другі місця

статистиці Нацбанку. Найбільший потік валюти йшов з Росії. Хоча за рік він істотно зменшився - майже на $200 мільйонів. На другому місці США - $600 мільйонів. Це на 17 відсотків більше, ніж рік тому. Найвищий приріст надходжень з Італії -...Газета "Наш ДЕНЬ"

Львів

срібло Вікторія Дьякова, а бронзу львівянка Вероніка Марченко та Олена Борисенко. Відтак, збірна команда України посіла загальнокомандному медальному заліку високе друге місце, випередивши сильну команду з Росії та господарів змагань Про це повідомили сьогодні, 29 квітня, на сторінці НОК України...Щоденний Львів

Турнірна таблиця чемпіонату Іспанії 2016/17 з футболу

"Дивіться на ONLINE.UA турнірну таблицю чемпіонату Іспанії з футболу у сезоні 2016/2017. Лідирує "Барселона". На другому місці - "Реал". Першу трійку замикає "Атлетіко". У зоні вильоту хіхонський "Спортінг" та "Осасуна". "Гранада" Артема Кравця достроково вилетіла у Сегунду.Online.ua

Турнірна таблиця чемпіонату Німеччини 2016/17 з футболу

"Дивіться на ONLINE.UA турнірну таблицю чемпіонату Німеччини з футболу в сезоні 2016/2017.Лідирує "Баварія". На другому місці - "РБ Лейпциг". Першу трійку замикає дортмундська "Боруссія".У зоні вильоту "Аугсбург", "Інгольштадт" і "Дармштадт". Дивіться: Турнірна таблиця чемпіонату Іспанії 2016/17...Online.ua

Справжній українець: Потап похвалився селфі у вишивнаці

співак не зраджує своєму образу Потап, який останнім часом "світився" на шоу "Голос країни-7", де разом зі своєю підопічною завоював друге місце, вирішив показати прихильникам свій стиль.Так, репер виклав фото у вишиванці. Свій образ співак доповнив червоної бейсболкою і джинсового...Глянец.com

Турнірна таблиця чемпіонату Англії 2016/17 з футболу

"Дивіться на ONLINE.UA турнірну таблицю чемпіонату Англії з футболу в сезоні 2016/2017. Лідирує лондонський "Челсі". На другому місці - "Тоттенхем Хотспур". Першу трійку замикає "Ліверпуль". У зоні вильоту "Суонсі Сіті", "Міддлсбро" і "Сандерленд". Дивіться: Турнірна таблиця чемпіонату Німеччини...Online.ua

Борці з Тернопільщини стали призерами міжнародного турніру в Івано-Франківську

Такі змагання днями проходили в Івано-Франківську. На першу сходинку п’єдесталу зійшов збаражчанин Олександр Михальський у ваговій категорії до 76 кг, другі місця здобули Олександр Мельник також зі Збаража (вагова категорія до 38 кг) та Андрій Демкович з Теребовлі (вагова категорія...Галичина спортивная

учасників було важко, адже усі роботи дуже змістовні. Перемогу здобув автор експерименту Фруктові батарейки Олег Фешовець, учень 8 класу ЗШ№25. Друге місце здобула учениця 11 класу ЗШ №21 Юлія Демків, а третє команда учнів 11 класу УГ №1: Тарас Румежак,...Бліц-інфо

Сумські радіопеленгатори - знову найкращі в Україні

квітня, взяло участь понад сто спортсменів з 11 областей. У загальнокомандному заліку шостий рік поспіль переможцем стали представники Сумської області. Друге місце посіли вінничани, третє — волиняни. В особистому заліку сумчани завоювали п’ять золотих, стільки ж срібних і дві бронзові...RegioNews-Суми

платника податків з Державного реєстру фізичних осіб, а саме 14,1 тис.послуг або 46,8 відс. від загальної кількості адміністративних послуг. На другому місці послуги з надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 3,4 тис.послуг. Ознайомитися з переліком усіх адміністративних послуг,...Херсон Daily

Чернівецькі пауерліфтери вдало виступили на чемпіонаті світу в США

Завдяки високим результатам Україна посіла друге місце у загальному командному заліку.Погляд

У Чернівцях юні інспектори змагалися за перемогу

команди", "Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху", "Медична допомога". Про це інформує Чернівецька міська рада. Переможцями стали учні ліцею №1, друге місце дісталося гімназії №1, третє – ліцею №4, четверте – школі №39, п’яте – школі №2.Погляд

Мукачівські школярі змагалися за першість на туристичній спартакіаді

знань, умінь і навичок, необхідних для проведення туристсько-краєзнавчих подорожей та екскурсій. Відтак, першу сходинку посіла команда Мукачівської ЗОШ 1-3ст. №7, друге місце отримали школярі Мукачівської ЗОШ 1-3ст. №13, а трійку лідерів закрила команда Мукачівського НВК ЗОШ 1-3 ступенів ДНЗ №6,...Голос Карпат

Ринок смартфонів продовжує зростати тільки завдяки трьом китайським компаніям

апаратів, зайнявши таким чином 22,8%. При цьому роком раніше у Samsung був абсолютно ідентичний показник продажів. Apple, як завжди, займає друге місце. У минулому кварталі Купертінівський гігант продав 51,6 млн смартфонів, зайнявши 14,9% ринку. У порівнянні з показником річної давності...Pingvin.pro

Травневий уікенд: які мальовничі каньйони можна відвідати на Черкащині?

— близько 2,5 км, висота кам’яних стін сягає десятиповерхового будинку. Буцький каньйон входить у сотню найкрасивіших місць України та посідає друге місце в рейтингу “Сім чудес Черкащини”. Тут розташовані залишки споруди із величезних брил граніту, схожі на Стоунхендж. Місцеві жителі...Про Все

Черкаські школярі - у числі кращих молодих науковців країни

ступенів №28 імені Т.Г. Шевченка Попов Максим та Диченко Діана. Вони обоє увійшли до числа найкращих молодих науковців України, посівши другі місця. Максим представляв дослідження у галузі археології, Діана – із всесвітньої історії. До перемоги разом з учнями йшли їхні...Про Все

футболу серед команд Ю-19 відбувся у Сумах на полі футбольного центру «Барса». Перед початком матчу господарі, які посідали в таблиці друге місце, випереджали гостей, які йшли шостими, на шість очок. Уже на десятій хвилині матчу вперед господарів вивів Дмитро Тарабара.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Команди юних інспекторів руху змагалися у Чернівцях

дорожнього руху», «Медична допомога». Подія відбулася в чернівецькій школі №3. Відтак, перші місця розподілилися наступним чином: перше місце ліцей №1, друге місце гімназія №1, третє – ліцей №4, четверте – школа №39, п’яте – школа №2. > > > >...Чернівці.ТВ

Коломиянка здобула бронзову медаль у США

Слід зазначити, що жіноча збірна команда українок у командному заліку посіла друге місце. Галичина спортивная