другий тайм

Товариський матч Поділля та Буковини завершився перемогою чернівчан

Суперником чернівецької Буковини у черговому контрольному матчі стала команда другої ліги Поділля (Хмельницький). У середині другого тайму ворота Поділля вразив Сергій Раца. На 26 лютого у чернівецької Буковини запланована контрольна зустріч із ФК Волока.Погляд

Прев

для «зелено-білих» ще й з огляду на те, що гол у відповідь «чорно-сині» забили на третій, останній компенсованій хвилині до другого тайму. До того ж гол Олександр Калітов забив з явним порушенням правил, яке з незрозумілих причин не зафіксували арбітри.Галичина спортивная

Нульова нічия Ниви та Львова

"Ниви" Механіва. На щастя, кіпер у цьому матчі зіграв вище всіляких похвал та неодноразово рятував команду. Зазначимо, що у середині другого тайму гравець "Ниви" вдруге був вилучений з поля. Цього разу другу жовту отримав Богдан Слоневський. Його одразу ж змінив...Галичина спортивная

U-21: Александрия минимально обыграла Волынь

Сам матч видався не багатий на небезпечні моменти біля обох воріт. На другий тайм господарі вийшли більш заряджені на перемогу, їх активність і принесла бажаний результат.Спорт.ua

А вже в другому таймі "Буковина" мала перевагу. Усередині тайму під час однієї з атак з близької відстані господарі забили вирішальний гол. Надалі у нашої...Буковинська правда

"Відкритий Кубок Львівщини": "Княжий Ринок" врятував матч зі "Здвигом"

такій грі «Здвиг» пропустив перший гол наприкінці першого тайму і третій — наприкінці другого. А рахунок у матчі у середині другого тайму вдалося зрівняти Тарасу Мацику. Програючи у рахунку, «Здвиг» пішов рятувати матч з п’ятим польовим гравцем. Після одного з...Галичина спортивная

"Шахтар" поступився іспанській "Сельті" і полишив Лігу Європи

не змогли його замкнути. "Сельта" відповіла в середині тайму ударом Яго Аспаса, після якого Андрій Пятов виручив свою команду. У другому таймі гра була менш видовищною. Іспанцям не вдавалося пробити захист донецької команди, а гравців "Шахтаря", в свою чергу, влаштовував...Ваші новини

"Зеніт" М.Луческу "вилетів" з Ліги Європи

На 24-й хвилині, колишній гравець Дніпра Джуліано відкрив рахунок в матчі. Впродовж першого тайму бельгійцям вдавалося втримувати атаки суперника. У другому таймі оборона бельгійців дала збій на 72 хвилині: Джуліано віддав пас на А.Дзюбу, який подвоїв рахунок у матчі. А...Unn.com.ua

ініціативою і почали створювати моменти і їх було вдосталь, але забит у першій половині вдалося лише один м’яч. На початку другого тайму, подвоїли перевагу і могли забити третій гол, але нападник не поцілив у порожні ворота з центру поля. Зпрацювало...Новини Голої Пристані

Катастрофа "Порту", щастя "Ювентуса" і "Севільї"

"Порту" вчора 65 хвилин грав у чисельній меншості, тому логічно, що "Ювентус" у другому таймі провів два м'ячі і фактично перекреслив шанси португальців на чвертьфіналі. А от "Севілья" хоча й перемогла вдома "Лестер", та в...Sportanalytic

кутового. На перерву команди пішли за нічийного рахунку - 1:1, хоча житомиряни мали не одну нагоду знову вийти вперед. В другому таймі Андрій Лисюк знову вивіви МФК "Житомир" вперед, забивши красивий м'яч зі стандарту. Але, знову ж, втримати перевагу в...Спортивний Житомир

дві жовті карти і як наслідок Порту залишився в меншості. До перерви реалізувати чисельну перевагу Ювентусу не вдалося. А у другому таймі долю поєдинку вирішили гравці що вийшли на заміну. Марко Пяца і Дані Алвес забили по голу і принесли...Spy-Football

Манчестер Юнайтед на класі переміг Сент-Етьєнн

Мати ледь не зрізав м'яч у свої ворота Пажо, але в цілому гра виглядала дуже убаюкивающе...Не зросли швидкості і в другому таймі. Вже на 63-й хвилині манкуніанці залишилися вдесятьох – це Ерік Байлли примудрився заробити дві жовті картки буквально поспіль.Новини футболу

Валенсія шокувала Реал

навісив у штрафну на Роналду, який у своєму стилі вразив ворота головою після прекрасного стрибка. Типовий гол португальця.Реал активно почав другий тайм, намагаючись на перших же хвилинах зрівняти рахунок, проте всі потуги гостей успішно нівелювалися гравцями Валенсії. За весь другий...Новини футболу

Канал Ахметова оштрафують на 30 тис. євро через Лігу чемпіонів

соціальній мережі, що канал "Футбол" порушив умови контракту з УЄФА. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Справа в тому, що канал розпочав показ другого тайму матчу Ліги чемпіонів між "Байєром" та "Атлетіко" із запізненням на 70 секунд.Це грубе порушення правил УЄФА, які передбачають...Sportanalytic

В рамках цього збору «Нафтовик-Укрнафта» проведе декілька контрольних матчів. Перший контрольний матч відбувся 21 лютого з ФК «Полтава». SumyToday

Про це у своєму Facebook написав журналіст Андрій Шахов. "На "Футбол 1" почали другий тайм леверкузенського матчу із затримкою у 70 секунд.Чемпион

гравці, вона атакує великими силами", - пояснив він. "Ми робили помилки, але головне - не здавалися. Іноді нам щастило у другому таймі, але зате до перерви - навпаки. Хотів би я побачити, скільки команд змогло б не пропустити у матчі...Чемпион

"Відкритий Кубок Львівщини": "Галицька Здоба-2" пройшла "Кордон"

команду Сергія Тригубця. До перерви ефектно та ефективно головою пробив Андрій Перун. Саме йому вдалося зрівняти рахунок у матчі. У другому таймі гравці «Галицької Здоби-2» застосували пресинг, який миттєво дав свої плоди. На 22-ій хвилині матчу «жовто-червоні» уже вигравали з...Галичина спортивная

Львівська "Галичанка" на вісім очок відірвалася від суперників у Суперлізі

головний, і тактичні схеми. Вона старається, хвилюється, тому є трошки помилки, але все буде добре», каже Анжела Савченко. У середині другого тайму рахунок на користь «Галичанки» вже збільшився на 10 позначок. Та це ще була не межа. Останні настанови до...Галичина спортивная