Новости по метке:

екстрене засідання

Заступник мера Львова йде у відставку

і директором, майстром зміни паперової фабрики №1. За освітою Віктор Пушкарьов - інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ "Київська політехніка". Нагадаємо, в ході екстреного засідання РНБО 15 березня президент України Петро Порошенко заявив, що відповідальність за збитки, завдані Україні блокадою окупованих територій Донбасу,...Зеркало недели (газета)

Путін, Хусейн та інопланетяни.

тексті заяви. Крім цього, повідомлялося, що інформація про відставку доведена до відома усіх членів ради, а в квітні буде скликане екстрене засідання ФІДЕ, на якому розглянуть питання відставки президента. Читайте також: Поразка "путінофіла" Карякіна. Росії поставили політичний мат на шаховій...Еспресо TV

Росія не буде "анексувати" "ДНР" і "ЛНР" - Лавров

асамблеї ООН, "Територіальна цілісність України", прийнятої ще три роки тому, 27 березня 2014 року. Нагадаємо, 15 березня, РНБО під час екстреного засідання прийняла рішення  призупинити переміщення вантажів  через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той самий день введено в...Зеркало недели (газета)

Москва прислала оцінщиків на підприємства Ахметова в Донбасі - ІС

цього  холдинг Ріната Ахметова СКМ заявив про втрату контролю над усіма активами в ОРДЛО, 15 березня, РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення  призупинити переміщення вантажів  через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було того ж дня введено в дію...Зеркало недели (газета)

Правоохоронці розповіли про виконання рішень РНБО з блокади ОРДЛО

юрисдикцією переходять під "зовнішнє управління"  даних формувань. Бойовики мають намір стягувати податки з цих підприємств. 15 березня, РНБО під час екстреного засідання прийняла рішення  призупинити переміщення вантажів  через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той самий день введено в...Зеркало недели (газета)

У Росії не розглядають визнання "ЛНР" і "ДНР" - Гризлов

цього  холдинг Ріната Ахметова СКМ заявив про втрату контролю над усіма активами в ОРДЛО, 15 березня, РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення  призупинити переміщення вантажів  через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було того ж дня введено в дію...Зеркало недели (газета)

У Лондоні трапився теракт, є жертви

загиблих і вже встигла назвати ці події терористичним актом. Є інформація, що сьогодні ввечері британський прем’єр-міністр Тереза Мей має провести екстрене засідання уряду з цього...Replyua

Львівське сміття "подорожує" Україною: куди і коли вивозили відходи (ІНФОГРАФІКА)

відходами фури.     Як повідомляло “Дзеркало Коломиї”, у липні 2016 року без будь-якого громадського обговорення та погодження мешканців на екстреному засіданні виконавчий комітет Коломийської міськради дала дозвіл прийняти на тимчасове зберігання зі Львова 2 тис. тонн сміття на коломийський...ClipNews.info

На КПВВ в Донбасі утворилися черги з більш ніж тисячі автомобілів

КПВВ перетнули лінію розмежування в цілому, 34,3 тисячі осіб і 4,9 тисяч транспортних засобів. Нагадаємо, 15 березня РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення  призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той же день введено в...Зеркало недели (газета)

Скасування блокади ОРДЛО можливе лише після повернення Україні захоплених підприємств - Порошенко

юрисдикцією переходять під "зовнішнє управління"  даних формувань. Бойовики мають намір стягувати податки з цих підприємств. 15 березня, РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення  призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той же день введено в...Зеркало недели (газета)

У Мінфіні очікують втрати близько 2 млрд грн податків в результаті блокади ОРДЛО - джерело

зарплати на великих підприємствах із чималими штатами платилися в основному офіційно", - підсумовує вона. Нагадаємо, 15 березня, РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той же день введено в...Зеркало недели (газета)

Офіційна блокада ОРДЛО не вплине на курс гривні в обмінниках - аналітик

При цьому, валютні надходження від металургійних підприємств ОРДЛО, за даними НБУ, становлять лише 3%. Нагадаємо, 15 березня, РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той же день введено в...Зеркало недели (газета)

Москва давно шукала привід для захоплення підконтрольних Україні підприємств в ОРДЛО - Рахманін

юрисдикцією переходять під "зовнішнє управління" даних формувань. Бойовики мають намір стягувати податки з цих підприємств. 15 березня, РНБО в ході екстреного засідання прийняв рішення призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі. Рішення було в той же день введено в...Зеркало недели (газета)

Садовий відзначив дуже високу інформованість Порошенка про деталі його зустрічі з Гриценком, Саакашвілі та Гацьком

ситуацію з блокадою ОРДЛО. За словами мера Львова, зустріч з Порошенком відбувалася в присутності міністра внутрішніх справ. Нагадаємо, в ході екстреного засідання РНБО 15 березня президент України Петро Порошенко заявив, що відповідальність за збитки, завдані Україні блокадою окупованих територій Донбасу,...Зеркало недели (газета)

Ватажки "ДНР" і "ЛНР" розцінили блокаду ОРДЛО як визнання їх "незалежності"

" РИА Новости ". У свою чергу ватажок бойовиків "ДНР" Захарченко додав, що "блокаду оголошують тільки тому, кого визнаєш". На екстреному засіданні РНБО 15 березня було прийнято рішення   призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення  в Донбасі. Заборона буде діяти...Зеркало недели (газета)

підвищення ціни на проїзд до 4 гривень. - Аби вирішити питання щодо торгівельної блокади з окупованими територіями, Президент України скликав екстрене засідання Ради національної безпеки. - Багаті не хочуть об'єднуватися з бідними, а ЦВК саботує реформу. - Підприємцям пояснювали правила...Українська газета ЧАС

Попри складність рішень екстреного засідання РНБО, сприймати їх слід у контексті нещодавніх подій у країні, які спричинили в суспільстві неоднозначну реакцію. Пояснити кроки влади й...Урядовий Кур'єр

МЗС Франції закликав українську владу зняти блокаду ОРДЛО

рішення Ради національної безпеки і оборони про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донецькій і Луганській областях. На екстреному засіданні РНБО 15 березня було прийнято рішення призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донбасі. Заборона буде діяти до...Зеркало недели (газета)

МЗС Франції закликає Україну зняти блокаду Донбасу

представники офіційного Парижу закликали українську та російську сторони до чіткого та неухильного виконання Мінських домовленостей. Як відомо, 15-го березня на екстреному засідання РНБО прийняла рішення про запровадження тимчасових обмежень на переміщення вантажів через лінію розмежування на...Replyua

16.03.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий