Новости по метке:

думка дослідників

експерти зможуть сконцентрувати усі напрямки розвитку. Це довели дослідження на основі регіональних, державних та міжнародних документів. Попри це Закарпаття, на думку дослідників, має хороші показники. Але знову ж таки, універсальні методи транскордонного співробітництва дослідники не вважають доцільними для усіх регіонів.Ужгород.net.ua

На думку дослідників, при регулярному занятті сексом в людському організмі виробляється гормон окситоцин, який забезпечує молодість і красоту. Вчені з Великобританії впевнені, що...Наша мама

Вчені зафіксували найбільш потужні "сигнали інопланетян"

Раніше вчені заявили про те, що що  відкрили джерело загадкових сплесків. Спалах FRB 150418, зафіксований 18 квітня 2015 року, на думку дослідників, є наслідком злиття нейтронних зірок в еліптичній галактиці, яка розташовується на відстані 6 мільярдів світлових років від...Зеркало недели (газета)

Вчені виявили в Японії найбільший загублений скарб

XV століття в цілях заощадження майна в смутний час. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили найдавнішу казку.   На думку дослідників, найстаріша казка у світі бере свій початок ще в Бронзовій добі, і зараз їй близько шести тисяч...Зеркало недели (газета)

Вчені розповіли про найкориснішу дієту

що дієта бідних селян дозволяла краще зберігати здоров'я і продовжувала життя порівняно з харчуванням міських жителів, повідомляє Naked science. На думку дослідників, вживання простих продуктів, таких як свіжі овочі, зернові, молоко, риба і трохи м'яса, – найкращий рецепт здоров'я. Основу...Зеркало недели (газета)

розмножуватися на ранніх стадіях зараження. Крім того, групі британських вчених також вдалося встановити, що ресвератрол сприяє омолодженню старіючих клітин. На думку дослідників, ця речовина стимулює активність факторів сплайсингу матричної РНК, після чого у старіючих клітин відновлюється цикл ділення і збільшується...Народна Правда

Космічне "Око Саурона" виявилося складнішою за передбачуване

зовні нагадує бумеранг, трохи витягнутий в одну сторону. На даний момент однозначного пояснення особливостей формування системи у вчених немає. На думку дослідників, такий стан речей може бути викликане рухом HR 4796А, яка "виорює" міжзоряну середу. Або ж воно є наслідком...Зеркало недели (газета)

NASA відкрило екзопланету з "водною" атмосферою

Земля до Сонця і здійснює оборот навколо нього за чотири дні. Температура "денної" сторони планети досягає 776,7 градусів Цельсія. На думку дослідників, планета сформувалася на значній відстані від зірки, де піддавалася "бомбардуванню" великою кількістю льодистого матеріалу, а потім здійснила транзит...Зеркало недели (газета)

Вчені виявили можливі ознаки перевороту магнітних полюсів Землі

силі магнітного поля в 400-450 роках нашої ери, в 700-70 роках нашої ери, і в 1225-1550 роках нашої ери. На думку дослідників, такі коливання свідчать, що цей регіон має вплив на всю магнітосферу Землі. Разом з тим, як підкреслюють дослідники,...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили перші складні татуювання на Землі

— татуювання могли грати найрізноманітніші ролі в житті їхніх носіїв. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили найдавнішу казку. На думку дослідників, найстаріша казка у світі бере свій початок ще в Бронзовій добі, і зараз їй близько шести тисяч...Зеркало недели (газета)

Спалахи на Проксимі Центавра могли знищити життя на планеті біля неї - вчені

отримані за допомогою телескопа ALMA, і виявили на зірці Проксима Центавра потужний спалах, який стався в березні минулого року. На думку дослідників, подібні спалахи могли знищити життя на найближчій до Сонця екзопланеті, повідомляє Naked science. На піку світності інтенсивність...Зеркало недели (газета)

екзотичної форми матерії, як досі існувала лише у теоретичних працях та головах науковців, – поляронів Рідберґа. Суператоми з начинкою Хід думок дослідників був приблизно наступним: якщо між ядром атома та його електроном зазвичай знаходиться чимало невикористаного простору, то чому б...Science Ukraine

Склянка води перед їжею покращить метаболізм

вони змогли скинути більше семи кілограмів через 12 тижнів експерименту. До того ж така дієта не мала будь-яких побічних наслідків.На думку дослідників, такий ефект може виникати через заповнення шлунка якоюсь субстанцією. Внаслідок цього зменшується обсяг споживання самої їжі. Однак, фахівці...Країна Здоров'я

Цей гібридний рак навчився клонувати себе і тепер загрожує вторгненням в усьому світі

(Petshop). Його ДНК виявилась поєднанням двох різних геномів. Але необхідно було з’ясувати, які організми причетні до створення мармурових раків. На думку дослідників, до виникнення гібриду причетний лише один вид – Procambarus fallax, який є корінним мешканцем водойм Флориди та улюбленцем...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Вчені назвали неандертальців першими художниками

чином, вказав на те, що перші аборигени Європи могли почати займатися живописом ще раніше, близько 115 тисяч років тому. На думку дослідників, це означає, що неандертальці мали нітрохи не менш просунутим інтелектом і культурою, ніж кроманьйонці, і не були "неотесаними...Зеркало недели (газета)

Вчені відкрили "ген відмови від алкоголю"

Вчені з Пенсільванського університету виявили ген, який підсилює реакцію на алкоголь, роблячи його неприємним. На думку дослідників, це допоможе людям відмовитися від вживання алкоголю, повідомляє The Independent. Крім того, дослідники встановили, що подібний ген одночасно з'явився в...Зеркало недели (газета)

було опубліковане у журналі Американської академії наук (PNAS), встановило, що вищезазначені події розгортались у зовсім іншому проміжку історії Землі. На думку дослідників, це відбулося на сотні мільйони років раніше, і це, м’яко кажучи, змінює наше сприйняття еволюції біосфери на Землі.Science Ukraine

На Ужгородщині знаходиться одна з найзагадковіших святинь Закарпаття

детальне вивчення памятки, тут побували численні наукові експедиції. Таким чином, церква з околиці Ужгорода стала відома на всю Європу. Згідно думки дослідників, саме Горянська ротонда (заокруглений шестикутник діаметром 9.5 м, могутні стіни завширшки 2-2.5 метри) як самостійний храм зявився у...Голос Карпат

Вчені виявили в Мексиці гігантське стародавнє місто

будівель, що можна порівняти з кількістю будівель на острові Манхеттен", — розповів археолог з Університету штату Колорадо Кріс Фішер. На думку дослідників, між 1000 і 1350 роками це місто населяли 100 мільйонів осіб. "Це найбільше відоме місто цього періоду в...Зеркало недели (газета)

Вчені оцінили можливість повернення електрокара Маска на Землю

мільйонів років. У вчених було два припущення: машина залишиться біля внутрішніх планет Сонячної системи або відправиться до поясу Койпера. На думку дослідників, автомобіль буде пролітати повз Землю приблизно кожні 30 років. У вівторок, 6 лютого,  важка ракета Falcon Heavy  стартувала...Зеркало недели (газета)

15.02.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий