другий тайм

господарі відновили рівновагу. Вдруге команда Валерія Кліщенка вийшла вперед на тридцять сьомій хвилині -  влучним ударом відзначився Ярослав Сидоренко. В другому таймі «Олімпія» зрівняла рахунок у матчі, але за рахунок мінімальної домашньої перемоги «Агробізнес» пройшов далі. Успішно подолала стадію 1/16...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сізіхін: Не розумію, за що нам поставили штрафний, який вирішив долю матчу

позиційних помилок, чим дозволили Десні скористатися її сильними сторонами - швидкими флангами. У перерві ми, в принципі, виправили ці помилки. Другий тайм, я вважаю, був повністю за нами. Єдиний неприємний момент - до сих пір не можу зрозуміти, за що...Ua-football

Підсумки 3 туру чемпіонату міста з футболу 8х8

Вже в першому таймі шанхаївці двома голами Денисюка Дениса та одним влучним ударом Скрипки Максима забезпечили собі комфортну перевагу. У другому таймі на гол шанхаївця Пирожка Костянтина в/ч А3730 відповіло голом Капінуса Вадима. Отже, 4-1 перемога команди «Шанхай». Ще однією...Сайт міста Шепетівка

Атлетік - Атлетіко 1:2.

першому таймі обидві команди не поступалися один одному в бажанні забити, моменти були як у однієї так і іншої команди..У другому таймі фортуна посміхалася гостям з Мадрида. На 55 хвилині Анхель Корреа вивів "матрацників" вперед, На 73 хвилині зустрічі Яннік...Ua-football

Кристал виходить в 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд

воротам з якими впевнено впорався Микита Крюков. Кристал теж мав декілька хороших нагод відзначитися, але не вистачало останньої передачі. У другому таймі ситуація на полі кардинально не змінилася. Таврія-Скіф, що має склад з доволі вікових гравців, не змогла запропонувати Кристалу...Мост

Зiрка припиняє боротьбу у кубку України

“Таврію” вперед. А через три хвилини Вячеслав Панфілов встановив рахунок 2:2. До перерви матчу рахунок вже не зазнав змін. У другому таймі зустрічі забитих м’ячів глядачі на стадіоні у Бериславі не побачили. Було призначено додатковий час, під час якого було...Дзеркало Кіровоградщини

Ярмоленко відзначився гольовою передачею в матчі Бундесліги проти "Гамбурга"

Бундесліги проти "Гамбурга" (3:0). Зіндзі Кагава відкрив рахунок на 24-й хвилині після штрафного, який заробив і подав Ярмоленко, а в другому таймі Андрій оформив ассист на Обамеянга. Ярмоленко перейшов в дортмундську "Боруссію" влітку нинішнього року з київського "Динамо". За даними...Зеркало недели (газета)

Ганьба "Карпат" в Франківську, Хорватські ЗМІ викрили Срну

в зв'язку з поведінкою фанів киян на матчі Суперкубку.Аналітики відзначили непогану гру Коноплянки проти "Баварії". Українець вийшов на заміну в другому таймі і навіть мав нагоду забити.Хорватські ЗМІ пишуть, що капітан "Шахтаря" не дав їм коментаря з приводу можливого вживання...Football-ukraine.com

Крах Карпат та Реала, користь Ярмоленка та Ліга Націй УЄФА.

Боришкевича. На перерву йшли під серйозну критику з боку львівських фанатів, яких приїхало чимало у сусідню область. Коли ж в другому таймі господарі забили вдруге (Дербах), вболівальники "Карпат" перервали матч на добрих півгодини, вчинивши масові безлади. Поєдинок...Ua-football

Ярмоленко знову допоміг перемогти "Боруссії" в Бундеслізі

наш хавбек спочатку заробив штрафний, який виконав і який призвів до першого голу у ворота суперників "джмелів", а вже у другому таймі асистував Пьєр-Емеріку Обамеянгу.https://www.youtube.com/watch?v=Ts1l1EYDdRU.@Aubameyang7's 9th goal in 9 @BVB appearances against @HSV. c#HSVBVB pic.twitter.com/1FI7CRnC6E– FOX Sports LIVE! (@FSAsiaLive) 20...Футбольні трансфери

інакше. Рятувальником "Атлетіко" став Облак, потягши удар Адуріца. Для словенського кіпера це вже третій відбитий пенальті в сезоні. А в другому таймі "Атлетіко" скористався тим, чим і повинен був -...Ua-football

Гамбург - Боруссія Д 0:3.

впевненіше. Андрій в підсумку затероризував лівого захисника "Динозаврів" Готоку Сакаї так, що Маркус Гісдоль був змушений міняти японця на початку другого тайму. Варто зауважити, що поки що Ярмоленко в основному проявляє себе як асистент. Саме після його подачі...Ua-football

Шість команд вихованців клубної Академії "Урагану" беруть участь у футбольних змаганнях

менш, потужний "ураганівський" натиск таки призвів до взяття воріт - в середині першого тайму рахунок зумів відкрити Микола Страшний. В другому таймі "Ураган" не збавив обороти, і забив ще два голи - цього разу у виконанні Олександра Пащака та Сергія...Галичина спортивная

Сімферопольська "Таврія" перервала серію невдач у домашньому матчі Кубка України проти "Зірки". Таврія Сімферополь - "Зірка" (Кропивницький) 3:2 Ua-football

Захисник Зірки вибув на тривалий термін

Під час зустрічі Маріуполь-Зірка оборонець отримав надрив мязу і був замінений на початку другого тайму. Ua-football

Львівський регбійний "Сокіл" поступився гостям з Хмельницького

Більш масивні та ваговиті гравці з Хмельницького монотонно продавлювали захист львів'ян. Другий тайм й зовсім опустив «Сокіл» на землю.Галичина спортивная

"Шальке" Коноплянки зазнав розгромної поразки від "Баварії"

після третього пропущеного м'яча доля матчу була вирішена. Варто відзначити, що гравець збірної України Євген Коноплянка вийшов на поле на другий тайм, але результативними діями не запам'ятався. Таким чином, "Баварія" відірвалася від "Шальке" на три очки. Додамо, що  "Шальке" в...Unn.com.ua

точності. І як це часто буває в футболі: не забиваєш ти - забивають тобі. Стримка контратака лохвичан завершилась взяттям воріт. Другий тайм проходив за тим же сценарієм. Атакували ветерани Полтавського району. лохвичани відповідали контратаками. Різниця полягала в тому, що відзначитись...Тижневик «ЕХО