другі місця

Зборівські легкоатлети привезли нагороди з міжнародних змагань у Польщі (ФОТО)

змагань, команда Зборівщини здобула дві золоті, дві срібні та бронзову медалі в особистих змаганнях, а в естафеті 4х100 м посіла друге місце. Загалом, із міжнародних змагань з легкої атлетики в місті Седльце збірна району привезла 9 медалей.Газета "Наш ДЕНЬ"

Російські олігархи обігнали українських за кількістю скуплених паспортів ЄС - ЗМІ

Громадянство Кіпру минулого року купили щонайменше 20 українців. Українці посідають друге місце у купівлі європейських паспортів.Ракурс

Названі ТОП-10 країн, куди українці їдуть без візи

цього року і склала рейтинг країн, які найбільш подобаються українцям для відпочинку "на уїкенд". Згідно зі статистикою, на першому і другому місцях за популярністю для поїздок за кордон - Італія та Польща відповідно. Також серед улюблених закордонних напрямків для українців...Ваші новини

Померла найбагатша жінка світу

жовтня повинно було виповнитися 95 років. У червні журнал Challenges опублікував список найбагатших людей світу, в якому Ліліан Беттанкур посіла друге місце зі статком в?35,8 млрд. Читайте також: Через землетрус у Мексиці загинули понад 230 людей, 1900 - поранені...Єдність

Біженка розповіла світу про збочення Кім Чен Ина

його країна гине від голоду. Найбільше Шалений Кім любить суп з ластівкових гнізд, які для нього привозять з Піднебесної. На другому місці у диктатора ікра. У нього сотні розкішних особняків по всій країні. Величезна влада породжує страх, пропорційний цій самій...Вести-UA

ТОП-10 найпопулярніших нових авто в Європі

На другому місці за підсумками 8 місяців 2017 року - Volkswagen Polo.Motor Media Review

Підсумки 3 туру чемпіонату міста з футболу 8х8

3-1 на їх користь. Отже, одноосібним лідером турніру після трьох турів зі стовідсотковим результатом є команда «Вимпел» – 9 очок. Друге місце у команди «Локомотив» - 7 очок. З 6-ма очками йдуть команди: «ПЧ-18» та «Шанхай». 4 очки має команда...Сайт міста Шепетівка

За два роки кількість новин про боротьбу з корупцією на ТБ зменшилася в 2,5 рази

15% у лютому. Найчастіше згадувані головні теми повідомлень: внутрішня державна політика, діяльність органів влади 16%, злочинність (14%), що уперше посіла друге місце, і війна на сході (10%). Академія української преси провела дослідження за участю вчених Інституту соціології НАН України методом...Зеркало недели (газета)

Понад 2,3 мільярда гривень єдиного внеску сплатили страхувальники Івано-Франківщини

сплатили єдиного внеску суб`єкти господарювання обласного центру - 941,6 млн грн, що на 305,8 млн грн більше, ніж минулоріч. На другому місці Коломийський район - 209,1 млн грн, надходження проти минулого року зросли на 81,8 млн грн, третьому - Долинський...Телерадіокомпанія РАІ

та Шостки. У підсумку шосткинська «Барса» (тренери Світлана Настюха і Лариса Мирошниченко), поступившись лише київській команді ДЮСШ «Стрімкий м’яч», виборола друге місце. Кращим гравцем «Барси» стала Юлія Дмитроченко.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Херсон потрапив у список міст з найбільш забрудненим повітрям

повітря й розібралися, які хімічні сполуки їх забруднюють, передає ПІК. Очолює рейтинг міст з найбільш забрудненою атмосферою місто Дніпро. Почесне друге місце за брудним повітрям посідає Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ). Третє Одеса. А Херсон займає 6 місце у рейтингу міст з...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

міст. За швидкістю вітру Марія виходить на рівень восьмого самого сильного шторму за всю історію спостережень в Атлантичному океані. На другому місці знаходиться ураган Ірма, який раніше в цьому місяці забрав життя 38 людей в Карибському басейні і ще 36...Еспресо TV

дозволили Росії утримувати лідируючі показники світової видобутку «чорного золота». За повідомленням Рамблер з посиланням на Росстат, Росія лідирує, а на другому місці опинилася Саудівська Аравія, яка поступилася РФ 582 тисячі видобутих барелів нафти. Також Росія змогла збільшити обсяг експорту нафти...Повінь

Шестирукий велетень ковалів із Вінниці здобув симпатії глядачів у міжнародному фестивалі (ФОТО)

Окрім того, журі фестивалю присудило ковалям з Вінниці друге місце. Нагадаємо, минулого року вінничани посіли перше місце на фестивалі ковальства.Інформаційна Вінниччина

Сергій ЛАВРИНЕНКО: «Пріоритетом для нас є чемпіонат»

точно триматимемо в голові наступний поєдинок Чемпіонату України проти "Полтави". До Петрового завітає один із лідерів змагань, команда йде на другому місці. Уже за три дні на нас очікує чергове випробування лідером, тому зрозуміло...Ua-football

в Сингапурі. "Якщо подивитися, наприклад, на мій старт у Монці - коли ти відриваєшся, то не можеш бачити хлопця на другому місці. Якщо вони стартують так само добре, як ти, то виявляються в сліпій зоні, і важко зрозуміти, де вони...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Гол захисника Пластуна приніс перемогу ФК "Лудогорець"

Варто відзначити, що цей гол став першим для Пластуна в нинішньому сезоні. Додамо, що після 9-ти турів чемпіонату "Лудогорець" займає друге місце, маючи в активі 21 очко і відстає від лідера на 1...1NEWS

підсумку Сумська обласна спортшкола з технічно-спортивних видів спорту посіла четверте командне місце. В індивідуальному заліку Кирило Галустян (клас «Популярний») посів друге місце. Андрій Кейдун (Клас «Популярний юнаки») фінішував третім. А перемогу тут святкувала Дарья Самодєлова, яка представляла Глухів. У Львові...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини