другий тайм

Ужгородські "Карпати" впевнено закріпились на другій сходинці турнірної таблиці

наприкінці першого періоду наші дівчататаки змусили господарок бути в ролі наздоганяючих. Перша половина зустрічі завершилася на користь Карпат - 11:10. Другий тайм за напругою був ще гострішим ніхто не хотів поступатися, було багато боротьби, як наслідок чимала кількість штрафних хвилин...Голос Карпат

Переконлива перемога у виїзному матчі жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу

студентки нашого вишу, добре зорганізувавши оборону своїх воріт та не програвши жодного ігрового єдиноборства, нейтралізували атакувальні починання суперниць. Лише наприкінці другого тайму, з рахунком 0:6 на користь жіночої збірної ЛДУФК, господаркам вдалось забити у відповідь всього один м’яч. Варто відзначити,...Галичина спортивная

Микола Матвієнко: "В мене у Львові все в порядку"

Андрій Шевченко вже після матчу? – Привітали з дебютом і сказали, що весь матч потрібно було грати так, як провели другий тайм. Але це було адресовано, мабуть, всій команді, а не тільки мені. – Могли зіграти успішніше в Загребі? –...Галичина спортивная

Збірна Бразилії достроково вийшла на ЧС-2018

парагвайців влітали на 34, 64 і 86 хвилинах. Авторами забитих м'ячів став Коутіньо, Неймар і Марсело 3:0.Примітно, що на початку другого тайму пенальті не реалізував Неймар. Зазначимо, футболіст київського "Динамо" Дерліс Гонсалес вийшов у старті Парагваю і провів 56 хвилин...Unn.com.ua

гра, але ані Холод з боку українців, ані Шмід і Мюр з австрійської сторони не скористалися своїми гольовими нагодами. Початок другого тайму проходив за тим же сценарієм, що і дебют першого. Австрійці постійно нагнітали ситуацію біля воріт Лтайфа та користувалися...Spy-Football

Арбітр скасував гол у матчі Франції та Іспанії після підказки відеоасистента

Цвайєр кілька разів звертався до відеоассистента, у тому числі під час забитого гола француза Антуана Грізманна у ворота іспанців у другому таймі. Після підказки Цвайєр прийняв рішення не зараховувати забитий м'яч, що викликало невдоволення в лавах французьких уболівальників і гравців.Зеркало недели (газета)

А на перерву пішли навіть з різницею в два голи - у свої ворота забив захисник шведів Гранквіст. Однак у другому таймі, завдяки дублю Клаессона, гості зрівняли рахунок. Вирішальним моментом матчу став автогол Канселу вже в компенсований арбітром час. Дивіться...Znaj.ua

допомогли прийняти правильне рішення Головний арбітр товариського матчу між збірними Франції та Іспанії Фелікс Цвайер скасував гол Антуана Грізманн в другому таймі. Цвайер звернувся до відеоассістенту, який вказав йому, що м'яч був забитий з положення поза грою. Після підказки рефері...Znaj.ua

Сборная Украины U-21 разошлась миром с Сербией

команду вперед. Відігратися ж підопічні Олександра Головка зуміли ще до перерви — Добвик обіграв Ніколіча з зрівняв рахунок в матчі. Другий тайм ніяких корективів в підсумковий рахунок матчу не вніс — 1:1. Товариський матч Сербія U-20 — Україна U-21 —...Спорт.ua

Кривдник збірної України команда Хорватії зазнала розгромної поразки від Естонії

2:0. Калініч неймовірними зусиллями парирував удар головою Янара Тоомета, який тут же пробив з гострого кута уздовж лінії воріт. У другому таймі збірна Естонії виглядала гідно і ні в чому не поступалася грізному супернику. Завдяки серії замін в кінцівці господарі...Unn.com.ua

футболу України. Господарі володіли мінімальною перевагою та першими повели у рахунку. Відігратися ж підопічні Олександра Головка зуміли ще до перерви. Другий тайм ніяких корективів в підсумковий рахунок матчу не вніс - 1:1. Товариський матч з футболу Сербія U-20 - Україна...Чемпион

Сборная Украины U-19 завершила выступления в элит-раунде Евро-2017

змусив капітулювати кіпера українців Луніна. Пропустивши, «синьо-жовті» пішли відіграватися, але змінити рахунок до перерви підопічним Володимира Єзерського не вдалося. Початок другого тайму теж видався не найкращим для українців. Вже у дебюті другій половини зустрічі все той же Лаппалайнен, вдало виконавши...Спорт.ua

Збірна України U-17 гратиме на Євро-2017

гра, але ані Холод з боку українців, ані Шмід та Мюр з австрійської сторони не скористалися своїми гольовими нагодами. Початок другого тайму проходив за тим же сценарієм, що і дебют першого. Австрійці постійно нагнітали ситуацію біля воріт Лтайфа і користувалися...Галичина спортивная

ГК "КДЮСШ-ЛДУФК" здобув перше очко у сезоні

нічийним, але після перерви ми посипалися. Я сказав хлопцям: «Все добре, але чому ж ви не грали так і в другому таймі?» Про це ж ми поговорили і перед повторним матчем і в нас вже вийшло краще. У нас залишилось...Галичина спортивная

Украина U-18 - победитель Кубка Федераций

хвилині Хахльов виконав м’який навіс до штрафного, а Бондар ледь помітним дотиком подовжив політ «сферу» у сітку воріт суперників. У другому таймі вже долала в активності збірна Латвії, яка спробувала взяти під контроль центральну зону. Щоправда, і в «синьо-жовтих» у...Спорт.ua

Леоненко: Купіть Ріанчо квиток додому

Ротань біг замикати... Де був Коваленко?Це - "раульщина". Та ж модель гри, що в "Динамо". Те ж саме - другий тайм тримаємо м'яч, як і кияни. Але моментів як не було, так і немає.Купуйте квиток Раулю і відправляйте додому.Футбол газета

"Отрада" (Глибівка) - новий володар Кубка чемпіонів міст та районів

Максимчук. Ближче до перерви пістинчанам вдалося трохи оговтатися і вирівняти гру. У підсумку, на антракт команди пішли за рахунку 0:0. Другий тайм видався набагато видовищнішим, ніж перший. Після відпочинку глядачі побачили зовсім інший "Кремінь". Футболісти Пістиня, підтримувані своїми уболівальниками, пішли...Галичина спортивная

на користь гостей. За охтирчан голами відзначились Євген Лозовий на 12-й хвилині та Станіслав Передистий на 34-й перевагу подвоїв. У другому таймі, на 64-й хвилині матчу В’ячеслав Піднебенний зробив рахунок 3:0 на користь охтирської команди, а через 5 хвилин господарі...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сборная Украины U-17 выиграла Кубок Федераций

Леоненко радить звільнити тренера збірної

Ротань біг замикати... Де був Коваленко? Це - "раульщина". Та ж модель гри, що в "Динамо". Те ж саме - другий тайм тримаємо м'яч, як і кияни. Але моментів як не було, так і немає. Купіть квиток Раулю Ріанчо і...Футбольні трансфери