другий колі

Лідери українського тенісу можуть пропустити Вімблдон

серії Великого шолому Вімблдоні, передає УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.П'ята ракетка світу серед жінок Е.Світоліна, яка поступилася в другому колі Бірмінгему Камілі Джорджі, як виявилося, має проблеми з ахіллом і відчуває сильну біль. Остаточне рішення з приводу своєї...Unn.com.ua

Нагадаємо, Світоліна програла італійці Каміле Джорджи у другому колі турніру в Бірмінгемі.1NEWS

Українка Еліна Світоліна програла в другому колі турніру в Бірмінгемі. У трьох сетах Світоліна поступилася італійці Каміла Джорджи.1NEWS

Еліна Світоліна вдало стартувала на турнірі WTA Premier у Бірмінгемі. У другому колі Світоліна зіграє з італійкою Камілою Джорджі.1NEWS

Усі голи футбольного клубу "Нива" Тернопіль у другому колі аматорського чемпіонату...Галичина спортивная

Президент Ниви-В: Місцева влада хоче бачити нас у Першій лізі

перше коло і опинились аж на 10-му місці. Гіпотетично можливості досягти бодай 4-го місця у нас були. Але вже у другому колі з слабкими суперниками ми втратили багато очок. І опинились на 7 місці. За спортивним принципом ми не завоювали...Ua-football

чвертьфіналу, в парному посів перше місце. Софія в особистому та парному розрядах пробилася до чвертьфіналу. Діана в особистому поступилась у другому колі змагань, в парному в чвертьфіналі. Докладно. З 10 по 13 квітня в Одесі відбулись змагання ФТУ другої категорії...Online.ua

Гонки TT 2017 на острові Мен: Результати

стабілізації стану Хатчінсона її відновили, правда, заїзд скоротили з шести кіл (як годиться) на чотири. Данлоп обігнав Хікмана на вже другому колі. Хікман до кінця гонки залишився на другому місці, Харрісон на третьому. Анстей під час змагання зійшов з траси,...CARONIT.club

О.Долгополов пробився у друге коло турніру в Нідерландах

він дістався чвертьфіналу та на Вімблдоні (друге коло). Цього разу він стартував одразу після завершення "Ролан Гарросу". Додамо, що у другому колі на українця очікує двобій із канадцем Вашеком Поспішилом (83 АТР). Як повідомляв УНН, О.Долгополов і С.Стаховський зробили ривок...Unn.com.ua

Цуренко стартувала з розгромної перемоги

у двох сетах довела свою перевагу над бельгійкою Мертенс.Леся Цуренко (Україна) - Елізе Мертенс (Бельгія) - 6:4, 6:1Суперницею Цуренко у другому колі буде переможниця пари Єлена Янковіч (Сербія) - Петра Крейшова (Чехія).ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ролан Гаррос. Світоліна прикро вилетіла в 1/4...Sportanalytic

суперником іспанця на нинішньому турнірі став француз Бенуа Пер. Його Надаль здолав у трьох сетах - 6:1, 6:4, 6:1. У другому колі Надаль взяв верх над голландцем Робіном Хасе - 6:1, 6:4, 6:3. У матчі третього кола він програв лише...Интерфакс-Украина

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 21-го туру

результати. В чотирьох останніх зустрічах підопіним Андрія Чіха вдалося набрати 7 очок. "Чайка" у попередній грі чемпіонату вдруге програла у другому колі. На виїзді команда Віктора Яїчника не встояла перед "ОДЕКом" і втратила шанс обійняти другу позицію. Проте до завершення...Галичина спортивная

через вживання забороненого мельдонія на турнірі в Штутгарті, де дісталася до півфіналу, і в Мадриді, де вона завершила виступ у другому колі. У 2017 році Шарапова не зіграла ні на одному турнірі "Великого шолома". На Відкритому чемпіонаті Австралії виступити їй...Интерфакс-Украина

впевненістю сказати, що перший турнір у новому форматі цілком виправдав очікування вболівальників. Він був значно конструктивнішим та видовищнішим, адже у другому колі між собою змагалися приблизно рівні за класом команди. А переможець чемпіонату – донецький «Шахтар» випередив срібного призера на...Газета "Наш ДЕНЬ"

"Динамо" потіснять із "Олімпійського"

на іншу арену.Столичний клуб вже розпочав пошуки альтернативи.Ймовірний варіант - Одеса, після чого "Чорноморець" зробить добрий жест і зіграє в другому колі на "Олімпійському".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Ужгородки стали бронзовими призерками в чемпіонаті з пляжного гандболу

Херсонщини пройшли змагання з пляжного гандболу серед дівчат, в яких закарпатські спортсменки вдруге поспіль здобули призові нагороди. І хоч в другому колі змагань СДЮШОРівці зазнали декількох поразок, проте завдяки перемог в першому, зуміли забезпечити собі призове місце. Закарпаток обігнали тільки...Голос Карпат

їхню долю повторив у чоловічій частині турніру Коу Лей. Коу Лей, який займає високе 24-е місце у світовому рейтингу, у другому колі несподівано поступився індусу Шарата Камала Ачанти, який повністю домінував за столом. Лише у третій...1NEWS

Ужгородські пляжниці здобули бронзу чемпіонату України з гандболу

Херсонщини пройшли змагання з пляжного гандболу серед дівчат, в яких закарпатські спортсменки вдруге поспіль здобули призові нагороди. І хоч в другому колі змагань СДЮШОРівці зазнали декількох поразок, проте завдяки перемогам в першому, зуміли забезпечити собі призове місце. Закарпаток обігнали тільки...ClipNews.info

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 20-го туру

за поразку у першому колі від "Ковель-Волині". Команда з Ковеля – єдина у Групі 1, яка ще не перемагала у другому колі. Минулого тижня ковельчани вдома з рахунком 0:1 поступилися "Ниві" з Тернополя, пропустивши єдиний гол на першій хвилині матчу.Галичина спортивная

У другому колі, Олару і Савчук обіграли угорсько-чеський дует Бабош / Главачкова. Жіночий тенісний турнір у Парижі, Франція...Чемпион