етап Кубка

Юна закарпатська фристайлістка стала срібною призеркою Кубка Європи. 17-річна вихованка Берегівської ДЮСШ Олександра Шнип (тренер – Ольга Окипнюк-Яремчук) на 4-му етапі Кубка Європи з фрістайлу-акробатики, який проходив у Білоруському республіканському центрі олімпійської підготовки "Раубичі" виборола срібна нагороду для нашої збірної.Ужгород.net.ua

Член збірної України, 17-річна вихованка Берегівської ДЮСШ Олександра Шнип (тренер Ольга Окипнюк-Яремчук) взяла срібло на 4му етапі Кубка Європи, який проходив на Білоруському республіканському центрі олімпійської підготовки Раубичі. За право стати кращим боролися 30 спортсменів у віці 15...Голос Карпат

Тернопільські школярки показали високий клас у змаганнях зі сноуборду

Три золотих, три срібних та дві бронзові нагороди здобули тернопільські сноубордисти на І-му етапі Кубка України зі сноуборду. Відбувались змагання у Києві, на трасі «Протасів Яр». Набравши 148 очок, вихованці СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради...Галичина спортивная

Три золотих, три срібних та дві бронзові нагороди здобули тернопільські сноубордисти на І-му етапі Кубка України зі сноуборду. Відбувались змагання у Києві, на трасі «Протасів Яр». Набравши 148 очок, вихованці СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради...Газета "Наш ДЕНЬ"

Вісім медалей тернопільських спортсменів на етапі Кубка України зі сноуборду у Києві

Три золотих, три срібних та дві бронзові нагороди здобули тернопільські сноубордисти на І-му етапі Кубка України зі сноуборду.Галичина спортивная

У словацькому Осрблі у п'ятницю, 3 лютого, відбулася спринтерська гонка у чоловіків у межах сьомого етапу Кубку IBU. Про це повідомляє сайт Федерації біатлону України. Кубок IBU-2016/17 з біатлону Етап в Осрблі, Словаччина Спринт Чоловіки 1. Алєксєй...Чемпион

Жирный стал 19-м в спринте

Победу в Осрбли праздновал россиянин Алексей Волков У словацькому Осрблі закінчилася спринтерська гонка у чоловіків в рамках сьомого етапу кубку IBU. 1. Олексій Волков (0+0) 24:41.8 2. Фредрік Гьєссбакк (0+0) +4.6 22. Руслан Ткаленко (0+2) +1:23.9...Спорт.ua

остаточного рішення Суду на засіданні, яке відбудеться 2 лютого в Лозанні. Таким чином, сумчанка Ольга Абрамова може бути заявлена на шостий етап Кубку IBU, який пройде 3-4 лютого в Осрблі. Сьогодні дозаявку Ольги на етап в Осрблі було подано українською збірною...SumyToday

Українська біатлогніста Ольга Абрамова зможе взяти участь в шостому етапі Кубка IBU, який пройде в словацькому Осрблі.Чемпион

Засідання відбудеться в найближчий четвер, 2 лютого - це ці два дні, які дають можливість українській команді заявити Ольгу на етап Кубка IBU в Осрблі, Словаччина. Нагадаємо, Ольга Абрамова була дискваліфікована на один рік в лютому 2016го за сліди сумно...Чемпион

28-29 січня в Рівному в приміщенні шахового клубу ДЮСШ № 1 (вул. Корольова 23) відбудеться 1 етап Кубка Рівненської області з шахів 2017 року серед юнаків 2004 р.н. та дівчат 2003 р.н. та молодших! До участі допускаються всі...Все

України спільно з Федерацією фігурного катання на ковзанах України проводитимуть відкритий чемпіонат Херсонської області по фігурному катанню на ковзанах (ІІІ етап Кубка України юних ковзанярів України). В заході візьмуть участь більш ніж 350 юних фігуристів з різних областей України. Парад...Херсон Daily

Про це повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА. ПедПресса

На Кубку IBU з біатлону Олександр Жирний фінішував четвертим, Віталій Труш потрапив у ТОП-30

Сьогодні на старт п’ятого етапу Кубка IBU з біатлону у німецькому Арбері вийшли чоловіки. Індивідуальна гонка повинна була відбутися вчора, але через сильний вітер її перенесли.Галичина спортивная

Юлія Журавок стала п'ятою на етапі Кубка IBU в індивідуальній гонці, яка відбулася в Арбері. Кубок IBU-2016/17 з біатлону Юлія Бригинець (Україна) (1 + 0 + 2...Чемпион

У Німеччині вітер зірвав змагання з біатлону

Про це повідомляє прес-служба Міжнародного Союзу біатлоністів IBU. IBU вирішує, чи будуть змагання скасовані або перенесені на інші етапи Кубку IBU.Еспресо TV

Дмитро Підручний отримав двадцять третій стартовий номер у спринті

Сьогодні, 13 січня, п'ятий етап Кубка світа з біатлону продовжиться чоловічою спринтерською гонкою. На старт вийдуть п'ять українських біатлоністів, серед яких під 23-ім номером виступатиме тернополянин...Галичина спортивная

Після перемоги на етапі Кубка Європи біатлоністка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Мартеллі у неділю, 8 січня, завершився четвертий етап Кубку IBU-2016/17 з біатлону. Нагадаємо, у жіночій гонці переслідування Бондар фінішувала шостою.Чемпион

У спринтерській гонці на етапі Кубка IBU в італійському Мартеллі найкращий результат серед українців в Надії Бєлкіної, яка фінішувала на дев`ятій позиції. Виграла гонку авсртійка Фабієн...Чемпион