Екватор

У Полтаві пройшов масовий велопробіг

У велопробігу "Поїхали разом!", організованому торговельно-розважальним центром "Екватор", взяло участь біля півтисячі велолюбителів Полтави. Батьки їхали разом з дітьми, деякі  учасники були у карнавальних костюмах та всі -...0532.ua

на бій - Джошуа UD 12. Але всім серцем буду вболівати за Володимира і вірити в його перемогу нокаутом після екватора бою", - цитує Шелестюка...24boxing

організатори.   «Весна особливо прекрасна за те, що всі розваги та активний відпочинок можна влаштовувати на свіжому повітрі, тому ТРЦ Екватор приєднується до здорового руху та організовує II Полтавський велопробіг! 29 квітня вранці, о 9:00 збирай друзів та бери участь...Vpoltave.info

На думку українського боксера поєдинок завершиться перемогою Джошуа за очками. Свій прогноз на бій також дав екс-чемпіон світу Віталій Кличко. Еспресо TV

Події В обласній філармонії триває 5-ий Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів". З п’яти концертів вже відіграно два, тож попереду своєрідний екватор фесту. І після оперної та органної музики, представленої у попередніх програмах, 25 квітня на головній сцені краю пануватиме "Вічна...Zaholovok

чи зміг АРПІ пси логічно відійти від розгрому, який вчинив Катеринославхліб? Підопічні Олександра Моргунова показали відповідь своїми голами ще до екватору першого тайму. Щоправда, один з них був у власні ворота, і це давало надію гравцям Мясної традиції на те,...Спортивний Житомир

Юнацька збірна України фінішує другою

змагань — словенці. До середини першого тайму здебільшого йшла боротьба за право володіти ініціативою в цьому матчі. А вже після екватору першої 20-хвилинки підопічні Віталія Одєгова повели в рахунку після голу Максима Галича. Однак, радість українців тривала майже хвилину. Саме...Галичина спортивная

"Княжий Ринок" програв у фінальному матчі Другої ліги

чи зміг «АРПІ» пси логічно відійти від розгрому, який вчинив «Катеринославхліб»? Підопічні Олександра Моргунова показали відповідь своїми голами ще до екватору першого тайму. Щоправда, один з них був у власні ворота, і це давало надію гравцям «М’ясної традиції» на те,...Галичина спортивная

Помітила таке рівнянка у торговому центрі "Екватор", що на вулиці Макарова...Радіо Трек

Турнір розвитку УЄФА: юнацька збірна України обіграла Словенію

змагань — словенці. До середини першого тайму здебільшого йшла боротьба за право володіти ініціативою в цьому матчі. А вже після екватору першої 20-хвилинки підопічні Віталія Одегова повели в рахунку після голу Максима Галича. Однак, радість українців тривала лише хвилину. Саме...Спорт.ua

Зокрема, обмежать проїзд на вулицях Промислова, Руставі, Одеська та Сурікова. Діловий регіон

у грі проти збірної Словаччини, українці пропустили дуже швидкий гол. Відігратись так само швидко не вдалося, однак вже ближче до екватору першого тайму синьо-жовті все-таки зрівняли рахунок. Мяч на рахунку капітана нашої команди Маряна Масевича. Нічийний результат на табло, в...Спортивний Житомир

Турнір розвитку УЄФА: Україна (U-17) мінімально поступилася угорцям

у грі проти збірної Словаччини, українці пропустили дуже швидкий гол. Відігратись так само швидко не вдалося, однак вже ближче до екватору першого тайму «синьо-жовті» все-таки зрівняли рахунок. М’яч на рахунку капітана нашої команди Мар’яна Масевича. Нічийний результат на табло, в...Спорт.ua

Днями у торгово - розважальному центрі Екватор відбулась автограф – сесія рівнян з відомою учасницею проекту "Голос країни" Христиною Соловій. Співачка завітала до міста із великим сольним...ОГО.ua

БК "Хімік" став першим фіналістом чемпіонату України

Уже в дебюті заключної десятихвилинки Сміт вперше за довгий час повернув Хімік на дистанцію одного точного кидка, а Лав на екваторі чверті вперше в цьому матчі вивів господарів вперед. За цю чверть команди змінили один одну в ролі лідерів 9...Unn.com.ua

Бліцкриг третьої чверті: ЛУФК U-15 - СКП МД "Кошице" - 14:7

взяття воріт Захарія Федорка. Втім, за хвилину з невеликим гаком Віталій Степанюк вдруге вивів нашу команду вперед. Та вже на екваторі стартової чверті львів’яни програвали 2:3. Друга половина першої восьмихвилинки, на відміну від першої, видалася безгольовою, тож на першу малу...Галичина спортивная

Ватерполісти ЛУФК U-15 програли перший матч на турнірі в Словаччині

найкращим чином — схоже, на діях гравців ЛУФК позначилося стартове хвилювання. Вже на другій хвилині господарі відкрили рахунок, а на екваторі першого періоду ми «горіли» 0:2. Лише після цього підопічні Євгена Наумчика та Олександра Богданова вгамували емоції і почали проводити...Галичина спортивная