дублери

У грі Кубка Миколаївської баскетбольної ліги між МБК "Миколаїв-2" та "Баштанкою" атакувальний захисник дублерів МБК Микита Бандюк набрав 110 очок. При цьому Миколаїв-2 обіграв Баштанку з результатом 168:67. Тобто з різницею у 101 очко.24 канал

ФК «Бердичів» переміг житомирян на старті Чемпіонату області з футболу

земляки провели свій стартовий матч у другому турі вдома на стадіоні «Шкіряник», приймаючи СДЮШОР «Полісся» з Житомира. Ця команда є дублерами «Полісся» з Житомира, яка виступає у Другій лізі Чемпіонату України, також вони є учасниками Чемпіонату України до 19 років...РІО Бердичів

У Вишневому відбудеться зустріч із однолітками із ФК "Любомир" (Ставище). Про це повідомляє офіційний сайт ФК "Полісся" Ставище) - "Полісся" (Житомир) Спортивний Житомир

Молодіжний склад «Олександрії» U-21 вперше став бронзовим призером чемпіонату України

Дублери ФК Олександрія вперше за історію клуба виброли бронзові медалі Чемпіонату України. Динамівці з 62-ма пунктами в активі стали срібними призерами. Гречка

Очковий рекорд у Миколаєві

У грі Кубка Миколаївської баскетбольної ліги між МБК «Миколаїв-2» і «Баштанкою» атакувальний захисник дублерів МБК Микита Бандюк набрав 110 очок. П'ятнадцятий номер корабелів закинув 30 з 41 середніх, 16 з 34 з-за дуги, 2...Миколаївська правда

Золото дубля Шахтаря, визнання Циганкова, пропозиції Буффону.

другому таймі гірники забили другий гол у ворота Бущана та відстояли необхідну їм нічию. Додамо, що "Шахтар" не виграв першість дублерів з 2012-го року.Ua-football

В Житомирі дублери ФК "Полісся" прийматимуть одеський ДЮФК Атлетик. Полісся Житомир - ДЮФК Атлетик Одеса Оболонь Бровар Київ - ФК Любомир смт.Спортивний Житомир

Дублери Зірки і Зорі розписали надрезультативну нічию

Вчора молодіжні склади "Зірки" і "Зорі" відкривали програму 33-го туру Чемпіонату U-21. Зірка - Зоря 4:4 Ua-football

Єдиний матч дня в Другій лізі завершився перемогою дублерів Миколаєва над Суднобудівником. Нагадаємо, що напередодні СК Дніпро-1 програв Реал-Фармі, а Буковина здолала Прикарпаття.Чемпион

Дублери житомирського ФК "Полісся" представлятимуть місто у вищій лізі чемпіонату Житомирщини з футболу. Основу команди складуть футболісти ФК "Полісся U19", а також гравці команд U-17 та молодші СДЮСШОР з футболу "Полісся". Вже в суботу, 04 травня, команда дебютує на обласному...Спортивний Житомир

Чемпіонат U-21.

До вашої уваги пряма відеотрансляція матчу 30-го туру першості дублерів Чемпіонату України, в якому київське Динамо приймає Маріуполь. Відзначимо, що біло-сині після 29 матчів посідають друге місце в турнірній таблиці...Ua-football

Матч розпочнеться о 12:00 на стадіоні ДЮСШ на столичній вулиці Маршала Якубовського 7А. ДЮСШ-15 (Київ) - "Полісся" (Житомир) "Поділля" (Хмельницький) - "Локомотив" (Київ) Спортивний Житомир

КФВ зійдуться третя та четверта команди першої ліги цього сезону. На даний момент у ФК “Віза-Вторма” 4 очки в активі, дублери “Урагану” мають одне очко. По суті, в очному протистоянні дві франківські команди розіграють звання бронзового призера. Команду Івана Скіцка...Westnews

Реал - Леганес 2:1.

Гарітано в Кубку Іспанії. Так як у вівторок "бланкос" треба буде зіграти півфіналу Ліги чемпіонів, сьогодні на "Сантьяго Бернабеу" грали дублери "Реала", серед яких виділялися Бейл і Бензема. Валлієць, як раз, забив першим. До перерви "Реал" зміцнив перевагу (Майораль), і...Ua-football

вишгородську "Чайку" на стадіоні Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова (проспект Миру 22). Матч стартуватиме о 12.00 Нагадаємо, перед цим дублери ФК Полісся у ІІ колі Першості України U-19 вимушені були грати домашні матчі на полях суперника. Першість України серед...Спортивний Житомир

Фонсека: Фоміну і Бланко-Лещуку складно буде потрапити до основного складу

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував перемогу над "Ворсклою" (4:2) і розповів про шанси дублерів атаки потрапити до основного складу. "Не відчували відсутність Феррейри і Тайсона. Хлопці, які їх замінили, показали себе добре. Ми могли...Ua-football

У Хмельницькому 18 квітня 2018 року дублери ФК "Полісся" поступилися команді "Поділля" в 13 турі першості України U-19. У першому таймі супернику вдалося забити три м'ячі у...Спортивний Житомир

"Калуш-ПНУ" зупинився у чвертьфіналі Першої ліги

У прем'єрному для себе сезоні Першої ліги БК "Калуш-ПНУ" дістався чвертьфінальної стадії турніру. Протягом трьох чвертей домашнього матчу проти дублерів "Миколаєва" саме гості з Півдня вели у рахунку. та в сотанній десятихвилинці калушани зуміли відіграти 17 (!) очок та для...Галичина спортивная

Друга команда "Черкаських Мавп" завершила сезон Вищої ліги двома домашніми перемогами над ДОС ДЮСШ-ДОР із Дніпра. Це дозволило команди зайняти підсумкове 15 місце. Прес-Центр