дуплети

На Прикарпатті відбувся всеукраїнський фестиваль з петанку

З 17 дуплетів: І місце - «Рослов і Стойко знищують шершнів»: Володимир Стойко (Тернопіль), Олександр Рослов (Умань) ІІ місце - «Всім тапочки»: Гнат Стецюк, Петро Лютак (Копачинці) ІІІ місце - «Кривий труш»: Петро Кривий (Збараж), Олександр Труш (Львів). Галичина спортивная

проходили на визначення командної та індивідуальної першості. Спершу кожному учаснику необхідно було поцілити в пять одиночних мішеней-тарілочок, а потім три дуплети (три пуски з одночасним випуском двох тарілочок). За результатами змагань найвлучнішою виявилась команда з с. Вертіївки. Друге місце взяла...Online.ua

Причому цього разу червона картка не викликає запитань. Mig.com.ua

В Ужгороді відбулися перші змагання у рамках міжнародного турніру з петанку "Сакура-2017"

Латвії переміг львів'янина Ростислава Кусеня. Кращим з ужгородських спортсменів був Антон Ласько, який виборов 7 місце. Сьогодні турнір продовжиться змаганнями дуплетів (по два гравці в команді).Голос Карпат

У Словаччині відбувся Кубок Дружби Ужгород-Кошице з петанку в рамках Днях України

Це був турнір дуплетів (по два гравці в команді) і організатори турніру вирішили провести жеребкування так, щоб в кожній команді був один гравець з...Голос Карпат

У Мукачеві пройшов міжнародний турнір з петанку "Святий Мартин 2016" / ФОТО

"Мукачівський петанк клуб" спільно з Відділом молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому. Змагання проводилися згідно міжнародних правил по петанку у дисциплінах дуплети та триплети.Отже, за результатами першого дня змагань у дисцмпліні дуплети перемогу здобули:1 місце - Микола Дудюк (Львів), Олександра Шевченко...Голос Карпат

У Мукачеві відбудеться V Відкритий міжнародний турнір з петанку "Святий Мартин 2016"

Змагання проводитимуться згідно міжнародних правил по петанку у дисципліні дуплети та триплети. Гостей змагань організатори турніру частуватимуть традиційним закарпатським бограчем та глінтвейном.Голос Карпат

7 жовтня - тет-а-тет (олімпійська система); 8 жовтня - дуплети (швейцарська система)...ClipNews.info

До Ужгорода з’їдуться петанкісти з різних куточків світу

В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з петанку

У програмі "Каштан-2016" передбачена серія змагання саме: 7 жовтня тет-а-тет (олімпійськая система); 8 жовтня дуплети (швейцарськая система)...Голос Карпат

Переможцями турніру стали гравці київського петанк-клубу киянин Дмитро Бугай, який власне і привіз трофей до Ужгорода. клубу Петро Гойс, друге та третє місця посіли гравці київського клубу Флоріан ClipNews.info

В Ужгороді відбудеться сьомий традиційний турнір з петанку

На свято Івана Купала. Формат дуплети.Паралельно проведемо змагання кубиками, де також визначимо переможців. А також, як завжди, розіграші призів.І звісно у неділю, 10 липня, відбудеться другий...Голос Карпат

На турнірі «Сакура – 2016» перемогу здобув поляк

У боротьбі за бронзу ужгородець Петро Гойс переміг свого колегу по клубу Івана Колодія.Завтра, у суботу, в програмі турніру змагання дуплетів (по два гравці в...Голос Карпат

Петанк по-ужгородськи: Абсолютна перемога на дружніх змаганнях у Кошице

турнір із петанку між клубами міст-побратимів Ужгорода та Кошице.  Усього зіграли 13 матчів у різних форматах команд: триплети, триплети (чоловік-жінка), дуплети, дуплети (чоловік-жінка) та шість ігор тет-а-тет. Ужгородські спортсмени перемогли у 12 іграх із 13, при цьому у деяких матчах...ClipNews.info

Чому Ужгород може стати столицею французької гри

Згодом головою Федерації петанку України стала ужгородка Олександра Шевченко. Своїм головним завданням жінка вважає збереження багаторічних надбань Федерації петанку України. ДеПо

У неділю в Боздоському парку Ужгорода пройде турнір пам’яті Олександра Поповича

вшановують його память і запрошують всіх поціновувачів цієї дружньої гри! На сторінцітурніру в мережі Фейсбук розміщено умови турніру: Формат турніру дуплети супермеле (тобто вам не потрібно шукати команду вона визначатиметься жеребкуванням перед кожним колом гри). 10:30 початок реєстрації. 17:00 нагородження.Голос Карпат

В Ужгороді проведуть турнір з петанку “Fatangel CUP”

Щорічним турніром ми вшановуємо його пам’ять і запрошуємо всіх поціновувачів цієї дружньої гри”, – розповіли організатори турніру. Формат турніру – дуплети супермеле (тобто вам не потрібно шукати команду – вона визначатиметься жеребкуванням перед кожним колом гри) 10:30 – початок реєстрації...ClipNews.info

Щорічним турніром ми вшановуємо його пам'ять і запрошуємо всіх поціновувачів цієї дружньої гри", - розповіли організатори турніру. Формат турніру – дуплети супермеле (тобто вам не потрібно шукати команду – вона визначатиметься жеребкуванням перед кожним колом гри)10:30 – початок реєстрації11:00 –...Zaholovok

Тейшейра після гри з "Динамо" довів свій бомбардирський рахунок у чемпіонаті до 16 голів. При цьому 7 разів він стріляв "дуплетами", що є рекордом.Sportanalytic

Ужгородка стала срібною призеркою Морського Чемпіонату України з петанку

Відкритому Всеукраїнському Морському турнірі. У змаганнях взяли участь 9 команд, були гравці з Харкова, Києва, Ніжина, Херсон та Ужгорода. Грали дуплетами 4 основні кола, після чого у фіналі виграла команда з Києва Сергія Денисенка та Анни Зосименко. Вітаємо їх із...ClipNews.info