Екватор

Звитяга на класі: "Динамо" (Львів) - НТУ-ХПІ (Харків) - 10:4

у сітці, залетівши у лівий нижній від кіпера кут воріт. Тут однозначно не обійшлося без помилки голкіпера. Таким чином на екваторі гри на табло басейну ХПІ горіли цифри 6:1 на користь «Динамо». Гру фактично було зроблено. Тож Олексій Шведов на...Галичина спортивная

Перемога на старті Суперліги: "Динамо" - ВК "Маріуполь" - 17:5

Він же влучним пострілом миттєво відповів і на гол Раткова, який майстерно скористався своєчасною довгою передачею від Дядюри. Тож на екваторі першої чверті на табло горіли однакові цифри — 2:2. Виграти стартову восьмихвилинку (3:2) динамівці спромоглися тільки за хвилину до...Галичина спортивная

разу може трансформуватися в систему кілець навколо планети. Вчені вже давно припускали, що одного разу (через 20-70 мільйонів років) навколо екватора Марса будуть обертатися кільця, подібні спостережуваним сьогодні кільцям Сатурна - і їх поява буде пов'язано з тим, що два...Далекі зорі

«Черкаські Мавпи» обіграли «БІПу» у важливому матчі

Мавпи» - «БІПА» - 90-83 (23-18; 18:20; 22:23; 27:22;) Хід гри Господарі добре розпочали матч із одеситами, зрівнявши рахунок на екваторі першої чверті 10:10 після триочкового Чумакова вони надовго вийшли вперед, першу чверть виграли з перевагою у п’ять очок, щоправда,...Нова доба

ролик опублікований на каналі Naked science в YouTube. Фахівці стверджують, що все залежить від позиції, адже якщо побудувати його на екваторі, то швидкість обертання буде здаватися значно більшою – у тому випадку, якщо спостерігати за цими змінами зверху. Тобто теоретично...Znaj.ua

В ГПУ пояснили, чому затягується розгляд справ про злочини проти Майдану

екскерівника КМДА справи розглядається у суді ще з лютого 2015 року і на сьогоднішній день вони не прийшли навіть до екватору свого розгляду. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" сказав начальник департаменту спец розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк. Інформує «Є!»,...Єдність

Украинские арбитры поработали над определением оффсайда

Белеку вже позаду. Голова комітету арбітрів Лучано Лучі поділився своїми враженнями від збору та підвів проміжні підсумки. «Зараз ми на екваторі, позаду половина збору, тому я можу давати перші оцінки. Всі працюють інтенсивно і дуже серйозно підходять до занять як...Спорт.ua

Вже за екватор перевалив чемпіонат Лугинського району з волейболу в якому приймають участь 8 команд. Втім інтрига щодо можливого переможця лишається актуальною навіть...Спортивний Житомир

Зростання світових цін на цукор побило семирічний рекорд - Bloomberg

У вересні 2016 року Україна експортувала рекордний за останні 5 років обсяг цукру. Зеркало недели (газета)

Іван Баранчик переміг Абеля Рамоса

До третього раунду обидва боксери побували у нокдауні. А згодом Баранчик закріпив перевагу, вдруге відправивши американця в нокдаун. Після екватора у Рамоса відкрилися розсічення...Sportgid

Александрия разошлась миром с Богемиансом

Суперником був чешський «Богеміанс». В другому таймі суперники української команди Sportgid

В другому таймі суперники української команди першими відкрили рахунок. Вже через 4 хвилини Шендрік вдало замкнув навіс після кутового. Спорт.ua

Екватор других зборів львівських "Карпат"

Олексій Гуцуляк наразі не працює в загальній групі через застуду. Отримавши добрячу порцію приємного навантаження, карпатівці відправилися на відпочинок. Галичина спортивная

Карпати: Екватор других зборів (Фото, Відео)

На тренуванні не було кількох виконавців. Андрій Нестеров, якому білоруси розбили брову і додали до цього масивного синця під оком працював у тренажерному залі. Sportgid

На майданчиках області хокейні команди продовжують боротьбу в рамках Чемпіонату області. Очолює турніру таблицю південної групи «Лідер» із Білопілля. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

П

3:0 на користь команди з Херсона. І цей результат вже максимально наблизив підопічних Ігоря Москвичова до підсумкової перемоги. Однак після екватору другого тайму підопічні Івана Скіцка все-таки "прокинулись" і змогли за дуже короткий час відквитати два м’ячі завдяки голам Петра...Галичина спортивная

Бундесліга. Огляд матчів 19 туру

Чемпіонат Німеччини вже перевалив за свій екватор. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic