Новости по метке:

думка дослідників

Вчені виявили джерело давніх цунамі на Марсі

впав великий астероїд. Вчені виявили ударний кратер, який став відправною точкою утворення гігантських цунамі в далекому минулому Марса. На думку дослідників, хвилі висотою близько 300 метрів вирували в північній півкулі Червоної планети близько трьох мільярдів років тому, повідомляє ВВС...Зеркало недели (газета)

У Китаї виявлена гробниця з муміями віком 500 років

South China Morning Post. Поховання було виявлено в окрузі Чжоукоу в китайській провінції Хенань командою будівельників, які встановлювали водопровід. На думку дослідників, поховання належить онукові чиновника Гу Цзо, який служив при династії Мін, і його дружині. Вчені відзначають, що одяг...Зеркало недели (газета)

свідчить про розумову перевагу і про творчі здібності. Адже потрібно знати і вміти сказати вчасно смішний жарт. Крім того, на думку дослідників, "сови" часто розумніші, тих, хто лягає спати разом з сонцем. Ті хто лягає спати раніше, як показує практика...Znaj.ua

Далека галактика виштовхнула з себе гігантську чорну діру

що для того, щоб цей об'єкт був викинутий з центру галактики, необхідна енергія 100 мільйонів наднових, що спалахнули одночасно. На думку дослідників, чорна діра виникла через злиття чорних дір меншого розміру, що оберталися навколо одна одної, а породжені катаклізмом гравітаційні...Далекі зорі

людина пройшла тест, тим вищим був шанс швидкої смерті. Кожна неправильна відповідь підвищувала ризик швидкого летального результату на 8%. На думку дослідників, результати тесту показують, що погіршення нюху є наслідком серйозних порушень у роботі мозку. Тож у разі втрати нюху...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Вчені пов

осі обертання знаходяться в тіні. Виявилося, що там, де раніше станція Dawn помітила так звані таємничі плями, розташовані кратери. На думку дослідників, більшість затемнених ділянок Церери містять у собі водяний лід. У серпні 2015 року  NASA  підготувало "екскурсійний тур"  ...Зеркало недели (газета)

Вчені створили освітлювальну систему потужністю 10 тисяч сонць

Німецькі вчені створили освітлювальну систему, яка може фокусувати енергію, еквівалентну 10 тисячам сонць, в одному місці. На думку дослідників, подібне "штучне сонце" можна буде використовувати для виробництва екологічно чистого палива, повідомляє Gizmodo. Система отримала назву Synlight, вона складається з...Зеркало недели (газета)

Почервоніння Плутона пов

Woodlands, Техас. Сформований атмосферними частками туман осідає всюди, але деякі регіони поверхні Плутона виявляються пофарбовані більш інтенсивно, ніж інші. На думку дослідників, ефект пов'язаний зі "згортання" окремих ділянок і так не дуже потужної місцевої атмосфери: колапсуючи, вони відкривають дорогу космічному...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Італії невідомий римський храм

допомогою неінвазивних методів, тому про датування храму мови не йде. Розміри фундаменту знайденого храму складають 120 на 60 метрів. На думку дослідників, фалерійці, як і їхні сусіди етруски, тяжіли до великих споруд давньогрецького типу. Місто Фалерії Нові було закладене, імовірно,...Зеркало недели (газета)

Погіршення нюху може бути ознакою швидкої смерті - вчені

проходила тест, тим більш високим був шанс швидкої смерті. Кожна неправильна відповідь підвищувала ризик швидкого летального результату на 8%. На думку дослідників, результати тесту показують, що погіршення нюху є наслідком серйозних порушень в роботі мозку. Раніше повідомлялося про те, що...Зеркало недели (газета)

Гробниці Христа загрожує "катастрофічне" руйнування - вчені

більше метра. "Коли будівля впаде, падіння не буде повільним, а катастрофічним процесом", - заявила одна з дослідників Антонія Марополоу. На думку дослідників, на усунення ризику обвалення потрібно близько 10 місяців і шести мільйонів євро. Для цього необхідно буде видалити кам'яну...Зеркало недели (газета)

Археологи знайшли в Криму фрагмент стародавньої статуї

застосовувалася вже у VI столітті до нашої ери, але зазвичай для виготовлення тонкостінних статуеток висотою не більше 40 сантиметрів. На думку дослідників, голова була виготовлена в одному з грецьких міст Малої Азії у V столітті до нашої ери. 26 грудня...Зеркало недели (газета)

Вчені заявили про можливе зіткнення Землі з Марсом

Вивчення породи в Колорадо дозволило вченим встановити, що приблизно 85 мільйонів років тому ця періодичність становила 1,2 мільйона років. На думку дослідників, це пов'язано із взаємодією Землі і Марса, що цілком очікувано від хаотичної системи. Одним з можливих наслідків цього...Зеркало недели (газета)

Визначена дієта людей з найздоровішим серцем

з'ясувати, що їдять представники болівійського племені Tsimane, які навіть в похилому віці мають здорове серце. Як повідомляє Gizmodo, на думку дослідників, ключ до здоров'я серця у представників племені лежить в особливій дієті і фізичному навантаженні. Вчені дослідили 705 представників...Зеркало недели (газета)

"Хаббл" виявив незвичайну зірку-"втікачку"

На думку дослідників, в цю систему входила ще, як мінімум, одна зірка. Світло від цих галактик пройшло шлях довжиною у 12 млрд років.Зеркало недели (газета)

Знайдена в Каїрі статуя Рамзеса ІІ виявилася зображенням іншого фараона

стару статую Рамзеса II. Археологам вдалося виявити тільки торс і голову статуї вагою 50 тонн, інші її частини відсутні. На думку дослідників, її могли зруйнувати ранні християни чи мусульмани, які правили Каїром у XI столітті: вони часто розбирали старі храми...Зеркало недели (газета)

Форма носа людини є наслідком впливу кліматичних умов - вчені

характерні для тих, чиї предки жили в жарких умовах з високим вмістом водяної пари в повітрі. Разом з тим, на думку дослідників, додаткові фактори, такі, як культурні уподобання при виборі партнера, також відіграли роль у формуванні носа. Крім того, значення...Зеркало недели (газета)

Вченим вдалося розкрити секрет найвитривалішої істоти на Землі

після чого вони також стали стійкі до висихання. Більш того, TDP могли захищати чутливі до зневоднення ферменти всередині пробірки. На думку дослідників, склоподібна субстанція, яку утворюють білки, обволікає молекули і перешкоджає їхньому розпаду. Раніше повідомлялося про те, що вчені  знайшли...Зеркало недели (газета)

На ВАК відкрили п

распадах вчені зафіксували кілька дивацтв, що пояснюють відмінності між матерією і антиматериєю і виходять за межі Стандартної моделі фізики. На думку дослідників, їм вдалося відкрити п'ять зв'язаних станів омега-гіперонов, що складаються з двох "дивних" і одного "зачарованого" кварка. Такі частки...Зеркало недели (газета)

Лікування стовбуровими клітинами не завжди ефективне, - дослідники

7000 операцій зі стовбуровими клітинами з менш, ніж 0,01% побічних реакцій. Зазначимо, що стовбурові клітини володіють унікальними властивостями, які, на думку дослідників, можуть обіцяти нові методи лікування цілого ряду захворювань, таких як діабет і артрит. Ці клітини мають здатність перетворюватися...Здоров'я в Україні та світі

16.03.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий