етап Кубка світу

Збірна України в заїздах першого дня другого етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який проходив в угорському місті Сегеда, зібрала повний комплект медалей. Зокрема, золоту нагороду здобув...Кременчугский Телеграф

Українські веслувальники завоювали 7 медалей на Кубку світу в Угорщині

каное-одиночок 6х500 м - 13.40,374. Таким чином, в Сегеді збірна України завоювала сім медалей, а всього 18-ть за підсумками двох етапів Кубку світу (1-й етап відбувся в Португалії — 19-21 травня). Нагадаємо, це були перші старти збірної України під керівництвом...Спорт.ua

Фікера. Для Нікішина чемпіонський титул в Боготі став першим в цьому році. До цього останній раз український шпажист вигравав на етапі Кубка світу в Ріо-де-Жанейро в минулому сезоні...1NEWS

Франківчанка Людмила Лузан виграла бронзу на етапі Кубка світу в Угорщині

На другому етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, який проходить в Угорщині, українці завоювали золоту, срібну та дві бронзові нагороди. “Золото” на...Галичина спортивная

Українські каноїсти завоювали «бронзу» на етапі Кубку світу

Українські спортсмени Людмила Лузан і Дмитро Янчук здобули бронзові медалі на другому етапі Кубку світу з веслування на байдарках і каное.Громадське телебачення

У другий день 2-го етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що проходив в угорському Сегеді, українці виграли ще три медалі.1NEWS

Українки вибороли "золото" на етапі Кубку світу з веслування

лідируючу позицію та утримали перевагу до фінішу. 36,922 результат українок-чемпіонок. Нагадаємо, що вчора українці вибороли три медалі у другий день етапу Кубку світу з веслування одне срібло та дві...Unn.com.ua

Львів'яни здобули «золото» й «срібло» на етапі Кубка світу з веслування...zaxid.net

Українські байдарочниці взяли «золото» на етапі Кубка світу

фіналі третього дня змагань. Кубок світу проходить в угорському місті Сегед. Нагадаємо, що байдарочники Іван Семикін та Ігор Трунов взяли два «золота» на першому етапі Кубка світу, який проходив в Португалії.Ракурс

Українські веслувальники здобули повний комплект нагород на етапі Кубку світу

Українські веслувальники здобули повний комплект нагород у завершальний змагальний день другого етапу Кубку світу з веслування на байдарках і каное.Громадське телебачення

Срібними призерами стали Олег Кухарик і Віталій Цуркан - на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарочників. Івано-франківський портал новин "Репортер"

В угорському місті Сегеді у суботу, 27 травня, на другому етапі Кубку світу з веслування на байдарках і каное збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород у кількох заїздах першого дня турніру.Високий замок

Українці вибороли три медалі на старті Кубку світу з веслування

Відзначимо також, у "чоловічої" байдарки вже шість нагород за підсумком двох етапів Кубка світу. Як повідомляв УНН, українці здобули чотири медалі на старті етапу Кубка світу з веслування.Unn.com.ua

Україні вдалося зібрати повний комплект нагород в декількох заїздах першого дня турніру. Раніше українці виграли повний комплект медалей на першому етапі Кубка світу у Франції.Зеркало недели (газета)

Українці здобули три медалі на етапі Кубка світу

У «чоловічої» байдарки вже шість нагород за підсумком двох етапів Кубка світу. Байдарка-двійка. 1000 м. Чоловіки.Спорт.ua

У перший день 2-го етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що проходив в угорському Сегеді, українці виграли три медалі. Українська збірна завоювала срібло і...Чемпион

Українці боротимуться за нагороди на етапі Кубка світу в Угорщині

Таким чином, в «байдарці-четвірки» та «байдарці-двійці» на дистанції 500 метрів жіноча збірна України представлена не буде. Підтвердили свої амбіції переможці етапу Кубку світу в Монтемор-у-Велью «байдарки-двійки» - Ігор Трунов/ Іван Семикін та Віталій Цуркан/ Олег Кухарик. Але якщо Трунов із...Спорт.ua