другий тайм

Відомі перші чвертьфіналісти Чемпіонату світу з футболу: опубліковано відео

Долю матчу визначив гол Янхеля Еррери на 108-й хвилині. У середині другого тайму Бруну Шадаш оформив дубль. Уругвай - Саудівська Аравія (31 травня)3.Online.ua

Кременчуцький регбіст привіз додому пам

віком до 20 років відбулась на столичному стадіоні ВПС 25 травня. Перший тайм завершився перемогою польської збірної — 12:0. В другому таймі українці набрали 7 очок, але поступилася натиску противника і програли з рахунком 27:7. 27 травня у другому спарингу...Кременчугский Телеграф

Наші за кордоном.

"Люмінус Арени" в 30-градусну спеку одразу ж прибрали м'яч до рук (хай і не вмикали швидкості) і вже на початку другого тайму повели...Ua-football

Результати четвертого туру Гранд-ліги Львова з міні-футболу

матч був, як кажуть, за шість очок. В підсумку сильнішими виявилися гравці «Здвигу». Ключовим епізодом в цій грі став початок другого тайму. «Нові імена» повели у рахунку 2:1 і нічого не прогнозувало поразки. «Червоно-Чорні» на рівному місці пропустили 3 голи...Галичина спортивная

"Рочин" - "Чортків-Педуніверситет" 3:0: нокаут у першому таймі

вболівальників, які продемонстрували футбольну «рівновагу» і не тільки, отримали сувенірні горнятка з символікою футбольного клубу. Якщо відверто, то у спекотному другому таймі команди уже матч догравали. Це був якраз той випадок, коли одні не можуть, а іншим не треба. Навіть...Галичина спортивная

Вольфсбург зберіг прописку в Бундеслізі

голу з пенальті Маріо Гомеса, а у повторній зустрічі перемогли з тим же рахунком — на цей раз на початку другого тайму відзначився Виеринья.Таким чином, Вольфсбург продовжить виступати в Бундеслізі і в сезоні 2017/18.Айнтрахт Б — Вольфсбург 0:1 (0:2 за...Новини футболу

Вольфсбург зберіг місце в Бундеслізі

У Брауншвейгу історія повторилась, тільки тепер відзначився не Маріо Гомес, а Вієйрінья, який завдав потужного удару після відскоку на початку другого тайму. Шансів на те, аби забити хоча б гол, "Вольфсбург" супернику не дав. Таким чином, в сезоні 2017/18 в...Ua-football

Переконлива перемога ФК "Львів" над ФК "Малинськ"

Олександру Савошку, який завдає потужний удар з близької відстані, голкіпер “Малинська” ногою дотягнувся та перевів круглого на кутовий. Гості протягом другого тайму виконали два штрафні удари, які не увінчалися успіхом. Останній епізод у грі створює Артур Ременяк, який мав вихід...Галичина спортивная

Чемпіон України з футзалу визначився у Львові

З такою заявкою Продексіма на перемогу команди пішли на перерву. Після екватору другого тайму Енергії таки вдалося відквитати один мяч зусиллями Віталія Танського.Щоденний Львів

ФК Жерм почали не надто впевнено, програючи після першого тайму з рахунком 1:0. Виправляти становище вихованці Віктора Шиманського взялися у другому таймі. Спочатку Бланк після розіграшу штрафного знайшов пасом Лозовика і Владлен відновив статус кво, а невдовзі кращий бомбардир житомирян...Спортивний Житомир

Пенальті та гол-красень Олександра Єлісєєва приніс перемогу житомирському «Поліссю» у матчі з «Таврією»

Обидва мячі підопічні Ігоря Левицького забили у другому таймі зустрічі. Полісся після перемоги над сімферопольською Таврією залишилось на шостій сходинці у групі ІІ.Спортивний Житомир

Представники "Народного фронту" взяли участь у благодійному футбольному матчі між збірними депутатів і журналістів (фоторепортаж)

забито три мu0027ячі. "У наступному році, я думаю, ми будемо ще більш командними гравцями, і разом ми точно сила. У другому таймі ми зібралися, показали, що ми команда, і змогли навіть зрівняти рахунок, відновити інтригу”, - сказав він. За словами...Херсонская городская Газета

Ярмоленко допоміг збірній світу виграти останній матч на легендарному стадіоні: з

Ярмоленкозіграв за збірну світу весь другий тайм і забив третій гол у ворота "Атлетіко". Збірна світу перемогла "Атлетіко" з рахунком 5:4.Online.ua

"Імператор" Тотті зворушливо попрощався з футболом: опубліковано відео

останню гру за "вовків", а після матчузворушливо попрощався з уболівальниками "Роми".У матчі з "Дженоа" (3:2) Тотті вийшов на поле у другому таймі. За цей час "Рома" встигла двічі забити і пропустити. Переможний гол римляни забили на 90-й хвилині, завоювавши срібні...Online.ua

Як Ярмоленко за збірну світу забивав(ВІДЕО)

матч між збірною світу і легендами "Атлетіко" (5: 4).Повідомляє сайт Футбол Україна. Півзахисник "Динамо" Андрій Ярмоленко вийшов на заміну в другому таймі і зіграв під 11-м номером на позиції форварда.Українцеві вдалось забити третій гол збірної світу ударом головою на 56-й...Spy-Football

Гол Ярмоленка за збірну світу

легендами "Атлетіко" та збірною світу. Повідомляють Футбольні трансфери За других виступав українець Андрій Ярмоленко, який з'явився на футбольному полі у другому таймі.Капітан "Динамо" відзначився забитим м'ячем на 56-ій хвилині матчу.Додамо, це був останній матч на "Вісенте Кальдерон".Сайт Footballtransfer, оперативні новини...Футбольні трансфери

хвилині. Автором голу став Михайло Волянюк. Пропущений м’яч, звісно, змусив господарів майданчику йти вперед, але пробити Ципуна «енергетикам» не вдавалось.У другому таймі чинні чемпіони продовжили робити все для того, щоб зрівняти рахунок. Однак, відмінна гра Ципуна у воротах стала однією...Pravda.ks.ua

Головні події матчу відбулися у другому таймі, перша ж частина зустрічі закінчилась нульовою нічиєю. Господарі вже через сім хвилин відігралися, гол...Футбол Полтавщини

У Мадриді пройшов благодійний матч між збірною світу і легендами Атлетико (5:4). Півзахисник Динамо Андрій Ярмоленко вийшов на заміну в другому таймі і грав за під 11-м номером на позиції форварда. Українець забив третій гол збірної світу ударом головою на...1NEWS