етап Кубка

Про це повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА. ПедПресса

На Кубку IBU з біатлону Олександр Жирний фінішував четвертим, Віталій Труш потрапив у ТОП-30

Сьогодні на старт п’ятого етапу Кубка IBU з біатлону у німецькому Арбері вийшли чоловіки. Індивідуальна гонка повинна була відбутися вчора, але через сильний вітер її перенесли.Галичина спортивная

Юлія Журавок стала п'ятою на етапі Кубка IBU в індивідуальній гонці, яка відбулася в Арбері. Кубок IBU-2016/17 з біатлону Юлія Бригинець (Україна) (1 + 0 + 2...Чемпион

У Німеччині вітер зірвав змагання з біатлону

Про це повідомляє прес-служба Міжнародного Союзу біатлоністів IBU. IBU вирішує, чи будуть змагання скасовані або перенесені на інші етапи Кубку IBU.Еспресо TV

Дмитро Підручний отримав двадцять третій стартовий номер у спринті

Сьогодні, 13 січня, п'ятий етап Кубка світа з біатлону продовжиться чоловічою спринтерською гонкою. На старт вийдуть п'ять українських біатлоністів, серед яких під 23-ім номером виступатиме тернополянин...Галичина спортивная

Після перемоги на етапі Кубка Європи біатлоністка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Мартеллі у неділю, 8 січня, завершився четвертий етап Кубку IBU-2016/17 з біатлону. Нагадаємо, у жіночій гонці переслідування Бондар фінішувала шостою.Чемпион

У спринтерській гонці на етапі Кубка IBU в італійському Мартеллі найкращий результат серед українців в Надії Бєлкіної, яка фінішувала на дев`ятій позиції. Виграла гонку авсртійка Фабієн...Чемпион

В італійському Мартелі стартує четвертий етап Кубка IBU-2016/17 з біатлону. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України Спринт. Жінки (11:00) 1. Яна Бондар 21. Спринт. Чоловіки...Чемпион

Біатлоністка Анастасія Меркушина - найкраща спортсменка України в грудні

та Олег Меркушини отримали звання найкращих тренерів. Високого визнання Національного олімпійського комітету України 21-річна біатлоністка досягла завдяки чудовому виступу на етапі Кубка світу в словенській Поклюці. У естафетній гонці разом із колегами по збірній: Іриною Варвинець, Юлією Джимою та Оленою...Галичина спортивная

Новий випуск програми "Час спорту"

З нового випуску програми "Час спорту" ви дізнаєтесь про прес-конференцію МФК "Тепловик-Прикарпаття", жеребкування основного етапу Кубку НФК "Ураган", участь БК "Франківськ" у церемонії нагородження "Спортивне сузір'я-2016" та черговий матч "Урагану".Галичина спортивная

Юніорська збірна України посіла п'яте місце в естафеті на етапі Кубка IBU в австрійському Гохфільцені. Юніорський Кубок IBU - 2016/17 з біатлону...Чемпион

У суботу, 17 грудня, в австрійському Обертіллаcі продовжитися третій етап Кубка IBU. Спортсмени вийдуть на старт спринтерської гонки. Першими в 11.00 за київським часом стартують чоловіки. В української збірної відбулася одна...Чемпион

В австрійському Обертілласі завершилася індивідуальна гонка у жінок у межах третього етапу Кубку IBU. Зауважимо, що українки провали старт, і жодна з них не потрапила навіть в очки. А перемогу здобула Каролін Горхлер...Чемпион

Індивідуальною гонкою у чоловіків відкрився сьогодні в Обертілласі третій етап Кубку IBU з біатлону Заробивши за чотири рубежі дві хвилини штрафу, Володимир фінішував шостим менш ніж в півтора хвилинах від часу...ДеПо

Дзвеніли шаблі та рапіри...

Найсильніші фехтувальники України вшанували у Львові память Вадима Андрієвського. Розіграти нагороди етапу Кубка України з фехтування на рапірах і шаблях, а також вшанувати память основоположника львівської школи фехтування Вадима Андрієвського приїхала до міста...Високий замок

У Гогфільцені завершився спринт у жінок в рамках третього етапу Кубку IBU з біатлону. Кубок IBU - 2016/17 з біатлону...Чемпион

Упродовж 19 - 23 грудня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІ України у с. Яворів Турківського району триватиме І етап Кубка України з лижних перегонів.Дивись.info

Упродовж 19 23 грудня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІ України у с. Яворів Турківського району триватиме І етап Кубка України з лижних перегонів.(...)Read the rest of Турківщина приймає Кубок України із лижних перегонів (65 words) kuplovska for Інформаційний портал...lviv.tv