етап Кубка світу

Кременчужанин Сергій Ємельянов здобув перемогу на етапі Кубку світу в Угорщині.Кременчуг Тудей

Сергій Ємельянов (праворуч) Українець Сергій Ємельянов виграв гонку на 200 метрів на байдарці на етапі Кубку світу із спринту та параканое, який проходить у Сегеді (Угорщина). 24-річний спортсмен з Кременчука, який вигравав золоту нагороду на Паралімпійських іграх...Чемпион

Українки завоювали чотири медалі на етапі Гран-прі з художньої гімнастики

вправах зі стрічкою. Нагадаємо, що в середині квітня Нікольченко виграла "срібло" у вправах з булавами в італійському Пезаро, на дебютному етапі Кубку світу у болгарській Софії українка посіла друге місце у цьому виді, а в азербайджанському Баку зібрала повний комплект...Зеркало недели (газета)

На етапі Кубка Світу житомирська триатлетка Єлістратова увійшла у ТОП-10

Як відомо, найсильніша триатлетка України мала можливість пропустити внутрішні весняні старти на початку сезону. На етапі Кубка Світу в Китаї Єлістратова фінішувала в межах ТОП-10.0412.in.ua — сайт города Житомира

на місці житомирянка відкрила сезон міжнародних змагань, і сходу продемонструвала доволі конкурентний результат. Про це повідомляє федерація триатлону України. На етапі Кубка Світу в Китаї Єлістратова фінішувала в межах ТОП-10, що без сумніву є доволі високим показником! З чим погоджується...Спортивний Житомир

Українська біатлоністка Джима вирішила відновити кар

у наступного сезону. Минулий сезон можна назвати одним з найкращих в кар'єрі Юлії - вона тричі піднімалася на подіум на етапах Кубка світу (дві "бронзи" на етапі в Естерсунді і одна - в Холменколлені). При цьому на Олімпіади-2018 українка виступила...Зеркало недели (газета)

Український шпажист Богдан Нікішин став срібним призером на етапі Кубка світу з фехтування в Парижі. Сообщение Український шпажист завоював срібло у Парижі появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Харків

Харків'янин Роман Свічкар виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах. Новини Харкова

На етапі Кубка світу в Парижі українські шпажисти здобули 2 медалі

Срібна медаль на рахунку Богдана Нікішина, який посів другу сходинку в індивідуальному виступі. День

Роман Свічкар здобув «бронзу» етапу Кубка світу в Парижі

14 травня 2018 | 11:59 Харків'янин виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах. Новини Харкова

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Ігоря Рейзліна, Володимира Станкевича і Романа Свічкаря виграла «бронзу» на етапі Кубка світу-17/18 в Парижі.Западная информационная корпорация

Чоловіча збірна України вперше за рік здобула медаль Кубку світу з фехтування

України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Романа Свичкаря й Ігоря Рейзліна виграла бронзові медалі на етапі Кубка світу в Парижі. Про це інформує Національна федерація фехтування України, передає УНН.В 1/16 фіналу українці не відчули проблем...Unn.com.ua

Українські шпажисти виграли «бронзу» на етапі Кубка світу в Парижі

Збірна України з фехтування на шпагах уперше в поточному сезоні виграла медаль - бронзову нагороду на етапі Кубка світу в Парижі.Громадське телебачення

Ця медаль стала першою для збірної України в цьому сезоні. Тоді на етапі Кубка світу у Ванкувері (Канада) вони стали другими.Голос Украины (газета)

Український шпажист здобув «срібло» на етапі Кубку світу в Парижі...zaxid.net

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Ігоря Рейзліна, Богдана Нікішина, Романа Свичкара і Володимира Станкевича виграла бронзу на етапі Кубка світу в Парижі. В 1/8 фіналу українці виявилися сильнішими німців - 42:31. В 1/4 фіналу вони перемогли Китай...Чемпион

Дніпрянин виграв "срібло" на етапі Кубка світу з фехтування в Парижі

Український шпажист з Дніпра Богдан Нікішин виборов срібну медаль на етапі Кубка світу у Парижі.Дніпроград

Шпажист Нікішин виборов першу особисту медаль на етапі Кубку світу в Парижі

Українець Богдан Нікішин уперше в карєрі піднявся на пєдестал пошани в особистих змаганнях на етапі Кубка світу в Парижі. Про це повідомляє Національна федерація фехтування України, передає УНН. Український шпажист здобув "срібло" на престижному турнірі, впоравшись по...Unn.com.ua

Український шпажист Богдан Нікішин виборов срібну медаль на етапі Кубка світу у Парижі.Украинская Правда

Український шпажист Богдан Нікішин виборов срібло на престижному турнірі - етапі Кубка світу у Парижі. У фіналі українець поступився дворазовому чемпіону світу Ніколаю Новосьолову з Естонії.24 канал