді, а також на останньому етапі Кубка світу в Холменколлені. Підгрушна потужно почала сезон, але в 2019 році результати різко погіршали. На етапах в Оберхофі,...Галас

Наприкінці січня на базі санаторію «Карпати» в м. Трускавець Львівської області відбувся етап Кубку світу з хортингу у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ». Спортивний клуб «Характерник» з Вишгородського району (керівник Віктор Шубка) зайняв п’яте...Погляд

біатлонний сезон 2018/19.Як завжди, багатомільйонна армія українських уболівальників буде вболівати за наших хлопців і дівчат.Чемпіон уважно слідкує за перепетіями на етапах Кубку світу та Кубку IBU і пропонує вам найактуальніші та найоперативніші новини світового біатлону. Також:Футбол 1 онлайн - дивитися...Чемпион

результат, а Ольга Абрамова з 5 промахами була 47. Що стосується Надії Бєлкіної, яка лише сьогодні повернулася з США з етапу Кубка світу, то вона на старт гонки не вийшла. Відзначимо, що гонку виграла Ханна Еберг зі Швеції, бронзова нагорода...УкрСпорт

Симон Шемпп в поточному сезоні виступив на чотирьох етапах Кубку світу. Раніше проблеми з серцем змусили завершити сезон і українку Олену Підгрушну.Ua-football

НОК і медики пояснили, чому Підгрушна достроково завершила сезон

лише в наступному сезоні, повідомив 20 лютого Національний олімпійський комітет. Підгрушна, яка разом із командою вирушила в лютому на сьомий етап Кубка світу в канадському Кенморі, через погане самопочуття на старт не вийшла. Після консультацій із тренерським штабом було прийнято...Радіо Свобода

Дериземля виграв мас-старт на «Перегонах легенд»

Біатлон. Раубичі (Білорусь). Чемпіон світу з літнього біатлону, дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу, переможець етапу Кубка світу, дворазовий чемпіон Європи 41-річний українець Андрій Дериземля (на знімку) став переможцем чоловічого мас-старту «Перегонів легенд». Чернігівчанин на 18,9 секунди випередив...Голос Украины (газета)

Сергій Бубка фактично врятував життя олімпійській чемпіонці.

Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна через стан здоров’я не змогла взяти участь у гонках етапу Кубка світу в канадському Кенморі. Про це вона розповіла CBN. Олена Підгрушна – українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, чемпіонка Олімпійських ігор...Центральноукраїнське бюро новин

Юні танцюристи привезли до Херсона золото

Херсонці Євген Доценко та Марія Зоріна посіли перше місце на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі зі спортивних бальних танців «Кубок України - етап Кубку світу - 2019»...Херсонцы

Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Антон Дудченко. Дмитро Підручний, Артем Тищенко і Тарас Лесюк, як і передбачалося, після виступу на етапі Кубку світу в Солт-Лейк-Сіті в першій особистій гонці чемпіонату Європи не виступлять. У жінок на індивідуальну гонку Україна заявить...Ua-football

Біатлон. Збірна України у складі Дмитра Підручного та Юлії Джими посіла шосте місце в одиночній змішаній естафеті на 8-му етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті (США). Українці навіть лідирували після першої передачі естафети, однак згодом втратили позиції. Але і шосте місце...Голос Украины (газета)

Херсонці Євген Доценко та Марія Зоріна посіли перше місце на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі зі спортивних бальних танців «Кубок України – етап Кубку світу – 2019» у категорії «Молодь + дорослі CLA». Свого виступу юні танцівники чекали цілий день і вийшли...Новости Херсонщины

Школа виїздки надасть гранти на безкоштовне навчання для дітей

Школа відомої спортсменки готова надати допомогу талановитій молоді Багаторазова переможниця та призерка етапів Кубка світу і офіційних міжнародних змагань Інна Логутенкова анонсувала, що надасть гранти на безкоштовне навчання у школі INNA RIDING SCHOOL для талановитої...Спорт.ua

Капітан жіночої збірної України з біатлону достроково пропустить кінцівку сезону

Діагностувати захворювання в умовах виступів на етапах Кубка світу було неможливо.Unn.com.ua

у Гохфільцені. У Рупольдінгу українка і зовсім показала найгірший результат в кар'єрі в спринті.Нагадаємо, Бєлкіна та Журавок можуть поїхати на етап Кубка світу в Гольменколлен.Раніше повідомлялося, Прокунін: Хочу відзначити...Чемпион