другий тайм

Львівська «Енергія» вийшла до 1/4 Кубка України

також розповіли: Фактично, це був бенефіс у виконанні енергетиків, які протягом першої 20-хвилинки змогли сім разів вразити ворота соколят. У другому таймі гравці Сокола були близькими до того, щоб бодай би забити гол престижу. Але, натомість, вони отримали ще два...Щоденний Львів

Юні футболісти «Зірки» U-13 стали переможцями турніру «Різдвяні канікули» в Маріуполі (ФОТО)

Владислав Владіміров й Олександр Жадан. У заключному протистоянні групового етапу Зірка не без проблем здолала запорізький Космос 2:0. Уже в другому таймі забивали Максим Скороход та Захар Дзядик.Тож, кропивничани здобули перше місце в своїй групі й вийшли до півфіналу. За...Гречка

три очки малокобелячківському Маяку. У першому таймі матчу з новосанжарським Ветераном глядачі побачили лише гол Олександра Пустовіта 1:0. На початку другого тайму Маяк, насамперед зусиллями Вячеслава Марусича, довів рахунок до більш переконливого 4:1. Утім, новосанжарські футболісти не кинули грати. І...Тижневик «ЕХО

"Енергія" переконливо здолала "Сокіл"

на останньому рубежі надійно діяв голкіпер «Енергії» Володимир Кардаш, згодом і Андрій Пітуля, а іншим ударам бракувало точності. Більшу частину другого тайму «Сокіл» провів з п’ятим польовим, функції якого виконував Богдан Кручек. Валерій Легчанов також неодноразово випускав Сергія Коваля п’ятим...Галичина спортивная

АНДРОНОВ: «У грі з Італією ми зіштовхнулись з психологічним ступором»

порушення, зрозуміло, що це боротьба і він сам все усвідомлює. Але позначилась в матчі проти Румунії і травма Жукова. У другому таймі він вже не виходив. Ми опинились у вкрай складній ситуації. Довелось Онуфрієнка переводити в центр, а Акіменка -...Спорт.ua

У другому таймі свою перевагу футзалісти Грантеха втілили ще у чотири мячі.Спортивний Житомир

Матч чемпіонату Португалії перервали через трибуну, яка ледь не впала

допомогу. Перший тайм гри завершився з рахунком 1:0 на користь господарів. Як повідомляють прес-служби обох клубів, дата і місце догравання другого тайму будуть визначені на переговорах між сторонами. As imagens que mostram a falta de condies de segurana no estdio...Еспресо TV

але голкіпер житомирян парирував постріл Василя. А от з підступним ударом Ярослава Сороки Олег не впорався 2:0. Не встиг початися другий тайм, як Вознюк відправив у ворота Штурм-Полісся другий мяч. До слова, якби не сейви воротаря олевчан Покальчука, підопічні Романова...Спортивний Житомир

Манчестер Юнайтед - Сток Сіті 3:0.

АПЛ. 23-й тур Манчестер. "Олд Траффорд" "Манчестер Юнайтед" - "Сток Сіті" 3:0 Голи: Валенсія 9, Марсьяль 38, Лукаку 72 "Манчестер Юнайтед": де Хеа, Матіч, Валенсія, Шоу, Лінгард (Феллайні 80), Смоллінг, Марсьяль (Рашфорд 80), Лукаку, Мата (МакТомінай 83), Погба, Джонс "Сток...Ua-football

Хлопці почули і трохи впевненіше заграли в другому таймі. В команді 70% - хлопці 17-19 років, які мріють грати в Екстра-лізі. Тому я хлопцям сказав, що для вас це...Спортивний Житомир

коли відзначився Мартинюк. Проте, дуже скоро Гасюк відквитав один гол, і він ніби розбудив Енергію. Особливо це стало помітно у другому таймі, коли енергетикам вдалося не тільки зрівняти рахунок, а і вийти вперед. Соколята у боргу не залишились, і на...Спортивний Житомир

Раньери: Хочу, чтобы Нант в следующем году выступал в Лиге Европы

Я сказав в перерві своїм підопічним, щоб вони грали в футбол. Поразка, це не проблема, але треба ж грати. У другому таймі ми зіграли краще. Можливо, сьогодні ми заслужили більшого. Тим не менш, ми будемо боротися на протязі всього сезону.Ua-football

Легенда "Карпат" - про львівський дощ, бронежилети Кварцяного і пиво зі своїм зображенням

Зрештою, в "Карпатах" завжди були класні воротарі. - Ваше запрошення в "Карпати" було питанням часу. Удар був сильним, тому в певний момент відчув, що задихаюся. Галичина спортивная

"Ураган" зумів перервати затяжну смугу без перемог

свою дуель Мельнику програв, і подумалося, що нефарт, який переслідує "Ураган" впродовж усього сезону, продовжиться і в цьому матчі. Початок другого тайму ці підозри тільки зміцнив - по-перше, "Титан" заграв гостріше в атаці, створивши два непоганих моменти (удар Єрьоміна парирував...Галичина спортивная

"Ворскла" переглядає двох футболістів

перегляді у команді Василя Сачка зараз перебувають два футболісти.Обидва, до слова, взяли участь у вчорашній грі "біло-зелених" проти "Насафа", зігравши другий тайм за полтавський клуб.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

завжди подобаються уболівальникам. Їх, часом, так не вистачає дорослим командам. Вихованці тренера «Сталі» Антона Литовченко зуміли вичавити максимум. Забивши у другому таймі два м'ячі і не пропустивши в свої ворота жодного вони домоглися перемоги, яка вивела їх в 1/2 фіналу...Днепродзержинский спорт

під силу. І повинні його обігрувати. Могли перемагати – 8:0. У них фактично не було моментів. А ми вийшли на другий тайм і замість знову взяти гру під контроль – пішли в атаку і потрапили в полон. Є, над чим...Все

"Челсі" у більшості не зумів перемогти "Лестер"

почали зустріч і згодом впевнено контролювали зустріч, не дозволяючи ігровій перевазі перейти в руки господарів. Лише видалення Чілуелла в середині другого тайму дозволило синім перехопити ініціативу і підібратися за статистичними показниками ближче до свого суперника, але використати отриману фору команда...Unn.com.ua

"Ворскла" перемогла віце-чемпіона Узбекистану у стартовому спарингу в Туреччині

турецького тренувального збору. Суперником полтавчан став узбецький ФК Насаф, інформує УНН з посиланням на прес-службу Ворскли.Всі результативні дії відбулися у другому таймі. На 63 хвилині Кулач з флангу віддав пас на Кадимяна, і Гегам невідпорно ногою пробив у дальній нижній...Unn.com.ua

Еллардайс: Шокований непрофесіоналізмом гравців Евертона

Головний тренер "Евертона" Сем Еллардайс розкритикував свою команду після поразки "Тоттенхему" в матчі АПЛ (0:4). "Наша гра в другому таймі була шоком. Я б очікував такого в складному матчі, але перший тайм пройшов досить-таки комфортно для нас. Я здивувався краху.Ua-football