естафета

В Івано-Франківську стартувала "ялинкова естафета"

Стартувала весела естафета, де франківці одна за одною відкривають ялинки в мікрорайонах. Адже тут ростуть прекрасні блакитні ялинки, які зберегли після реконструкції скверу.Бліц-інфо

Як і передбачалося, українки вийдуть на старт естафети без Юлії Джими. На другому етапі стартує Артем Прима, потім на дистанцію відправиться Сергій Семенов, а фінішний відрізок естафети дістався...Чемпион

Росіяни знову влипли в допінговий скандал, все дуже серйозно

слуханнях в антидопінговому органі IBU. Євген Устюгов є 2-кратним олімпійським чемпіоном. Світлана Спєпцова олімпійська чемпіонка Ванкувера-2010 і чемпіонка світу-2009 в естафеті. Як повідомляв портал Знай.ua, українська велосипедистка виграла золоту медаль, випередивши росіянку.Znaj.ua

Федерації біатлону Чехії, Канади, США та Швеції ініціювали обговорення питання про можливість тимчасового відсторонення російської команди від участі в Кубку світу.Про це в ефірі російського телеканалу Матч ТВ заявив коментатор Дмитро Губернієв.Підстава - справа про порушення антидопінгових правил, відкрите австрійською...Чемпион

В австрійському Гохфільцені відбулася гонка переслідування у чоловіків.У цій дисципліні не було рівних Мартену Фуркаду. Окрім француза в трійку призерів потрапили німець Арнд ПайферДмитро Підручний показав найкращий результат серед українців, посівши 26 позицію. Відставання від лідера склало 2.07.4. А от...Чемпион

Неймовірна Макарайнен виграла гонку переслідування в Хохфільцені

гонки в персьют кваліфікувалися лише три українки, але стартувала тільки Олена Підгрушна, а сестри Семеренко пропустили переслідування, щоб відпочити перед естафетою. Підгрушна стартувала 27-ю, але вже на третій стрільбі допустила три промахи і могла сходити з дистанції. Тим не менше,...Znaj.ua

По етапу завтра будуть Меркушина, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Підгрушна закриватиме естафету. Готовність збірної України до першої естафети сезону викликає величезні питання.Ua-football

один відсоток, якщо щось зміниться, але, думаю, що ні. На етапах завтра будуть Меркушина, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Підгрушна закривати естафету", зазначив тренер.Нагадаємо, Підгрушна не фінішувала у гонці переслідування.Валя і Віта Семеренко пропускали звітний...Чемпион

етап. Поклюка, Словенія2 грудня 13:00 Анастасія Меркушина та Артем Тищенко вибороли бронзу в одиночному міксті.2 грудня 15:30 У класичній змішаній естафеті українці посіли 9 місце. Тріумфували ж французькі спортсмени.5 грудня 15:15 Сергій Семенов посів 6 місце та потрапив у квіткову...Чемпион

дистанції під час гонки переслідування.Про це він заявив в ефірі телеканалу UA: Перший."Ми цю гонку розглядали крізь призму підготовки до естафети. Зрозуміло, що треба було поберегтися. Після першої гонки ми розуміли, що кондиції неоптимальні, але сьогодні Олена каже, що самопочуття...Чемпион

Українська біатлоністка стала третьою в спринті на Кубку IBU

світового біатлону, Кубку світу, українські жінки в суботу виступили невдало. Сестер Валю й Віту Семеренко тренери вирішили поберегти для недільної естафети, а Олена Підгрушна, яка в гонці переслідування стартувала 27-ю, фінішувати за рішенням наставників не стала. Припустившись п’яти промахів, капітан...Радіо Свобода

і Валя Семеренко не виступлять у гонці переслідування в Гохфільцені.Про це повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.Вони готуватимуться до естафети, яка відбудеться завтра, 16 грудня.Єдиною з українок в персьюті побіжить Олена Підгрушна. Вона вийде на старт 27-ю з відставанням...Чемпион

На Херсонщину книга «Соборная Украина глазами детей» прибыла из Запорожья и 17 декабря будут отправлена в г.. Херсон Онлайн

У Харкові відбувся Чемпіонат України з гирьового фітнесусеред чоловіків і жінок та мікс-естафета. Прес-Центр

Чемпіонат світу з фехтування серед військових: українці вибороли перші медалі

гонку другого етапу Відкритого кубку Європи (IBU) на третій сходинці. Бронзу вдалось здобути завдяки найкращій стрільбі серед усіх учасників цієї естафети, українці використали на восьми вогневих рубежах лише два додаткових патрони. Проте останній невдалий постріл Віталія Труша завадив українській парі...5 канал

До Тучина завітала спортивна акція "Ти зможеш, якщо зміг я!" (ФОТО)

настрою.Зрештою, учасники команд «Безстрашні», «Козаки», «Чемпіони» та «Патріоти» за сигналом судді поринули у спортивне суперництво. Вони вправно виконували проходження кожної естафети. Апогеєм змагань стало для учасників пройти швидко крізь кільця, які були розміщені на дистанціях.Доки судді підбивали підсумки, захід продовживсяреалізацією...Все

Програма чемпіонату була представлена дисциплінами: фіткрос серед чоловіків та жінок та мікс-естафета. Нова доба

російських ЗМІ, серед підозрюваних – олімпійський чемпіон 2014 року Антон Шипулін, призер Ігор в Сочі Євген Гаранічев, олімпійський чемпіон в естафеті Олексій Волков, Олександр Логінов, Ірина Старих. Міжнародний союз біатлоністів (IBU) наразі не відсторонював зазначених представників російської збірної з біатлону...1NEWS

Людей, які зможуть зачепити мене своїм талантом і співом". Дивіться відео, як Тіна Кароль передала музичну естафету Монатіку...24 канал