другий тайм

Почеттіно: Коли не можеш грати на своєму кращому рівні, потрібно вірити

У другому таймі гра була більш збалансованою. Можливо, ми були більш розслабленими, і сказали гравцям про це в перерві.Ua-football

Реал - Малага 2:1.

в 19-му турі іспанської Прімери. Команді Зідана вдалося перервати серію невдач завдяки своєму капітанові - Серхіо Рамос відзначився дублем. У другому таймі Малага один м'яч відіграла, але Реал більше шансів супернику не давав, завдяки чому зберіг за собою першу сходинку...Ua-football

Фантастичний камбек Тоттенхема проти Сіті

Пропустивши два м'ячі на початку другого тайму, Шпори знайшли в собі сили зрівняти рахунок і вирвати таким чином один пункт в грі з Городянами (2:2).Новини футболу

"Динамо" виграло перший матч року (ВІДЕО)

"Санкт-Паулі". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він став дебютним для киян на зборах в Марбельї, а всі чотири голи були забиті у другому таймі.Товариський матч"Динамо" - "Санкт-Паулі" - 3:1Голи: Бєсєдін, 56, Гармаш, 58, Морозюк, 72 - Дудзяк, 87https://www.youtube.com/watch?v=6_rDwaPVlOEСайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

Тернопільська "Нива" пройшла в 1/16 фіналу Кубка футзальної ліги

У першому таймі глядачі побачили лише один гол. У середині 20-ти хвилинки відзначився Дмитро Галадей. Куди цікавіше розгорталися події у другому таймі. Спочатку Ігор Кохман зрівняв рахунок (Ігор є гравцем "Ниви", але у футзальній лізі захищах кольори іншої команди), але...Галичина спортивная

Контрольний матч.

Київське "Динамо" впевнено перемогло "Санкт-Паулі" в першому контрольному матчі на зборі в Іспанії. "Динамо" Київ "Санкт-Паулі" Гамбург 3:1 Ua-football

КАН-2017.

трохи розслабилася, то чи напруженість спала з Малі (а, швидше за все, воєдино зійшлися обидва чинники), команда Алена Жиресса в другому таймі виглядала в атаці цікавіше свого суперника. Особливо старався Марега, який як мінімум двічі міг зрівнювати рахунок. У першому...Ua-football

Ліверпуль - Суонсі 2:3.

продовжила серію невдалих ігор, цього разу червоні і зовсім програли одному з головних аутсайдерів чемпіонату. На дубль Льоренте на початку другого тайму дублем відповів Фірміно, але захопившись спробами вирвати перемогу, Ліверпуль пропустив в контратаці третій м'яч, який поставив крапку в...Ua-football

Прімера. 19-й тур.

низом. Але гостей цей маневр не врятував. Моментів забити більше майже й не було. А "Еспаньол" ще раз відзначився в другому таймі. Марк Наварро з лінії штрафного майданчика...Ua-football

Мілан - Наполі.

м'ячів, атака Наполі зазнає деякі труднощі. Сампдорію Партенопеї дотиснули лише в компенсований арбітром час, ворота аутсайдера Пескари роздрукували тільки у другому таймі, так і зі Спецією в Коппе було не все так вже і просто. До того ж, головним бомбардиром...Новини футболу

Артур Подлюк та Владислав Щербань, і в результаті на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь Сокола. А у другому таймі футзалісти ЛТК/ІнБев/НПУ намагались виправити становище, що було логічно. Однак, гол Олександра Педяша перекреслив усі сподівання господарів майданчику 1:4.Спортивний Житомир

збільшити перевагу. Але щільний ігровий графік, три гри за чотири дні, далися взнаки. Підопічні Ігоря Левицького відчутно втомилися до середини другого тайму і віддали ініціативу супернику. "Чайка" спочатку зрівняла рахунок після помилки воротаря житомирян Дмитра Міхєєва, а на останніх хвилинах...Спортивний Житомир

"Олімпік" - "Металург Запоріжжя" 1:0 У другому таймі "Олімпік" забив гол ударом зі штрафного в "дев'ятку".Ua-football

"Енергія-2" ЛДУФК - Віза-Вторма: гра в одні ворота

хорошій грі воротаря львів’ян Войтовича у ворота суперника забила лише три «сухі» голи. У відповідь господарі не змогли протиставити нічого. Другий тайм поєдинку перетворився лише на формальність — залишалося запитання з яким рахунком «Віза-Вторма» здобуде свою третю перемогу поспіль у...Галичина спортивная

"Княжий Ринок" - "Ураган-2": перемога львів

Перемога львів’янам у цьому матчі далася на класі. Молодих та амбітних суперників з другої команди «Урагана» вдалося дотиснути лише у другому таймі. Перша половина матчу, як і увесь матч загалом, пройшов за переваги «княжичів». Втім, недооцінка молодих 15-17 річних хлопців...Галичина спортивная

Владимир КЛИЧКО: «Пришлось сыграть в футбол в Киеве и Милане»

команди складають футболісти київського «Динамо». Команду «Зірки світу» тренує Франц Беккенбауер, з яким ми через роки подружимося. Пам'ятаю як у другому таймі Олег одягнув воротарський светр та рукавички і став у ворота збірної світу, а бельгійський голкіпер Пфафф у футболці...Спорт.ua

Львівський футзальний «Княжий Ринок» здобув свою другу перемогу у чемпіонаті другої ліги. Перемога львів’янам у цьому матчі далася на класі. Молодих та амбітних суперників з другої команди «Урагана» вдалося дотиснути лише у другому таймі. Гал-info

простріл, а А.Новак зміг захистити свої ворота від атаки казахів. Таким чином, 1-й тайм закінчився із рахунком 0:0.   У другому таймі вийшов оновлений склад команди, яка створювала більше моментів у грі. На 55-й хвилині В.Пономар, обігравши захисника в карному...Новини Кіровоградщини

снаряд обрав правильний шлях – 3:0. Тонку передачу в один дотик на Євгена віддав Дмитро Кравченко.        Початок другого тайму «Ворскла» провела так само активно, як і перший, з єдиною різницею – не вдалося забити швидкий гол. Суперник,...Vpoltave.info

КАН-2017.

підставити ногу. У другому випадку у всій красі проявив себе Севе, майстерно поклавши снаряд прямим ударом зі штрафного. На початку другого тайму сенегальці тільки увійшли в раж, засипавши суперника цілою порцією гострих контратак. На виручку "воїнам" приходив і каркас воріт...Ua-football