етап Кубка світу

#svtsport @biathlonworld @SebbeSamuelsson pic.twitter.com/r8F9hGOQD0 Hans Henrik Lken (@hansloken) 20 вересня 2018 р.Раніше шведський біатлоніст вже отримував схожі повідомлення, коли бойкотував етап Кубка світу в Тюмені, а також виступав проти відновлення прав Російського антидопінгового агентства (РУСАДА).Нагадаємо, Дальмаєр не збирається закінчувати кар'єру...Чемпион

Шведському біатлоністи загрожує "загін смерті з Росії"

активну позицію в питанні боротьби з допінгом. Біатлоніст часто виступає із заявами щодо допінгового скандалу в російському спорті. Він бойкотував етап Кубка світу в Тюмені і неодноразово закликав не відновлювати статус Російського антидопінгового агентства (РУСАДА). Мене дуже хвилюють ці питання...Ua-football

Паралімпійська збірна України завоювала три медалі на чемпіонаті Європи

України з фехтування на візках має шанси здобути ще кілька нагород. Нагадаємо, раніше, паралімпійська збірна України здобула 10 медалей на етапі Кубку світу з фехтування на візках.Ua-football

Світовий біатлон 2018/19: особливості підготовки до прийдешнього сезону

Загалом, усі напружено працюють, закладаючи фундамент для перемог у новому сезоні. Основна ж підготовка спрямована для успішного початку боротьби на етапах кубка світу. Календар змагань постійно доступний на https://wcbiathlon.ru/season/1-raspisanie-etapov.html.Серед основних кадрових міжсезонних новин, відзначимо дискваліфікацію російських спортсменів, завершення кар'єри Дар'ї...Sportanalytic

На етапі Кубка світу з лижоролерів в Італії українські лижники виграли дві нагороди (фото)

13-14 вересня в італійському Monte Bondone проходив етап Кубка світу з лижоролерів серед юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь й українські лижні гонщики, інформує офіційний сайт Федерації лижного спорту...Главком

Львівський богатир Павло Кордіяка кваліфікувався у фінал "Arnold Classic"

Львівський богатир Павло Кордіяка здобув «срібло» на чемпіонаті світу серед аматорів, поступившись лише киянину Олексію Новікову. Відтак виборов перепустку у фінал «Arnold Classic» одні із найпрестижніших у світі змагань зі стронгмену. Аби завоювати жадану путівку, львів’янину довелося тягати вантажівки, піднімати...Галичина спортивная

У Кропивницькому в рамках всеукраїнської виставки AgroExpo відбудеться наймасштабніше свято сили міжнародного рівня - етап Кубка світу зі стронгмену AGROEXPO STRONGMAN CUP! Команда українських "котигорошків" зійдеться у спортивному протистоянні з найсильнішими атлетами світу - повідломляє Гидросила.Не пропустіть...Кіровоград24

Українська велосипедистка тріумфувала на етапі Кубку світу з маунтенбайку

В німецькому місті Вінтерберг відбувся черговий етап Кубку світу з маунтенбайку на якому успіхом відзначилася представниця України, передає УНН з посиланням на ММСУ.Українка Ірина Попова стала переможницею цього етапу...Unn.com.ua

Фото Укрінформ-UATV Етап Кубка Світу “Strongman AGRO EXPO cup 2018” проведуть під час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018 у Кропивницькому. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням...UATV

Харків

. Раніше спортсмени тричі ставали володарями етапів Кубка світу в 2018 році. Всього в турнірі взяло участь понад 450 спортсменів з 16 країн світу.Новини Харкова

Куяльницького лиману. Участь від Миколаївської області у заході взяли 25 осіб. 12-18 вересня 2018 року в м. Конін (Польща) відбувся етап Кубку Світу з фехтування, спортсмени МОШВМС посіли місця: Бондар Олександра – І, Бульба Дар’я – 5. 12-16 вересня в...БлинКом

Українка здобула перемогу на етапі Кубка світу з маунтенбайку в Німеччині

Українка Ірина Попова здобула перемогу на етапі Кубка світу з велоспорту маунтенбайку, який відбувся в німецькому місті Вінтерберг. Про це повідомляється на сайті Міністерства молоді та спорту України. Попова...День

Харків

16 вересня в німецькому Винтерберге відбувся п'ятий етап Кубка світу з велоспорту маунтінбайк в гонці елімінатор. Ірина Попова успішно пройшла кваліфікацію, продемонструвавши третій результат, а потім перемогла у...Новини Харкова

Події, котрі порадували особливо

в дисципліні МП-10. У підсумку збірна України здобула 12 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 5 бронзових. Плавання. Доха (Катар). Етап Кубка світу. Українець Андрій Говоров (на знімку) виграв золоту медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм. І показав найкращий результат...Голос Украины (газета)

Спортивні досягнення миколаївців

вздовж Куяльницького лиману. Участь від Миколаївської області у заході взяли 25 осіб.12-18 вересня 2018 року в м. Конін (Польща) відбувся етап Кубку Світу з фехтування, спортсмени МОШВМС посіли місця: Бондар Олександра – І, Бульба Дар’я – 5.12-16 вересня в м.Николаевский Обозреватель

Дніпровський плавець виборов золото на катарському етапі Кубка світу

Відомий дніпровський плавець Андрій Говоров на етапі Кубка світу в Досі (Катар) показав кращий результат на своїй коронній дистанції - 50 метрів батерфляєм, і завоював другу золоту медаль на...Дніпроград

Український плавець із рекордом тріумфував на Кубку світу

Українець Андрій Говоров взяв золото на дистанції 50 метрів на етапі Кубку світу в Досі (Катар), інформує УНН із посиланням на Федерацію плавання України. Говоров переміг в фіналі на дистанції 50 м батерфляй...Unn.com.ua

Український плавець Говоров оновив рекорд Кубка світу

Український плавець Андрій Говоров зайняв перше місце на дистанції 50 метрів батерфляєм на другому етапі Кубка світу у Катарі.Гал-info

Доха (Катар). Етап Кубка світу. Українскій плавець Андрій Говоров виграв золоту медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм.                    Спортсмен випередив головного фаворита, американця Майкла Ендрю...Голос Украины (газета)

Українець Андрій Говоров став переможцем на дистанції 50 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу-2018 з плавання в Досі (Катар).Западная информационная корпорация