другі місця

За даними сайту whosamled.com, Funky Drummer семплювали понад 1300 музикантів. У 2014 році Стаблфилд зайняв друге місце в списку кращих барабанщиків всіх часів за версією видання LA Weekly.Art-news

Українські шпажисти завоювали "срібло" етапу Кубка світу

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах посіла друге місце на командному Кубку світу в канадському Ванкувері. Лише у вирішальному поєдинку українські шпажисти поступилися чехам з рахунком 40:35.Зеркало недели (газета)

На дистанції 60 метрів уродженка обласного центру Вікторія КАЩЕЄВА стала «срібною «призеркою. У секторі штовхання ядра сумчанин Ігор МУСІЄНКО посів друге місце. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Ощадбанк знижує ставки за депозитами фізичних осіб

єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2017 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (210,099 млрд грн) серед 93 банків, що діяли в країні.Интерфакс-Украина

у порівнянні з попереднім роком. "Найбільше туристів у 2016 році приїхало до Польщі з Німеччини - майже 1,6 млн. На другому місці опинилися туристи з Великої Британії, число яких склало 443 тис. Третя сходинка - за українцями, до Польщі їх...Європейська правда

та тренер Ольга Асадча. Могилянку відзначили призом за кращу заяву позивача, а Олег Дикий став кращим оратором у фіналі конкурсу. Друге місце посіла команда з університету Софії (Болгарія), третє британці з Кембриджського університету. Усього у конкурсі взяли участь 20...Урядовий Кур'єр

клубами і гравцями. Сума місячних виплат в київській і донецькій командах коливається від 10 000 до 300 000 доларів. На другому місці йдуть представники луганської Зорі з окладом в 2 000 20 000 доларів на місяць. Дніпро і Ворскла платять...Spy-Football

Обсяги торгівлі зброєю зросли до найвищого рівня після холодної війни

торгівлі зброєю протягом цього періоду досягнув рівня 1950 року, стверджують дослідники. Найбільшим імпортером зброї за пять років була Індія, на другому місці Саудівська Аравія.Український Простір

У лідери президентських виборів в Еквадорі вийшов Ленін

першого туру президентських виборів в Еквадорі лідирує колишній віце-президент держави Ленін Моренно, кандидат від правлячого лівого блоку "Альянс Країна". На другому місці серед 8 кандидатів - представник опозиційного правоцентристського Руху CREO екс-банкір Гільєрмо Ласо. Такі попередні дані Національної виборчої ради...Зеркало недели (газета)

не лише книги мого авторства. Проте доступ до книжок обмежений і книголюбів не задовольняє навіть Київ! Половина замовників кияни, на другому місці Львів, де з книгарнями, здавалося, все в порядку. За словами А. Кокотюхи, замовляли не лише його книги, а...Ukraine Art News

Конкурси і змагання

у фіналі Гордона Хейворда з "Юти" і став найбільш вправним гравцем НБА.https://www.youtube.com/watch?v=O201LGCN2PQКонкурс слем-данківГленн Робінсон з "Індіани" виконав найефектніший данк, на другому місці розташувався Дерік Джонс з "Фінікса".https://www.youtube.com/watch?v=vCeQFAPEt9UДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: НБА. Матч всіх зірок. Світ переміг Америку у поєдинку новачків...Sportanalytic

Польща обрала свого учасника на фінал Євробачення у Києві

відома польська співачка Катажина Мось. У фіналі польського відбору співачку назвали переможницею усі члени журі, а за смс-голосуванням вона зайняла друге місце, що дало перемогу у загальному заліку, передає власний кореспондент Укрінформу. Переможниці символічно вручено авіаквиток на рейс Варшава-Київ, на...Високий замок

На чемпіонаті світу з біатлону переплутали гімн Росії, - ВІДЕО

паузи спортсменам довелося заспівати гімн а капелла. Російська четвірка (Олексій Волков, Максим Цвєтков, Антон Бабіков, Антон Шипулін) виграла естафету, на другому місці фінішували французи, на третьому – австрійці. Українці стали 6-ми.Єдність

(10 чоловіків та 10 жінок). Було зіграно 5 турів. У гострій та напруженій боротьбі серед чоловіків перемогу здобув Віктор Штефан. Друге місце посів Андрій Определяков. Третім став Ігор Сергєйчик. У жінок призова трійка має такий вигляд: Марина Сергєйчик, Наталія Самоукова,...Днепродзержинский спорт

з двигуном 1,4 л тепер складає всього 88 євро, а був більше 1900 євро, що, природно, позначилося на ціні. На другому місці опинився Volkswagen Passat (1196 шт.), на третьому — Skoda Octavia (679 шт.). Менше всього в першій десятці ввезли...Autotheme.info

цифр, то першим у рейтингу загублених речей ідуть водійські посвідчення, посвідчення особи та кредитки, – понад 626 тис. знахідок. На другому місця – одяг. Найчастіше це рукавички або шарфи, – близько 455 тис. Минулого року токійці знайшли і принесли поліцейським...Znaj.ua

Сборная Украины заняла второе место на Кубке Персии

© ФФУ Збірна України з пляжного футболу посіла друге місце на «Кубку Персії», обігравши в матчі третього туру команду Польщі з рахунком 4:2. Свою перемогу наша команда присвятила гравцю збірної...Sportgid

ЧС з біатлону: і тут росіяни відрізнилися позором (ВІДЕО)

з приводу промахів. Одним словом російська біатлоністка зіпсувала свою репутацію. Як відомо, в цій естафеті жіноча збірна України зайняла почесне друге місце у важкій боротьба з підготовленими іноземними суперниками. Переможний фініш Підгрушної Олена просто звів з розуму російського коментатора Губернієва...Replyua

Жіноча збірна України з біатлону, у складі якої спортсменка-прикордонниця, виборола «срібло» на чемпіонаті світу в Австрії

відбулася жіноча естафета. Українська збірна, у складі якої спортсмен-інструктор спортивної команди Спортивного комітету Державної прикордонної служби України Анастасія Меркушина, зайняла друге місце. Під час боротьби за перемогу спортсменка-прикордонниця Анастасія Меркушина передала естафету напарниці на другому місці з відставанням в 10...ClipNews.info

Українці своїми голами допомогли "Ягеллонії" наблизитись до чемпіонства

Дмитро Хомченовський і Тарас Романчук забили в матчі чемпіонату з "Гурником" (5: 0). Додамо, що "Ягеллонія" після 22 турів займає друге місце в чемпіонаті Польщі з 42 очками в своєму активі...Sportgid