етап Кубка світу

«Ми з Фейбі Бежурою - як зефір у шоколаді»

фехтування у Лейпцигу став особливим. У скарбничці тернополянки, яка кольори збірної України захищає добрий десяток років, є медалі чемпіонату та етапів Кубка світу в командних змаганнях. А тепер підопічна Дмитра Рейзліна уперше у карєрі здобула бронзу світової першості в індивідуальному...Високий замок

Львівська лучниця Вероніка Марченко здобула "бронзу" етапу Кубка світу-2017 в Берліні

У Берліні завершився четвертий, заключний етап Кубка світу зі стрільби з лука сезону 2017 року. Нагадаємо, змагання у столиці Німеччини розпочалися в середу, 9 серпня. Коли аналізувати виступ...Галичина спортивная

У Берліні відбувся четвертий етап кубку світу зі стрільби з луку. Серед чоловіків сумчанин Олексій Гунбін посів 17-те місце. 33-ю фінішувала в індивідуалці студентка сумського університету Анастасія...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українка Марченко виграла "бронзу" Кубка світу зі стрільби з лука

Українка залишила без медалі двох олімпійських чемпіонок. Українка Вероніка Марченко завоювала бронзову медаль етапу Кубка світу зі стрільбі з лука в столиці Німеччини Берліні. Вероніка Марченко почала виступи з другого раунду, де здобула перемогу над співвітчизницею Соломією...Зеркало недели (газета)

Українка Марченко здобула нагороду етапу Кубка світу зі стрільби з лука

Чемпіонка Європи, львів’янка Вероніка Марченко стала призером заключного, четвертого етапу Кубка світу зі стрільби з лука, який завершився в Берліні (Німеччина). Про це інформує ММСУ, передає УНН.   У «малому» фіналі за...1NEWS

Лучниця зі Львова виборола бронзу на етапі Кубка світу

У неділю, 13 серпня, у Берліні завершився четвертий, заключний етап Кубка світу зі стрільби з лука сезону 2017 року, який важко назвати вдалим для збірної України. Та все ж додому синьо-жовті робінгуди...Щоденний Львів

Чемпіонка Європи українка Вероніка Марченко стала призером заключного, четвертого етапу Кубка світу зі стрільби з лука в Берліні (Німеччина). У "малому" фіналі за третє місце у стрільбі з класичного лука Марченко у...Високий замок

Львів

Вчора в Берліні розпочався останній етап Кубку світу 20178 з стрільби з лука. Про це повідомляє прес-центр Львівського університету фізичної культури, - передають "Львівські". Заключні змагання у Німеччині...Львівські

Я.Беломоіна тріумфувала на п

велоспорту України. В Квебеку на базі гірськолижного курорту Монт-Сент-Енн в дисципліні крос-кантрі серед еліти та Under 23, в рамках 5-го етапу Кубку світу наша співвітчизниця посіла першу сходинку. До трійки призерок також потрапила швейцарка Лінда Індерганд та полячка Майа Влощовська,...Unn.com.ua

з маунтинбайку Про це пише Sport Arena. На цих вихідних в канадському Мон-Сен-Анн Яна Беломоїна здобула перемогу на передостанньому, 5-му етапі Кубка світу з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі, випередивши легендарну француженку Полін Ферран-Прево й канадку Кетрін Пендрел. Це дозволило...Високий замок

Далле-Флеса Беломоіна у оновленому вчора списку випереджає на 578 очок! Уже цього тижня, 5-6 серпня, луцька велогонщиця змагатиметься на пятому етапі Кубка світу, який відбудеться у канадському Мон-Сен Анне та намагатиметься й тут зміцнити своє лідерство у загальному...Online.ua

Яценко став чемпіоном України в класі кордових пілотажних моделей, а також посів перше місце в цьому ж класі в рамках етапу Кубку світу з авіамодельного спорту, який відбувся в кінці червня у місті Пуатьє (Франція). У цьому класі брали участь...Урядовий Кур'єр

Українка Я.Беломоіна стала чемпіонкою Європи з велоспорту

у найближчої опонентки зі Швейцарії – Л.Індерганд. "Бронза" в активі норвежки Ріти Дале Флесьяа. Як повідомлялося раніше, Я.Беломоіна ставала переможницею етапів Кубку світу з маунтейнбайку в Андоррі та...1NEWS

На фініші Беломоіна мала великий запас дистанції порівняно із суперницями. На початку липня Беломоіна перемогла на етапі Кубка світу з маунтенбайку.Online.ua

Українка Беломоіна виграла чемпіонат Європи з маунтінбайку

Дахле, яка програла лідеру 4 хвилини 8 секунд. Варто відзначити, що в поточному сезоні Беломоіна також завоювала три медалі на етапах Кубка світу, а також перемагала на Gold Trophy в Штрасберзі і на перегонах вищої категорії в австрійському Обертрауні. Раніше...Зеркало недели (газета)

однак у віковій групі U-23. У 2015-му вона стала бронзовим призером дорослого чемпіонату світу. У нинішньому сезоні Яна виграла два етапи Кубку світу - в Альбштадті й у Вальнорді, завдяки чому очолює загальний залік.Чемпион

Анастасія Павлова стала срібною призеркою чемпіонату України зі стрільби з лука

України Богдана Коката. І тепер після двох етапів новокаховчанка лідирує в Кубку України. Наразі Анастасія готується до участі у четвертому етапі Кубку світу зі стрільби з лука, який пройде з 6 по 14 серпня у Берліні (Німеччина). Тренують спортсменку батько...Мост

України Богдана Коката. І тепер після двох етапів новокаховчанка лідирує в Кубку України. Наразі Анастасія готується до участі у четвертому етапі Кубку світу зі стрільби з лука, який пройде з 6 по 14 серпня у Берліні (Німеччина). Тренують спортсменку батько...Херсон Daily

Білоруська біатлоністка Блашко може прийняти громадянство України

Білоруська біатлоністка Дарья Блашко може прийняти спортивне громадянство України. Також Блашко виступає за збірну Білорусі на етапах Кубка світу. Спорт.ua

Білоруська біатлоністка може прийняти громадянство України

Білоруська біатлоністка Дарина Блашко може прийняти громадянство України Також Блашко виступає за збірну Білорусі на етапах Кубка світу. Еспресо TV