другий тайм

на груди у воротарській зоні суперників, розвернувся і зльоту пробив з-під захисника у неприкритий Андрієм П'ятовим лівий кут воріт.На початку другого тайму олександрійці могли забити й третій мяч після втрати м'яча гірниками у центі поля, однак удар Василя Грицука відбив...Гречка

Шаран: Шахтар ми ще ніколи не обігрували

за винятком останніх хвилин, коли фізичні сили нас покидали. В принципі, ми могли забити і третій м'яч на самому початку другого тайму. На завершення хочу побажати Шахтарю удачі в наступних матчах, - сказав Шаран.  ...Новости Александрии

Перед фінальним свистком футболісти Волині і Арсеналу влаштували бійку

ледь не поставили для себе крапку в 2017-му ігровому році командного бійкою. В одному з епізодів вже в компенсований до другого тайму час в центрі поля завелися три третіх номери: Олексій Майданевич і Роман Никитюк. Перший, здається, сказав щось зайве,...Ua-football

Є що згадати.

Гра киянам відверто не вдавалась. Не вражав і суперник, проте Олександру Шовковському регулярно доводилось вступати у гру. Зрештою, в середині другого тайму Євген Хачеріді невдало вибив мяч...Ua-football

Полтавщини завершив сезон. В останньому офіційному матчі року гірники вдома зуміли перемогти ФК “Балкани”, попри те, що з перших хвилин другого тайму грали в меншості. Єдиний гол у зустрічі, після розіграшу кутового, забив Голядинець. З активом у 31 набраний бал “Гірник-Спорт” відправився...Футбол Полтавщини

"Черкаський Дніпро" знову з футбольною поразкою

тайму відкривають рахунок. Маючи перевагу в один м’яч, господарі поля контролюють гру. Команда створює низку моментів біля воріт "Дніпра". У другому таймі "корабели" збільшують тиск. Як наслідок, вже на 52-ій хвилині команда забиває другий м’яч. Дубль у свій актив записує...ВIККА

Не відкидаю цей варіант для себе, як неможливий"

- Днями ти провів свій перший матч у Перший лізі. Час від часу грав, і на перших турнірах я себе зарекомендував як воротар. Галичина спортивная

Cумщини – «Агробізнесом TSK». У першому таймі суперники обмінялись голами (на влучний Дмитра Тарабари господарі відповіли голом Олександра Стецюка). В другому таймі голів команди не забивали. Після завершення товариського матчу команда «Агробізнес ТСК» отримала «золоті» медалі і кубок переможця Чемпіонату...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Хацкевич: У Бєсєдіна і Шепелєва вийшли гарні поєдинки в збірній України U-21

Олександр Хацкевич дав оцінку грі динамівців за молодіжну збірну України. - У мене своя оцінка. Той же Бесєдін вийшов у другому таймі з англійцями і підсилив гру, на високому рівні матч провів і проти Шотландії. Хороший поєдинок проти Англії вийшов...Ua-football

передачу на Олега Галагана. Той зробив ривок, вийшов віч-на-віч із голкіпером і спокійно з ним розібрався. 2:0 Урожай попереду. У другому таймі дрижани зуміли забити гол і скоротити відставання в рахунку. Автором забитого голу став Сергій Потапов. Але більшого їм...Тижневик «ЕХО

- 2:0 (перший матч - 0:0). Джефферсон Фарфан відкрив рахунок на 28-й хвилині, Крістіан Рамос встановив остаточний результат в середині другого тайму. Чемпіонат Світу Кваліфікація 16 листопада Перу - Новая Зеландія 2:0 (1:0). Голи: 1:0 - 28 Фарфан, 2:0 -...Чемпион

Вихованці Академії НФК "Ураган" провели заключні тури першого кола

на його половину поля, і створили три стовідсоткові моменти. На жаль, підвела реалізація, тому на перерву пішли при нульовій нічиї. Другий тайм знову розпочали з атак, але поступово гра вирівнялася, і за дві хвилини до фінального свистка у наші ворота...Галичина спортивная

вирішити долю матча, якби реалізували хоча половину своїх нагод - але лише один раз зуміли реалізувати пенальті. А вже в другому таймі імениті гості вже почали тиснути, намагалися врятувати гру, та ми витримали тиск, а могли ще й збільшити свою...Ужгород.net.ua

1-й тур: професіонали серед аматорів

Дебют на турнірі Гранд-ліги команді CoreValue вдався. Галичина спортивная

було, аби вони звикали один до одного. Але хлопці хороші. Фізично нас вистачає вже на два тайми. Спочатку була проблема -другий тайм ми провалювали. А зараз ніби весь матч граємо добре. Стосовно того, добре чи погано ми укомплектувалися літом, то...Спортивний Житомир

Як Данія розтрощила Ірландію та вийшла на ЧС-2018

хвилині зусиллями Шейна Даффі, однак на перерву вони пішли поступаючись 1:2. У данців відзначилися Андреас Крістінсен та Крістіан Еріксен. У другому таймі Еріксен забив ще двічі та оформив хет-трик, а крапку у матчі на останній хвилині поставив Ніклас Бендтнер, який...Еспресо TV

на Мундіаль. Ірландці відкрили рахунок вже на 6-й хвилині, але на перерву команди йшли за лідерства гостей - 1:2. У другому таймі данці тричі вразили ворота суперника. Хет-триком відзначився хавбек Тоттенгема Крістіан Еріксен. У першому поєдинку між командами було зафіксовано...Чемпион

туру кваліфікації Євро-2019 перемогла Шотландію 2:0. За декілька секунд до перерви українцям вдалося відкрити рахунок - відзначився Андрій Борячук. У другому таймі синьо-жовті володіли ініціативою, але не спромоглися реалізувати декілька небезпечних моментів. Через це отримали нервову закінчення. Проте в одній...Чемпион

Сборная Нигерии обыграла Аргентину, забив четыре мяча

Минає шість років і "альбіселесте" знову пропускають чотири голи від Нігерії. А в другому таймі Аргентина все втратила за дві хвилини.Ua-football

не стабільно грала на початку сезону, з чим це повязано? - Думаю, це більш психологічна проблема. Після певних помилок в другому таймі команда десь втрачає пильність, концентрацію. За рахунок цього отримуємо образливі мячі у наші ворота. Хоча матч з Енергією...Спортивний Житомир