другий тайм

Юнацька ліга УЄФА-2016/17 з футболу Динамо (Київ, Італія) - Бешикташ (Туреччина) 1:1 (1:1) другий тайм Динамо: Маханьков, Наумець, Калюжний, Янаков, Алібеков, Петрусенко, Михайліченко, Кошелєв, Лєднєв, Булеца, Алєксєєв...Чемпион

Ужгородські гандболістки перемогли суперниць із Пряшева у товариському поєдинку. Проте ужгородки швидко збільшили темп гри і протягом десяти наступних хвилин закинули у ворота суперниць 8 м'ячів. ClipNews.info

це повідомляєDepo.Сектор. Після матчу в Одесі Кварцяний заявив наступне: "Мене теж іноді на жінок тягне. Я шукав інспектора перед початком другого тайму. Відправив тренерів: "Знайдіть пана Мельничука, він досвідчений фахівець, нехай пояснить мадам, що не потрібно псувати гру". Тим паче,...ДеПо

Серхі Роберто: Перед матчем з Боруссією не відчуваємо ніякої напруги

Півзахисник "Барселони" Серхі Роберто прокоментував майбутній матч Ліги Чемпіонів проти менхенгладбахської "Боруссії". Команда чудово грала в другому таймі, але нічия не зіпсувала нам налаштування.Ua-football

Бундесліга. Підсумки 13-го туру

Кнаппен немов врізалися в огорожу на великій швидкості.І якщо в першому таймі Кобальтові билися з РБ приблизно на рівних, то другий тайм залишився повністю за Енергетиками. Підопічні Маркуса Вайнцірля програючи в рахунку майже всю другу половину, так і не змогли...Новини футболу

Як арбітри судили "сніговий тур" УПЛ

незгоди з діями судді, то "гірчичник" правомірний. Другий, не менш резонансний момент стався також в штрафній Ворскли, але вже в другому таймі. І пов'язаний він з падінням Бєсєдіна. Подібні моменти в нинішній першості траплялися вже неодноразово і постійно ставали предметом...ДеПо

Як у Києві визначали переможця Кубку Героїв АТО з футболу

на одинадцятиметровий. Втім, футболіст команди зі львівської області схибив, пробиваючи пенальті. Одним словом, гладачам матчу сумувати не було коли.  У другому таймі Пустовойт довів рахунок до непристойного – 3:0. Та як би там не було, але львівські футболісти не здавалися...ДеПо

Матч "Динамо" на снігу - найбільш видовищний в 17 турі УПЛ

динамівців і два м'ячі у відповідь. Навіть трохи заспокоївшись, зустріч продовжувала тримати в напрузі до останніх хвилин. А виходи в другому таймі один на один Кобахідзе і Ярмоленко, особливо передача останньому, могли б прикрасити будь-яку європейську першість. Заслугу у високій...ДеПо

«Дніпро» обіграв «Зорю», а «Сталь» поступилася «Шахтарю»: як це було

розділити на два відрізки: в першому таймі перевага була повністю на боці дніпрян, що вилилося в два забиті голи. У другому таймі домінували господарі і зуміли зрівняти рахунок, але «Дніпро» проявив характер і вирвав таку необхідну перемогу. Уже середині першого...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Спаллетті: Гра Роми не була красивою, але ми боролися

"Зараз ми розпочинаємо фінальну стадію нашої роботи. У другому таймі ми діяли вже набагато краще і відповідно до нашого плану. Якщо ми хочемо демонструвати свої амбіції, то повинні думати наперед.Ua-football

хоча і відбулося на запорізькій Славутич-арені. Гості відкрили рахунок у середині першого тайму, але пропустили на останніх секундах компенсованого до другого тайму часу. Зірка Олександрія 1:1 Голи: Бацула, 90+4 Шендрик, 26 Ще один матч 17-го туру Олімпік Карпати був скасований...Spy-Football

Востаннє команда з обласного центру брала гору над олександрійцями ще у 2004 році. Мяч після удару головою зльоту захисника олександрійців пролетів біля правої стійки воріт Паста. Часу, що лишився, футболістам Олександрії вистачило лише, щоб розіграти мяч. Гречка

"Шахтар" Донецьк - "Сталь" Кам

Удар не вдався. Натомість височезний Комваліус за м’яча не …чіпався, а брати Малакяни у середній лінії не змогли навести лад. Другий тайм пройшов за подібним сценарієм. Гірники продовжували володіти перевагою і м’ячем, а «Сталь» практично залишалась …поза грою. Додатково тренер...Галичина спортивная

Прем

забитий м'яч. На допомогу "гірникам" прийшов пенальті, який заробив Марлос. Сам же бразилець на 31-й хвилині його і реалізував. У другому таймі підопічні Фонсеки намагалися забити другий м'яч, що в результаті їм і вдалося. На 79-й хвилині Тайсон обвідним ударом...Зеркало недели (газета)

Рома перемагає в римському дербі

Голи Кевіна Стротмана і Раджі Наингголана у другому таймі принесли перемогу Вовків над Лаціо (2:0). Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Лаціо — Рома 0:2Голи: Строотман, 64, Наингголан...Новини футболу

Ротань: Результат справедливий

коментарем про результат поєдинку УПЛ з "Зорею" (3:2). - Думаю, матч можна занести в актив. За винятком перших 15-20 хвилин другого тайму, коли ми повністю втратили контроль над грою, почавши грати на утримання рахунку, повністю перевершували суперника. Але і невдалому...Ua-football

Як не старалася команда Реброва вирвати перемогу в другому таймі, нічого у неї не вийшло. Втім, навіть нічиєї вистачило для того, щоб збільшити відрив від третього місця.Ua-football

Серія А. Анонс 15-го туру

Його Фіорентина ніяк не може підібратися до єврокубкової зони, в понеділок до двадцятій хвилині горіла 0:3 на Сан-Сіро, хоч у другому таймі Фіалки продемонстрували характер, ураження уникнути не вдалося. Португальський наставник перебуває під тиском преси та фанів клубу. Єдиний шанс...Новини футболу

"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

нервозність, і за три з половиною хвилин до завершення першого тайму вони вже назбирали п’ять фолів. Проте надалі грали обережно Другий тайм краще розпочали гості, що й вилилось у два забиті голи Андрія Бурдюга. Знову гравці «Епіцентру» пропустили після власних...Галичина спортивная

Лейпциг обіграв Шальке

Завдяки голам на друге хвилинах першого і другого таймів Лейпцигу вдалося на своєму полі обіграти Шальке.Новини футболу