етап Кубка світу

Загалом маємо три медалі на етапах Кубку світу, одну на Чемпіонаті світу, і одну спортсменку, Юлію Джиму, у топ-10 загального заліку Кубка світу.1NEWS

Тетяна Клімченко - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого

у лютому 2017 року найбільшим досягненням серед спортсменів Львівщини було визнано перемогу уродженки Червонограду, майстра спорту Тетяни Клімченко на заключному етапі Кубка світу з перегонів на велотреку в гонці «скретч» (гонка на дистанції 10 км) серед жінок, що відбувся у...Галичина спортивная

Українська збірна з біатлону завершила виступи в сезоні 2016/17. Загалом маємо три медалі на етапах Кубку світу, одну - на Чемпіонаті світу, і одну спортсменку, Юлію Джиму, у топ-10 загального заліку Кубка світу. За кількістю очок в...Чемпион

Скарби Єгипту дісталися українцеві

Пятиборець Павло Тимощенко переможець етапу Кубка світу у Каїрі.Високий замок

Чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор-2016 українець Павло Тимощенко став переможцем другого етапу Кубка світу з сучасного п'ятиборства в Каїрі (Єгипет). Тимощенко випередив на 12 очок француза Валентина Прадеса. Третім став німець Фабіан Лібіг, повідомляє...1NEWS

Верняєв визнаний "Спортсменом року" в Україні

Європи, а також завоював "золото" Європейських ігор у Баку і Універсіади в Кванджу. Раніше в цьому місяці Олег Верняєв виграв етап Кубка світу в багатоборстві...Зеркало недели (газета)

Гімнаст І.Радівілов виграв "срібло" на етапі Кубку світу

Перше місце посів гімнаст із Вірменії Артур Товмасян (15,133), третім змагання завершив китайський спортсмен Жиньгуан Зоу (15,033). Нагадаємо, що на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Котбусі І.Радівілов був кращим у вправах на кільцях та опорному...Unn.com.ua

Українець Тимощенко переміг на етапі Кубку світу з п

Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Павло Тимощенко здобув впевнену перемогу на етапі Кубка світу з сучасного п'ятиборства в столиці Єгипту - місті Каїр, повідомляє УНН з посиланням на НОК України. Протягом всіх етапів змагань...Unn.com.ua

Український гімнаст Радівілов виграв "срібло" на Кубку світу в Катарі

Раніше український гімнаст Олег Верняєв виграв етап Кубка світу в Штутгарті.Зеркало недели (газета)

Українець Тимощенко переміг на етапі Кубка світу з п

Український п'ятиборець Павло Тимощенко здобув перемогу на другому етапі Кубка світу, який проходить в Каїрі. Українець відмінно відфехтутвав - 26 перемог, 8 поразок - і обмежившись сімома очками штрафу в конкурі...Зеркало недели (газета)

Павел Тимощенко победил на этапе Кубка мира по современному пятиборью

ОИ-2016 показал лучший результат на соревнованиях в Каире Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Павло Тимощенко здобув впевнену перемогу на етапі Кубка світу з сучасного п'ятиборства в столиці Єгипту - місті Каїр. Протягом всіх етапів змагань українець впевнено лідирував і...Спорт.ua

Павло Тимощенко здобув першу перемогу в постолімпійском сезоні. Українець Павло Тимошенко впевнено виграв етап Кубка світу з п'ятиборства, що проходив в Каїрі. Українець на 7 секунд випередив на фініші француза Валентина Прадес, третє місце зайняв німець...Znaj.ua

Радівілов виграв срібло на етапі Кубка світу в Катарі

Український гімнаст Ігор Радівілов здобув срібну нагороду на змаганнях Кубку світу серії FIG зі спортивної гімнастики в Катарі. Радівілов став другим у вправах на кільцях. Чемпион

руку президенту IBU Андреасу Бессебергу через його лояльність до російських спортсменів. Також біатлоністка заявила, що не поїде наступного року на етап Кубку світу в Тюмень, якщо змагання прийме російське місто. У свою чергу чеський біатлоніст Міхал Шлезінгер вважає правильним рішення...Чемпион

ТОП-10 головних подій Львова (18.03-24.03)

Мешканка Львова Наталія Морквич видобула перемогу на етапі кубку світу з фехтування на візках.Ваші новини

- цитує Шлезінгра Газета.Ru з посиланням на Aktualne. Раніше чеська біатлоністка Габріела Коукалова заявила, що не поїде наступного року на етап Кубку світу в Тюмень, якщо змагання прийме російське місто. Міхал Шлезінгр...Чемпион

Найкраща біатлоністка світу Габріела Коукалова заявила про те, що не має наміру їхати на етап Кубку світу до російської Тюмені. Про це спортсменка повідомила президенту Міжнародної федерації біатлону Андерсу Бессебергу. - Я сказала йому, що прикладається недостатньо...Znaj.ua

На етапі Кубку світу в словенській Поклюці ця ж четвірка здобула бронзові нагороди.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Я сказала йому, що зусиль для вирішення допінгової проблеми докладається недостатньо. Я запитала, чому він залишив Тюмені етап Кубку світу наступного року.Чемпион

Офіційний сайт Федерації біатлону України опублікував найкращих снайперів сезону-2016/17. Статистика враховує спортсменів, які зробили більш ніж 70 пострілів на етапах Кубку світу та Чемпіонаті світу. У жінок очолила цей рейтинг українка Ірина Варвинець з показником 91,8%. До топ трійки увійшли...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини