другий тайм

Гранд-ліга Львова: "Галицька Здоба" - поза конкуренцією

попередніх матчів, також все було вирішено у першому таймі. У першій 15-ти хвилинці гравці «Євробуду-КМ» зуміли забити чотири рази. В другому таймі команди обмінялися голами й в підсумку все завершилося перемогою «євробудівців» з рахунком 5:1. Варто відзначити, що хет-триком у...Галичина спортивная

Бордіян (“Шериф”) та Антон Каніболоцький(“Карабах”) розпочали матч на лаві запасних, а екс-гравець “Металіста”, “Говерли” і “Геліоса” вийшов на поле в другому таймі. Ян Лаштувка та Руслан Ротань допомогли своїй Славії здолати БАТЕ з рахунком 1:0. Єдиний гол був забитий з...Spy-Football

Миколаївські військові зіграли в футбол зі збірною ветеранів

і вдало атакували. Натомість, коли м’яч потрапляв до Захисників – вони контратакували. Але – перший тайм дав нейтральний рахунок 0:0. Другий тайм був дуже без перебільшення вирішальним: на дев’ятій хвилині миколаївські військові забивають перший видовищний гол! Гра ставала дедалі динамічнішою...Миколаївська правда

Прем’єр-ліги завершився перемогою київського “Динамо” над донецьким “Шахтарем”, повідомляє офіційний сайт змагань. Єдиний гол у “класичному дербі” на самому початку другого тайму забив Демьерсі Мбокані, який повернувся в “Динамо” після оренди. Так, на 46-й хвилині “біло-сині” розвели м’яч з центру...Український Інтерес

Роман Гнатів: "Поки що виходимо на кожну гру перемагати"

гру, напевно, вплинули два швидкі голи. Хлопці відчули впевненість, розпочали грати розкуто. Це їм додало позитивних емоцій. А коли у другому таймі пропустили гол, то впевненість перейшла у самовпевненість. Одразу зникла гра, одразу виникали загрози поблизу наших воріт. Це доводить...Галичина спортивная

другому таймі у двох команд було багато моментів. "Хацкевич зараз змушує Динамо швидко думати та швидко атакувати.1NEWS

У дебюті другого тайму наша команда пропустила втретє. Чернівецька команда у двох матчах першості України поки що не набрала жодного очка. - Ми серйозно...Буковинська правда

Футбольний Кубок Іршавщини: "Бужора" здолала "Лозу"

вода через сито й зовсім поруч із воротарем залетів у сітку й підсумував рахунок першої половини двобою 2:0. "На старті другого тайму Михайло Рацин кинув у бій найближчий резерв, та суті справи це не змінило. Іршавці, як і на старті...Голос Карпат

Шабанов: У грі нам ще потрібно додавати, особливо в атаці

- Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, ми відповідали на атаки суперника своїми атаками, могли забити. А ось другий тайм провели гірше, довелося багато оборонятися.Ua-football

гру своєї команди проти Зірки в рамках другого туру Премєр-ліги. - У перерві ми говорили, що повинні ще додати. Але другий тайм у нас не вийшов, Зірка може записати його собі в актив. Господарі грали з перевагою, особливо в наприкінці.Online.ua

складі один з кращих виконавців під цю схему, тому ми зобовязані були забезпечити себе. Десь придивлялися, хотіли відчути суперника. У другому таймі ми переграли донеччан за емоціями і бажанням. Так, може, і не було стовідсоткових моментів, але суперник стояв на...Online.ua

Головний тренер Скали: Ми серйозно готувалися до матчу з буковинською командою

гру, напевно, вплинули два швидкі голи. Хлопці відчули впевненість, розпочали грати розкуто. Це їм додало позитивних емоцій. А коли у другому таймі пропустили гол, то впевненість перейшла у самовпевненість. Одразу зникла гра, одразу виникали загрози поблизу наших воріт. Це доводить...Погляд

на уругвайця Рібаса 1:1. За десять хвилин до кінця першої половини Ребенок змарнував чудовий шанс, програвши дуель Мисаку. На старті другого тайму Аркес втратив мяча, і помилкою іспанця сповна скористався Шарпар. У компенсований час Одарюк після розіграшу штрафного встановив остаточний...Online.ua

Аль-Ахлі на зборах в Австрії обіграв Аланьяспор з турецької Суперліги. Підопічні Сергія Реброва вийшли вперед на 20-й хвилині, а у другому таймі ще двічі вразили ворота суперника. Водночас команда із Саудівської Аравії змогла зберегти свої ворота недоторканими, пише Футбол 24.1NEWS

був також дебютним у поточному чемпіонаті. Тернополяни вели гру, однак розгубили безліч моментів, зумівши дотиснути суперника лише в компенсований до другого тайму час: Апанчук і Гуральський дарують "зелено-жовтим" три очки. "Поділля" знову не зміг порадувати своїх уболівальників, програвши другий поспіль...Спортивний Житомир

господарів підстрахував ще один захисник, який врятував ворота та перевів м'яч на кутовий. На перерву команди пішли з рахунком 0:0. Другий тайм Господарі по перерві часу не гаяли. З перших хвилин другої половини гри показали досить агресивні дії в атаці.Online.ua

Поклонский: Довбик і Вакулко тренуються з Дніпром

покараємо. Це однозначно. Він не повинен був, думаю, бити пенальті, адже перед цим забив Костишин. - Склалося враження, що в другому таймі у вас було найбільше претензій до Костишина... - Так, він повинен був перекривати опорного...Ua-football

повністю розвалили гру, яка у нашому виконанні була дуже поганою. Більше чекали від Немтінова та від наших лідерів. Хоча у другому таймі зуміли вирівняти хід гри за рахунок замін, однак знову помилка Геника призвела до того, що ми програли 1:3.Online.ua

Чергова осічка Зорі та рекомендації для Динамо від силовиків.

стала бездарна гра команди Наварро в захисті. Вже на пятій хвилині відзначився Коломоєць. "Карпати" відреагували голом Себи Рібаса, проте у другому таймі забили Шарпар та Одарюк 1:3 на користь "Ворскли". Нарешті в третьому матчі дня "Зірка" та "Олімпік"...Ua-football

Зірка - Олімпік 0:0.

складі один з кращих виконавців під цю схему, тому ми зобов'язані були забезпечити себе. Десь придивлялися, хотіли відчути суперника. У другому таймі ми переграли донеччан за емоціями і бажанням. Так, може, і не було стовідсоткових моментів, але суперник стояв на...Ua-football