етап Кубка

8-11 лютого 2018 р. у м.Одеса відбувся І етап Кубка України серед дорослих з таїландського боксу Муейтай. Турнір зібрав понад 250 учасників змагання з усієї України, а також спортсменів з...Мост

У Вінниці провели змагання зі стріт-баскету. На майданчику в складі команд - не більше трьох гравців. Вінниця вдруге приймала етап Кубка України з вуличного баскетболу.Моя Вінниця

Сьогодні, 3 лютого, шостий етап Кубка IBU в італійському Мартелле завершиться гонками переслідування у жінок і чоловіків...Спорт Тернопільщини

Вчора, 2 лютого, в італійському Мартелле стартував шостий етап Кубка IBU...Спорт Тернопільщини

Рубановської та Юрія Уткіна. А вже з 2 лютого національна паралімпійська збірна команда України боротиметься за високі нагороди на прикінцевому етапі Кубка з лижних перегонів та біатлону, що пройде у фінському місті Вуокаті. Українські паралімпійці за визначенням світової спортивної спільноти...Урядовий Кур'єр

Медальна надія України готується там, де тріумфально розпочався новий сезон

Ця країна була вибрана не випадково. Саме тут Олександр Абраменко тріумфально розпочав новий спортивний сезон, здобувши перемоги на двох поспіль етапах кубка Європи. Тут створені чудові умови для якісної підготовки до головного старту чотириріччя - сучасні трампліни, комфортні спортивні зали...Ua-football

Стартовий етап Кубку Українського гірськолижного клубу (УГК) розіграють 27 січня.Vpoltave.info

Запись Сумські волейболісти вийшли у лідери чемпіонату, біатлоністи закінчили п'ятий етап Кубку впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Ольга Абрамова показала найкращий результат серед українок/biathlon.com.ua Українки не спромоглися потрапити у десятку спринтерської гонки на етапу Кубку IBU у словацькому Брезно-Орсблі. Найкращий результат у змаганнях показала Ольга Абрамова показала 12-й результат, а Юлія Журавок - 15-й. Яна...Чемпион

Волейболісти львівських «Кажанів» обіграли «МХП Вінницю» у першому матчі третього етапу Кубка України.Гал-info

Ужгородські фехтувальники - серед лідерів сезону Всеукраїнських чемпіонатів / ВІДЕО

здобуваючи срібло. Незважаючи на різдвяно-новорічний період, юні закарпатські фехтувальники уже розпочали тренування. Попереду Всеукраїнські змагання у різних категоріях, а також етапи Кубків Європи. Нагадаємо, в Ужгороді відбувся міжнародний передсвятковий турнір з фехтування.Голос Карпат

Абраменко и Полюк выступили на этапе Кубка мира по фристайлу

Александр занял восьмое место, Ольга не финишировала Етап Кубка сіту з фрістайлу в Китаї, Genting Resort.Спорт.ua

Вчора, 17 грудня, в австрійському Обертілласі відбулася змішана естафетна гонка в рамках третього етапу Кубку IBU...Спорт Тернопільщини

Третій етап Кубка IBU в Обертіллаху завершився змішаною естафетою, в якій українці показали дев'ятий результат. 2.Німеччина (0+6) +32.4; 9.Україна (2+12) +2:53.9; Раніше повідомлялося...Чемпион

Українські біатлоністи виграли «бронзу» естафети Кубка IBU в Австрії

Українські біатлоністи Юлія Журавок та Артем Прима стали бронзовими призерами одиночної змішаної естафети етапу Кубка IBU в австрійському Обертілласі...Громадське телебачення

Україна завоювала нагороду в одиночній біатлонній естафеті на Кубку IBU

В Австрії (Обертіллахе) пройшла одиночна змішана естафета в рамках третього етапу Кубка IBU. Про це інформує Федерація біатлону України, передає УНН.Починалося все для "жовто-блакитної" команди цілком оптимістично. Юлія Журавок, звично швидко і...Unn.com.ua

Сьогодні, 17 грудня, в австрійському Обертілласі відбудуться змішана естафетна гонка в рамках третього етапу Кубку IBU.Спорт Тернопільщини

Український біатлоніст потрапив в квіткову церемонію гонки Кубку IBU

В австрійському місті Обертіллахе пройшла спринтерська чоловіча гонка третього етапу Кубку IBU, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.У спринтерській гонці збірна України була представлена практично найсильнішим складом, поєднавши тренувальний...Unn.com.ua

Сьогодні в австрійському Обертілласі відбулася спринтерська гонка в чоловіків в рамках третього етапу Кубку IBU.Спорт Тернопільщини

Сьогодні в австрійському Обертиллахе відбудуться спринтерські гонки в чоловіків і жінок в рамках третього етапу Кубку IBU...Спорт Тернопільщини