етап Кубка світу

Нещодавно зі змагань повернувся наш олімпієць Сергій Куліш, який взяв участь у етапі Кубку світу зі стрільби кульової...Online.ua

Тарас Міщук: "Етапи Кубків світу - підготовка до чемпіонату України"

- Чи передбачені спортсменам преміальні за медалі на етапах Кубка світу? - Як в загальному оціниш виступ українських спортсменів на двох етапах Кубків світу?Галичина спортивная

Нещодавно зі змагань повернувся наш олімпієць Сергій Куліш. Він брав участь у етапі кубку світу зі стрільби кульової, що проводився 06-14 червня в азербайджанському місті Габала. У вправі МГ-6 Сергію вдалося потрапити до фіналу з...Online.ua

Українець Тимощенко завоював "срібло" на етапі Кубка світу з п

Павло Тимощенко став срібним призером п'ятого етапу Кубка світу з сучасного п'ятиборства, що відбувся у Вільнюсі. Перед заключним видом українець займав четверте місце і в комбайні зумів піднятися на...Зеркало недели (газета)

Поступився Павло тільки французу Валєнтіну Праду. Нагадаємо, Павло Тимощенко у нинішньому сезоні виграв вже четверту медаль на етапах Кубка світу. 1NEWS

Малинчани виграли медалі на чемпіонаті України з плавання в ластах

в змаганнях різного рівня, серед яких 14 золотих, 16 срібних і 14 бронзових, в тому числі 1 срібна на 2-му етапі Кубку Світу, три срібних та чотири бронзових на Чемпіонаті та Кубку...Online.ua

Краща спортсменка Львівщини отримала три нагороди

представниць художньої гімнастики Львівщини, вихованка львівської КДЮСШ Здоров'я (ФСТ Динамо), студентка столичного училища фізичної культури удостоєна завдяки здобутим медалям на етапах Кубка світу з художньої гімнастики. Зокрема, 21-22 квітня 2017 року у Ташкенті відбувся черговий етап Кубка світу з художньої...Щоденний Львів

Сергій Куліш посів 7 місце на етапі Кубка світу у стрільбі з малокаліберної гвинтівки

У Габалі (Азербайджан) завершився третій етап Кубка світу з кульової стрільби.Нова доба

<![CDATA[Ужгородець Анатолій Герей став найкращим серед українців на чемпіонаті Європи з фехтування

Найкраще серед українських шпажистів виступив наш земляк Анатолій Герей. Голос Карпат

Каратистка Катерина Крива - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками травня

продемонстрували також представник кульової стрільби Павло Коростильов — переможець Кубка світу (Мюнхен) та веслярка Анастасія Горлова — переможниця та призер етапів Кубка світу (Сегед, Монтемор-у-Велью). Незабаром відбудеться урочисте вшанування Катерини Кривої та її тренера Ігоря...Галичина спортивная

Анастасія Возняк - краща в квітні спортсменка Львівщини

У квітні нею стала Анастасія Возняк, яка здобула медалі на етапах Кубка світу з художньої гімнастики.Щоденний Львів

Юних ужгородських ватерполістів зустрічали з почестями на залізничному вокзалі / ФОТО

Ужгородська дитяча команда з водного поло ВК «Ужгород» виборола срібло у відкритому чемпіонаті України серед юнаків 2005 р.н. та молодших.  Змагання проходили у місті Дніпроз 6 по 11 червня. Ужгородці потрапили в групу з господарями. Після перемоги над ними перемогли команди...Голос Карпат

Вихованці ужгородської школи фехтування на візках продовжують свою успішну світову ходу (ВІДЕО). У Нідерландах, у місті Штадсканал, на черговому етапі Кубка світу підопічна Емілії Мадяр-Фазекаш Надія Дьолог завоювала срібло.Закарпаття онлайн

Ужгородські фехтувальники на візках успішно виступили на етапі Кубка світу (ВІДЕО)

Вихованці ужгородської школи фехтування на візках продовжують свою успішну світову ходу. У Нідерландах у місті Штадсканал на черговому етапі Кубка світу підопічна Емілії Мадяр-Фазекаш Надія Дьолог завоювала срібло. У категорії В серед жінок-шаблісток закарпатка поступилася лише представниці Таїланду. Для Надії...Голос Карпат

Рівнянин Олег Омельчук (на фото – в центрі) – став переможцем етапу Кубку світу із кульової стрільби, що завершився в місті Габала (Азербайджан). У вправі МП-6 наш стрілець впевнено подолав кваліфікацію, здобувши 568 очок.В кулуарах

Українець виграв "золото" Кубка світу

Стрілок Олег Омельчук здобув перемогу на етапі Кубка світу в Азербайджані. Слід додати, що остання перемога Омельчука на КС датується минулим роком. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

У азербайджанському місті Гадалі відбувається третій етап Кубку Світу з кульової стрільби. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".Все

Олег Омельчук став переможцем на етапі Кубка світу в Азербайджані

Українець здобув перше місце у вправі МП-6 На Етапі Кубка Світу, що проходить у Габалі, Азербайджан, чемпіоном вправи МП-6 став наш спортсмен із Рівного - Олег Омельчук. За результатами кваліфікації Олег...Спорт.ua