етап Кубка

Дангард (Тетерівка). Команди зіграли внічию 0:0. Нагадаємо, що 25 квітня наша збірна у с. Лютіж Вишгородського району проведе матч відбіркового етапу Кубку Регіонів ФФУ проти Чернігівської області. Також Житомирська обласна федерація футболу організовує безкоштовну поїздку на гру з Чернігівською областю.Спортивний Житомир

лісосмузі навколо гори Хомецької. 16 червня пройде велоівент Всеукраїнського масштабу на дистанцію – 100 кілометрів «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» – третій етап Кубку «РАЕС CUP». Подібний захід відбудеться вже вдруге. Торік у першій сотці РАЕС участь взяли близько 150 велосипедистів з...Голос Украины (газета)

За результатами жеребкування першого відбіркового етапу Кубку Регіонів ФФУ, збірна Житомирської області 25 квітня в селі Лютіж Вишгородського району проведе поєдинок проти збірної Чернігівської області. Зазначимо, що...Спортивний Житомир

Торське Лиманського району пройшли  ІІ та ІІІ етапи Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» та ІІІ етап Кубку Донецької області 2018р. На ІІ … Далее...Деловой Славянск

Відбулася гра-відповідь ФК «Малин» на Кубок Житомирської області

футболу. Гра завершилась нічийним результатом 0: 0 і ФК "Малин" з загальним результатом 2: 1 пройшов в черговий етап Кубку області. 21 квітня ФК "Малин " проведе гру з командою "Сокіл" Житомирський район. Місце...ІнфоМалин

У Жашкові триває боротьба за Кубок України з кінного спорту

Черговий етап Кубку України з триборства (кінний спорт) приймає кінно-спортивна база ТОВ «Жашківська кінно-спортивна школа» з 13 по 14 квітня 2018 року. На...Нова доба

Раніше була інформація, що українець став став бронзовим призером етапу Кубку Європи.Чемпион

Черговий етап Кубку України з триборства (кінний спорт) приймає кінно-спортивна база ТОВ "Жашківська кінно-спортивна школа" з 13 по 14 квітня.Прес-Центр

Для частини команд Житомирщини футбольний сезон відкрився минулого вікенду, 7-8 квітня, матчами попереднього етапу Кубку Житомирщини. Однак лідери області тралиційно стартують пізніше і продовжують активно готуватися до перших офіційних ігор. В суботу, 14 квітня, в...Спортивний Житомир

Запрошуємо вознесенців та гостей міста на мотокрос!

21-22 квітня у Вознесенську на мототрасі «Мар’їна роща» відбудеться ІІІ етап Кубку України УМА (східний регіон). Початок об 11.30. Вхід вільний. Запрошуємо любителів мотоспорту підтримати учасників змагань! Відділ інформаційної діяльності та комунікацій...Вознесенск Онлайн

Спорт

У рамках чемпіонату відбулись також змагання етапу Кубка України. Переможці змагань нагороджені грамотами адміністрації школи.Бершадь

Львівський рапірист Максим Гаравський - бронзовий призер молодіжного Кубка Європи-2018

У Будапешті (Угорщина) відбувся етап Кубка Європи (European Circuit) з фехтуваня на рапірах серед молоді віком до 23 років — меморіал Гатая Тамаша. В змаганнях серед...Галичина спортивная

Українка Юлія Єлістратова стала переможницею етапу Кубка Африки. Ксенія Левковська (Азербайджан) програла Єлістратовій 38 секунд. Третьою стала угорка Ноемі Шаршегі (+43 секунди).Голос Украины (газета)

Збірна України з сумо перемогла на етапі Кубку Європи в Естонії

взяли участь понад 50 спортсменів із України, Росії, Естонії, Польщі, Грузії, Німеччини. Від України на змагання поїхали 17 спортсменів. На етапі Кубку Європи українці здобули 16 нагород: сім золотих, чотири срібні та пять бронзових. Золото здобули Святослав Семуркас, Анатолій Хлюстін,...Ракурс

Житомирянка Юлія Єлістратова здобула «золото» на Кубку Африки з триатлону

українські триатлети виступили доволі вдало та впевнено! І якщо в змаганні чоловіків ми залишилися без медалей, то в жіночій першості етапу Кубка Африки в Шарм-ель-Шейху наша співвітчизницяЮлія Єлістратовавзяла нагороду найвищої проби, йдеться у повідомленні. Житомирянка продемонструвала прекрасний стиль на дистанції...0412.in.ua — сайт города Житомира

Українка Єлістратова завоювала "золото" етапу Кубка Африки з тріатлону

Про це повідомила прес-служба Федерації тріатлону України. 38 секунд Єлістратовій програла колишня українка Ксенія Левковська, яка представляє Азербайджан. Зеркало недели (газета)

Українка Єлістратова виборола золото на Кубку Африки

Українські спортсмени вдало виступили на першому міжнародному старті триатлону сезону. Серед жінок на етапі Кубка Африки найкращою стала Юлія Єлістратова, повідомляє офіційний сайт Федерації триатлону України. Юлія фінішувала першою з відривом від найближчої переслідувачки в...День

Закарпатські сноубордисти показали високі результати на всеукраїнських змаганнях

З 22 по 24 березня на гірськолижному комплексі «Драгобрат»,на Рахівщині відбувся ІІ етап Кубка України та всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат зі сноубордингу в дисципліні паралельний гігант. Серед наймолодших учасників (2005/07 р.н.) в...Голос Карпат

— кращі на кубкових змаганнях зі сноубордингу. З 22 по 24 березня на гірськолижному комплексі "Драгобрат", на Рахівщині відбувся ІІ етап Кубка України та всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат зі сноубордингу в дисципліні паралельний гігант. Серед наймолодших учасників (2005/07...Ужгород.net.ua

Український бадмінтоніст став призером Кубку Європи

У чеському Карвіні відбувся етап Кубку Європи з бадмінтону турнір рівня International Series, на якому бронзову нагороду виборов харківський спортсмен Дмитро Завадський, повідомляє УНН з посиланням...Unn.com.ua