другий колі

Перший сет закінчився з рахунком 7:5 на користь Стрицової. Додамо, що в другому колі Цуренко обіграла росіянку Дарью Касаткіну.Чемпион

Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier (Nature Valley Open) у Бірмінгемі (Великобританія) з призовим фондом $936,128 тис., інформує 1NEWS. У другому колі змагань Цуренко (№37 у рейтингу WTA) здобула вольову перемогу над росіянкою Дар’єю Касаткіною (№14) – 1:6, 6:3, 6:3.1NEWS

доларів. Українська пара Марина Ільїнська та Єлизавета Жарка (62-гі у світовому рейтингу) були сіяними четвертими на турнірі і стартували у другому колі змагань. На шляху до фіналу харків’янки обіграли французький дует Вімалу Герьяу і Марго Ламберт — 21:14, 21:15, а...Голос Украины (газета)

Цуренко перемогла росіянку і вийшла в чвертьфінал турніру в Бірмінгемі

Друга ракетка України Леся Цуренко вийшла до чвертьфіналу трав'яного Прем'єра в Бірмінгемі. У другому колі українка обіграла фаворитку цієї зустрічі, росіянку Дар'ю Касаткіну, яка займає 14-й рядок рейтингу WTA. Першу партію Цуренко програла вигравши лише...Ua-football

Теніс: Цуренко спробує слідом за Світоліною вийти до чвертьфіналу в Бірмінгемі

Друга ракетка України Леся Цуренко сьогодні зіграє в другому колі турніру в англійському Бірмінгемі з призовим фондом понад 936 тисяч доларів. Цуренко зустрінеться з шостою сіяною на турнірі росіянкою Дарією...Радіо Свобода

Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA

Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA у Бірмінгемі Про це повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації. Перша ракетка України у другому колі обіграла 41-у ракетку світу з Франції Алізе Корне - 6:4, 6:2. Тенісистки провели на корті 1 год. і...Еспресо TV

Визначилася суперниця українки Еліни Світоліної в 1/4 фіналу турніру у Бірмінгемі. У другому колі румунка здолала Петру Мартич з Хорватії.Чемпион

Домінік Тім несподівано програв на турнірі в Галлі

Сьома ракетка світу, австрієць Домінік Тім, неочікувано програв японцеві Юіті Сугіте, що займає 52-й рядок рейтингу ATP, в другому колі турніру в Галлі. Матч тривав 1 годину 28 хвилин. За цей час 24-річний Тім сім разів подав навиліт, допустив чотири...Ua-football

Теніс: Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру у Бермінгемі

турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier (Nature Valley Open) у Бірмінгемі (Велика Британія) з призовим фондом $936,128 тис. У другому колі змагань Світоліна, яка посідає 5-те місце у рейтингу WTA, виграла у француженки Алізе Корне (41 місце у світовому...Радіо Свобода

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA серії Premier у Бірмінгемі. П’ята ракетка світу Еліна Світоліна у другому колі турніру у Бірмінгемі з призовим фондом $956 тис обіграла француженку Алізе Корне – 6:4, 6:2. Поєдинок тривав 1 годину...ICTV

на Федерацію бадмінтону харківської області. Ільїнська і Жарка (62-гі в світовому рейтингу) були сіяними четвертими на турнірі і стартували у другому колі змагань. На шляху до фіналу харків’янки обіграли французький дует Вімала Херьяу і Марго Ламберт – 21:14, 21:15, Сьян...1NEWS

Теніс: дві українки зіграють у другому колі в Бірмінгемі

Дві провідні українські тенісистки, Еліна Світоліна та Леся Цуренко, зіграють у другому колі турніру в англійському Бірмінгемі. Перша ракетка України, п’ята тенісистка планети Світоліна 20 червня проведе поєдинок із 41-ю ракеткою світу француженкою...Радіо Свобода

Федерер успішно стартує на турнірі в Галлі

Перша ракетка світу, 36-річний Роджер, зробив два брейка і сім ейсів. У другому колі змагань Gerry Weber Open Федерер зіграє з французом Бенуа Пером.Ua-football

турніру у Бірмінгемі вийшла ще одна українка – Еліна Світоліна. Вона зіграє з Алізе Корне. Щодо Цуренко, то вона у другому колі зіграє з переможницею пари Крістіна Плішкова – Дар’я Касаткіна.24 канал

Харків

Ільїнська і Жарка (62-гі в світовому рейтингу) були сіяними четвертими на турнірі і стартували у другому колі змагань.Unn.com.ua

Рейтинг WTA: постфранцузька тиша, спурт Круніч, новий рекорд Калініної і стрімке вривання Лопатецької

дивно, що перші зміни в оновленому рейтингу WTA починаються з 15-ї позиції. Американка Коко Вандевей, яка на Roland Garros у другому колі програла українці Лесі Цуренко, відновилася поміж топ-тенісисток найраніше і на минулому тижні дійшла до півфіналу турніру в Гертонґенбосху...Ua-football

Чемпіонат Київської області.

принципове протистояння двох команд відбудеться у Фастові. Шпитьківчани запропонували супернику провести перший матч на його полі у Вишневому, а у другому колі зустрітися на новенькому стадіоні у Шпитьках. Проте, музичанців такий варіант не влаштував. Тому керівництво юніорів вирішило прийняти суперника...HP i B LIFE

Андреас Менендес-Масейрас (Іспанія) - Отстін Крайчек (США) /Дживан Недунчежиян (Індія) 5:7, 4:6 Раніше повідомлялося, що Стаховський вже традиційно вилетів в другому колі турніру. До цього ж Стаховський виграв перший матч в Ноттінгемі.Чемпион