етап Кубка світу

Херсонець Віталій Дубіна увійшов до ТОП-10 кікбоксерів України

одним з двох українців, яким підкорилися Всесвітні ігри 2017 року (63,5 кг). Додатково можемо згадати про срібло на одному з етапів Кубку світу та сьоме місце на ЧС-2017. Орфан є Заслуженим майстром спорту України. Тренує спортсмена тандем коучів Володимир Коржак...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Велосипедист зі Львова - третій у розіграші Кубка світу

Про це повідомили сьогодні, 23 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також конкретизували: За підсумками усіх пяти етапів Кубка світу з велосипедного спорту на треку (3-5 листопада 2017 року Прушків, Польща; 10-12 листопада 2017 року Манчестер, Велика Британія; 1-3 грудня...Щоденний Львів

Дмитро Підручний (Збірна України з біатлону), а також Андрій Мандзій та Олександр Оболончик (санний спорт). — В ході поїздки на етап Кубку світу з санного спорту в Обергоф маємо як результат підтверджену участь двох тернополян на Олімпійських Іграх — Андрія...Галас

... У німецькому Рупольдингу завершився п’ятий етап Кубка світу з біатлону, найбільш неоднозначний для збірної України. З одного боку, вперше цього сезону наші спортсмени залишилися без нагород та надзвичайно...НОВА Тернопільська газета

Українець виборов медаль Кубка світу з фрістайлу й ліцензію на ОІ-2018

Українець Олександр Абраменко став срібним призером на етапі Кубка світу з фрістайлу акробатика в американському Лейк-Плесид. Про це повідомляє Федерація лижного спорту України, передає УНН.У кваліфікації він був першим, у...Unn.com.ua

Український фрістайліст Абраменко завоював путівку на Олімпіаду-2018

вдалося завоювати два "золота" на етапі Кубка Європи у фінській Руці, а вже в січні українець посів друге місце на етапі Кубка світу, який проходив у США. Цей подіум став для українця першим на етапах Кубка світу з лютого 2016...Зеркало недели (газета)

ігри розпочнуться 9 лютого й триватимуть до 25. Сумчанка Валентина Семеренко стала кращою з українських біатлоністок у мас-старті. На шостому етапі Кубку світу в Антхольці вона фінішувала 11-ю, з одним хибним пострілом. Її сестра, Віта Семеренко стала 22-ю. Студентка СумДУ...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

В Бердянську завершується благодійний аукціон

окрім Дмитра Підручного свої автографи залишили Олімпійські чемпіонки Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко, призери Чемпіонату світу, призери етапів Кубка Світу Андрій Дериземля, Сергій Семенов, Сергій Седнєв, призер Чемпіонатів Європи Артем Прима, призер етапів Кубка світу Наталя Бурдига.Mig.com.ua

На біатлоністок в гонці Кубка світу обрушився сніговий армагеддон

В італійському Антхольц-Антерсельві на 6-му етапі Кубка світу з біатлону завершився жіночий мас-старт. Змагання пройшли в страшних погодних умов. Напередодні на трасі випали сильні опади, і спортсменки під...Високий замок

Француз Мартен Фуркад став переможцем мас-старту на 6-му етапі Кубку світу, який завершився в Антгольці. Другим до фінішу прийшов Йоганнес Бьо з Новегії. Третім, інший новежець Тарьєй Бьо.Чемпион

Українські біатлоністки не потрапили до топ-10 мас-старту в Антхольці

Жіночий мас-старт відкрив програму заключного дня шостого етапу Кубку світу з біатлону, що проходить в італійському Антхольці, передає кореспондент УНН. Три біатлоністки від України кваліфікувалися до цих перегонів, і найкращий...Unn.com.ua

Українська надія: Хто здобуватиме медалі на Олімпійських іграх в Пхьончхані

Варто зазначити, що представництво України на Олімпійських Іграх в Південній Кореї може збільшитись. Галичина спортивная

Йоганнес Бьо Сьогодні, 21 січня і італійському Антгольці гонками з масовим стартом закінчується останній передолімпійський етап Кубку світу. На жаль українські біатлоністи не потрапили до стартового протоколу. Пряму трансляцію можна подивитися на нашому сайті. Початок о 15:45. Нагадаємо...Чемпион

Віта Семеренко Шостий етап Кубку світу, що проходить в Антгольці закінчиться сьогодні, 21 січня гонками з масовим стартом. В жіночій частині програми візьмут участь три українки...Чемпион

Збірна України з біатлону оприлюднила заявку на участь в Олімпійських іграх

Після закінчення гонок переслідування в рамках 6-го етапу Кубку світу в Антхольц-Антерсельві (Італія), остаточно визначилася заявка національної команди України на Олімпійські Ігри-2018 в Пчьончхані. Про це іфномрує прес-служба Федерації біатлону...Unn.com.ua

Ірина Варвинець поїде на свою першу Олімпіаду/biathlon.com.ua Після завершення гонок переслідування на етапі Кубку світу в Антгольці стала відома остаточна заявка збірної України на Олімпійські ігри-2018. Усього у Пхенчхан відправиться 11 біатлоністів. Чоловіки: Дмитро Підручний...Чемпион

Саночники з Кременця виступлять на Зимовій Олімпіаді-2018 у Південній Кореї

здобули право участі у змаганнях ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА. За результатами виступів на етапі Кубку світу, що днями завершився в Обергофі (Німеччина), кременчани Олександр Оболончик та Андрій Мандзій захищатимуть спортивну честь України у...Галичина спортивная

Український фрістайліст Абраменко виграв «срібло» етапу Кубку світу в США

Український фрістайліст Олександр Абраменко виграв золоту медаль на етапі Кубку світу, що відбувався в американському Лейк-Плесіді.Громадське телебачення

У гонці Кубка світу з біатлону відбувся найприголомшливіший фінал року

В Італійському Антхольц-Антерсельві на 6-му етапі Кубка світу з біатлону завершилася гонка переслідування у жінок. Білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева вела запеклу боротьбу з італійкою Доротеей Вірер. На останніх...Високий замок