другі місця

Україна опинилася на другому місці після Нової Зеландії за обсягами постачання вершкового масла в країни Європейського Союзу.Телеканал Ритм

Однак там дозволять поховання померлих лише шляхом підпоховання в могилах або на других місцях родинного поховання.Vежа

в 2017 році зросли на 7%, до 16,5 млн тонн. Найбільший обсяг зернових (6,9 млн тонн) було відвантажено компанією ТІС. Друге місце зайняла компанія «НІБУЛОН» з об'ємом експорту 4,3 млн тонн. На третьому — компанія «Трансбалктермінал», експортувала в 2017 році...Агравері

в Європі, то виходить, що частенько вони здійснювалися в столицях", - пояснив командир. За його словами, остаточне рішення з приводу другого місця дислокації ще не прийняте, але, ймовірно, воно буде знаходиться в районі Шпандау. Нині GSG-9 дислокується в Санкт-Августині під...Еспресо TV

Україна збільшила експорт вершкового масла до ЄС майже у 7 разів

на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Торговий представник України Наталія Микольська, передає УНН.Україна опинилася на другому місці, після Нової Зеландії, за обсягами постачання до ЄС вершкового масла. У січні листопаді 2017 року в ЄС було...Unn.com.ua

традиційно зберігши за собою першість в імпорті українського ячменю, а також Туреччина, яка за рахунок фрахтового аспекту практично подвоїла закупівлі. Друге місце в цьому сезоні посіла Азія, потіснивши Африку. «Азіатське напрямок зіграв за рахунок Китаю. Тоді як Лівія, Алжир, Туніс...Агравері

Україна посіла друге місце за обсягами постачання до ЄС вершкового масла

Україна опинилася на другому місці після Нової Зеландії за обсягами постачання до ЄС вершкового масла.Єдність

Держстат назвав області з найвищою та найменшою інфляцією в 2017 році

Згідно даних держстату, в 2017 році найбільше ціни зросли в Донецькій області. Найнижчим рівень інфляції виявився в Чернівецькій області Ракурс

міської ради. Як виключення вказано: "Комунальному підприємству Комбінат комунальних підприємств дозволити поховання померлих лише шляхом підпоховання в могилах або на других місцях родинного поховання," - йдеться у документі. Нагадаємо, у вересні 2017 року на полі біля мікрорайону Сабарів почали зводити...Винницкий Бизнес Портал

На другому місці зараз знаходиться нападник мадридського Реала Кріштіану Роналду, на рахунку якого 289 голів у 279 матчах. Нагадаємо, в неділю, 14 січня...Високий замок

Я думала, що це нереально, що я виграю планшет, а мій якраз поламався. Я дуже рада, -сказала зі сцени Евеліна. Друге місце дісталося наймолодшій учасниці шоу — Юлії Зелінській, третє — Левчук Вікторії, четверте — Масиму Трісці, п‘яте — Беспетчук...Vежа

участь дівчата, представники Берегівського району ДЮФК «Берегвідейк». Спочатку колективи учасниць були розподілені на 2 групи, а потім ті, котрі посіли другі місця, суперничали за «бронзу», а переможці зійшлися в матчі за головний приз. Ігри, як і в хлопців, показали, високий...Жіночий футбол України

Топ позитивних новин тижня (08.01-14.01)

колишня чемпіонка світу, зайняли, відповідно, 3-е та 7-е місця. Першу сходинку жіночого рейтингу посіла чемпіонка світу з Китаю Хоу Іфань (2680), друге місце дісталося її співвітчизниці Цзю Веньцзюнь (2571). Читати повністю ------------------------------------------------------------------"НАФТОГАЗ" ХОЧЕ ВІДНОВИТИ РОДОВИЩА ГАЗУ НА ЛЬВІВЩИНІ------------------------------------------------------------------ Вони були відкриті та...Ваші новини

У Херсонщині відбувся відбувся турнір із настільного тенісу

якому взяли участь представники організацій та установ району, ветерани та любителі спорту. За результатами колового турніру перемогу здобув Сіденко Дмитро. Друге місце зайняв Маловічко Віталій, третім призером став Балута Євген. Призери турніру були нагороджені грамотами та подарунками від відділу культури...Новости Херсонщины

Кропивницькі баскетболісти вдруге здолали «Маріуполь» (ФОТО)

Володимир Цибін (12), Богдан Сосой (7 очок, 13 результативних передач),Вячеслав Моторчук (10 очок). Після двох домашніх перемог кропивиничани закріпилися на другому місці у Групі 1, набравши 25 очок і маючи 11 перемог 3 поразки. Наступний тур Золотой вєк проведе 20-21...Гречка

928 людей з розладами психіки через вживання алкоголю та наркотичних речовин. Серед таких розладів: синдром залежності, амнестичний синдром, психотичний розлад та інші. На другому місці — розлади, які …Запись У МОЗ назвали найрозповсюдженіші психічні розлади українців впервые появилась Трибуна.Трибуна Полтава

"Шальке" з Коноплянкою програв битву за друге місце (+ВІДЕО)

вихід на заміну Тімо Вернера, який за три хвилини оформив гол та результативну передачу.Таким чином, саме господарі вийшли на чисте друге місце турнірної таблиці."Лейпциг" - "Шальке" - 3:1 Голи: Кейта, 41, Вернер, 69, Брума, 71 -Налдо...Футбол газета

- за ним Главная страница Новини?: 10:22, 14/01/2018, Фелікс Розенквіст став переможцем гонки Формули Е у Марокко. На другому місці фінішував Себастьян Буемі, також на подіум піднявся Сем Берд. Лукас ді Грассі взагалі не дістався до фінішу. (Mahindra...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Помер всесвітньовідомий буковинський спортсмен

Юхима Штемплера. Пізніше тренувався у Семена Мошковича, заслуженого тренера України Дениса Тищука та Григорія Істратія. У 1975 році Сергій Яненко посів друге місце (дистанція 5000 метрів) на першості України серед школярів, яка відбулася у Донецьку. А через 15 років буковинець став третім...Погляд

Беха. Пізніше тренувався у Семена Мошковича, заслуженого тренера України Дениса Тищука та Григорія Істратія. У 1975 році Сергій Яненко посів друге місце (дистанція 5000 метрів) на першості України серед школярів, яка відбулася у Донецьку. А через 15 років буковинець став...Буковинська правда