етап Кубка світу

Кубок світу з біатлону.

На етапі Кубку світу з біатлону у Естерсунді завершилася спринтерська гонка у чоловіків Сектор. Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад, а найкращим з...ДеПо

Сьогодні на першому етапі Кубка світу в Естерсунді завершився жіночий спринт Юлія Джима (2) +1: 19.523. Ірина Варвинець (0) +1: 24.029. Олена Підгрушна (2) +1: 31.139.ДеПо

Перемогою Марі Дорен-Абер завершилася спринтерська гонка на етапі Кубку світу з біатлону в Естерсунді. Француженка привезла Кайсі Мякяряйнен, яка стала другою, 11 секунд. Причому чешка ходом програла Марі майже 20...Чемпион

У шведському Естерсунді 3 грудня рамках 1-го етапу Кубка світу з біатлону пройдуть спринтерські гонки у жінок і чоловіків. Збірна України визначилася зі складом на майбутні заїзди. Посиленням "жовто-синіх" стане...Чемпион

Француз Мартен Фуркад став переможцем індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді.Newsru.ua

Велосипедистка Басова визнана найкращою спортсменкою України в листопаді

олімпійський комітет визнав велогонщицю  Любов Басову найкращою спортсменкою листопада в Україні. За минулий місяць Басова тричі займала призові місця на етапах Кубка світу по велотреку. В активі гонщиці перемога в кейріні в Апельдорні, а також "срібло" у кейріні та індивідуальному...Зеркало недели (газета)

Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку

Сьогодні в шведському Естерсунді на 1-му етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча індивідуальна гонка Третє місце в активі представника Білорусі Володимира Чепеліна.ДеПо

Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді. Срібло дісталося норвежцю Йоханесу Бьо та бронза в білоруса Владіміра Чепеліна.Чемпион

На Кубку світу в індивідуальній гонці Джима та Підгрушна за межами топ-10

Українки не зуміли поборотися за медалі в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у шведському Естерсунді. В українок не пішла стрільба і в результаті місця за ТОР-10. Був шанс...Галичина спортивная

За рішенням Національного олімпійського комітету найкращою спортсменкою листопада в Україні визнано велосипедистку Любов Басову За місяць Басова тричі стала призером етапів Кубка світу з велотреку.ДеПо

найкращою спортсменкою листопада в Україні Про це йдеться на сайті НОК. Такого звання Басова домоглася завдяки завоюванню золотої медалі на етапі Кубка світу з велотреку в нідерландському Апелдорне і двох срібних медалей в шотландському Глазго. Відзначимо, що в жовтні Любов...Еспресо TV

Українки не зуміли поборотися за медалі в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у шведському Естерсунді.Гал-info

Три українки потрапили до Топ-20 індивідуальної гонки на етапі Кубку світу з біатлону

Переможницею змагання стала німкеня Лаура Далмайер. УНИАН (ИА)

В українок не пішла стрільба і в результаті місця за ТОР-10. Олена Підгрушна стала 13-ю, а Юлія Джима лише 20-та. Чемпион

Як українські красуні тренувалися перед індивідуальною гонкою в Естерсунді

Сьогодні на Кубку світу з біатлону відбудеться індивідуальна гонка серед жінок Стали відомі стартові номери українок на індивідальну гонку на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді.ДеПо

Стали відомо стартові номери українок на індивідальну гонку на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді. Стартові номери українок: 7. Ірина Варвинець 35. Нагадаємо, що в змішаних перегонах в Естерсунді українці зайняли 9...Чемпион

Олімпійська чемпіонка українка Віта Семеренко, яка у вересні стала мамою, приступила до тренувань. Передаю привіт усім уболівальникам, скоро побачимося"! - цитує Семеренко Xsport. Чемпион

і цілком здатна показати нормальний результат, навіть незважаючи на недавню хворобу", - заявив Велепець. Зазначимо, що жіноча індивідуальна гонка на етапі Кубку світу в Естерсунді намічена на 30 листопада і розпочнеться о 19:00 за київським...ДеПо