Новости по метке:

думка дослідників

17 серпня: це цікаво знати

на Хмельниччині. Археологічні розкопки свідчать, що ця територія була заселена з доісторичних часів. Наші пращури вважали це місце особливим. Цю думку дослідників підтверджують безліч язичницьких святилищ та капищ, знайдених тут. Існує також частково підтверджена підводними дослідженнями легенда про кам'яний відбиток...ClipNews.info

гірські райони Китаю. Звідти потім яблука поширилися по Землі через Шовковий шлях. Висновки вчені опубліковані в журналі Nature Communications. На думку дослідників, саджанці яблунь одомашнили приблизно чотири тисячі років тому. Згідно з давніми грецькими хроніками, ці фруктові дерева приручив Олександр...Урядовий Кур'єр

Найдавніші сліди металургії на Землі виявилися фальшивкою

структурою, тоді як мідні намистини та інші прикраси з пізніших шарів городища мали зовсім інший хімічний та ізотопний склад. На думку дослідників, це свідчить про те, що фрагменти міді та руди були не продуктом перших спроб виплавити метал, а невдалим...Зеркало недели (газета)

Вченим вдалося визначити батьківщину яблук

На думку дослідників, яблуні були одомашнені приблизно чотири тисячі років тому.Зеркало недели (газета)

Вчені виявили стародавній вид великих снігурів

проживання, що включав в себе тільки Азорські острови. У раціон давніх снігурів входили фрукти, ягоди, дрібні насіння і нирки. На думку дослідників, причиною зникнення P. сгаѕѕа стало руйнування первісних місць проживання. До появи людини весь архіпелаг покривав ліс, зараз же...Зеркало недели (газета)

Ожиріння, незважаючи на здоровий вигляд людини, завдає шкоди серцю

На думку дослідників, надмірна вага сам по собі не збільшує ризик серцевих захворювань.Здоров'я в Україні та світі

"Хаббл" зробив знімок двох галактик, що розірвали одна одну

NGC 672 і встановили, що в обох галактиках одночасно траплялися спалахи зореутворення приблизно 20-30 або 450-750 мільйонів років тому. На думку дослідників, це означає, що галактики кілька разів стикалися протягом декількох мільйонів років. Раніше астрономи помітили, що невелика галактика, розташована...Зеркало недели (газета)

Вчені змоделювали склад льодів Нептуна

напівгідрат амонію — з'єднання, що існує при низьких температурах і високих тисках, не зустрічається на Землі і погано вивчене. На думку дослідників, низькі температури і дуже високий тиск на Нептуні і подібних йому планетах, означають, що помітна частка речовини, що...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Туреччині статую хетської богині

курганів Тель-Таїнат на південному сході Туреччини виявили статую жінки, яка була виготовлена приблизно три тисячі років тому, повідомляє N+1. На думку дослідників, статуя може уособлювати мати всіх богів з хетської міфології або ж дружину одного з хетських царів. Знайдена статуя...Зеркало недели (газета)

В Антарктиді знайдено столітній "майже їстівний" пиріг

Palmers більше ста років тому, повідомляє Antarctic Heritage Trust. Пиріг був загорнутий в папір і поміщений у бляшану коробку. На думку дослідників, він потрапив до Антарктиди у 1910-1913 роках з британською експедицією "Терра Нова", яку очолював Роберт Скотт. Скотт і...Зеркало недели (газета)

поки ціна не злетить. Мало машин + високий попит = подорожчання", - йшлося в заклику на одному з форумів. На думку дослідників, така змова відображає невдоволення водіїв політикою Uber і демонструє "етично спірну" природу роботи алгоритму.Еспресо TV

Астрономи підрахували кількість чорних дір у Чумацькому Шляху

дізнатися, скільки таких об'єктів може бути в нашій галактиці. Потім вчені провели аналіз наявних даних про будову Чумацького Шляху. На думку дослідників, кількість невеликих чорних дір у галактиці залежить від розмірів цих скупчень. Це пов'язано з тим, що у великих...Зеркало недели (газета)

Вчені визначили час відокремлення денисівців і неандертальців

встановлений час розбіжності цих двох груп. Якби розділення відбулося пізніше, тоді було б більше мутацій, характерних для обох видів. На думку дослідників, неандертальці і денисівці походять від однієї групи давніх людей, а поділ цих видів сталося 300 поколінь. Крім того,...Зеркало недели (газета)

Вчені відкрили незвичайну властивість чорних дір

деяку частину темної матерії. Якщо крихітна чорна діра потрапить всередину нейтронної зірки, це призведе до викиду матеріалу, багатого нейтронами. На думку дослідників, це може пояснити велику кількість важких елементів у Всесвіті. Раніше NASA представило  відео знищення зірки чорною дірою.Зеркало недели (газета)

Вчені спростували одну з гіпотез появи людини

рушійною силою появи людей на Землі не було кліматичні зміни, а стародавні люди з'явилися на планеті випадково, повідомляє Phys.org. На думку дослідників, 2,5 – 2,8 мільйона років тому стався спалах видоутворення, в ході якого з'явилося безліч нових видів, у тому...Зеркало недели (газета)

Вчені назвали самотність небезпечною для життя

Виявилося, що вони впливають на тривалість життя і ризик передчасної смерті в більшій мірі, ніж ожиріння і інші фактори. На думку дослідників, система охорони здоров'я повинна враховувати вплив соціальних зв'язків на здоров'я населення. Також необхідно будівництво баз відпочинку та парків,...Зеркало недели (газета)

Вчені показали супутникові знімки гігантського айсберга, який відколовся від Антарктиди

найбільшим з останніх шельфових льодовиків на Антарктичному півострові. Повідомляється, що гігантський айсберг зменшив загальну площу льодовика приблизно на 10%. На думку дослідників, відкол айсберга – це природне явище, і воно не обов'язково вказує на зміну умов навколишнього середовища. Однак подібна...Зеркало недели (газета)

01.08.2017 Шукач скарбів в пустелі штату Нью-Мексико відшукав череп дивної тварини, яка, на думку дослідника, належить чупакабрі. Поки Мартін Максорк з допомогою металошукача досліджував територію, його собака гралася в багнюці. Саме його чотириногий друг під...Новини світу та України

Вчені виявили на Титані аналоги клітинних мембран

супутнику Сатурна, повідомляє NASA. При певних умовах на Титані акрилонітрил здатний утворювати стійкі структури, які нагадують клітинні мембрани. На думку дослідників, молекули акрилонітрилу можуть об'єднатися в подібності клітинних мембран, які потім утворюють більш складні структури, які будуть нагадувати нутрощі...Зеркало недели (газета)

Екологічно чисте біопаливо із… алюмінієвої фольги

На думку дослідників у Університеті Квінс в Белфасті, щорічно у Великобританії викидається приблизно 20 000 метричних тонн алюмінієвої фольги цього достатньо, щоб простягнути...Vido.com.ua

28.07.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий