Публикация от Alex Kor 🇷🇺 Умопомрачительная Лобода заливала энергетикой как никогда! #loboda ТаблоID

Бійці АТО у Львові записали унікальний альбом "Пісні війни"

телефонують хлопці зі сходу, і дякують за нашу музику",- розповів учасник проекту, атовець Зиновій Медюх. Композиції були записані в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів. "Слова цих пісень потрібно зрозуміти та пропустити крізь себе. Співати з бійцями дуже легко.Unn.com.ua

Українці здобули перші ліцензії на юнацькі Олімпійські ігри-2018

також, змагання у Буенос-Айресі проходитимуть за подібними правилами до дорослих Олімпійських ігор. Окрім індивідуальної програми розіграються медалі і у змішаних дуетах, саме такий вид приєднається до програми на Ігри в 2020 році, що прийматиме Токіо. Як повідомляв УНН, юнацька зимова Олімпіада-2020...Unn.com.ua

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті. У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації...Ужгород.net.ua

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону з спортивних танців / ВІДЕО

змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Переможцями стали дует із Чехії - у "стандартній програмі та пара з Молдови у виконанні "латиноамериканських танців.". Командну зустріч виграли представники Молдови.Голос Карпат

У Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті взяли участь 450 дуетів (ВІДЕО).Закарпаття онлайн

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців (ВІДЕО)

У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. 450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті, повідомила Тиса-1. За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти...Голос Карпат

Бандуристи виступатимуть у 8-мому трамваї, який курсує на Сихів. Все в межах фестивалю Lviv Bandur Fest. Соло, дуети або тріо будуть мати невеликий простір з мікрофонами та виступатимуть від 30 хвилин до години. Такий концерт можна буде послухати...ТРК Львівська хвиля

У Сихівському трамваї №8 відбудеться бандурний концерт

з вагонів №8, придбавши звичайні трамвайні квитки. Для артистів виділять невеликий простір, де буде розміщено мікрофони. Концерт за участі солістів, дуетів і навіть тріо триватиме загалом від 30 до 60 хв. Час проведення заходу, який відбуватиметься лише в одному трамваї...Ваші новини

до змагань допускатимуться волейболісти віком від вісімнадцяти років. Повірте, аж ніяк через дискримінацію. Організатори просто побоюються, що достатньої кількості юнацьких дуетів зібрати не вдасться, а сперечатися останнім зі старшими командами навряд чи буде справедливо за спортивним принципом. Керівник Тернопільського міського...Online.ua

Нагадаємо, вчора українська синхроністка Ганна Волошина виграла бронзову медаль у сольній довільній програмі. Український Інтерес

Синхронне плавання отримало нову назву

року програма змагань з синхронного плавання складалася з одиночного розряду (соло) і парного розряду. Зараз на Іграх медалі розігруються в дуетах і групах. Нагадаємо, в травні збірна України з синхронного плавання перемогла на етапі Світової серії в Канаді...Зеркало недели (газета)

Анна Волошина та Єлизавета Яхно показали третій результат у кваліфікації серед дуетів з довільною програмою на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.Слободской край

В останні роки українські пари взагалі не потрапляли у фінали континентальної першості з пляжного волейболу, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України. Тому нинішні результати можна... 1NEWS

Українські синхроністки вибороли бронзу на ЧС у Будапешті

Поступилися українки дуетам з Китаю та Росії.Unn.com.ua

Українські спортсменки Анна Волошина та Єлизавета Яхно здобули бронзові нагороди у довільній програмі дуетів на змаганнях з синхронного плавання чемпіонату світу з водних видів спорту у Будапешті...Громадське телебачення

Українка Ганна Волошина виграла вже третю бронзу на чемпіонаті світу з водних видів спорту у синхронному плаванні. Волошина стала третьою в солісток у довільній програмі. Високий замок

Українка здобула бронзу ЧС з водних видів спорту

вона стала третьою у індивідуальних змаганнях у технічній програмі та разом з Єлизаветою Яхно фінішувала третьою у технічній програмі серед дуетів. Ще одну бронзу збірній України принесли стрибуни у воду Ілля Кваша та Олег Колодій у синхронних стрибках на трампліні...Еспресо TV

вели захід, а й дарували глядачам пісні у власному виконанні. Олена Сидорук, Тетяна Сапожнік, Ірина Матвійчук сольними виступами, у складі дуетів, тріо та вокальної групи раз-по-раз виходили на сцену і, даруючи свято, чарували глядачів українською піснею, а ті, в свою...Online.ua

проводить вперше, тож хвилювань було чимало. Глядачі мали змогу побачити виступи найменших зірочок (віком від 3 років!), сольні виступи та дуети досвідчених танцюристів, а також спільний номер всіх тренерів школи. Окрім цього, у Літньому театрі відбувся номер з акторської майстерності.Online.ua