Новости по метке:

евакуація людей

В Одесі стався черговий обвал у житловому будинку

квартирі, де стався обвал, наразі проживає жінка з дитиною-інвалідом: вони не постраждали. Впродовж ночі на місці події працювали рятувальники. Відбулася евакуація людей з...Unn.com.ua

В Одесі вночі обвалилася частина житлового будинку

квартирі, де стався обвал, наразі проживає жінка з дитиною-інвалідом: вони не постраждали. Впродовж ночі на місці події працювали рятувальники. Відбулася евакуація людей з будівлі. Наразі встановлюються причини обвалу житлового будинку.Unn.com.ua

Порошенко має намір залучити НАТО для ліквідації пожежі у Балаклії

— написав Порошенко. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. За словами Матіоса, на складі в Балаклії Харківської області, який вибухнув минулої...Зеркало недели (газета)

Пожежа охопила половину складів арсеналу в Балаклії

знизиться інтенсивність вибухів. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області  вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. За словами Матіоса, на складі в Балаклії Харківської області, який вибухнув минулої...Зеркало недели (газета)

служби забезпечили скоординовану роботу. На місці постійно знаходиться Голова обласної державної адміністрації Юлія Світлична, зазначив Глава Уряду. Розгорнуті пункти для евакуації людей та їх короткотермінового перебування. Також поставлено завдання зарезервувати в готелях інших міст не менше 3 тис. місць для...Народна Рада

Правоохоронці надають необхідну допомогу в евакуації людей. На теперішній час за допомогою правоохоронців проведено евакуацію більше 100 громадян.Народна Рада

У Нацполіції повідомили про постраждалу внаслідок вибухів на складах у Балаклії

поліції Харківської області. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. За словами Матіоса, на складі в Балаклії Харківської області, який вибухнув минулої...Зеркало недели (газета)

У СБУ кажуть, що знайшли свідків диверсії в Балаклії

військовий прокурор Анатолій Матіос. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. За словми Матіоса, на  складі в Балаклії Харківської області, який вибухнув минулої...Зеркало недели (газета)

Радіус евакуації біля Балаклії збільшили

небезпеки можливого розльоту боєприпасів. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на  складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

Поліція перекрила дороги навколо Балаклії

понад півтисячі правоохоронців. Нагадаємо, в ніч на 23 березня у в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада розпочала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

"Харківгаз" зупинив газопостачання в Балаклеї через вибухи

відновиться, коли ситуація стабілізується. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на  складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

В Балаклії працюють 600 співробітників Нацполіції і Нацгвардії

чергують два пожежних потяги. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

Ліквідація пожежі на арсеналі в Балаклії припинена через детонацію боєприпасів - Матіос

цивільних або військових немає. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НС. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на  складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

Евакуація з району Балаклії може завершитися в найближчі години - ДСНС

Евакуація людей з району міста Балаклія Харківської області, де стався вибух, може завершитися в найближчі години. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Петро Коротинський, передає кореспондент УНН. "Я думаю, що евакуація...Unn.com.ua

На військових складах під Балаклією тривають вибухи різної інтенсивності, повідомлень про постраждалих не надходило

У пршу чергу було організовано евакуацію людей з частини Балаклеї та прилеглих населених пунктів.Интерфакс-Украина

У Харківській області через пожежу на складі боєприпасів евакуйовано майже 20 тисяч населення

йдеться в повідомленні. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боеприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

"Украерорух" закрив небо над місцем пожежі біля Балаклії

за резервною схемою. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області  вибухнув склад боеприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

СБУ відкрила кримінальну справу за фактом пожежі на військовому складі у Балаклії

- заявила вона журналістам. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НС. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі в Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

Третина території арсеналу в Балаклії все ще охоплена вогнем - Полторак

результатом дій диверсійної групи. Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП. Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі у Балаклії Харківської...Зеркало недели (газета)

Вибухи на складі боєприпасів на Харківщині - відео із соцмереж

УНН у прес-службі ГУ ДСНС у Харківській області, що з району, де стався вибух на складі боєприпасів на Харківщині, відбувається евакуація людей. Також, як повідомляли власні джерела УНН, що виходячи з площі і кількості боєприпасів, вони можуть детонувати до 4...Unn.com.ua

23.03.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий