етап Кубка світу

(Дніпро). Також Вінницю представляв Павло Жолоб, який посів перше місце серед дітей до десяти років. У рамках цього змагання відбувся етап Кубку світу серед спортсменів з обмеженими можливостями. Тут Дмитро Мариненко посів зайняв перше місце серед 23 шашкістів.На черзі —...Моя Вінниця

У Кубку світу з шашок проміжний етап виграв спортсмен із Вінниці

Вінничанин готується до наступного етапу світового турніру. У Львові завершився етап Кубку світу з шашок серед спортсменів з обмеженими функціональними можливостями. Вінницю у цьому турнірі представляв Дмитро Мариненко. Він змагався разом із двадцятьма...Інформаційна Вінниччина

ФК "Минай" розгромив футбольну команду з Хмельницька

Впевнена перемога команди з Закарпаття з рахунком 4:1. Нагадаємо, ужгородка стала переможницею етапу Кубка світу з фехтування.Голос Карпат

Закарпатські фехтувальники вдало виступили у Всеукраїнських змаганнях у Львові / ФОТО

15: 7 золото завоювала Олександра, Олені дісталося срібло! Анастасія Голич (тренер - Вікторія Петрішак) фінішувала тринадцятою. Нагадаємо, ужгородка стала переможницею етапу Кубка світу з фехтування.Голос Карпат

Триатлоністка Єлістратова тріумфувала на етапі Кубку Азії

мамою, а зараз почала демонструвати високі результати та здобутки. Варто відзначити, що тиждень тому житомирянка посіла високе 12-те місце на етапі Кубка світу в Китаї. Додамо, що крім Єлістратової, на змаганнях в Йорданії інша українка Віра Соснова здобула бронзову медаль...1NEWS

«Срібло» - це «золото», що вислизнуло з рук

Віце-чемпіонами світу з гімнастики стали Олег Верняєв та Ігор Радівілов. Високий замок

Йорданії," - поділилася своїми враженнями Юлія на своїй сторінці у соц. мережі Facebook. Тиждень тому вона здобула 12 місце на етапі Кубка світу в Китаї. Однак, тепер Юля вже завершила дистанцію, і як належить лідерові на пєдесталі пошани. А ще...Спортивний Житомир

Україна завоювала дві медалі на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

дев'ятому місці в медальному заліку. У топ-3 увійшли Китай, Японія і Росія. Нагадаємо, у вересні українські гімнасти вибороли п'ять медалей на етапі Кубка світу.Зеркало недели (газета)

«У залі Каролін зі мною не сперечається»

- А чому свого часу ви віддали дружину тренуватися до іншого тренера? Більш того, хоче тренуватися і в італійця також. - Як це працювати з родичами: тренуватися у батька і тренувати власну дружину? Високий замок

Львів

куточків країни у місті Лева відкрив новий сезон-2017/2018 і являється першим етапом відбору до складу національної збірної для участі на етапах Кубка світу-2017/2018 та чемпіонатах Європи і світу 2018 року. Першими на фехтувальні доріжки Універсального манежу Львівського державного університету фізичної...Галичина спортивная

Закарпатський лижник покращив свої рейтингові позиції

в цих дисциплінах Іван вже забронював собі участь у майбутній Олімпіаді в Південній Кореї й нині вже готується до майбутнього етапу Кубка світу в Австрії. Сподіваємося, що і в слаломі-гіганті наш земляк зможе отримати ліцензію й також презентуватиме країну та...Голос Карпат

У Міжгір'ї відбувся етап Кубка світу з авіамоделювання (ВІДЕО). Майже чотири десятки асів авіамодельної справи з'їхалися до Закарпаття на етап Кубка світу.Закарпаття онлайн

До Міжгір

Близько 40 профі авіамодельної справи з’їхалися до Закарпаття на етап Кубка світу. Місце обрали через сприятливі природні умови та побажання конкурсантів. Турнір уже став традиційним. Переможцями повітряних боїв у Міжгірї стали українець...Голос Карпат

Закарпаття приймає етап Кубку світу з авіамодельного спорту

Подібний захід на Закарпатті проводиться вже в третє, повідомив Перший. Голос Карпат

«В усій Україні немає стількох гімнастичних тренерів, скільки наших у США»

- Людмило Павлівно, якою стала гімнастика у новому олімпійському циклі? - Ставлення до американської гімнастики у світі неоднозначне. Високий замок

Закарпатець у складі збірної України візьме участь у Зимових Олімпійських іграх

в себе, що можемо конкурувати з провідними гірськолижниками світу. Вже 29 вересня Іван відправиться до Австрії, де за місяць пройде етап кубка світу зі слалому-гіганту. Тож побажаємо нашому гірськолижнику успіху та перемог у майбутніх стартах. А наша збірна краю гірськолижників...Голос Карпат

Більярдистка Анастасія Ковальчук на етапі Кубка світу завоювала бронзову нагороду. Суперницями Анастасії Ковальчук були переважно росіянки. Олександру Одарюк (Москва) - 4:2...Кременчугский Телеграф

Україна приєдналася до вимог усунути збірну Росії від Олімпіади-2018

2014 року в Сочі. Махінації проводилися під контролем Російського антидопінгового агентства (РУСАДА), ФСБ і Міністерства спорту. У Росії вже відібрали етап Кубка світу з біатлону в Тюмені, чемпіонат світу з біатлону, фінал Кубка світу з лижних гонок та чемпіонат світу...Зеркало недели (газета)

У Мукачеві знімали випуск програми "Богатирі.

Про це повідомила прес-служба Мукачівської міської ради. Як відбувався етап Кубка світу зі стронгмену можна переглянути на сайті 24 каналу. До України прибули атлети з Польщі, Чехії, Угорщини, Ірану. Змагалися й троє...Голос Карпат