другий тайм

Основні події цього фінального поєдинку розгорталися у другому таймі. Втім, уже через чотири хвилини "Ліверпуль" зумів відігратися.Терноград

голів та огляд матчу. Матч склався для англійців невдало з самого початку – травми зазнав лідер команди Мохамед Салах. У другому таймі двох грубих помилок припустився голкіпер Ліверпуля Каріус, який винен у двох пропущених голах. Кріштіану Роналду вшосте поспіль став...24 канал

"Реал Мадрид" втретє поспіль став чемпіоном Ліги Чемпіонів: кращі кадри

змогли забити голів. Статистика показала, що гравці навіть не могли влучити по воротах, майже всі удари йшли повз. Але ось другий тайм став більш результативним. На 47 хвилині рикошетом від гравця "Ліверпуля" Лалана м'яч влучив у ногу Іско, який пробив...Unn.com.ua

"Реал" втретє поспіль став чемпіоном Ліги чемпіонів

команди не змогли забити голів. Статистика показала, що гравці навіть не могли влучити по воротах, майже все повз. Та ось другий тайм став більш результативним. На 47 хвилині рикошетом від гравця "Ліверпуля" Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив...Unn.com.ua

"Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"

француза. Варто також відзначити, що вже у першій половині гри вибули Салах та Карвахаль, котрі були змушені покинути поле через пошкодження.Другий тайм активніше розпочали "вершкові" і вже через декілька хвилин після перерви Іско влучив у перекладину. Рахунок же був відкритий...Sportanalytic

Шедеврально. Великий гол Бейла, який поставив Ліверпуль на коліна

Вихід на поле по ходу другого тайму Гарета Бейла далеко не всі сприйняли з оптимізмом. Однак валлієць сьогодні в черговий раз показав, за що його цінують.Ua-football

Фінал Ліги чемпіонів: «Реал» двічі забив і вивів свою команду вперед

Садіо Мане зрівняв рахунок. Через три хвилини Реал знову забив гол. Рахунок на 69 хвилині матчу - 2:1 На початку другого тайму вершкові почали пресинг мерсесайдців. На 47 хвилині рикошетом від Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по...Главком

"Реал" забив гол, але "Ліверпуль" відразу відповів

забив гол і вивів свою команду вперед. Проте вже через кілька хвилин Садіо Мане зрівняв рахунок, передає УНН. На початку другого тайму вершкові почали пресинг мерсесайдців. На 47 хвилині рикошетом від Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по...Unn.com.ua

Фулхэм обыграл Астон Виллу в финале плей-офф и вышел в АПЛ

(Том Керні скористався хорошою передачею 18-річної зірки "Фулхема" Райана Сессеньона), а "Вілла", незважаючи на сильний тиск на ворота суперника у другому таймі, не змогла відповісти нічим. Команда Стіва Брюса навіть грала з 70-ї хвилини в більшості, оскільки у "Фулхема" був...Ua-football

Прем

Серед тижня команді з Ременова довелося зіграти напружений матч півфіналу турніру пам’яті Карло Мікльоша з ФК «Самбір/Старий Кропивник». У середині другого тайму підопічні Ігор Топоровича «горіли» 0:3, але зібралися з силами і відквитали до мінімуму відставання в рахунку. Це свідчить,...Галичина спортивная

хвилин Назарій Шевченко вивів житомирян уперед, а за декілька хвилин до перерви Артем Меркушов збільшив перевагу "жовто-зелених" до двох м'ячів. Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Господарі намагалися відігратися, тоді як житомиряни так само не збиралися відсиджуватися в обороні. Але...Спортивний Житомир

Фінал Ліги чемпіонів.

- наводить слова Кличка прес-служба УЄФА. Нагадаємо, що схожий сценарій розігрався в фіналі Ліги чемпіонів 2005 року, коли Ліверпуль у другому таймі матчу з Міланом відіграв відставання в три м'ячі і здобув перемогу в серії пенальті. Матч Реал - Ліверпуль...Ua-football

"Нива" перервала серію невдач

25 травня футбольний клуб "Нива" у 28 турі Другої ліги у виїзній грі переміг "Арсенал-Київщину" з рахунком 0:2. Довгоочікувану перемогу тернополянам принесли голи Олексія Литовченка та Олександра Апанчука у другому таймі. Галичина спортивная

участь зірки "Реала" та "Ліверпуля". Всього грало чотири команди, зокрема і зірки жіночого футболу. До речі, боксеру Володимиру Кличку у другому таймі навіть довірили відповідальну роль голкіпера. А ось мер Віталій Кличко обмежився роллю тренера і на поле не виходив.ТаблоID

Поклонський: Якщо будуть варіанти з вищих ліг, я не залишуся в Дніпрі

- Перш за все, дався взнаки брак свіжих футболістів. У нас було 10 футболістів, і в другому таймі не вистачило свіжості. Потрібно було переломити хід гри, пересилити себе, проявити характер.Ua-football

створили. У першому таймі француженки завдали шістьох ударів по воротах суперниць, найнебезпечнішими серед яких були постріли Бронз і Хегерберг. У другому таймі «Ліон» додав у командному плані та виглядав значно сильніше, ніж німецька команда. Француженки регулярно вривалися у штрафний майданчик...Жіночий футбол України

"Скала" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:2

перемоги. І на 70-й хвилині «леви» подвоїли свою перевагу за забитими м’ячами. Прудконогий Руніч, який вийшов на заміну по ходу другого тайму, отримавши передачу в центральному колі, втік від захисників і прокинув кругового повз Гудименка, який, намагаючись врятувати ситуацію, вискочив...Галичина спортивная

себе наша команда поступилася лідеру чемпіонату. Гра була рівна, перший тайм закінчився з рахунком 0-0, та купою нереалізованих моментів. В другому таймі спрацювало негласне правило футболу "не забиваєш ти, забивають тобі"", - написав Долик. Нападник львів'ян красивим дальнім ударом поклав...Бліц-інфо

рахунком 3:3 зіграли у фіналі турніру чемпіонів УЄФА українська збірна друзів Андрія Шевченка проти зірок мадридського "Реалу", інформує 112.ua. У другому таймі рахунок був 3:3, у першому українці перемагали із рахунком 2:1. У турнірі було чотири гри. Спершу змагалась українська...Еспресо TV

Вони зіграють у фіналі Ліги чемпіонів у Києві: «Реал» - найтитулованіший клуб в історії Європи (відео)

шанси парижанам на підсумковий успіх......Але на Парк-де-Пренс їм ніяк не вдавалося відкрити рахунок. А коли Роналду забив на старті другого тайму, то ПСЖ не залишалося нічого іншого, як йти в атаку великими силами. Що вони і робили. У підсумку...Главком