етап Кубка світу

Україна поступилась РФ у фіналі Чемпіонату Європи з фехтування

Харків

Ільїнська і Жарка (62-гі в світовому рейтингу) були сіяними четвертими на турнірі і стартували у другому колі змагань. Unn.com.ua

Фото Укрінформ-UATV У Будапешті відбувся етап Кубка світу з міжнародних шашок Hungarian Open 2018. У змаганнях взяли участь п’ять провідних українських спортсменів. Єдину медаль Україні принесла одеситка Вікторія...UATV

Раніше повідомлялося, що чоловіча збірна України виграла бронзу на етапі Кубку світу в Парижі.Чемпион

Українка виборола «срібло» на етапі Кубка світу з шашок в Угорщині

У столиці Угорщини відбувся етап Кубка світу з шашок «Hungarian Open 2018». В змаганнях узяли участь п'ятеро українських спортсменів.Гал-info

Вікторія Мотричко завоювала срібло на етапі Кубка світу з шашок

У столиці Угорщини відбувся етап Кубка світу з міжнародних шашок Hungarian Open 2018. В змаганнях узяли участь пять провідних українських спортсменів. Єдину медаль Україні принесла одеситка Вікторія...Ua-football

Українка виборола "срібло" етапу Кубка світу з шашок в Угорщині

Фото з сайта scu.org.ua У столиці Угорщини Будапешті відбувся етап Кубка світу з міжнародних шашок Hungarian Open 2018. У змаганнях узяли участь п’ять українців. Срібну медаль нашій країні принесла одеситка Вікторія Мотричко...UATV

У середу в Запорізькій облдержадміністрації відбулася зустріч з переможницею етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное Людмилою Бабак і бронзовим призером чемпіонату Європи з самбо Станіславом Бондаренком. Наприкінці травня у...Запорозька Січ

У Португалії відбувся чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед дорослих. Сообщение Українська команда здобула бронзу на чемпіонаті світу з аеробіки появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Латвія може прийняти змагання зимової Олімпіади-2026

видах спорту, а також є траса, що відповідає найвищим стандартам для організації міжнародних змагань. На трасі в Сіґулді традиційно відбуваються етапи Кубка світу. Уряд Латвії виділить 264 370 євро на модернізацію траси і приведення її у відповідність з міжнародними вимогами...Ua-football

Одеситка виборола "срібло" етапу Кубку світу з шашок

У столиці Угорщини пройшов етап Кубка світу з міжнародних шашок "Hungarian Open 2018", інформує УНН з посиланням на сайт турніру. В змаганнях узяли участь пять ведучих українських...Unn.com.ua

– Регіна Конінк-Белксма (Нідерланди). Свою міжнародну діяльність Павлікова розпочала в 2007 році. В її активі – робота на матчах відбіркового етапу Кубку Світу та поєдинках молодіжного Євро-WU19, а також матчах жіночої Ліги Чемпіонів. Нагадаємо, що поєдинок відбудеться 12 червня у...Жіночий футбол України

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фігішувала сьомою на етапі Кубку світу в Хуатулько (Huatulco ITU Triathlon World Cup), який відбувся 10 червня. Наша спортсменка програла лідерці перегонів менше хвилини. Єлістратова була...20 хвилин

вело я хотіла активніше виїжджати на підйоми, але далася взнаки застуда. Тому я берегла сили на наступну гонку, а саме етап Кубка Світу в Мексиці. На бігові я працювала у своєму звичному темпі. На першій прямій після вітру була особлива...Спортивний Житомир

Вікторія Мотричко Українка Вікторія Мотричко завоювала срібну нагороду на етапі Кубка світу з шашок-100, який проходив у Будапешті з 3-го по 9 червня. За підсумками турніру у Мотричко 4 перемоги, 2 поразки...Чемпион

і отримали срібло. Раніше українці вибороли бронзу Світової серії на етапі в Японії. Крім того, талановиті українки взяли бронзу на етапі Кубку світу у Німеччині.Чемпион

Нагадуємо, що українці завоювалидва золота на етапі Кубка світу. Раніще повідомлося, що українець встановив світовий рекорд у кульовій стрільбі.Чемпион

Інні Грищун, щоб потрапити на пьєдестал пошани у заїзді байдарок-четвірок на 500 м. Раніше повідомлялося, що українець виграв гонку на етапі Кубку світу з параканое.Чемпион

Київ приймає чемпіонат України з пляжного гандболу серед жінок

столиця» Харківська область Збірна команда Херсонської області «Спартак» м. Київ БВУФК м. Бровари Читайте також: Український дует у стрибках у воду завоював срібло етапу Кубка світу в Китаї...Єдність